Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU

Články autora: Stephen Kokx

Stephen  Kokx

Stephen Kokx je americký novinář píšící pro server LifeSiteNews. Předtím pracoval pro chicagskou arcidiecézi pod vedením Francise Cardinala George. Je bývalý vysokoškolský učitel. Psal a přednášel o katolickém sociálním učení, politice a spiritualitě. Jeho eseje se objevily v různých zdrojích, včetně Catholic Family News a CatholicVote.org. Je autorem knihy Svatý Alfons pro 21. století: Příručka pro svatost.
Divoká zvířata strachy nadobro zešílela: Zavražděte ho! Nejvíce pravděpodobné "řešení", říkají experti. K volbám nesmí dojít! Už ani podvody zvolení Trumpa nezabrání. Američané ho chtějí. Vyvolá Deep state raději občanskou válku?

Divoká zvířata strachy nadobro zešílela: Zavražděte ho! Nejvíce pravděpodobné řešení, říkají experti. K volbám nesmí dojít! Už ani podvody zvolení Trumpa nezabrání. Američané ho chtějí. Vyvolá Deep state raději občanskou válku?

18.12.2023

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky