Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Novinka: Ve čtvrtek první vysílání zárodku Protiproud TV. Nepodvolení si přijdou povídat se spolubojovníky z celé naší vlasti. Studio přímo v redakci. Také svobodné informace a komentáře. Nikdy nás neporazí!

Novinka: Ve čtvrtek první vysílání zárodku Protiproud TV. Nepodvolení si přijdou povídat se spolubojovníky z celé naší vlasti. Studio přímo v redakci. Také svobodné informace a komentáře. Nikdy nás neporazí!

9. 8. 2022

Tisk článku

Petr Hájek informuje o novém „formátu“, který Protiproud, zachráněný a obnovený především díky skvělým „protiproudařům“ uvede do života jako „vzpomínku na (svobodnou) budoucnost“, jíž mafiánská vláda a její tajné služby nedokážou zabránit

Nebylo možné jinak: Protiproud začíná vyrábět a pouštět své vlastní „televizní programy“. Zprvu půjde jednak o moje rozhovory s „nepodvolenými“ osobnostmi, ale také o komentáře k aktuálním tématům. Postupně k nim přidáme také streamy, přímé přenosy z různých „podzemních“ událostí. Pro náš i tak maximálně vytížený redakční kolektiv to sice je docela „pecka“, ale jak již řečeno: Nebylo možné jinak.

Poté, co nás zakázali a vypnuli, bylo jasné, že musíme hledat i další cesty, jak navzdory protiústavním a protizákonným mafiánským činům vlády a tajných služeb musíme najít další cesty, jak zůstat „on-line“. A tak jsme se z Čech a Moravy, kde bruselská „pětikolka“ otevřeně navázala na předlistopadovou cenzurní praxi, „přestěhovali“ do zahraničí, a začali opět bez cenzury svobodně „vysílat“.

Útoky na „bunkr“ pokračují

Umožnila to především obrovská vlna solidarity našich tradičních i nových čtenářů, jejichž dary a jiné finanční příspěvky byly senzační odpovědí na státní terorismus neschopného, leč v oblasti potlačování občanských svobod (slova na prvním místě) naopak všehoschopného premiéra Fialy (ODS) a jeho ministra jediné povolené pravdy, hlavního kmotra STAN-mafie Víta Rakušana. Už jsem se zde o tom několikrát zmiňoval, ale musím znovu a znovu opakovat:

Byli jste to především vy, naši spolubojovníci, kdo jim tím vyrazil vražednou zbraň cenzury z ruky. Vy, kterým z důvodů Vaší ochrany nechceme veřejně či alespoň mailem poděkovat, protože naši domácí poskoci Velkého Bratra z Washingtonu (a jeho bratříčka z Bruselu a NATO) všechnu naši komunikaci pečlivě sledují. A jste to opět vy, kteří umožňujete nejen přežití Protiproudu, ale nyní i další krok, které bude další možností v šíření svobodných informací a názorů.

 

Čtěte ZDE: Jedeme dál (ale ONI také): 4. říše v cenzorské euforii. Zakážeme všechno! Zahraniční vměšování! Občan má znát jen naše „informace“! Trestní oznámení na místodržícího Petra Fialu. Co udělá policie? Díky, přátelé!

Mimochodem: Stejně mi vrtá hlavou otázka, proč právě my jsme na „alternativní“ mediální scéně nadále největším cílem hackerských útoků? Možná i pro to, co vidí: Že nadále pracujeme na vylepšení obranných zdí „bunkru“, z něhož budeme nyní vysílat kromě textu také „živé obrázky“. Ale ještě přece jen chvilinku potrvá, než (opět za nemalých nákladů) vše dokončíme a vyladíme. Musí je to šíleně dráždit.

Takže mějte občas trpělivost, když se připojujete, a náš elektronický „vrátný“ a bezpečnostní služba v jednom si vás za právě probíhajícího útoku chviličku déle „prohlíží“. Ostatně – není bez zajímavosti (alespoň podle zjištění našich statečných ajťáků), že víc než polovina útoků přichází z USA. Asi jsme opravdu ve válce, jak tvrdí Fiala. Jenže z „druhé strany“. A tak jim (a jejich zdejším kolaborantům) to teď ještě trochu víc okořeníme.

Krok za krokem

Samozřejmě: Nebude to hned hotová „televize“, ale další malý krůček k ní určitě. Navzdory všemu, čemu čelíme – kromě shora řečeného to byly i „lockdownové“ komplikace České citadely a přerušení vydávání MY, k němuž se rozhodně chceme vrátit – jsme nevzdali ani myšlenku na vybudování celoplošné TV. Vše, co se kolem nás děje, však investory (byť sebestatečnější) zatím drží na distanc, přestože jsme před úderem covidistické diktatury a následné ukrajinské krize již byli hodně blízko. Ale nic netrvá věčně, ani láska k jedné slečně, jak naznačuje i ochládání amerických sponzorů války s Ruskem vůči kyjevskému hejskovi (viz předchozí článek). A když nás půjdou milióny… ne, to už bych prozrazoval zbytečně mnoho.

 

Čtěte ZDE: Spolek neviditelných odhodlaných: Tajné služby ani Fialova vláda o nich nemají potuchy. Mimo systém, mimo dohled. Autentické zájmy. Vzájemná podpora. Gravitační jadérka naší budoucnosti? Příprava na zvrat?

První rozhovor „odvysíláme“ (půjde-li vše dobře) tento čtvrtek – před vlasteneckým setkáním v Příčovech. Nejen o něm si budu povídat se členem přípravného výboru Michalem Semínem, jedním z mnoha nepodvolených (pořad se ostatně jmenuje Nepodvolení v Protiproudu). Michal je pozoruhodná osobnost, většině našich čtenářů za posledních už téměř deset (!) let existence webu dobře známá. A pak plus mínus po týdnu budou přicházet před kamery další, kteří mají k naší děsuplné realitě (a k tomu, jak se z ní dostat) co říci. Známí i (zatím) méně známí z celé naší vlasti (ale i ze zahraničí).

Budu samozřejmě s napětím čekat, jaký ohlas ta povídání budou mít. Nepochybuji, že mi to – jako vždycky dosud – dáte vědět. Jedno vím však už nyní – tak jako jsem to věděl, když jsem po desetileté „hradní anabázi“ odmítl všechny lákavé nabídky z „velkých médií“, a založil Protiproud: Bude místem, kde každý může hovořit zcela svobodně a otevřeně. A protože budeme vysílat přímo z redakce Protiproudu, bude platit, co jsem říkal kolegům, když jsem s tímto skromným projektem přišel: Zatím všechno, co si tady se spoustou zajímavých osobností – návštěvníků redakce – říkáme, nahrával jen soudruh Koudelka, šéf místní pobočky CIA zvané BIS. Tak ať to konečně slyší také „protiproudaři“.

Těším se na vás všechny ve čtvrtek na našich stránkách při prvních obrázcích ze zárodku Protiproud TV.
Tagy článku

Doporučujeme

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války je zločin. Vyznamenat Clintona? Nechutné! Kdy vystoupit z NATO? Udělali z ČR překupníka zbraní. Lejnová patří za mříže. EU je zločinecká organizace. Uvidíme se na Václaváku?

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války...

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí - to my jemu. Myš, která řve ze Strakovky i z Hradu. Udělali z nás fialový terč. Pokud bojovat - tak s nimi! Chcete umírat za NATO?

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky