Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
A teď Gruzie: Další pokus o Majdan podle amerických not. Vždy je to stejné. Demonstrace proti ruskému zákonu, který platí v USA již 100 let. Mít zákon o cizích agentech u nás, nikdy by fialová mafie nevládla. Babiš ho ale neudělá...

A teď Gruzie: Další pokus o Majdan podle amerických not. Vždy je to stejné. Demonstrace proti "ruskému" zákonu, který platí v USA již 100 let. Mít zákon o cizích agentech u nás, nikdy by fialová mafie nevládla. Babiš ho ale neudělá...

3. 5. 2024

Tisk článku

Pavel Kopecký upozorňuje na boj o zákon, který svléká do naha placené americké agenty z takzvaných neziskovek - a proto nic takového u nás, na rozdíl od Ficova Slovenska, nesmíme mít - což blogerka Slovanka dokumentuje na pokusu o další státní převrat - tentokrát v Gruzii

Sorosovské barevné revoluce probíhají vždy podle stejného scénáře. Hlavní slovo v něm má takzvaná nezisková či nevládní (tedy nikým nevolená) scéna placená západními vládami, korporacemi či "nadacemi" a řízená západními tajnými službami. Její "dolaroví aktivisté" uspořádají ve spolupráci s opozicí napojenou na Washington a (jeho) Brusel masové protesty, při kterých dostanou tisíce lidí do ulic.

Záminkou je obvykle nějaký zákon či rozhodnutí legitimně zvoleného parlamentu či z něj vzešlé vlády, jež se nelíbí Washingtonu či Evropské unii - a spojeným (korporátním miliardářským) médiím. Právě tak proběhl ukrajinský Majdan, krvavý státní převrat organizovaný a placený Obamovou vládou.

pp

Podle vlastních slov tehdejší (a donedávna i současné) "polské" náměstkyně ministra zahraničí USA Victorie Nulandové to pořídili za "hubičku" (7 miliard dolarů). Jako spouštěč války Západu proti Rusku to opravdu bylo levné. Ostatně bohatě tuto "investici" už nyní platí Ukrajina (životy, státním majetkem i pověstnou černozemí předanou - tzv. privatizovanou - Američany a jejich evropskými poskoky). 

Vždycky podle stejných not

Například v Orbánově Maďarsku se takovou záminkou stal pedofilní skandál, se kterým sice neměla vládnoucí strana nic společného, ale k rozdmýchání protiorbánovských nálad a organizaci demonstrací skomírající "bruselské opozice" (tamních Chvilkařů) v Budapešti to docela stačilo. V Polsku to byl za vlády PiS zase protipotratový zákon a soudní reforma, která chtěla omezit "výkonnou moc" nevolené bruselské justiční soudcokracie.

V těchto dnech sledujeme podle obdobného "partesu" rozehrávaný pokus na Slovensku: Zdejší pátá kolona šílí, protože Ficova vláda připravila zákon, podle něhož se "neziskovky" placené ze zahraničí (skuteční agenti Západu) musejí ke svým dolarovým a eurovým kontům - a jejich původu - přiznat. Demonstrace spolu s nimi organizuje strana Progresivní Slovensko, která nedávno prohrála parlamentní volby. A nyní jí navíc hrozí, že ztratí i "řídící zpravodajskou centrálu" Bruselu a Washingtonu pevně usazenou ve slovenském státním rozhlase a televizi (RTVS).

Včera přišlo v Bratislavě několik tisíc lidí na demonstraci proti novému zákonu, který kromě jiného předpokládá, že ve funkci skončí nynější ředitel RTVS. Před časem se podobnou záminkou k masovým demonstracím stal zákon o zrušení Speciální prokuratury, jejímž hlavním úkolem za minulé vlády bylo kriminalizovat vlasteneckou opozici vedenou Robertem Ficem.

Podobný "převratový scénář" (dokonalá ukázková "demokracie" západního střihu) právě zkoušejí v Gruzii. A opět stejná píseň: Záminkou se stal zákon o "zahraničních agentech", který hrozí ukázat, že financování přípravy chystaného převratu k násilnému odstranění legitimně zvolené vlády je penězovody napojeno na západní struktury. Jak informuje blogerka Slovanka:  

DOPORUČUJEME:

Zdraví v Protiproudu: Fantastické houby. Zkušenost patologa s vyléčením cirhozy jater. Pro nádory zhoubné i nezhoubné. Překvapivý detox. Jak na mozek, paměť a kognitivní schopnosti? Bambus a cévy. Čokoláda nejen pro děti. Pomozme si!

SUPERPOTRAVINY A ZÁZRAČNÉ HOUBY SUPRAMEDEX
objednávejte zde.

V Americe a Izraeli stejný zákon nevadí?

Neziskovky, které protesty organizují, brání pouze své vlastní zájmy, neboť zákon cílí právě na pozadí financování těchto podvratných organizací. Obdobný zákon přitom již velmi dlouho platí například v USA (zákon FARA), ale i v Izraeli - a od nedávna též "zrcadlově" k nim v Rusku. Nicméně pokusy zavést ho v podřízených zemích pravidelně selhaly. Například v rámci EU se jej v jistou dobu pokusily zavést Maďarsko a Řecko. V obou státech byl kvůli dramatickým výhružkám Bruselu po asi roční platnosti zrušen.

Ne každá země má prostě povoleno takový zákon zavádět. Pak by bylo samozřejmě poněkud obtížnější organizovat různé puče a barevné revoluce, neboť by bylo ihned jasné, kdo vše financuje. To, že jde v podobných případech o politické "neziskovky" placené klanem Sorosů, je takřka pravidlem.

Mainstream tyto pokusy o převrat prezentuje jako „spontánní protesty“. Ovšem bez iniciace oněch ze zahraničí luxusně placených (agentů) neziskovek – „vlastněných“ miliardáři – by nikdy k podobným protestům nedošlo. Pokud by podobný zákon platil všude, pak by bylo možné velmi snadno odhalit, kde a kdy globalistické mocnosti zorganizovaly „spontánní demonstrace“, aby destabilizovaly místní vlády, pokud jim nejdou na ruku

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Jak si uchovat zdraví a zlepšit vyhlídky na plný život - navzdory pokusům Schwabů, Gatesů a Big Pharmy o opak - a současně podpořit Protiproud?

Některé zásadní odpovědi najdete v rozhovoru Petra Hájka s ing. Jiřím Černotou - nejen na téma jednoho zcela mimořádného prostředku na posílení těla i ducha - a dosažení praktické dlouhověkosti

 

Bezplatný účet u BEWITu pro nezávazný přístup ke slevám si můžete vytvořit zde. Výrobky BEWIT si můžete také prohlédnout a případně i zakoupit zdeNákupem přes tyto odkazy pomáháte sobě i další existenci Protiproudu!

V posledních dnech také v gruzínském hlavním městě Tbilisi mobilizují tyto mocné neziskovky tisíce protestujících proti „zákonu o zahraničních agentech“, který již pošpinily tím, že jej nazvaly „ruským zákonem“. Vtip je v tom, že nemůžete vědět, kdo skutečně financuje tyto neziskovky a tyto protesty – protože to je právě to, co chce vyjasnit zákon, jehož schválení se "agenti" snaží zabránit.

Gruzínský parlament schválil „zákon o zahraničních agentech,“ ve druhém čtení. Globalističtí kritici se obávají, že „potlačí svobodu médií“ (protože bude jasné, kdo je platí), a tím prý „ohrozí snahu země o členství v Evropské unii.“ (opsaný ukrajinský scénář, pozn. PP).

Policie použila vodní děla, slzný plyn a pepřový sprej proti desítkám tisíc demonstrantů, kteří se shromáždili v ulicích a hrozili vtrhnutím do budovy parlamentu (v USA obdobný pokus občanů odmítajících zfalšované prezidentské volby označili Bidenovci za pokus o převrat, pozn. PP). Desítky lidí byly při demonstracích zatčeny.  

Demonstranti odsuzují návrh zákona jako „ruský zákon“, protože sousední Rusko používá podobnou legislativu – a pečlivě se snaží před veřejností utajit, že jde ve skutečnosti o platnou legislativu v USA. Ostatně Spojené státy byly vůbec první zemí na světě, kde byl již v roce 1938 tento zákon přijat. Ostatní jej už pouze „kopírují.“

Zákon bude vyžadovat, aby se gruzínská média a nekomerční organizace registrovaly jako „sledující zájmy cizí mocnosti“ - pokud dostávají více než 20 % finančních prostředků ze zahraničí. Vládnoucí strana Gruzínský sen stáhla podobný návrh loni poté, co se lekla protestujících davů na tyto "zájmy cizí moci" zjevně napojených. Nyní, zdá se, zákon konečně projde.

Místní Čaputka či Pávek 107 asi nepomohou

Osmdesát tři ze 150 zákonodárců Gruzie schválilo návrh zákona ve druhém čtení, jen 23 hlasovalo proti. Než bude moci být zákon podepsán, musí proběhnout třetí a poslední hlasování v Parlamentu. Gruzínský zákonodárce Irakli Kobachidze ve středu novinářům řekl, že očekává konečné hlasování v polovině května.

Během násilných protestů vypukl požár: Levan Chabeišvili, předseda prozápadní strany Sjednocené národní hnutí, se objevil v televizi s obvazy na nose a čele.

Braňme se!

Jak v padající ekonomice ochránit své peníze - a k tomu ještě současně podpořit další existenci Protiproudu? Jednou z možností je spoření či "konzervace" svých financí ve zlatě. Nepodvoleným nabízíme bezpečnou metodu (zdaleka ne všechny totiž bezpečné jsou).

 

Mnozí naši čtenáři, diváci, příznivci a podporovatelé již ke své spokojenosti tuto možnost využili, mnozí o ní ale stále nevědí. Jak na to? Stačí si pustit některý z rozhovorů, který jsme nedávno odvysílali.

Sledujte ZDE: Peníze nejsou tím, čím se zdají být: Mezi černou magií a zázrakem. Státní převrat pod zn. FED. Titanic, Lincoln, Kennnedy: Vraždy? Basilej 3 - a hned tu byl covid! Další velká krize na dohled. Záchranný vor. Návštěvník z hvězd nabízí pomoc

Členové jeho strany tvrdí, že byl během protestů napaden policií. „Pokud vás nezajímá, jak byl zbit vůdce hlavní opoziční strany, pak – kvůli těm mladým lidem, kteří byli zraněni, kteří byli udeřeni do hlavy a pohmožděni – vás chci ještě jednou požádat, i když nemám žádnou naději, abyste tento zákon stáhli,“ řekl.

Gruzínská ("americká") prezidentka Salome Zurabišviliová, která je stále více ve sporu s vládnoucí stranou, návrh zákona kritizovala a slíbila, že jej bude vetovat. Ale sněmovna může veto přehlasovat. Zákon pak podepíše předseda parlamentu.

Drzé čelo lepší než poplužní dvůr

Je příznačně tragikomické, že zákon, který využívají v USA již téměř století, americké ministerstvo zahraničí kritizovalo: „Státní department je Gruzií hluboce zklamán. Spojené státy odsuzují zákon o zahraničním vlivu, který byl dnes schválen gruzínským parlamentem, i falešný narativ, který si vládní úředníci zvolili k jeho obraně,“ řekl šéf tiskové služby amerického ministerstva zahraničí Matthew Miller.

Patrně s vědomím toho, proč tento zákon v Americe mají řekl, že účelem zákona je „umlčet kritické hlasy a zničit živou občanskou společnost, která slouží jako kritická kontrola vlády v každé demokratické zemi.“ Nezmínil se však, proč zákon nezruší v USA, ale požadují to po ostatních. Samozřejmě. Vždyť většina  (nejen) gruzínských "neziskovek" je ze Spojených států financována.

Protože mají v rukou korporátní média, lze úspěšně pochybovat, že protestující mládež těmito neziskovkami indoktrinovaná, vůbec tuší, kde všude zákon platí, a kdo jej schválil jako první.

A už vůbec nevědí, co je jeho skutečným cílem…

Zdroj.

pp
Tagy článku

Doporučujeme

Zelenský: Pošlete mi další maso pro ruská děla! ČR, Polsko a Litva již kývly. Už ne uprchlíci, ale zběhové. Jen Berlín otevírá náruč. Spolkne všech 870 000? Poslední temný akord banderovského režimu: Příznačně krvavý a cynický

Zelenský: Pošlete mi další maso pro ruská děla! ČR, Polsko a Litva již kývly. Už ne uprchlíci,...

Deset let od nestoudné provokace: Jak to bylo s letem MH17? Startovní výstřel studené války. Výsledky vyšetřování: Nehodící se škrtněte. Politický kontext. Ututlané atentáty historie. Ke zkrocení Ruska? Vážná slova premiéra Malajsie

Deset let od nestoudné provokace: Jak to bylo s letem MH17? Startovní výstřel studené...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky