Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Očkovaní Přátelé: Skon herce připomněl genetickou tyranii. Celý svět podveden a přiotráven? Boží mlýny melou. Kolik herců předčasně pomřelo? Propagace vlastní sebevraždy. Seriál ještě nekončí

Očkovaní Přátelé: Skon herce připomněl genetickou tyranii. Celý svět podveden a přiotráven? Boží mlýny melou. Kolik herců předčasně pomřelo? Propagace vlastní sebevraždy. Seriál ještě nekončí

4. 11. 2023

Tisk článku

Karel Bek přináší komentář Slovanky na téma obětí covidového očkování mezi celebritami, které nám znovu připomnělo nedávné úmrtí známého amerického herce

V Hollywoodu bylo takzvané „Covid očkování“ povinné, i když je na druhou stran u pravda, že někteří prominenti si zajišťovali falešná potvrzení, jak později vyšlo najevo.

Nicméně část hollywoodské smetánky zřejmě skutečně věřila propagandě genových injekcí, proto mnozí herci skutečně podstoupili jejich aplikaci.

Matthew Perry byl sám velkým podporovatelem „báječných covid vakcín“ a je tedy více než pravděpodobné, že byl dokonce i posílen.

Aktivně tyto látky dokonce propagoval a očkovaným nabízel trička.

Propagátor je po smrti

Takových jako on je však mnohem víc. Společné mají hned tři věci: Všichni byli součástí amerického showbyznysu, všichni zemřeli v podstatně nižším věku, než jaký je běžný věkový průměr a všichni měli aplikováno takzvané „covid očkování.“

Na seznamu 34 jmen jsou výhradně osobnosti známé v USA (mnohé z nich asi ani většina z nás nezná).

Pokud by se do seznamu přidali také herci z jiných zemí, čísla by samozřejmě zašla do stovek (celosvětovou kompilaci zemřelých známých osobností najdete zde, jde však o video zhruba 3/4 roku staré, takže mnoho celebrit tam chybí).

Matthew Perry, který nedávno náhle zemřel ve věku 54 let, není zdaleka jediným hercem, který letos nečekaně zemřel. Před ním zemřelo nejméně 33 dalších herců.

NALÉHAVÁ OMLUVA PETRA HÁJKA:

 Pravidelné setkání s věrnými čtenáři a diváky - "tvrdým jádrem" nepodvolených" - se k mé velké lítosti 6. 11. 2023 nakonec neuskuteční. Tentokrát v tom výjimečně nemají prsty ani tajné služby, ani Fiala a Rakušan, ale mrška chřipka.

Zabránila mi (po několika letech) dokonce napsat i pravidelný nedělní článek. Protože jsem však poměrně dobře vyzbrojen, zdá se, že se již dala na ústup. Proto doufám, že se potkáme již ve středu v 18 hodin, kdy si budu povídat s Michaelou Kubátovou-Špryňarovou. Tu asi ze světa nepodvolených mnozí znáte. A pokud ne, tím větší důvod seznámit se s touto pozoruhodnou ženou.

Mnoho pozdravů (od slova "zdraví") vám všem! Těším se na naše setkání, přátelé!

Obětí řada

Tento týden bylo oznámeno, že Tyler Christopher, známý ze seriálu „General Hospital,“ zemřel ve věku 50 let. Zemřel na infarkt ve svém domě v San Diegu.

Minulý měsíc zemřela ve věku 38 let modelka a herečka z Playboye Tabby Brown. Příčina smrti není známa.

Nedávno třiapadesátiletý herec Keith Jefferson na sociálních sítích oznámil, že mu byla diagnostikována rakovina. Minulý měsíc potvrdil jeho smrt jeho nejlepší přítel a herec Jamie Foxx. Jefferson náhle zemřel 5. října, asi měsíc po diagnóze.

Americký herec Billy Miller zemřel v pátek 15. září ve věku 43 let. Stal se známým pro své role v seriálech, jako je „General Hospital“ a objevil se také v „Suits“.

15. srpna zemřel ve věku 40 let broadwayský herec Chris Peluso. Měli jsme možnost ho vidět v Mamma Mia! a Evil. Loni dostal kvůli vážným psychickým problémům volno.

Americký herec Marc Gilpin, známý pro svou roli v pokračování klasického filmu Čelisti, zemřel 29. července ve věku 56 let. Herci loni diagnostikovali dva nádory na mozku, z nichž jeden byl neoperovatelný.

Ve věku 44 let zemřela 21. července herečka Shonka Dukureh, která nedávno debutovala ve filmu Elvis. Byla nalezena ve svém domě v Nashvillu, kde žila se svými dvěma malými dětmi.

Jednou z možností, jak ve stále napjatější mezinárodní situaci ochránit alespoň své peníze před loupeživými nájezdy fialové pětikolky, inflací a "vševidoucím zrakem" Velkého bratra - a k tomu ještě současně podpořit další existenci Protiproudu - je spoření či "konzervace" svých financí ve zlatě. Nepodvoleným nabízíme bezpečnou metodu (zdaleka ne všechny totiž bezpečné jsou).
Mnozí naši čtenáři, diváci, příznivci a podporovatelé již ke své spokojenosti tuto možnost s námi využili (budiž jim velký dík!), mnozí o ní ale stále nevědí. Stačí si pustit některý z rozhovorů, který jsme nedávno odvysílali a pochopí. Braňme se! Nedejme jim nic zadarmo!

pp

SLEDUJTE: Zlatá horečka v Protiproudu: Občanská sebeobrana proti fialovým loupežníkům. Markéta Šichtařová a spol. Jak spořit ve zlatě? Jak přelstít Velkého bratra? Hlavní je bezpečí: 5 tun falše. Pomozme sobě i svobodě slova! Nedejme se!

24. června byl britský herec Julian Sands po měsících hledání nalezen mrtvý. Sands zmizel v lednu. Herec byl na horské túře v oblasti San Bernardino. Příčina smrti zkušeného turisty zatím není známa.

1. června byla ve Švýcarsku usmrcena 41letá hollywoodská herečka slovenského původu Katarina Paveleková. Po přeočkování se u ní rozvinula těžká neurologická porucha.

Herec Mike Batayeh, známý ze seriálu „Breaking Bad“, zemřel 1. června ve věku 52 let na následky infarktu. Podle jeho sestry Diane byla jeho smrt náhlá, protože nikdy předtím neměl problémy se srdcem.

Anna Shay, známá díky hitu Netflix „Bling Empire“, zemřela nečekaně 1. června ve věku 62 let na komplikace mrtvice.

Herec Ray Stevenson zemřel 21. května ve věku 58 let. Brit, známý svými rolemi ve filmu „Thor“ a seriálu „Řím“, náhle onemocněl a zemřel v nemocnici. Byl v Itálii natáčet nový akční thriller. Příčina smrti není známa.

Americký herec Lance Reddick zemřel v pátek 17. března ve věku 60 let. Reddick byl známý pro řadu úspěšných sérií, včetně „The Wire“, „Fringe“ a „Oz“. V posledních letech se do povědomí širšího publika dostal především díky roli ve filmech Johna Wicka.

pp

Velmi nás těší, kolik z Vás chce dát najevo svoji příslušnost k hnutí odporu a solidaritu s pronásledovanými nepodvolenými médii.

Trička Protiproudu ve velikostech M, L, XL, 2XL a 3XL si můžete objednat na adrese: [email protected]. Možnost po dohodě vyzvednutí osobně v redakci, nebo zasíláme poštou na dobírku. Cena 300 Kč + poštovné. Pro osobní odběr volejte na redakční telefon 737 461 817. Po dohodě vám trička připravíme k vyzvednutí v Praze v Opletalově ulici.

V únoru nečekaně zemřel 28letý herec Jansen Panettiere z filmu The Walking Dead. Zemřel na následky zvětšeného srdce v kombinaci s komplikacemi aortální chlopně. Srdeční onemocnění bylo zjištěno při pitvě.

Ten samý měsíc se objevila šokující zpráva o smrti 34letého herce Codyho Longa. Stal se známým pro svou roli v seriálu Nickelodeon „Hollywood Heights“.

Kanadský lékař William Makis zkoumal všech 34 případů. Čtrnáct herců zemřelo na srdeční problémy, čtyři ve spánku, čtyři na krevní sraženiny, čtyři na agresivní rakovinu a čtyři na sebevraždu.

Kompletní přehled najdete zde.

Náhoda neexistuje

Samozřejmě není možné tvrdit s naprostou jistotou, že všichni zemřeli v důsledku podání genové injekce. U některých byla zřejmě hlavní příčina jiná.

Ale je velmi pravděpodobné, že tento preparát byl příčinou úmrtí u značné části výše uvedených amerických celebrit, případně mohl u někoho smrt uspíšit…

Zdroj.


Tagy článku

Doporučujeme

Využijme krásné léto: Kam po naší vlasti za zdravím? Všude, kam pohlédneme! Pozor ale na místa, kde je hrobové ticho. Tmavé ovoce je účinnější? A co jitrocel, mateřídouška, švestky či mirabelky? Kompotovat, zmrazit - nebo ani jedno?

Využijme krásné léto: Kam po naší vlasti za zdravím? Všude, kam pohlédneme! Pozor ale...

Vražedné vakcíny: To jim nesmí projít! Chystají vrazi další vlnu? Mrtví žalovat nemohou. Vědci obviňují farma giganty a vlády. Hlavní zbraň? Cenzura! Proč zakázali Ivermektin? Tajné dohody s farmabyznysem. Tohle ne!

Vražedné vakcíny: To jim nesmí projít! Chystají vrazi další vlnu? Mrtví žalovat nemohou....

Na začátek stránky