Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Francouzská spojka: Podvolení v plném proudu. Po Macronovi muslim - nebo revoluce? Brusel ucpává poslední otvory v papiňáku. Cenzura nyní už oficiální. Výsledky z české laboratoře soudruhy nadchly. My se ale nevzdáme!

Francouzská spojka: Podvolení v plném proudu. Po Macronovi muslim - nebo revoluce? Brusel ucpává poslední otvory v papiňáku. Cenzura nyní už oficiální. Výsledky z "české laboratoře" soudruhy nadchly. My se ale nevzdáme!

25. 4. 2022

Tisk článku

Petr Hájek konstatuje, že po "zvolení" Macrona a povzbuzujících výsledcích testů z "české laboratoře" přistoupí Brusel k dramatickým cenzorským krokům - a přináší k tomu informace od raději již jen "anonymního" autora

Zjevně jsme se (spolu se Slovenskem) stali bruselskou laboratoří, v níž si sociální inženýři Velkého resetu zkoušejí reakce veřejnosti na již otevřený zcela přechod k orwellovské totalitě. A protože se ukázalo, že většina společnosti cenzuru a rdoušení svobody slova a projevu (o dalších občanských svobodách ani nemluvě) bez problémů spolkne, zafixuje nyní Brusel totalitu do právního systému.

pp

Francouzská spojka

Ještě se pro jistotu čekalo na výsledek francouzských prezidentských voleb, ačkoli ten byl dopředu jasný: Le Penová nesměla za žádných okolností zvítězit. Jen úplný naivka se kojil nadějí, že snad... Režim věděl, že již nemůže nic riskovat. Od podvodných voleb ve Spojených státech, které "napravily nepozornost", jež umožnila Donaldu Trumpovi na čtyři roky bojovat s Deep state z Bílého domu, se nic podobného již nesmí opakovat.

Po vyhlášení výsledků voleb sice v mnoha francouzských městech vypukly demonstrace, ale to je také asi tak všechno, co se v nejbližší době stane. A to "Rothschildův" plastový synek Macron už mohl pouze vylepšit systém podvodů, který použili již při minulém "volebním" klání - především manipulacemi v prvním kole. Ale nedělejme si iluze: to vše byla jen pojistka pro případ neočekávaného vývoje. Francouzská společnost je snad ještě rozdělenější než naše, která až do právě probíhající migrantské invaze z Ukrajiny byla alespoň "etnicky" poměrně homogenní. V západní Evropě obecně, ve Francii pak zvláště, k tomu ještě připočtěme fenomén islamismu.

Za pět let tedy nejspíš dojde již k úplnému "podvolení" podle prorocké vize spisovatele Michela Houellebecqa: Než připustit zvolení Le Penové, nechá Rothschild raději instalovat do prezidentského paláce muslima. Tedy pokud nedojde k něčemu ještě dramatičtějšímu, co signalizovaly současné povolební protesty pod heslem: Ani Macrona, ani Le Penovou - ale revoluci!"

pp

 

Čtěte ZDE: Francie: Ve druhém kole Macron a Le Penová. Málem to bylo jinak. Děsivý vzkaz z islamizované země. Imámové tvrdě zapracovali, a skoro jim to vyšlo. Kandidát muslimů Mélechon neprošel o fous. Co se stane, až za 5 let vyhraje?

Uzavření papiňáku

To si samozřejmě bruselské elity "kotle národů" uvědomují - a činí vše, aby předpokládanému výbuchu lidového hněvu předešly. Inflace, zdražování, energetická chudoba a v ní pramenící hospodářská krize nejsou jen naší záležitostí. V české "laboratoři" je to pouze nejviditelnější a nejtvrdší. Není to tak, že by Fialova vláda nevěděla, co činí. Ví to velmi dobře. Napohled nepochopitelnými činy (či naopak demonstrativní nečinností) pouze dál zvyšuje hlubokou depresi, která ve spojitosti s ukrajinskou invazí má zcela proměnit českou realitu.

K tomu je však nutno především uzavřít všechny  komunikační kanály, které by lidem umožňovaly orientaci v přicházející "tmě". Proto ta dramatická cenzura, proto vypínání nejsledovanějších svobodných webů. Nyní si libují, že tímto bezprávným protiústavním krokem došlo prý u většiny z nich k "poklesu čtenosti" (naposledy to tvrdili na ČRo Plus). Je sice s podivem, jak k těmto datům cenzoři přišli (ani my nemáme analytiku čtenosti po "emigraci" do zahraničí ještě plně pod kontrolou), ale vycházejí z jasného předpokladu: Řada lidí se novou adresu "zardoušených" hned tak nedozví.

K tomu nutno připočíst, že nám vypnutím vyřadili možnosti inzerce (na jejím obnovení ovšem již intenzivně pracujeme), takže doufají, že nás současně zlikvidují ekonomicky. Nebýt fantastické pomoci mnohých "bezejmenných" (již jsem zde upozorňoval, že z důvodů jejich bezpečnosti dárcům-spolubojovníkům raději neodpovídáme, proto jen touto cestou jim opět chci poděkovat), asi by se jim to už podařilo. Náklady na přestěhování a obranu proti pokračujícím masívním hackerským útokům totiž provoz Protiproudu podstatně prodražily. Musíme také daleko složitěji chránit naše informační zdroje - zvláště ty zahraniční - a to vše představuje další finanční zátěž. Ale vytrváme - a vaše úžasná pomoc nám to zatím umožňuje.

Čtěte ZDE: Fiala vyhlásil válku nepodvoleným: Tajné služby se nečekaně samy udaly. Žerou a mlaskají. Zbabělci: Děkujeme, že za nás pácháte zločin. Tanec na tenkém ledě. Soudce Lynč a jeho první oběti. Bojové pozdravy ze zahraničí

Většinové veřejnosti však ještě nedochází, co se stalo (bez ohledu na to, jestli v budoucnu naše soudní spory s vládou, tajnými službami a jejich privátními "chapadly" vyhrajeme, nebo nás mezitím zlikvidují jinými metodami v policejním státě běžnými). Až v uzavřeném papiňáku s "ucpaným" vyrovnávacím ventilem dojde k výbuchu, bude podvolená část veřejnosti zcela bezmocná. Takže Brusel (rukama soudružky Jourové) má za to, že české a slovenské "laboratorní výsledky" umožňují další krok na unijní úrovni. Upozorňuje na to autor,  který chce (z pochopitelných důvodů) zůstat v anonymitě:

Úder a mráz přicházejí

Totalitáři z EU v čele s Jourovou a Lejnovou se po dlouhém jednání dohodli na tom, že svoboda slova je něco, co se ve 4. říši nesmí tolerovat. Ostatně, zejména poslední dva roky nám názorně ukázala nejen EU, ale i všechny lokajské vlády, že s ústavami svých zemí si tak akorát vytírají….

V budoucnu tak budou zakázány jiné názory než ty jediné povolené a to nejen stran války, ale také jakékoli jiné názory stran klimatu a globálního oteplování či covidové politiky budou nemilosrdně cenzurovány. Zakázána bude i kritika LGBTQ, migrace, islámu, EU a mnohých dalších témat. Názory, které nebudou souznít se „stranou a vládou“ budou v budoucnu zapovězeny.

pp

Čtěte ZDE: DOST bylo Bruselu: Potápějící se loď EU rychle opustit. Bruselsko-berlínský král je nahý. Kudy: referendum, nebo čekat na rozpad impéria? Kolik času tyranům ještě zbývá? Vývoj ke svobodě může být překotný. Štěstí přeje připraveným

Pokud eurosoudruzi do budoucna řeknou, že černá je bílá a zelené kolečko je červený čtvereček (nebo „tečka“ znamená dvě dávky a konec, a kdo bude hovořit o víc je dezinformátor), tak eurosoudruzi mají vždy pravdu a vy jim nesmíte odporovat. Tedy asi tak nějak si EU představuje „demokracii“ po bruselsku. A nutno podotknout, že se najde spousta jedinců, kteří tomu tleskají.

Jde o soustředný manévr proti svobodě projevu ze strany EU a Big Tech. To je to monstrum, které je třeba porazit.

Historická "dohoda"

Během noci bylo po 16 hodinách vyjednávání dosaženo dohody mezi Evropským parlamentem a Radou EU o návrhu zákona o digitálních službách (DSA), který předložila Evropská komise v prosinci 2020 a který „zaručí lepší ochranu uživatelů internetu,“ stanoví nové standardy pro "odpovědnost" online platforem, jako je Facebook, Twitter a Google, pokud jde o "nezákonný a škodlivý" obsah.

Ve skutečnosti poslouží poze k vyloučení obsahů, které se liší od oficiální verze režimu. Typicky: Jste proti imigraci? Nelegální obsah.

„Dnešní dohoda je historická“ – uvedla předsedkyně Evropské komise Ursula von der Leyenová – „Naše nová pravidla budou chránit online uživatele, zaručí svobodu projevu (!) a příležitosti pro podniky. Co je nezákonné offline, bude ve skutečnosti nezákonné online v EU“. Podle von der Leyenové jde o „silný signál pro lidi, firmy a země po celém světě“.

To tedy uhodila hlavičkou o hřebíček.

pp

Čtěte ZDE: Brány (digitálního) gulagu dokořán: Jak rychle a tiše zničit naši svobodu. Covid posloužil k zavedení do praxe. C–pasy a virtuální měna. Kamery, špiclování a kádrování. Sociální kredity brzy i u nás. Všichni do želez! Máme šanci se bránit?

Jediná povolená pravda bude zákonem

Klíčovým bodem je, že „ochrání uživatele“: před pravdou. A „záruka svobody projevu“ bude jen tehdy, kdy se bude sdělené plně shodovat s názorem eurosoudruhů.

Twitter například oznámil, že nepovolí reklamy, které popírají realitu klimatických změn. Oznámení přišlo na tzv. Den Země. „Zavádějící reklamy na Twitteru, které jsou v rozporu s vědeckým konsensem o změně klimatu, jsou v souladu s našimi zásadami pro nevhodný obsah zakázány,“ uvedl Casey Junod, globální výkonný ředitel pro cenzuru prostřednictvím blogu platformy.

„Věříme, že popírání změny klimatu by nemělo být na Twitteru zpeněžováno. Navíc by taková nečestná reklama neměla podkopávat důležité diskuse o klimatické krizi,“ dodal.

Nic vědeckého, dogma, o kterém nelze pochybovat. Není překvapením, že Sanhedrin vynakládá veškeré úsilí, aby zabránil Elonu Muskovi ve vstupu na trh. Pokud by někdo začal narušovat cenzurní monopol, ostatní by byli nuceni následovat.

Čtěte ZDE: Loajální versus nepodvolení: Testovali nás přes covid a vakcinaci. Naplno to spustili až ukrajinskou lží. „Fuj, Hitler!“ volají hitlerovci. Kryje je Řím pod zn. USA. Lháře Fialu zase kryje justice. Neporazí nás. Až do konce věků

Vrátíme se k samizdatu?

Technické testy pro boj s nevyhovujícími zprávami se týkaly zpráv o Covidu. „Pandemie se stala živnou půdou pro nepravdivá tvrzení a konspirační teorie a platformy jsou důležitými zesilovači těchto druhů zpráv,“ napsala už v lednu 2021 Věra Jourová, viceprezidentka Evropské komise pro hodnoty a transparentnost. Závěr, který také pokrýval zprávy o válce na Ukrajině, s cenzurou ruských kanálů. A správná je prý i cenzura, která v minulosti zasáhla amerického prezidenta Donalda Trumpa, který dostal zákaz na Twitteru.

Tak se nám eurosoudruzi s cenzurou pěkně rozjeli. Velmi brzy se tak můžeme těšit, že internet bude hlásat pouze jedinou pravdu, nalajnovanou přesně podle globalistických notiček. Jakékoli jiné názory a zprávy tak budou odkázány na řetězové emaily.

Nebo se, podobně jako svého času samizdaty, budou pokoutně množit v papírové podobě a předávat potají z ruky do ruky….

Zdroj.

pp
Tagy článku

Doporučujeme

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války je zločin. Vyznamenat Clintona? Nechutné! Kdy vystoupit z NATO? Udělali z ČR překupníka zbraní. Lejnová patří za mříže. EU je zločinecká organizace. Uvidíme se na Václaváku?

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války...

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí - to my jemu. Myš, která řve ze Strakovky i z Hradu. Udělali z nás fialový terč. Pokud bojovat - tak s nimi! Chcete umírat za NATO?

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky