Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Kamarádům, co volili Fialu: Jásali jste předčasně. Povinné vstřikování jedu už sice ne. Totalitní bezpráví, segregace a apartheid zdravých lidi pokračuje. A teď pandemický zákon. Overtonovo okno dokořán. Dobře už bylo

Kamarádům, co volili Fialu: Jásali jste předčasně. Povinné vstřikování jedu už sice ne. Totalitní bezpráví, segregace a apartheid zdravých lidi pokračuje. A teď pandemický zákon. Overtonovo okno dokořán. Dobře už bylo

25. 1. 2022

Tisk článku

Ladislav Větvička si povzdechl nad nekonečnou naivitou některých (nejen) Pražáků, kteří doufali, že s Fialou bude líp...

Mam par kamaradu, keři volili Bruselsku pětku. Tuž, nevadi mi to, bo su demograt. Někteři z nich su z Prahy. To se da pochopit, bo lidi v Praze často hlasuju pro ruzne pitomosti, to už je v Praze taky zvyk. 

Ale někteři z nich su z venkova. Z Brna, Vostravy, Dělohova a tak. Tam už to je k zamyšleni, čemu to zrobili. Čast z nich byla politycky pomylena a dneska už te volby lituju. Ale někteři si furt mysli, že volba Bruselske pětky byla spravna. 

A pravě tito chlapci v okamžiku, kdy fijalova vlada zrušila vyhlašku o povinnem opichani časti obyvatelstva, hnedka vyskočili a vitězoslavně přiběhli a volali: "Vidiš, cype? Řikali zme ti, že to byla spravna volba, všecko je fčil jine, hezči a vykročili zme ku světlym zitřkum.

Je to bohužel asi taka radost, jako když se Pražaci měsic po likvidaci te odporne německe svině, co jezdila v odevřenem kabryjoletu radovali, že byl zrušeny vyjimečny stav.

Čtěte ZDE: Fialova bruselská koalice útočí na všech frontách: Totalitní pandemický zákon i nástroj na falšování voleb míří do sněmovny. Babiš se přidá. Pouze Okamura vzdoruje. Vláda vyhlašuje nepodvoleným válku

Fijalova vlada sice zrušila protipravni vyhlašku o povinnem vstřikovani předraženeho jedu, ale to je tak asi všecko. Bezpravi, segregace a apartheid zdravych lidi v republice Česke je furt v platnosti. Občan druhe kategoryje nesmi do divadla, do kina, do hospody. Vlada, kera furt drži tyto norimberske zakony, je tedy vladou zločinnou a jakykoliv odpor proti ni jest povolen.

Ano, zrobili krok spravnym směrem. Ale je to enem dočasne. Overtonovo okno bylo vytvořene a neni pochyb o tym, že je enem otazka času, než se teho zneužije. 

A hlavně, nezapominejme na to, že furt jedu podle Bidrmanova konceptu. Dočasne zrušeni povinneho očkovani je enem bodem č.5 - Dočasne uvolněni. Odpor obyvatelstva, věřejne miněni, učast lidi na demonstračkach už začal byt fijalum nepřijemny, a tak na čas povolili uzdu, aby ubrali pary v papiňaku. 

Nic jineho to neni. Proto, chlapci a děvčata, nejasejte. Bo dobře už bylo.

Zdroj.
Tagy článku

Doporučujeme

Přání do Nového roku: Boj o svobodu. Pražská kavárna zahájila kampaň proti slavnému cestovateli a rybáři. Bdělý soudruh Přibáň: Vágner se prý stal nástrojem desinformátorů. Nakonec vyhrají rozumní lidé. Nebo ne?

Přání do Nového roku: Boj o svobodu. Pražská kavárna zahájila kampaň proti slavnému cestovateli...

Import brutálních zločinců: Nejlepší metoda pro beztrestnost. Není zločin jako ideozločin. Ukrajinci přizabili bezbranného muže. Dostali pokutu. Prý budou sekat dobrotu. Justiční výsměch. Necháme si to líbit?

Import brutálních zločinců: Nejlepší metoda pro beztrestnost. Není zločin jako ideozločin....

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky