Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Na prahu bídy: Proč Fiala tak usilovně maká na likvidaci českého zemědělství? Neschopnost? Ne, bruselský plán úplné kolonizace ČR! Le Penová na to jde opačně. Sankce proti Rusku nám pak dají zlatou ránu. Chleba brzy za stovku

Na prahu bídy: Proč Fiala tak usilovně maká na likvidaci českého zemědělství? Neschopnost? Ne, bruselský plán úplné kolonizace ČR! Le Penová na to jde opačně. Sankce proti Rusku nám pak dají zlatou ránu. Chleba brzy za stovku

20. 4. 2022

Tisk článku

Michal Svatoš vysvětluje, že dramatické zdražení nejen plynu a elektřiny, ale především potravin je součástí vládního plánu na úplnou likvidaci českého zemědělství a naší následné totální závislosti na dovozech západních "odpadků" zabalených jako potraviny

Čekají nás těžké časy. Zbytky demokracie a svobod jsou v ohrožení. Český tajný pohlavár Jan Beroun své úmysly vyjádřil 12.4 lapidárně: Prý není možné nechat otáčet veřejné mínění proruským směrem! – a definoval tak nový hlavní úkol své tajné vojenské organizace – boj proti vlastním občanům, u nichž panují obavy, že by mohli začít myslet jinak, než myslí... Beroun!

Obavy, že by občané mohli začít myslet jinak, než myslí elity, panovaly i v USA ve třicátých a čtyřicátých letech minulého století, kdy komunistické a fašistické myšlenky začaly přitahovat pozornost obyčejných Američanů v míře větší než zanedbatelné. Prezident F.D. Roosevelt ovšem reagoval jinak, než český tajný pohlavár Beroun a veřejný Fiala. Místo slídění po nevhodném myšlení vlastních Američanů vymyslel politiku New Deal (1933-39), a později oznámil, že Lidé, kteří jsou hladoví a bez práce, jsou základním kamenem všech diktatur.

pp

11. ledna 1944 zveřejnil tento program:

(1) Právo na užitečnou a placenou práci v průmyslu nebo obchodech nebo farmách nebo dolech národa;

(2) Právo vydělat si dost na to, aby bylo možné zajistit přiměřené jídlo a oblečení a rekreaci;

(3) Právo každého zemědělce pěstovat a prodávat své produkty za výnos, který jemu a jeho rodině zajistí slušné živobytí;

(4) Právo každého podnikatele, velkého i malého, obchodovat v atmosféře svobody před nekalou soutěží a nadvládou monopolů doma i v zahraničí;

(5) Právo každé rodiny na slušný domov;

(6) Právo na přiměřenou lékařskou péči a možnost dosáhnout dobrého zdraví a těšit se z něj;

(7) Právo na přiměřenou ochranu před ekonomickými obavami ze stáří, nemoci, nehody a nezaměstnanosti;

(8) Právo na dobré vzdělání.

Jak z dějin patrno, diktátorští příznivci z USA takřka vymizeli, a začali se znovu objevovat, až když americkou životní úroveň naplnění projevu F.D.R z ledna 1944 opět razantně zvedlo.

pp

Čtete ZDE: Sto dnů Fialovy vlády: Noční můra, kterou jsme si neuměli představit. Kryje premiér nelegální obchod se zbraněmi? Ukrajinské mafie zaplavují zemi

Česká cesta

Česká a potažmo slovenská politika se ovšem originálně ubírá opačným směrem: Markéta Pekarová Adamová (TOP-09) vyhlásila, že se vlády  nemají starat o životní úroveň svých občanů. Šéf české vlády profesor Petr Fiala (ODS) nařídil připravit koordinované slídění po myšlení vlastních občanů. A tajný špión Beroun nadšeně zaplesal. Jediným skutečně důležitým úkolem tajného špióna Berouna, hlavy vojenské rozvědky, přitom v  letošním roce bylo vyzvědět, kdy, jestli a jak, Rusko napadne Ukrajinu. A špion Beroun selhal. Evidentně svému vrchnímu veliteli  prezidentu Milošovi nedoručil žádná relevantní zjištění své rozvědky o tomto útoku (důkaz: Miloš žádnou Berounovu tajnou zprávu neskartoval).

Základní otázkou je, zda úkolem české vojenské tajné služby je bojovat s myšlením vlastních občanů,  nebo rozvědnou činností v zahraničí zajišťovat českou státní bezpečnost. Jenže podle Pekarové Adamové se vláda nebude starat o bídu svých občanů, proto podle Profesora Fialy bude vláda raději slídit, po tom co si její občané myslí, aby je mohla potrestat. V důsledku této Fialové politiky bude popularita diktatur v Česku nutně růst. (pád popularity současné obdobné slovenské vlády je toho zřejmým důkazem). A vládní neschopnosti chytře využívá Andrej Babiš: slibuje, že se postará, o Fialově zchudlé Čechy.

pp

Francouzská cesta

V prvním kole francouzských prezidentských voleb Marine Le Penová triumfovala, a před druhým kolem (už v neděli!) není poprvé její protikandidát Macron favoritem na vítěze!  Le Penová vsadila na důslednou obhajobu Francouzů nespokojených s růstem drahoty – její program je pro zavedení nulové daně (DPH) na potraviny a razantní snížení daně na pohonné hmoty! Na ponechání věku 60 let pro odchod do důchodu (Macron chce zvyšovat na 65 let, Fiala nad 65 let, viz plány prezidentské kandidátky Nerudové).

Le Penová boduje hlavně mezi zemědělci a obyvateli menších měst, kteří jsou zcela závislí na dojíždění za prací a cenách u čerpacích stanic. Podle průzkumů je Francie hluboce rozdělena na tři nestejně velké skupiny: Spokojené a bohaté příznivce Macrona, a většinu nespokojené Francie. Ta se ale ještě dělí na levicové a multikulturní (Mélenchon), a pravicové a národovecké (Le Penová), voliče.

pp

Čtěte ZDE: Francie: Ve druhém kole Macron a Le Penová. Málem to bylo jinak. Děsivý vzkaz z islamizované země. Imámové tvrdě zapracovali, a skoro jim to vyšlo. Kandidát muslimů Mélechon neprošel o fous. Co se stane, až za 5 let vyhraje?

Jíst chce každý

Ve druhém kole voleb se ovšem očekává zlom. To proto, že velká část nespokojených levicových voličů zřejmě poprvé odevzdá hlas Le Penové. Zajímavé je i náboženské rozdělení – muslimové volili hlavně Melánchona (69%), katolíci hlavně Le Penovou (40%). A Le Penová začíná mít po změně jádra svého programu (od Frexitu a proti imigraci k úsilí o životní důstojnost Francouzů) ohlas i u značné části francouzských muslimů. Ti si už také (jako Le Penová) nepřejí další imigraci do Francie, a Le Penová je už neodrazuje, protože je uznává za Francouze. Bývalé socialistické a pravicové strany, které vládly Francii od roku 1945 jsou v totálním rozkladu a jejich kandidáti sbírali ojedinělá procenta.

Pohyb na francouzské volební scéně ukazuje jasnou změnu v náladách voličů v roce 2022: Kdo nehájí ekonomické zájmy nižších 3/4 obyvatelstva, zmizí ve volebním propadlišti. Z vítězství Le Penové má velké obavy NATO i EU. Francouzské zadlužení už předstihlo Italské státní zadlužení a 60% HDP Francie je tvořeno veřejným a státním sektorem. Nemluvě o tom, že Francie bude bránit vstupu Ukrajiny do EU, protože následná ztráta dotací francouzským zemědělcům by poslala Francii do státního bankrotu. Jenže Francie bez evropských dotací a rruselských deformací zemědělského trhu už nedokáže přežít! Proto se Le Penová letos přepečlivě stará o zemědělce a jejich jedlíky!

pp

Čtěte ZDE: Bída, obrna a tuberkulóza: Import již vymýcených chorob z Ukrajiny. Proč ČT mlčí jak zařezaná? Proč Bakala hlásí další daně? Proč bude stát léčení UA migrantů 5x více? Proč u nás nejdražší elektřina? A co na to kadet Biegler?

U nás naopak

Program FDR, bod 3 – Právo každého zemědělce pěstovat a prodávat své produkty za výnos, který jemu a jeho rodině zajistí slušné živobytí - převrátila  vláda lidojeda Petra Fialy naruby: V dokumentu odeslaném do Bruselu ke schválení, navrhuje zlikvidovat celé české zemědělství a výrobu potravin, uzavřít tisíce zemědělských podniků, a úplně zlikvidovat všechna česká stáda a chovy zemědělských zvířat. Celá zemědělská veřejnost se proti tomuto programu postavila a varovala, že dojde nejen k dalšímu dramatickému zvýšení cen potravin, ale též k absolutní závislosti na importech potravin ze Západu EU. Až 60% zemědělských podniků v důsledku Fialou nařízeného 23% redistribučního poplatku uvažuje skončit výrobu a propustit zaměstnance (nejvyšší redistribuční poplatek ze zemědělské výroby je v zemích EU maximálně 10-12%!).

Podle zemědělců, tak v Česku bude možné pěstovat jenom obiloviny, všechno ostatní budeme muset dovážet. A vzhledem k tomu, že nejvíce zemědělců pracuje v živočišné výrobě, dojde na českém venkově k další masivní nezaměstnanosti. A to v době nástupu obrovské hospodářské krize, propouštění a masové imigrace z Ukrajiny! Český kanibal Fiala tak udělá radost jedině západním potravinářským monopolům. Těm předhodí zadarmo všechny české jedlíky-voliče, aby si na nich vydělaly exportem podřadných potravin.

pp

Dalším důsledkem této fialové-agro-politiky, bude krom drahoty, také další skvělé vítězství: daně ze zisku z prodeje potravin v Česku půjdou už ne do České, ale do západních státních pokladen. Tím bude zase méně na všechno včetně důchodů, a proto už Fiala plánuje zvednout věk pro odchod do důchodu nad 65 let. Takto se může chovat k vlastnímu národu jenom absolutní ignorant a slouha hesla politiky TOP-09 – nestarat se o to, za jakých podmínek musí žít čeští občané!

Co to znamená konkrétně?

Bochník chleba bude stát 60 korun, oznámil 12. 4. předseda svazu pekařů,  a požadoval zákaz vývozu pšenice z Česka, aby bylo z čeho chleba vůbec péct! Portugalské, španělské a italské zemědělství pracuje na tomto principu: doveze se levná pšenice z Ukrajiny, jí se nasytí hospodářská zvířata, mléko a maso se potom zpracují v místním potravinářském průmyslu - a z velké části se vyvezou do ciziny. Výsledkem jsou pracovní místa v zemědělství i v potravinářské výrobě. A daně ze zisků výrobců potravin potravin putují do domácí státní kasy.

Česká Fialová zemědělská politika si dává přesně opačný cíl: Zlikvidovat česká stáda hospodářských zvířat a tedy i potravinářský průmysl. Budeme pouze pěstovat levnou pšenice - a ta se bude vyvážet do Portugalska, Španělska a Itálie, aby tam mohli nahradit výpadky v dodávkách ukrajinské a ruské pšenice. Česko tak čeká potravinový osud Indonésie, která je sice monopolním vývozcem palmového oleje (80%), ale pro vlastní obyvatelstvo ho nedává k dispozici, a nebo je pro ně, cenově nedostupný! Kdo si koupí bochník chleba za 100KČ, až pšenice nebude ani v českých skladech, jestliže Ukrajinci letos nezasadí a nesklidí!?

pp

Čtěte ZDE: Policejní režim se s tím už nemaže: Skvěle, Pavlíku Morozove! Výchova dětí k udavavačství. Statečná učitelka může být ráda: Zatím nás nepopravují. Jak přejmenovat další ulice? Do jámy pekelné s vlaječkami ve žluté a modré

Koupí si nás za babku

Fiala srazil redistribučním poplatkem české zemědělské dotace na 1 hektar  z 5200 KČ na 2200 korun, ale například holandský zemědělec  dostane ke svým 393 eurům (asi 10 000 korun) na hektar ještě letos přidáno! Fialovo vybíjení zemědělských zvířat v Česku není žádná náhoda, ale pečlivě naplánovaná bruselská politika. Na západě mají být stáda a chovy zachovány, na východě zlikvidovány!

Obdobné je to s produkcí ovoce a zeleniny. Průměrná ziskovost českého zemědělství je 2600 korun na hektar (po započtení dotace 5200 korun). Fialovým redistribučním poplatkem tedy bude český zemědělec ve ztrátě -400 korun z každého hektaru, na kterém zaseje! Zřejmým cílem vlády ODS, TOP-09, KDÚ-ČSL STAN a Pirátů je tak zlikvidovat české zemědělce. jejich majetek – půdu – po nutném krachu,rozprodat ve dražbách zájem bude mít především značné množství cizinců. Fialova vláda tak chystá výprodej české půdy úplně stejně, jako předchozí vlády vyprodávaly do ciziny české průmyslové a těžební podniky a strategickou infrastrukturu – vodovody, plynovody.

pp

A co sankce?

Nejen světový trh s potravinami se potýká s vážnými důsledky ukrajinské války. Tchajwanský čipový průmysl ztratil od jejího vypuknutí rekordních 17 miliard USD (340 miliard korun) zahraničních investic. Důvodem historicky největšího odlivu zahraničního kapitálu z Tchaj-wanu je strach z budoucnosti tchajwanského čipového průmyslu, který je extrémně závislý na čínském trhu, a ruských a ukrajinských surovinách (paladium, neon).

Rusko naopak ve stejné době zvýšilo své objednávky čipů v Číně a obě země zahájily vysoké konzultace na propojení čínského průmyslu s ruskými surovinami v oblasti produkce čipů a dalších nejmodernějších technologií. Rusko tím velmi snadno a rychle řeší západní sankce. Buduje vlastní platební kartový systém MIR. Obě země jako jediné na světě disponují úplnou surovinovou, technologickou a produkční kapacitou pro výrobu čipů. Západní embargo na čipy do Ruska mělo údajně za cíl omezit produkci ruské inteligentní munice a dronů pod jejich současnou spotřebu.

Vypadá to ovšem, že byl opět dosažen přesně opačný výsledek.

A Fialová bída nám rychle ukáže, zač je toho na Západě loket.

Zdroj.

(redakčně kráceno)

pp


Tagy článku

Doporučujeme

Lapený český žoldák: Byli jsme policie, soud i popravčí. Nepohodlný svědek ukrajinských násilností. Ozvěny českého skandálu. Rozkaz zněl jasně: krást a plenit. Odpad blíže ministerstva. Co všechno ještě prozradí? Pokud přežije...

Lapený český žoldák: Byli jsme policie, soud i popravčí. Nepohodlný svědek ukrajinských...

Čína jako šance: Investice pro Orbána. Totéž pro Srbsko. Ficovu průlomovou cestu zmařil atentát. Fiala místo toho Peking provokuje. A válčí s Ruskem. Na prosperitu země a národa  kašle. Ujede nám čínský expres? Ještě rok a půl...

Čína jako šance: Investice pro Orbána. Totéž pro Srbsko. Ficovu průlomovou cestu zmařil...

Na začátek stránky