Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Šlápnou do pedálů: Není podstatné, co „naznačí“ zveřejněné výsledky voleb. Fialové krysy propadají hysterii. Budeme poslední jako vždy? Valí k nám násilí a vraždy. Proč? Spustí plandémii č. 2? Bouře bude vypadat jinak

Šlápnou do pedálů: Není podstatné, co „naznačí“ zveřejněné výsledky voleb. Fialové krysy propadají hysterii. Budeme poslední jako vždy? Valí k nám násilí a vraždy. Proč? Spustí plandémii č. 2? Bouře bude vypadat jinak

9. 6. 2024

Tisk článku

Petr Hájek samozřejmě ještě nezná výsledky voleb do EP, přesto si odvažuje vyslovit jejich jistou interpretaci, protože jde pouze o epizodu v blížícím se fatálním střetu o všechno – a přece má význam

V okamžiku zveřejnění těchto řádek není jasné, jaký vzkaz vyslali voliči (i nevoliči, tedy ti, kteří z jakýchkoli důvodů hlasovat nemohli či nechtěli) ve volbách do takzvaného Evropského parlamentu. Bude to především sonda do stavu povědomí naší veřejnosti o hloubce maléru, v němž se nacházíme. A nepochybně bude v tomtéž kontextu zajímavé porovnání s ostatními „guberniemi“ Bruselu: výsledky i účast.

Není nic překvapivého na tom, že své „odhady“ přinesl právě Sorosův Seznam (patří do jeho mediální skupiny). Ačkoli „zdroje“ měl prý převážně v (opět dramaticky cinknutých) předvolebních „průzkumech“ kombinovaných s jakýmsi „exitpoollem“ před volebními místnostmi, bude stát za to, porovnat je dnes v noci s realitou. Odhlédnuto od vysokého rozptylu, který tam mají jako alibi: Pokud poměr jednotlivých subjektů zůstane plus-minus zachován, je nanejvýš pravděpodobné, že výsledky dostal z údajně „zapečetěných dat“ Českého statistického úřadu (ČSÚ). 

Nikdo jim to samozřejmě nedokáže, šéf mafie STAN Vít Rakušan to z moci svého úřadu „přikryje“, ale pro nás půjde o jednoznačný (ač nepřímý) důkaz, že ČSÚ již plně spolupracuje na volebních manipulacích a podvodech (toto umožní předstih při přípravě toho správného „výkladu“). Ostatně hned od pondělka se vrhnou na uzákonění dalších „norem“, jimiž se volby stanou už definitivně pouhou podvodnou kulisou demokracie v potěmkinovském slova smyslu.

Poslední jako vždy

Proto bez ohledu na volební výsledky (a hlavně jejich oficiální „první“ interpretaci, která stanoví „o čem se bude hovořit a jak“, viz Václav Moravec) musíme intenzivně sledovat hned první další kroky Fialova pětidemoličního klanu – a obecně dění okolo nás. Blíží se léto, po chladném jaru se zřejmě dočkáme (podle mého „vánočního kalendáře“ i Medardovy kápě) krásného počasí – a to vše je základní předpoklad pro oslabení pozornosti i nepodvolené části veřejnosti. 

Té zmanipulované budou stačit „výklady“ ČT, ČRo a dalších s nimi spojených sorosovských médií (oficiálně v rukách jiných miliardářů). Už si nejednou v praxi otestovali, že v klíčovém středoevropském prostoru jsme patrně nejsnadněji ovladatelnou zemí. U nás není příliš těžké „vysvětlit sklopeným hlavám“, že bílá je černá, den je noc a organizovaný zločin – slouží-li záměrům bruselské vládní mafie – pouhé nedopatření. 

V Polsku musejí o moc přece jen stále ještě bojovat (jednou tak, podruhé naopak). Slovensko se probudilo z majdanovské noční můry a atentát na Roberta Fica zásahem Prozřetelnosti (nic jiného to nemohlo být) se nakonec plně nezdařil. Fico je sice prostřílený jako řešeto, ale žije – a již začíná i pracovat. A na Bratislavském hradě končí americká loutka v křesle prezidenta. Podle všech známek se probouzí i Rakousko, kde (stejně jako v ještě daleko důležitějším Německu) už provokace tajných služeb a skandalizace národovecké opozice přestávají zabírat. O Maďarsku netřeba mluvit. 

U nás to tak trochu připomíná situaci před převratem 89: Kromě Rumunska se tehdy už podařilo většinu „tábora míru a socialismu“ dominově demontovat. Ve vcelku spokojeném Československu však byl ke spuštění zapotřebí brutální (a zcela nesmyslný) zásah policie proti studentské demonstraci (vedení Strany a státu o něm nevědělo). A hlavně mystifikace a zabitém studentu Šmídovi (Zifčák). Teprve pak se vše poněkud líně ale přece jen rozjelo. A když ČT náhle začala vysílat přímé přenosy z demonstrací na Václaváku, ty rázem zesílily, protože lid věděl, že „už se to smí“. 

POJĎME SE PORADIT!

PPTV v pondělí 10. 6. 2024 od 18:00 vysílá v přímém přenosu pravidelnou poradu šéfredaktora Protiproudu s "tvrdým jádrem" nepodvolených.

Do porady buď posílejte své dopisy do redakční pošty, nebo chatujte - ale jen do 17:00, tedy hodinu před zahájením vysílání. Chat bude samozřejmě v provozu i během "porady", ale kvůli úspoře času na některé později sdělené názory, úvahy či dotazy bude Petr Hájek reagovat až v příští Tea Party.

Valí to k nám

Na tuto zkušenost bychom neměli zapomenout. Je zjevné, že – v opačném gardu, tedy pro udržení zničující moci globalistických monster – podobné metody právě valí k nám. Zpráva – pochopitelně až po uzavření volebních místností – že policie překazila přípravu teroristického činu, je přesně to, o čem je řeč. Opět – zatím o tom moc nevíme. Zdá se však, že ani dnešní „strana a vláda“ (pětikolka není nic jiného, jen Jakeš byl přece jen bystřejší než Fiala) o tom rovněž neměla tušení.  

Jsou-li věrohodné útržky informací, pak policie jednala „na podnět veřejnosti“ – jinak by nejednala. Tajné služby amerického agenta Koudelky (generálem NATO na Hradě znovupovýšeného generála) o ničem „nevěděly“ (respektive patrně neměly vědět). Vypadá to, že se opět „chybička se vloudila“. A je velmi příznačné, že ačkoli nyní (když je po všem) policie zvýšila „bdělost“ (zatkla údajně teroristu z Latinské Ameriky), Rada obrany státu byla svolána až na pondělí, nikoli okamžitě. Zjevně mají čas a půjde jen o formalitu pro kamery ČT. Už vědí, o co mělo jít – když se to nezdařilo provést ani do podoby atentátu na premiéra Fica.

Byl prostě u nás příliš klid. A protože násilí, atentáty a vraždy jsou na Západě součástí vytváření atmosféry strachu – a metodou, jak dát totalitní moci do ruky další páky na kriminalizaci opozice a další restrikce včetně cenzury – bylo třeba přitlačit. Sem nepochybně patří i předvánoční krvavý „festival“ na Filosofické fakultě v Praze. Stále jeho „vyšetřování“ sledujeme. Ani přítomnost americké FBI podle zatímních (neoficiálních) zjištění nezabránila tomu, aby to Koudelkové, Rakušanové a spol. „nezvorali“. 

Ostudné „závěry“ GIBS přednesené v utajeném režimu parlamentnímu výboru (policie prý samozřejmě nepochybila) přesně „komentuje“ požadavek matky jedné z obětí masakru (jediná, která se „vymkla“) na okamžitou demisi Rakušana a spol. Pochopitelně nebude vyslyšena. Spíš už moc dlouho tu maminku nenechají „narušovat“ poklidné zametání pod koberec. A údajný střelec (student Šmíd č. 2 – jen opět v obráceném gardu) je už nejspíš kdovíkde s falešnou identitou, přestože se to celé nepovedlo. Jako spouštěč nezafungovalo. Proto jsme si měli asi nyní (pár hodin po volbách) prohlédnout „teror v západním stylu“ nejen na Netflixu.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Jak si uchovat zdraví a zlepšit vyhlídky na plný život - navzdory pokusům Schwabů, Gatesů a Big Pharmy o opak - a současně podpořit Protiproud?

 

Některé zásadní odpovědi najdete v rozhovoru Petra Hájka s ing. Jiřím Černotou - nejen na téma jednoho zcela mimořádného prostředku na posílení těla i ducha - a dosažení praktické dlouhověkosti

Bezplatný účet u BEWITu pro nezávazný přístup ke slevám si můžete vytvořit zde. Výrobky BEWIT si lze také prohlédnout i zakoupit zde. Nákupem přes tyto odkazy  pomůžete nejen sobě, ale i další existenci Protiproudu!

Šlápnou do pedálů 

„Když jedete na kole, musíte pořád šlapat do pedálů, jinak z něj spadnete,“ vysvětloval jeden z „otců“ bruselské hrůzy, proč ti zločinci tolik tlačí na další a další šílenosti a zvrhlosti, aniž nechají (v té době nezaslouženým blahobytem ztučněnou a klímající západní veřejnost) předchozí svinstva alespoň „trochu natrávit“.  

Jinými slovy – „musíme spěchat, než pochopí, k jaké likvidační propasti je vedeme. Až jim to dojde, už musí být na zpátečku pozdě“. 

Přesně stejnou metodou postupuje „Fiala a jeho parta“ u nás. A pokoušejí se navíc získat zásluhy tím, že budou „úderničit“ – minimálně pokud jde o zavlečení České republiky a jejích historických národů do smrtelného nebezpečí eskalací války Západu proti Rusku na Ukrajině.

To vše nyní dramaticky zesílí – zcela bez ohledu na to, jaké zveřejní (to může být něco jiného, než jaké skutečně budou) výsledky voleb do Evropského parlamentu. Ty zevrubně probereme na společné pondělní poradě nepodvolených (od 18. hodin) v přímém přenosu.  

A musejí šlápnout do pedálů pořádně, protože bez ohledu na rozdělení hlasů (a spoustě těch, jež opět skončí v kolonce „propadlé“), nepochybně dostanou volbami příslovečný „signál“, že i u nás přibývá probouzejících se. Ve zbytku států unie to bude patrně ještě podstatně výraznější.

DOPORUČUJEME:

Zdraví v Protiproudu: Fantastické houby. Zkušenost patologa s vyléčením cirhozy jater. Pro nádory zhoubné i nezhoubné. Překvapivý detox. Jak na mozek, paměť a kognitivní schopnosti? Bambus a cévy. Čokoláda nejen pro děti. Pomozme si!

SUPERPOTRAVINY A ZÁZRAČNÉ HOUBY SUPRAMEDEX
objednávejte zde

Bouře bude vypadat jinak

Vše se tak zrychluje, že je otázka, zda budou s frontálním útokem na civilizaci (dovnitř i vně) čekat až do podzimních „voleb“ (čili pokusu o ještě grandióznější podvod) ve Spojených státech. Mnohé naznačuje, že to chtějí rozjet dříve: Například další „plandémií“ – jež se tentokrát má jmenovat „ptačí chřipka skočila na člověka“. 

Laboratoře v USA její „vývoj“ už podle všeho dokončily, začíná se tam utěšeně předvolebně šířit. A ve Finsku (psali jsme o tom v sobotu) již připravují masovou vakcinaci. Úderník Fiala se jistě nedá jinou „brigádou devastující práce“ v tomto směru zahanbit. A nejen v tomto směru.

Čas ale nyní už hraje proti nim. Chystaná Zelenského válečnická fraška, která v ubohém obsazení proběhne ve Švýcarsku, to dostatečně přesvědčivě „signalizuje“. Pokud se totiž přes veškerou snahu nepodaří vyprovokovat Rusko k jaderné odpovědi (zatím to tak vypadá, ale může se kdykoli stát cokoli) – co jim ještě zbyde? Ani vraždění žen a dětí v Gaze nepůjde donekonečna. 

Protože nepodvolených – zvolna ale stále – v celém euroamerickém prostoru přibývá. I u nás. Ve spěchu však budou přibývat i stále větší „chyby“ našich otrokářů zmíněné výše. Proto také nejvyšším domácím cenzorem udělali jeden zelený mozek dodaný sto sedmičkou z Hradu. Tupost nejvyšší jakosti.

Výsledky právě proběhlých voleb nám asi něco naznačí.  Ale neuchvacujme se jimi – ať v pozitivním či negativním smyslu slova. Nanejvýš teprve vzdáleně zahřmí. 

Bouře, které je smete a vyplaví, přijde z jiné strany. A bude mít ještě úplně jiné parametry.

Dá-li Bůh.


Tagy článku

Doporučujeme

Opakování historie: Rudá přetřená na zeleno. Ožebračit lidi. Učinit je totálně závislými na teroristickém státu. Věda podlehla korupci. Podle zájmů nových protektorů. Vědí, co činí. Začínají mít strach. Převrat? V nedohlednu...

Opakování historie: Rudá přetřená na zeleno. Ožebračit lidi. Učinit je totálně závislými...

Uprostřed bažin Západu: Záhady kolem atentátu. Ruské sabotáže? Polská myš zařvala. Fialový a Zelený zločin. Testují si nás? Bek je jako invaze muslimů. Dostal Strach strach? Velký volební podvod: 2 miliony koresponďáků?

Uprostřed bažin Západu: Záhady kolem atentátu. Ruské sabotáže? Polská myš zařvala. Fialový...

Na začátek stránky