Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Pandemická smlouva: Celosvětové uchopení moci. Pokračování operace Covid-19. Hlasuje se již za několik dní. Vězení pro miliardy. O svém těle již nebudeme rozhodovat? Jedinou cestou je opuštění globálních struktur

Pandemická smlouva: Celosvětové uchopení moci. Pokračování operace Covid-19. Hlasuje se již za několik dní. Vězení pro miliardy. O svém těle již nebudeme rozhodovat? Jedinou cestou je opuštění globálních struktur

14. 5. 2024

Tisk článku

Peter Koenig připomíná, že již za několik dní bude Světová zdravotnická organizace projednávat nové předpisy pro utužení celosvětové sanitární diktatury započaté před nedávnem globální covidovou operací

Andrew Bridgen, poslanec britského parlamentu, kritizuje nové Mezinárodní zdravotnické předpisy (IHR) a pandemickou smlouvu WHO jako nehorázné uchopení moci - zbavení všech 194 členských zemí WHO na celém světě o jejich suverenitu v otázkách národního zdraví. Vysvětluje, že zbývá jen posledních pár dsní než zkorumpované vlády posvětí globalistickým elitám - včetně Billa Gatese - jejich záměr na depopulaci lidstva.

Nové IHR a pandemická smlouva by přenesly pravomoc rozhodovat o tom, co je pandemie a co si zaslouží status mimořádné události mezinárodního významu pro veřejné zdraví (PHEIC). A doslova o tom, jak se bude řešit jakákoli zdravotní záležitost - neomezený mandát diktátu - na generálního ředitele Světové zdravotnické organizace (WHO).

Již za pár dní se rozhodne

Generální ředitel WHO může nastolit úplný zákaz používání léků "zakázaných WHO", a to pod trestem, i když se ukázalo, že jsou účinné. Přesně to se stalo v průběhu "Operace Covid". Lékaři a lékárníci nesměli předepisovat, doporučovat a prodávat léky účinné proti Covidu, protože je WHO zakázala.

Tato svévůle WHO by byla rozšířena jako mezinárodní právo, nebo spíše jako "řád založený na pravidlech", což je nový tyranský termín, který si elita zvolila, aby obešla všechny národní a mezinárodní zákony.

Jak o IHR, tak o pandemické smlouvě se bude hlasovat na nadcházejícím Světovém zdravotnickém shromáždění, které proběhne ve dnech 21. až 30. května. Hlasování je naplánováno na 24. května 2024. Ke schválení je zapotřebí dvoutřetinové většiny 194 delegátů.

Tato univerzální pravomoc nad světovými zdravotními problémy by od té chvíle spočívala výhradně v rukou diktátora, který není lékařem ani vědcem: V rukách generálního ředitele WHO, kterého dosadil Bill Gates, blízký partner WHO. GAVI vytvořil a financuje Bill Gates.

DOPORUČUJEME:

Zdraví v Protiproudu: Fantastické houby. Zkušenost patologa s vyléčením cirhozy jater. Pro nádory zhoubné i nezhoubné. Překvapivý detox. Jak na mozek, paměť a kognitivní schopnosti? Bambus a cévy. Čokoláda nejen pro děti. Pomozme si!

SUPERPOTRAVINY A ZÁZRAČNÉ HOUBY SUPRAMEDEX
objednávejte zde.

Opět Rockefeller

WHO je registrována jako agentura OSN, kterou ve skutečnosti není. WHO byla vytvořena v roce 1948 na příkaz Davida Rockefellera (1915 - 2017), známého eugenika a globalisty, aby kontrolovala "zdraví" - a smrt - světové populace. 

WHO má úplnou imunitu vůči trestnímu stíhání. Její vedoucí pracovníci mají ve Švýcarsku diplomatický status a jsou osvobozeni od daní. WHO je z více než 80 % financována ze soukromých zdrojů, převážně farmaceutickým průmyslem, Gatesovou nadací a dalšími soukromými dárci. WHO je instituce pro prosazení zájmů svých majitelů (tzv. dárců) - převážně farmaceutických gigantů a eugenika Billa Gatese.

Viděli jsme, jak špatně - nebo lépe řečeno zločinně - WHO od počátku roku 2020 s Covidem nakládá, a to celosvětovými lockdowny, masivním vyvoláváním strachu, ničením ekonomik, živobytí lidí a způsobováním smrti nikoliv Covidem, ale strachem. vVyvoláváním nemocí, depresí a utrpení, a to pro nemoc, která je v nejhorším případě velmi podobná každoroční chřipce. A to pro virus, který se doposud NIKDY nepodařilo izolovat.

A později, v prosinci 2020, tím, že dotlačí všechny vlády na světě, aby donutily své lidi nechat si píchnout injekci toho, co nazvali vakcínou, chemikálií na úpravu genů typu mRNA, která nikdy předtím nebyla testována.

