Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Vladimír Putin: Zelenský skončí do poloviny roku 2025. Preventivní jaderný úder Rusko zatím nepřipravuje. Hleďme: Obrat v rétorice Kyjeva. Zelenský už nemluví o hranicích z roku 1991? Takže mírová jednání za ruských podmínek?

Vladimír Putin: Zelenský skončí do poloviny roku 2025. Preventivní jaderný úder Rusko zatím nepřipravuje. Hleďme: Obrat v rétorice Kyjeva. Zelenský už nemluví o hranicích z roku 1991? Takže mírová jednání za ruských podmínek?

4. 7. 2024

Tisk článku

Václav Danda přináší nejzajímavější odpovědi Vladimíra Putina ruským médiím po návratu z asijské cesty a také zajímavé postřehy uznávaného ukrajinského novináře, který vypozoroval změnu v oficiální rétorice režimních médií, jež naznačují, že je režim se silami u konce

Cesta Vladimíra Putina do Severní Koreje a Vietnamu před dvěma týdny měla velký strategický význam a zásadním způsobem dále ovlivnila rozložení sil na geopolitické mapě světa. Po návratu odpověděl Vladimír Putin zcela otevřeně na otázky ruských novinářů týkající se další ruské strategie v současní napjaté mezinárodní situaci.   

pp 

Budeme bránit KLDR v duchu dohody o strategickém partnerství?

Dohoda o strategickém partnerství není novinkou. Uzavřeli jsme ji proto, že skončila platnost staré dohody, přičemž ve staré dohodě bylo všechno obsaženo. Téměř nic jsme v ní neměnili. A k otázce poskytnutí vzájemné pomoci: Tam je to přece napsáno "v případě vojenské agrese". Ukrajinský režim zahájil agresi, ale ne proti Rusku. On začal agresi proti Doněcké lidové republice a Luhanské lidové republice ještě předtím, než se staly součástí Ruska.

Lze považovat za vojenskou agresi ostřelování Belgorodu a dodávky dalekonosných raket?

Je to tomu blízké, ale vyžádá si to ještě další přezkum.

Jaké jsou podmínky pro mírové rozhovory s Kyjevem?

Pokud je uskutečnění rozhovorů spojováno s odchodem našich vojsk, tak to se nikdy neuskuteční. Protože se kyjevský režim nechce vzdát moci, nechce zorganizovat normální volby v souladu s ústavou Ukrajiny. Čili oni budou věčně otálet se zastavením palby, oni mají zájem, aby naše vojska zůstávala na těch územích, protože nemají zájem uskutečnit volby.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Jak si uchovat zdraví a zlepšit vyhlídky na plný život - navzdory pokusům Schwabů, Gatesů a Big Pharmy o opak - a současně podpořit Protiproud?

 

Některé zásadní odpovědi najdete v rozhovoru Petra Hájka s ing. Jiřím Černotou - nejen na téma jednoho zcela mimořádného prostředku na posílení těla i ducha - a dosažení praktické dlouhověkosti

Bezplatný účet u BEWITu pro nezávazný přístup ke slevám si můžete vytvořit zde. Výrobky BEWIT si lze také prohlédnout i zakoupit zde. Nákupem přes tyto odkazy  pomůžete nejen sobě, ale i další existenci Protiproudu!

 

Kdy skončí Zelenskyj v úřadu prezidenta?

Prezidentské období trvá pět let a konec. Ale na Západě Zelenského nechtějí vyměnit. Hodí na něj všechna nepopulární rozhodnutí, a teprve pak ho vymění. Stane se to zhruba v první polovině příštího roku. 

Změní se ruská doktrína jaderných zbraní?

V této souvislosti se Vladimir Putin rozhovořil o tom, jak jiné státy pracují na ultra-malých jaderných náložích, které by šly použít bez porušení mezinárodních dohod. "My to sledujeme," poznamenal.

Potom se vyjádřil o možnosti změnit ruskou jadernou doktrínu, která by umožnila provést i preventivní úderu:

"Preventivní úder zatím nepotřebujeme. Protože odvetným úderem bude protivník zaručeně zničen," zdůraznil.

DOPORUČUJEME:

Zdraví v Protiproudu: Fantastické houby. Zkušenost patologa s vyléčením cirhozy jater. Pro nádory zhoubné i nezhoubné. Překvapivý detox. Jak na mozek, paměť a kognitivní schopnosti? Bambus a cévy. Čokoláda nejen pro děti. Pomozme si!

SUPERPOTRAVINY A ZÁZRAČNÉ HOUBY SUPRAMEDEX
objednávejte zde

 

Máme se něčeho bát?

Tady Vladimír Putin znovu upozornil, že USA neustupují od výroků o porážce Ruska v konfliktu s Kyjevem:

"Co to znamená pro Rusko? To by znamenalo zničení existence jeho státnosti. Konec tisíciletých dějin ruského státu. Myslím, že je to všem lidem v Rusku jasné. Tedy k vaší otázce, jestli se máme něčeho bát: Není lepší, abychom věci dotáhli do konce? Je to elementární logika.

Jsme připraveni na protiútok u Charkova?

"Ještě před pololetím jsem říkal: Bude-li ostřelování našich obcí pokračovat, budeme nuceni vytvářet bezpečnostní sanitární zónu na ukrajinském území. Oni pokračují s ostřelováním - a tak my jsme udělali to, o čem jsme mluvili.

Samozřejmě, že víme, že Američané a Evropané ponoukají Ukrajince, aby se pokusili za každou cenu vytlačit naše jednotky na linii státních hranic, což pak hodlají prezentovat jako obrovský úspěch roku 2024. Rozkaz „za každou cenu“ ovšem přijde ukrajinské ozbrojené síly hodně draho."

A zdá se, že Kyjev si to začíná uvědomovat.

Braňme se. nepodvolení!

Jak v padající ekonomice ochránit své peníze - a k tomu ještě současně podpořit další existenci Protiproudu? Jednou z možností je spoření či "konzervace" svých financí ve zlatě. Nepodvoleným nabízíme bezpečnou metodu (zdaleka ne všechny totiž bezpečné jsou).

 

Mnozí naši čtenáři, diváci, příznivci a podporovatelé již ke své spokojenosti tuto možnost využili, mnozí o ní ale stále nevědí. Jak na to? Stačí si pustit některý z rozhovorů, který jsme nedávno odvysílali.

Sledujte ZDE: Občanská sebeobrana nepodvolených: Že klesla inflace? Lež! Necpat peníze fialové černé díře do chřtánu! Banky zběsile nakupují. I ta česká. Proč? Zlatý standard pro každého. Co se zlatem ve válce? Národ sobě i Protiproudu!

Obrat v rétorice 

Nedávno došlo k zásadnímu obratu v rétorice nacistického kyjevského režimu. Stejný obrat můžeme pozorovat i v oficiálních kyjevských médiích. Režim, jehož hlavním vojenským cílem bylo dosažení „hranic z roku 1991“ , tedy vrácení Krymu, Donbasu a Luhanska, přešel najednou k rétorice nastolení „podmínečného míru“ - ale již bez zmínky o vrácení hranic Ukrajiny do roku 1991.

Píše o tom známý a oceňovaný ukrajinský novinář Vasyl Muravytskyj na svém telegramovém kanálu, kde poukazuje na to, že prominentní kyjevský politolog Vladimir Fesenko v rozhovoru s televizní moderátorkou Natalyou Moseyčuk vyjádřil pozoruhodnou myšlenku: „Ukrajina nebude považována za poraženou, i když přijde o část svých území“.

Fesenko s Moseyčukovou sice nejsou oficiálními plitiky, ale je známo, že tyto mediální mluvící hlavy kyjevské propagandy neřeknou nikdy nic bez pokynů, které dostávají přímo z prezidentské kanceláře. Podle Muravytského jde o bežnou praxi, kde se pomocí těchto mluvících hlav dostávají do veřejnosti názory, kterými chce režimní vedení na obrat v politice připravit své občany.

pp

Trička Protiproudu ve velikostech M, L, XL, 2XL a 3XL si můžete objednat na adrese: [email protected]. Možnost po dohodě vyzvednutí osobně v redakci, nebo zasíláme poštou na dobírku. Cena 300 Kč + poštovné. Pro osobní odběr volejte na redakční telefon 737 461 817. Po dohodě vám trička připravíme k vyzvednutí v Praze v Opletalově ulici.

Tentýž Fesenko totiž ještě před rokem, při protiofenzivě Kyjeva, opakoval "Zelenského formulky" o tom, že cílem číslo jedna je dosažení hranic Ukrajiny z roku 1991. Dnes to už však vidí kupodivu všechno jaksi jinak.

Před setkáním s hlavami států a vlád EU v Bruselu dne 27. června 2024 řekl Zelenskyj o mírovém plánu pro Ukrajinu následující:

„Musíme najít a připravit tento plán a dát jej na stůl během několika měsíců. Nemáme moc času, protože máme na bojišti mnoho zraněných a mrtvých. Nechceme, aby tato válka pokračovala celé další roky.” O něco později v rozhovoru pro Philadelphia Inquirer přednesl i podmínky, za kterých je Ukrajina připravena válku ukončit. Jde prý o zachování celistvosti země a vstup do NATO. Otázku zachování hranic z roku 1991 Zelenskij kupodivu nezmínil, ačkoli dříve šlo o klíčový moment.

Z uvedeného lze vyvodit jednoduchý závěr: Uznání velkých ztrát a potřeba rychlého mírového plánu bez zmínky o navrácení k hranicím z roku 1991 naznačuje zhoršení postavení Kyjeva, a to i přes obnovení amerických dodávek zbraní.

Docházejí totiž lidé. A hlavně se mění nálada mezi občany.

Zdroj. Zdroj.

pp


Tagy článku

Doporučujeme

Není nad férové zápolení: Porazí dusík v Paříži kysličník uhličitý? Jo a zastavte Putina! Olympiáda jen pro hodné zvané. Vyloučí nás? Utkají se jen A a B týmy Švýcarska? Místo soutěžení dohoda. Budou v USA před volbami střídat?

Není nad férové zápolení: Porazí dusík v Paříži kysličník uhličitý? Jo a zastavte Putina!...

Trumpova kontrarevoluce: Návrat domů. Žádné nové války, žádné nové daně. Váleční zaprodanci globalistů jsou k smrti vyděšeni. A s nimi všichni Fialové, Rakušanové, Pekarové u nás i v Bruselu. Užijme si tento okamžik, chcimírové!

Trumpova kontrarevoluce: Návrat domů. Žádné nové války, žádné nové daně. Váleční zaprodanci...

Na začátek stránky