Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Ruští agenti opět v akci: Nečekaný úder. Na parkovišti v Praze na Klíčově zapálili autobus! Země v ohrožení. Těžkooděnci v ulicích. Do akce zapojena teroristická esa z jižní Ameriky. Rakušan vyrábí další Vrbětice? Za vším hledej Putina

Ruští agenti opět v akci: Nečekaný úder. Na parkovišti v Praze na Klíčově zapálili autobus! Země v ohrožení. Těžkooděnci v ulicích. Do akce zapojena teroristická esa z jižní Ameriky. Rakušan vyrábí další Vrbětice? Za vším hledej Putina

11. 6. 2024

Tisk článku

Jindřich Kulhavý komentuje další teroristický útok připravený rafinovanými ruskými agenty, kteří prý patrně chtěli poškodit plynulost pražské městské dopravy, tím, že způsobí zpoždění na jedné autobusové lince, protože volební výprask je zapotřebí rychle něčím zakrýt - k čemuž se Putin hodí nejlépe

Na odstavném parkovišti shořelo pár autobusů. Důvodů může být více, například technická závada,. Naše naše skvělé tajné služby zjistily, že jde o žhářství mezinárodního významu. Prostě za teroristický čin. Odchytly jistého Jihoameričana s podezřením (ničím nedoloženým), že jde o ruskou stopu. A v době voleb vyslaly do ulic ozbrojené jednotky, aby případně Rusům zabránily v terorismu i ve volebních místnostech. To není parodie na sci-fi, ale reálný postup naší vlády.

pp

Parafráze na vrbětickou lež?

Autobusy občas občas hoří. Především ty elektrické (které nelze jen tak uhasit) k tomu mají sklony. Jistě, mohou být i zapáleny, to většinou při demonstracích někde v rozvojových (či západních) zemích. Ale aby jeden z nejhledanějších teroristů v Evropě přijel z Jižní Ameriky, pozpěvoval si ruskou hymnu a zapaloval autobusy odstavené na pražském Klíčově, to je opravdu unikum.

Kdyby se někdo pokusil ohrozit životy lidí na veřejných místech a měl k tomu důvod v různých podobách, mohli bychom to brát jako terorismus. Ale konstrukce tohoto případu podávaná Rakušanem a dobarvená korporátními médii je opravdu šílená. Snad ještě více než Vrbětice.

Spíše to vypadá, že ozbrojení policisté byli vysláni do ulic, aby chránili politiky fotící se u volebních uren při vhazování hlasů svým spolustraníkům, respektive sami sobě. Strašení touto generací samozvaných spasitelů ve státních funkcích je jediné, co jim vcelku jde. A na ruskou stopu média i někteří voliči stále ještě dobře slyší.

                                             NENECHTE SI UJÍT!

pp

Další rozhovor Petra Hájka s bezpečnostním expertem Michalem Svatošem se zaměří především na aktuální stav (a s tím spojené souvislosti) války Západu proti Rusku na Ukrajině, kterou kyjevský režim prohrává.

Sledujte ve středu 12. června od 18:00 hodin či kdykoli poté!

Ruští diverzanti se sirkami

Nechceme se dotknout naší slavné tajné politické policie BIS (viz její výroční zprávy o tom, co se mají děti učit v dějepise) vedené BIS vedené konečně-generálem Koudelkou, u něhož čekání na frčky prodlužoval prezident Zeman (po tragikomické frašce novičok) s námitkou, že zjevně velí" čučkařům". Leč případ hořících autobusů vstoupí mezi legendy.

Vrbětický výbuch k nim patří rovněž. Několikaleté vyšetřování s nulovým výsledkem, ale náhlým přesměrováním na podvratnou ruskou činnost připomíná nález neporušeného cestovního pasu údajného vůdce teroristů Atty v troskách údajně letadly jinak na prah zničených dvojčat v New Yorku.

My to tedy tak nepřeháníme. Teď máme pár autobusových vraků a je otázkou, komu po vzoru USA vyhlásíme válku. Bude to Rusku nebo třeba Kubě? Naši agenti to jistě už tuší. Zvláště, když se tajné služby států v EU navzájem při nahánění diverzantů spojily a podařilo se jim nebezpečného Jihoameričana eliminovat a zadržet. Těch pár autobusů za to jistě stálo.

Co kdyby nám místo toho řekli alespoň něco o nekonečném "vyšetřování" střelby na Filosofické fakultě v Praze vloni před Vánocemi (když tu mají k ruce agenty americké FBI)?

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Jak si uchovat zdraví a zlepšit vyhlídky na plný život - navzdory pokusům Schwabů, Gatesů a Big Pharmy o opak - a současně podpořit Protiproud?

 

Některé zásadní odpovědi najdete v rozhovoru Petra Hájka s ing. Jiřím Černotou - nejen na téma jednoho zcela mimořádného prostředku na posílení těla i ducha - a dosažení praktické dlouhověkosti

Bezplatný účet u BEWITu pro nezávazný přístup ke slevám si můžete vytvořit zde. Výrobky BEWIT si lze také prohlédnout i zakoupit zde. Nákupem přes tyto odkazy  pomůžete nejen sobě, ale i další existenci Protiproudu!

 

Chtějí nás zatáhnout do války

Blíží se Olympijské hry v Paříži, ve které je nebezpečno už nyní. Také fotbalové Mistrovství Evropy v Německu, tedy tam, kde roste islámský extremismus. Jestli někde budou mít policisté a armáda potíže s možným terorismem, bude to Západní Evropa. A to i bez Rusů, navzdory tomu, že Rusko soustavně provokují.

Jenže Rusové jsou vcelku přímý národ. Své problémy řeší poměrně transparentně, viz vojenská operace na Ukrajině. Sami byli nedávno cílem krvavé teroristické operace v Moskvě. Střelce pochytali a nikdo by si nepřál být v jejich kůži, a ukrajinskou (respektive západní) stopu okamžitě přesně doložili. Že by v odvetě někoho nabádali k podpalování pražských autobusů, to je jaksi masakr přitažený za vlasy.

S postupující ruskou armádou na Ukrajině a hromadícími se neúspěchy kyjevského režimu (prodlouženou rukou USA a NATO) se budou ruské stopy nyní hledat systematicky. Západ hledá důvody k eskalaci ztraceného konfliktu bez domýšlení následků.

Ne, nám nehrozí ruští agenti převlečení za Jihoameričany se sirkami v rukou poblíž nádrží autobusů. Musíme se obávat něčeho úplně něčeho jiného, zvláště bude-li naše vláda i po volebním výprasku nadále agresivně vystupovat vůči Moskvě.

Možná to právě proto teď ještě zesílí. Chtějí nás zatáhnout do války, mobilizovat české kluky a muže a posílat je na smrt za cizí zájmy. Západní Evropa si teroristy již roky dováží skoro systematicky. Abychom se včlenili "do klubu" musíme si je u nás zjevně alespoň vymýšlet.

Jen doufejme, že to z autobusové frašky nepřesměrují někam, kde by umírali lidé.

Fialoví politici jsou schopni úplně všeho.

Zdroj.

pp


Tagy článku

Doporučujeme

Volba viceprezidenta: Trump výběrem Vance možná eliminoval druhou kulku. Mladší kopie Donalda. Vidlák z Ohia proti elitám. Noční můra pro Kyjev a válečné štváče. Jako voják poznal hrůzy války. Kdy otočí chciválkové u nás?

Volba viceprezidenta: Trump výběrem Vance možná eliminoval druhou kulku. Mladší kopie...

Poláci chystají národní sebevraždu (a naši vraždu): Vážně mluví o totální válce Ruskem. 300 000 duší do cynické rulety NATO. Bělorusko pod deštníkem Moskvy. Stačí sestřelit jedinou ruskou raketu. A nikdo to už nezastaví

Poláci chystají národní sebevraždu (a naši vraždu): Vážně mluví o totální válce Ruskem....

Na začátek stránky