Lidem bylo vyhrožováno, přišli o práci, byl jim zakázán vstup na veřejná místa či byli přímo kriminalizováni - pokud se nepodrobili netestovanému, nebezpečnému a často bezprostředně smrtícímu "očkování".

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Jak si uchovat zdraví a zlepšit vyhlídky na plný život - navzdory pokusům Schwabů, Gatesů a Big Pharmy o opak - a současně podpořit Protiproud?

Některé zásadní odpovědi najdete v rozhovoru Petra Hájka s ing. Jiřím Černotou - nejen na téma jednoho zcela mimořádného prostředku na posílení těla i ducha - a dosažení praktické dlouhověkosti

 

Bezplatný účet u BEWITu pro nezávazný přístup ke slevám si můžete vytvořit zde. Výrobky BEWIT si lze také prohlédnout i zakoupit zdeNákupem přes tyto odkazy  pomáháte nejen sobě, ale i další existenci Protiproudu!

Kolosální zočin

Na příkaz WHO zasáhl Covid celý svět, všech 194 členských států najednou: vyhlášení všeobecného lockdownu po celém světě bylo k 16. březnu 2020. To je naprosto šílené. K 16. březnu 2020 uvádí Johns Hopkins School of Public Health (JHSPH) 179.165 potvrzených případů Covidu ve 155 zemích se 7081 úmrtími (JHSPH je z velké části financována Nadací Billa a Melindy Gatesových). I kdyby tato čísla byla pravdivá, absolutně by neopravňovala k vyhlášení celosvětové karantény.

WHO již 30. ledna 2020 vyhlásila COVID za mimořádnou událost mezinárodního významu pro veřejné zdraví (PHEIC). Shodou okolností se ve dnech 21. až 24. ledna 2020 konalo Světové ekonomické fórum (WEF), nechvalně proslulé setkání v Davosu. Na WEF v roce 2020, se rozhodovalo o globálním lockdownu, nošení masek a veškerém společenském ponižování a diktátu. Byli zde přítomni generální ředitel WHO Tedros, Gates, světoví mocipáni a mocenské struktury, Big Pharma, Big Finance, většina OSN a dalších mezinárodních organizací.

Tato "rozhodnutí" následovala po říjnu 2019 kdy se uskutečnil nechvalně známý test nazvaný Event 201, simulujícím virus "corona". Všichni mezinárodní finanční a farmaceutičtí klíčoví hráči byli u toho.

Síly stojící za WEF poté pověřily WHO spácháním tohoto kolosálního zločinu proti lidskosti, který svět nepamatuje.

Čtěte ZDE: Zločinci pod zn. WHO: Budeme velet celému světu! Porada k nasazení smrtící Nemoci X v Davosu. Covid se úplně nepodařil. Tohle bude teprve něco k odlidnění! Pandemická smlouva je na stole: Digitální pasy, cenzura, tyranie

Pryč! 

Pozadí zločinu WHO COVID proti lidskosti je jen předzvěstí toho, co by mohlo následovat, pokud nové Mezinárodní zdravotnické předpisy (IHR) a úzce související pandemická smlouva projdou hlasováním Světového zdravotnického shromáždění 24. května 2023.

Pokud budou nové IHR a pandemická smlouva schváleny, stanou se zákonem, který bude od letošního roku 2024 uplatňovat každá země WHO. V případě přijetí by členové WHO právě přijali "pravidlo", které by pošlapalo klíčové právo lidí rozhodovat o svém vlastním těle.

Na lobbování proti tomuto nástroji už nezbývá mnoho času. Udělejte vše pro to, aby vaše vláda hlasovala proti tomuto tyranskému uchopení moci - které by lidstvo uvrhlo do globálního zdravotního vězení pod širým nebem.

Pokud budou nové IHR a pandemická smlouva schváleny, my lidé musíme podniknout nezbytné kroky a masivně, organizovaně, neústupně a důrazně požadovat, aby naše vlády s okamžitou platností opustily WHO.

Za Protiproud dodáváme: Nejen WHO. 

Ostatně soudíme, že Evropská unie musí být zničena.
Tagy článku

Doporučujeme

Slyšíme se, vidíme se: Na prahu velkých změn? USA s Ukrajinou proti Stalinovi? Modrý hadr není vlajkou EU. Změny na nejvyšších postech v Rusku. Proč? HARP záře v ČR? Blaničtí rytíři jsme my!

Slyšíme se, vidíme se: Na prahu velkých změn? USA s Ukrajinou proti Stalinovi? Modrý hadr...

Hokej vládne ČR: Mistrovství světa? Bez účasti Ruska jen pouťák. Chybějí ti nejlepší. Pavel, Pavel, Nerudová, Farský a spol. náhle vlastenci? Před kamerami v hledišti. I tak fandíme našemu týmu. Čekají nás však jiné zápasy. O krk

Hokej vládne ČR: Mistrovství světa? Bez účasti Ruska jen "pouťák". Chybějí ti nejlepší....

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky