Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Lžou nám ráno, v poledne a večer: Na přísun nových migrantů nasype Chovanec další půl miliardy korun. Neziskovky jásají. Dostane další kapesné Pánek, Rozumek či Drtinová? Zastavíme jejich plány ve volbách?

Lžou nám ráno, v poledne a večer: Na přísun nových migrantů nasype Chovanec další půl miliardy korun. Neziskovky jásají. Dostane další kapesné Pánek, Rozumek či Drtinová? Zastavíme jejich plány ve volbách?

12. 12. 2016

Tisk článku

Tomáš Vyoral odhaluje plány našeho ministerstva vnitra - které se tak dušuje, že s žádnými migranty si nemusíme dělat hlavu - na jejich tichý přísun v následujících třech letech

Ministerstvo vnitra prostřednictvím veřejné zakázky poskytne 520 milionů Kč na integraci 6000 migrantů v letech 2017-2019.

Do konce roku žádné migranty nepřijmeme a už vůbec ne podle kvót EU, dušovali se nedávno naši elitní politici v čele s Chovancem a Sobotkou. Ne už tak dobrovolně a mimo kvóty v letech 2017-2019, na které Ministerstvo vnitra ČR potichu vypsalo veřejnou zakázku: Generální poskytovatel integračních služeb pro osoby s udělenou mezinárodní ochranou pro období let 2017-2019. Prostě nám lžou. Ráno, v poledne i večer.

Stačí se mrknout na stránky mvcr.cz a letmo se s bohulibým dokumentem seznámit. Možná se budete divit.

Veřejná zakázka MVČR (mvcr.cz)

V ČR prý máme demografické problémy, ať už jde o porodnost nebo nedostatek inženýrů, lékařů, žen a dětí (asi proto se cestovka FRONTEX a NATO v dovozu sakra činí!). Proto je třeba do toho trochu šlápnout také u nás. Aby ti xenofobní a multikulturně neuvědomělí Češi zažili trochu toho skvělého globálního kulturního obohacení. Hlavně o tom moc nemluvit a tvářit se, že vlastně souzníme s obavami a přáním naprosté většiny obyvatel. Volby se přece blíží.

Takže se vraťme k veřejné zakázce Chovancova ministerstva vnitra (zdroj):

"Předpokládaný počet oprávněných osob, kterým budou poskytovány jednotlivé integrační služby, činí max. 2000 osob ročně."

Což dělá za tři roky (2017-2019) 6000 migrantů - k jejichž přijetí jsme se nikde nezavázali. Nebo snad ano, jen o tom "my dole" nesmíme vědět?

Integrace 6000 migrantů (mvcr.cz)

A krásná finanční částka, jelikož nevíme, co s penězi a v České kotlině se mají všichni královsky. Kdopak s ní asi bude "pracovat"? Člověk v tísni? Pan Rozumek? Možná se trochu poperou.

"Celková cena za poskytnuté integrační služby oprávněným osobám je pro období let 2017 - 2019 stanovena do výše 520 500 000 Kč bez DPH, tj. 173 500 000 Kč bez DPH ročně."

520 mil. Kč na integraci (mvcr.cz)

I další neZiskovky si už jistě brousí zuby na ten vládní dar z našich kapes. Lze předpokládat, že také Sorosův Open Society Fund Praha (v jehož správní radě například sedí objektivní novinářka paní Drtinová), bude chtít být jedním z vyvolených - ať už jako "poskytovatel" nebo "subdodavatel".

A kdyby se náhodou "integrace" za tři roky nestihla, nestihlo se vyčerpat půl miliardy Kč z našich daní, nebo by se nenašlo dostatek inženýrů, lékařů, žen a dětí ze Sýrie? I na to smlouva MVČR myslí! Zkrátka, jak je u státních rozpočtů běžné, vyčerpají se, i kdybychom se měli rozkrájet.

"Tato smlouva bude mimo jiné obsahovat závazek Subdodavatele integračních služeb dokončit poskytování neuzavřených integračních služeb v roce 2019 ve spolupráci s nově vybraným generálním poskytovatelem integračních služeb pro rok 2020 a následující podle bodu 6.2 této Smlouvy, pokud nebudou integrační služby poskytnuty v plném rozsahu v průběhu roku 2019."

Čtěte ZDE: Zlověstné zvuky z podzemí: Bruselští krtci ve tmě kladou miny. Snědé existence zevlují po Praze. Kde se tu vzal afghánský násilník? Děsivé poselství Migračního manifestu: Plán na převzetí moci novými Evropany

Stále si myslíte, že u nás dlouho o vděčného, slušného, pouze cestou deprimovaného migranta, pardon uprchlíka, nezavadíte? Když pominu, že německý hrnec každou chvíli musí přetéct či bouchnout, stejně jako italský atd., tak spolu s vlastizrádnými panevropskými tendencemi našich (bezpáteřních EUanálních) politiků se máme vskutku na co těšit.

Dovoluji si zakončit prozřetelnou demagogií Mons. Halíka: „Zamýšlím se nad tím, co je skutečnou příčinou iracionálního strachu z uprchlíků (jak jsem předpokládal, nám opravdu nehrozí islamizace – i z toho mála migrantů, kteří k nám přišli, mnozí zas od nás odcházejí a ani v západních státech nezpůsobil nápor uprchlíků předpovídanou katastrofu). Uvažuji, co si lidé do migrantů nevědomě promítají, čemu z neseriózních zdrojů jsou ještě ochotni věřit, ptám se, kde zůstalo střízlivé kritické myšlení, které je v době vzedmutých emocí tak potřebné."

Pokud se soudruh kněz ptá, soudruh ministr Chovanec již spěchá s odpovědí. Jen nás se nikdo neptá.

Zdroj.
Tagy článku

Doporučujeme

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války je zločin. Vyznamenat Clintona? Nechutné! Kdy vystoupit z NATO? Udělali z ČR překupníka zbraní. Lejnová patří za mříže. EU je zločinecká organizace. Uvidíme se na Václaváku?

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války...

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí - to my jemu. Myš, která řve ze Strakovky i z Hradu. Udělali z nás fialový terč. Pokud bojovat - tak s nimi! Chcete umírat za NATO?

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky