Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Mladí volili do EP vlastenecké strany: Facka od mládeže, kterou globalisté nečekali. Němci do 30 let volí masivně AfD. Také ve Francii má NS obrovskou podporu mezi mladými. Zruší volební právo od 16 let a Tiktok a Telegram?

Mladí volili do EP vlastenecké strany: Facka od mládeže, kterou globalisté nečekali. Němci do 30 let volí masivně AfD. Také ve Francii má NS obrovskou podporu mezi mladými. Zruší volební právo od 16 let a Tiktok a Telegram?

14. 6. 2024

Tisk článku

Sarah Marsh přináší povzbudivé zprávy vycházející ze západních dokonce už i mainstreamových sociologických studií, které ukazují, že také evropská mládež má zelené propagandy plné zuby, přestává ji vnímat, a stále častěji dává přednost vlasteneckým stranám před globalisty

Vlastenecké strany významně uspěly ve volbách do Evropského parlamentu u mládeže.  Od Německa, Francii až po Polsko a Španělsko volila mladá generace euroskeptické a vlastenecké strany. Jako generace, která vyrostla uprostřed neustálých krizí, hledá totiž nové odpovědi a následuje politiky ovládající TikTok a YouTube. To vše přispívá k hysterii a zděšení liberálů v Bruselu.

Facka, kterou globalisté nečekali

Mladí voliči, tradičně vnímaní jako levicovější, byly základem podpory pro. zelené strany v posledních volbách do EU v roce 2019. Tímímž si vysloužili přezdívku „generace Grety“ po mladé švédské klimatické aktivistce Grete Thunbergové (kterou ovšem už za její aktuální protesty proti izraelské genocidě Palestinců v Gaze policisté zatýkají, pozn. PP).

Po "pandemii", ukrajinské válce a krizi životních nákladů však mnozí z nich, letos přesunuli svou podporu směrem k vlastenecký stranám, čímž podpořily jejich celkový nárůst v "parlamentním průzkumu" (o skutečných volbách nemůže být řeč) EU, který se konal 6. až 9. června.

 NENECHTE SI UJÍT!

pp

Rub a líc peněz, aneb v peněženkách nemáme, co si myslíme, že máme!

Blíží se pád dolaru? Je na obzoru další velká finanční krize? Proč centrální banky po celém světě nyní přímo zběsile nakupují zlato? Signalizuje to brzký nástup "válečného hospodářství" s příděly potravin, jak to připravuje už i německá vláda? Připravují nový finanční systém? A hlavně: Máme šanci se tomu bránit? Obchodovat a platit mezi sebou bez dohledu bank, které mohou platby kdykoli stopnout? 

Rozhovor Petra Hájka na téma, o němž se nikde nemluví sledujte v sobotu 15. června od 18:00 hodin či kdykoli poté!

 

Jelikož lídři evropských vlasteneckých stran stojících proti bruselskému establishmentu ovládají nová sociální média lépe než jejich mainstreamoví kolegové, mezi některými mladými lidmi si získávají známost jako „podvratná kontrakultura“. Oslovují zejména mladé muže, kteří se cítí zneuznaní a cenzurovaní stále agresivnějším mainstreamem.

„Německo nejde dobrým směrem a AfD byly jedinou stranou s opravdu jasným názorem na migraci,“ řekl Christoph, 17, student obchodní školy v Berlíně, který odmítl uvést své celé jméno, protože hlasoval pro vlasteneckou Alternativu pro Německo (AfD).

Signál změny

Podpora AfD, která chce omezit migraci a varuje před islamizací Německa, vzrostla o 11 procent na 16 % mezi osobami mladšími 25 let. Posun, který pomohl AfD dosáhnout historické druhé místo v celostátním měřítku, byl pozoruhodný v tom, že se očekávalo, že rozhodnutí Německa povolit poprvé volit 16 až 18letým osobám upřednostní levicově orientované strany.

Přestože se vlastenecké pravici nedařilo všude mezi mladými voliči, kteří jsou zatím relativně malou kategorií na kontinentu se stárnoucí populací, tento trend vyděsil mainstreamové strany. Především tam, kde st ojí před dalšími parlamentními volbami: Předčasnými koncem tohoto měsíce ve Francii a pravidelnými (pokud se současný rudozelený kabinet kancléře Scholze nesesype dříve) příští rok v Německu.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Jak si uchovat zdraví a zlepšit vyhlídky na plný život - navzdory pokusům Schwabů, Gatesů a Big Pharmy o opak - a současně podpořit Protiproud?

 

Některé zásadní odpovědi najdete v rozhovoru Petra Hájka s ing. Jiřím Černotou - nejen na téma jednoho zcela mimořádného prostředku na posílení těla i ducha - a dosažení praktické dlouhověkosti

Bezplatný účet u BEWITu pro nezávazný přístup ke slevám si můžete vytvořit zde. Výrobky BEWIT si lze také prohlédnout i zakoupit zde. Nákupem přes tyto odkazy  pomůžete nejen sobě, ale i další existenci Protiproudu!

 

Nedávný průzkum ukázal, že mladí lidé se stále více obávají inflace, drahého bydlení a sociálních rozdílů a podstatně méně slyší na uměle vyvolávaný strach z takzvané klimatické změny. A to je skutečná reálná změna.

Zelení minulý týden ve volbách do EP získali jen 11% hlasů mládeže, což je o 23 procentních bodů méně. "Už neexistuje pocit, že pokud budou jen tvrdě pracovat, budoucnost bude lepší. Jsou zklamáni ze stran, které jsou dnes u moci,“ řekl hlavní autor studie Simon Schnetzer s tím, že ekonomický propad je činí vnímavějšími vůči AfD s protimigrační rétorikou. 

Ve Francii vlastenecké Národní shromáždění (RN) Marien LePenové získalo podle průzkumu veřejného mínění Ipsos 25 % hlasů mezi lidmi ve věku 18 až 24 let, což je o 10 procentních bodů více ve srovnání s celkovým ziskem přibližně 8 bodů na 31,4 %. "Znepokojuje mě to, protože vlastenecká pravice chce deportovat lidi, i když mají německé občanství jako já," řekl Ensar Adanur (17), Němec tureckého původu. "Ale Německo je pro mě už domov."

Na televizní propagandu kašlou

V Polsku se podpora vlastenecké pravicové Konfederace mezi voliči ve věku 18–29 let zvýšila z 18,5 % na 30,1 %. Mainstreamové strany „již pro mě nemají žádnou důvěryhodnost, předchozí vláda a současná to jasně ukazují“, řekl 30letý Paweł Rurkowski, IT specialista, který volil Konfederaci. Relativní odbornost vlasteneckých stran v preferovaných komunikačních kanálech mladých voličů - videoaplikacích jako TikTok a YouTube, nebo Telegram, je velkým faktorem jejich rostoucího úspěchu u této generace.

Nedávná německá studie o mládeži ukázala, že 57 % mladých lidí získává zprávy o politice prostřednictvím sociálních médií. Ale německý kancléř Olaf Scholz, podobně jako mnozí mainstreamoví politici, vstoupil do Tiktoku teprve před pár měsíci. Pokud nejste na kanálech mladých lidí, prostě neexistujete,“ uvedl hlavní autor studie Simon Schnetzer.

DOPORUČUJEME:

Zdraví v Protiproudu: Fantastické houby. Zkušenost patologa s vyléčením cirhozy jater. Pro nádory zhoubné i nezhoubné. Překvapivý detox. Jak na mozek, paměť a kognitivní schopnosti? Bambus a cévy. Čokoláda nejen pro děti. Pomozme si!

SUPERPOTRAVINY A ZÁZRAČNÉ HOUBY SUPRAMEDEX
objednávejte zde

 

Algoritmy platforem sociálních médií upřednostňují kontroverzní zprávy, kterým mají přednost před tzv. seriózním obsahem především ve veřejnoprávních televizích a dalších mainstreamových médiích, uvedl Ruediger Maas, zakladatel Institutu pro generační výzkum v Augsburgu.

Vedoucí kandidát AfD pro volby do EU Maximilian Krah na TikToku šířil například tipy na seznamování pro mladé muže: „Nedívejte se na porno, nevolte Zelené, jděte na čerstvý vzduch… Skuteční muži jsou pravicoví.” 

Probouzejí se?

Na Tiktoku má přibližně 53 300 sledovatelů ve srovnání s pouhými 11 000 a 2 652 hlavními kandidáty za středolevých sociálních demokratů a Zelených. "Moje generace ve skutečnosti nezná politiku, ale hloupou propagandu proti AfD posloucháme neustále," řekl volič AfD Christoph.

Ve Španělsku si ovlivňovatel sociálních médií Alvise Perez získal 6,7 % hlasů mladých ve srovnání se 4,6 % celkového počtu hlasů poté, co svou protiimigrační a protikorupční kampaň vedl téměř výlučně na Instagramu a Telegramu. „Krajně pravicová“ strana Vox, která byla silná na Tiktoku, mezitím získala 12,4 % hlasů mezi osobami mladšími 25 let v porovnání s 9,6 % celkově.

"Zdá se, že je to jediná strana, která je skutečně proti vládě, pokud jde o tabuizovaná témata, jako je přistěhovalectví nebo genderový diskurz," řekl dvaadvacetiletý univerzitní student Xavier, který hlasoval pro Vox.

Ještě to není bouře, ale určitě se mladí začínají probouzet. Muselo to přijít.

Dobrovolně žít v koncentráku - byť napohled luxusním - se jim nechce.

Zdroj.

pp


Tagy článku

Doporučujeme

Není nad férové zápolení: Porazí dusík v Paříži kysličník uhličitý? Jo a zastavte Putina! Olympiáda jen pro hodné zvané. Vyloučí nás? Utkají se jen A a B týmy Švýcarska? Místo soutěžení dohoda. Budou v USA před volbami střídat?

Není nad férové zápolení: Porazí dusík v Paříži kysličník uhličitý? Jo a zastavte Putina!...

Trumpova kontrarevoluce: Návrat domů. Žádné nové války, žádné nové daně. Váleční zaprodanci globalistů jsou k smrti vyděšeni. A s nimi všichni Fialové, Rakušanové, Pekarové u nás i v Bruselu. Užijme si tento okamžik, chcimírové!

Trumpova kontrarevoluce: Návrat domů. Žádné nové války, žádné nové daně. Váleční zaprodanci...

Na začátek stránky