Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Afroameričanka na českém ministerstvu války: Zbraně pro vraždění doněckých civilistů dodáme s radostí. Jak zachránit dolar? Likvidace německého generála. Pandemický zákon : Jak zabetonovat covidovou totalitu Na věčné časy?

Afroameričanka na českém ministerstvu války: Zbraně pro vraždění doněckých civilistů dodáme s radostí. Jak zachránit dolar? Likvidace německého generála. Pandemický zákon : Jak zabetonovat covidovou totalitu Na věčné časy?

23. 1. 2022

Tisk článku

Petr Hájek je zděšen z válečnické rétoriky členů Fialovy protektorátní vlády a upozorňuje, že pod zástěrkou rachotu bubnů volajících k dalšímu tažení proti Rusku se může stát i mnohé další

Zní to celé neuvěřitelně, jako z béčkového hollywoodského thrilleru: Ukrajinská pučistická junta se chystá napadnout Rusko. Přesněji řečeno pučistická junta Spojených států, která volebním podvodem uskutečnila státní převrat, po němž do Bílého domu dosadila dementního prezidenta Bidena, si zahrává s vyvoláním  třetí světové války. Jistou – zvrhlou – logiku to však má. Za Obamy, jemuž viceprezidenta dělal Biden, svrhly USA legitimní vládu na Ukrajině, a dostaly se tak na ruský „zadní dvorek“. 

Vše měla dokončit „krvavá Hillary“ (Clintonová), jenže rozjíždějící se válečný stroj nečekaně „zadřel“ Donald Trump. Následovaly čtyři roky brutální protiruské kampaně v podání Deep State (tajné služby, Pentagon a  90% jejich médií) pod záminkou „vyšetřování“ vlivu Kremlu na prezidentské volby. Dopadlo sice krachem, ale po čtyřletém zdržení pokračuje Biden (respektive ti, kdo tuto nešťastnou dementní loutku vodí) tam, kde Obama přestal. Jen s tím rozdílem, že propagandistická válečná kampaň mezitím již několik roků běží. A je vyšperkována takovými „hity“ jako operety typu Novičok-Skripal a Navalnyj či Vrbětice-Čuk a Gek. 

Na dobytý zadní ruský dvorek již měsíce míří přes Slovensko vlaky plné britských a amerických zbraní a munice. Přijíždějí další a další vojenské jednotky a propagandistická mašinérie duní na plné obrátky. Nebylo by na tom nic tak originálního (obdobně postupoval Hitler, jen místo Ukrajiny použil Polsko), kdyby do temných bubnů nezapištěl hlas z Prahy. To starostka Prahy 2 za ODS – toho času v čele protektorátního ministerstva války – statečně sdělila, že také my se ke hře s ohněm přidáme: Pošleme na Ukrajinu jako „dar“ dělostřelecké granáty, které mají zabíjet doněcké a luhanské civilisty, z nichž valná většina už má ruský pas. 

Černoška s pirátem v čele

Myš, která řve, má v USA sice nepřeložitelné jméno (Černochová je politicky korektně pouze Afro-Američanková), ale zato snadno identifikovatelné zájmy. Nejsou tak daleko od těch, které poněkud ukvapeně předvedla politická hvězda Kavárny Jan Farský (STAN), donedávna starosta Semil. Studium způsobu, jak na základě zkušeností Yankeeů donutit dosud alespoň částečně suverénní státy EU podrobit se německé 4. říši v útvaru „Spojených států evropských. To jest jak dosáhnout zániku tisíciletého českého státu a „výměnu“ jeho historických národů jejich masovým namixováním s migranty z Afriky a Asie dle Kalergiho receptury.

Nemějme samozřejmě iluze, že kdyby tu byla i nadále vláda Babišova, bylo by to jinak. Poté, co nedávný premiér „políbil prsten“ v centrále CIA v Langley v přítomnosti britsko-kanadského agenta Koudelky (současný i budoucí šéf našich špiónů), dal jasně najevo, čí zájmy v české vládě zastupuje. Pouze je musel trochu krkolomně dělit mezi Brusel (Green Deal) a Washington (divadlo kolem Vrbětic). Mimochodem ohlušující ticho kolem slibovaných „důkazů“ o ruské účasti na výbuchu našeho muničáku už dávno nikoho nevzrušuje.

Avšak to, co udělala soudružka Černochová (u nás si to jméno ještě můžeme dovolit), je přece jen jiná káva. Jaký div, že svůj válečný plán sdělila veřejnosti za přítomnosti pirátského dobyvatele ministerstva zahraničí Lipavského. Ten navíc „informoval“, že jsme (myslel tím asi někoho jiného než většinu české veřejnosti, kterou by měl zastupovat) připraveni na „jakýkoli scénář“. Tedy napadení Ruska poté, co ukrajinské banderovské pluky v zastoupení americké námořní pěchoty zaútočí na Doněckou (a Luhanskou) lidovou republiku, a přinutí tak Kreml zabránit vyvraždění ruských občanů na východě Ukrajiny. 

Čtěte ZDE: Vojna a mír: Kdybych byl Putin, choval bych se takhle hloupě? Eurosoudruzi a pisálkové lžou ostošest. Jen se snažíme medvěda vyprovokovat. Ostraha má volno? A proto, milé děti, prohrajeme

Kolik much jednou ranou?

O nic jiného v celé „krizi“ nejde. A je pravděpodobné, že se pokusí o reprízu gruzínské premiéry - spustí to v  v době konání olympijských her v Číně. Dvě mouchy jednou ranou – vyvolání války a zničení olympiády (vše se přičte Putinovi)? I kdež, ve hře je mnohem více much. Je zcela jasné, že Spojené státy ženou vše k válečnému konfliktu, protože jsou hospodářsky, politicky i morálně v rozkladu. Významná levičácká politoložka z kalifornské univerzity hlásí, že ještě nikdy od "integrační operace" Severu proti Jihu nebyla Amerika tak blízko další krvavé občanské válce (to je to Poučení, pro které si jel Farský). A do toho nesplatitelně zadlužený dolar balancuje na hraně udržitelnosti jako „světová rezervní měna“. V případě napadení Ruska (pokud konflikt neskončí jadernou apokalypsou, pak už je to jedno) samozřejmě výrazně posílí. Což dále všem zdraží cenu ropy (u nás se předpokládá, že se litr benzínu bude prodávat za 45 korun) a „vysvětlí“ tím evropskou energetickou krizi a drahotu (způsobenou uměle a záměrně Bruselem).

Je přímo fantastické, že k nám právě putuje koksovatelné uhlí pro ocelárny až z Austrálie, zatímco těžba v OKD je „utlumována“, neb prý je nerentabilní (a stejně skončí již v roce 2033, jak vstřícně Bruselu oznámila Fialova vláda). Je to asi stejně tak fantastické, jako když jsme pod záminkou Vrbětic vyřadili z dostavby jaderných elektráren (pokud k ní vůbec po válce dojde) Rosatom, jediného reálného stavitele elektráren ve světě – a bude nám zde stavět Westinghouse (jako záminka pro přítomnost americké armády „dočasně umístěné na našem území“). 

Je logické, že Němci se v přípravě na další vpád do Ruska nechtějí veřejně angažovat – bez ohledu na to, že jednotky Wehrmachtu již stojí připravené jako součást NATO na Baltu (kde Hitlerovi dědici velí našim vojákům). Ale všechno předstírání má své meze. Právě „popravili“ velitele svého válečného námořnictva viceadmirála Schönbacha. Nechal se totiž slyšet, že „to, co opravdu Putin chce, je respekt. Je snadné mu projevit úctu, kterou skutečně vyžaduje – a pravděpodobně si také zaslouží,“ řekl zrádný generál a dodal, že Rusko je stará a důležitá země a Krym, který mu vždy patřil, je definitivně ztracen. Mít ho na povel naše Černoška, tak by nejen rychle rezignoval, ale šel by nejspíš bručet. Jinak ovšem starostka z pražských Vinohrad naplňuje Švekův odkaz: „Válka muší bejt, vy kluci pitomí, a my ji vyhrajeme!“

Tohle není Netfilx 

„Já znám dva o vobou není žádná škoda,“ odvětil Švejk, když mu bytná oznámila, že (jako záminku k první světové válce) v Sarajevu zastřelili Ferdinanda. Jenže Černoška s Lipavským, jakkoli jsou napohled komická dvojice, nic veselého nepředstavují. Tím hůř, že většina veřejnosti ty jejich silácké řeči a gesta nebere vážně. V podstatě nevěří, že by to všechno bylo tak vážné. Ale ono je. I proto, že těch, kteří zažili poslední světovou válku rychle ubývá a převažují generace, pro něž je "tažení na východ" cosi jako sci-fi na Netflixu. Ale nezapomínejme na výrok "krvavé Madlenky" Allbrightové, že je "nespravedlivé", aby jediná země (Rusko) mělo tolik přírodních zdrojů. Ne, tohle není Netflix.

Mezitím využívá Fialova vláda harašení zbraněmi k odvedení pozornosti od dokončení covidové operace. Sice zrušila vyhlášku o povinném očkování, ale briskně ji míní nahradit novým pandemickým zákonem. Ten má v podstatě umožnit, abychom - kdykoli si vláda vzpomene - žili ve výjimečném stavu, aniž ho někdo vyhlásí. Ten zničující zákon je prvním v řadě z těch mnoha připravovaných, jimiž se má u nás totalita "zabetonovat" Na věčné časy - a nikdy jinak. Korespondenční hlasování má být další v řadě.

Jde prostě o to, nedat se zmást válečnickou propagandou. Nepolevit v odporu. Dnes proběhne ve Washingtonu vůbec největší masová demonstrace odpůrců covidismu a vakcinace. Jsme v tom všichni. Také Američany ovládá nelegitimní vláda, která nereprezentuje většinu veřejnosti. 

Válka může být pro tyrany nakonec jedinou možností, jak si udržet moc.

Nebylo by to poprvé.

 
Tagy článku

Doporučujeme

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války je zločin. Vyznamenat Clintona? Nechutné! Kdy vystoupit z NATO? Udělali z ČR překupníka zbraní. Lejnová patří za mříže. EU je zločinecká organizace. Uvidíme se na Václaváku?

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války...

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí - to my jemu. Myš, která řve ze Strakovky i z Hradu. Udělali z nás fialový terč. Pokud bojovat - tak s nimi! Chcete umírat za NATO?

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky