Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Odsouzenec: Zvoní Zelenskému hrana? Sází Západ na Klička? Hlásí se také sluhové NATO Porošenko a Jaceňuk. Proč nenechají mouřenína tiše odejít? Zabije ho CIA? Hodí to na Rusko? Vzkaz fialovým: Být mopslík USA  je o život

Odsouzenec: Zvoní Zelenskému hrana? Sází Západ na Klička? Hlásí se také sluhové NATO Porošenko a Jaceňuk. Proč nenechají mouřenína tiše odejít? Zabije ho CIA? Hodí to na Rusko? Vzkaz fialovým: Být mopslík USA je o život

3. 8. 2023

Tisk článku

Jelena Panina si všímá stále větší nespokojenosti Západu se svým mouřenínem Zelenským i již docela veřejné diskuse v západních médiích nad budoucností herce, který se brzy, stane zbytečnou přítěží ukrajinských protektorů v poválečném uspořádání

Za poslední týden došlo k několika událostem, nad nimiž se patrně musel prezident Ukrajiny hluboce zamyslet. Hned po několika vítězstvích v aparátčickém souboji se Zelenského administrativou zveřejnil kyjevský primátor Vitalij Kličko fotografii ze setkání s americkou velvyslankyní na Ukrajině Bridget Brinkovou.

pp

Sází Západ na Klička?

O čem diskutovali? Oficiálně o ekonomické a sociální situaci v Kyjevě, jakož i o přípravách hlavního města na topnou sezónu a o "další spolupráci v oblasti bezpečnosti“. Není běžné, aby primátor nějakého města vystupoval na setkání s americkým velvyslancem na téma bezpečnosti a nahrazoval tak funkce ministerstva zahraničí a obrany.

Ve stejné zahraničněpolitické linii přitom začal působit i mladší Kličkovův bratr Vladimir. V polovině července se na pozvání německé ministryně zahraničí Annaleny Baerbockové zúčastnil "Fóra svobodného tisku“ jako hlavní řečník. Fórum iniciovalo německé ministerstvo zahraničí údajně „s cílem uskutečnit informační kampaň ve východním Německu, kde převládají proruské nálady týkající se války na Ukrajině a pochyby o smyslu další podpory Ukrajiny“.

Zúčastnilo se více než 300 zástupců médií z celého Německa, hlavní postavy na vytváření veřejného mínění z východních spolkových zemí, jakož i němečtí centrální a místní politici. Jinými slovy jednomu z bratrů Kličkových se dostalo takové medializace, jakou nedostane ani zdaleka každý prezident.

pp

Čtěte ZDE: Mafiánova česká etuda: Daroval Fiala šmíře z Kyjeva český vládní speciál? A co zlatý poklad? Protektorátní komedie na Hradě a na Národní. Stáváme se Ukrajinou č.2? To ticho děsí. Nebo přece jen skrývá bouři?

Hlásí se také Porošenko a Jaceňuk

Ale nejen to. Hlasitou kritikou Zelenského a připomínáním svých zásluh se do veřejného prostoru vrací také bývalý prezident Petro Porošenko a bývalý premiér Arsenij Jaceňuk. Všechno to vypadá na započatý výběr náhrady za Zelenského. Pokud USA a EU sondují oba Kličky, tak se i Jaceňuk a Porošenko snaží připomenout, že stále ještě existují.

Proč by měl Západ odstranit Zelenského? Je to zoufale obehraná figurka bez popularity doma a klesajícím zájmu u svých západních "zřizovatelů". Lze si ho jen stěží představit v jiné divadelní roli než neoholeného cholerika v khaki úboru. Především však žádná verze poválečné Ukrajiny se neshoduje se Zelenským, který poslední dva roky vytrubuje nesmysl o „nekompromisním boji až po vítězství nad Ruskem“.

Je jasné, že nad Ruskem k vítězství nedojde. Ukrajina zůstane bez kdo ví kolika částí a bude muset vzniknout nový zbytkový útvar (pokud bude z čeho). Západ to mlčky chápe. Má se za to, že Zelenského politický život je ohraničen maximálně koncem konfliktu. A nejspíše nejen život v politice: Západ své obehrané figurky stahuje z hrací plochy tak, aby později nikomu nic neřekly.

Přípravy na smrt?

O Zelenského smrti se již veřejně diskutuje v západních médiích. Nyní, když je Zelenskyj zaujat tvorbou nové image pro blížící se (mezitím nejméně o tři měsíce odložené) volby, ve kterých pravděpodobně vážně doufá ve vítězství, mediální prostor začal diskutovat o vyhlídkách na jeho předčasnou smrt. Napsaly o tom vlivné americké noviny „Politico“. Zamýšlejí se nad tím, kdo bude vládnout americkému protektorátu, když klauna zabijí. „Podle ústavy, pokud prezident už nebude moci plnit své povinnosti, měl by na jeho místo nastoupit předseda Nejvyšší rady Ruslan Stefančuk.

Ten však mezi lidmi rovněž není oblíbený, jeho rating podle průzkumů už není ani 40 %. Ani mezi opozicí není oblíbený,“ píší noviny. Téměř současně s článkem v deníku Politico položil stejnou otázku bývalý důstojník CIA Larry Johnson. V rozhovoru pro YouTube-kanál Judging Freedom, který se okamžitě začal šířit mediálním prostorem, řekl, že Zelenskij, organizující už jen teroristické útoky na území Ruské federace, rychle směřuje ke své neodvratné smrti.

SLEDUJTE: Další rozhovor s doktorkou Soňou Pekovou z cyklu Alfa a omega uvede Protiproud TV v sobotu 5. 8. 2023 od 18:00 na svém youtubovém kanále a jako obvykle k němu vyjde i samostatný článek zde na Protiproudu.

Zlikviduje klauna CIA - a hodí to na Rusko?

Jak známo, veteráni se často používají k testování myšlenek, které oficiální místa nechtějí přímo vyslovit Vše vypadá tak, že klauna brzo umlčí - a připravují na to veřejnost. Dávají dopředu najevo, že ho samozřejmě popraví Rusové – buď raketou nebo za ním pošlou likvidátory z GRU. Avšak bez ohledu na to, jak nechutně vypadá Zelenskyj, Moskva vůbec nespěchá, aby ho poslala do věčných lovišť.

Za prvé proto, že to není ruská metoda a za druhé ví, že jeho smrtí se toho moc nezmění. Navíc jí jistě nevadí, že začíná dělat Západu problémy - o čemž svědčí i spuštěná informační kampaň. Samozřejmě, že kurátoři Zelenského mají dostatečné zdroje k tomu, aby uskutečnili tranzit moci na Ukrajině, a přiměli klauna „odejít ze zdravotních důvodů“. Je však příliš nebezpečné nechat ho jen tak jít, protože ví mnoho věcí o skutečném pozadí války Západu proti Rusku, nemluvě o citlivých informacích na mnohé západní vůdce. 

I proto je s největší pravděpodobností odsouzen k smrti.

Zdroj / zdroj.

pp
Tagy článku

Doporučujeme

Digi bůh: Vzniknou sekty uctívající umělou inteligenci? Roboti nás budou brzy vydírat. Mluvte šeptem! Neomezená moc všude a nikde. Chapadla ke všemu, co je připojené. Ovládnou i zbraňové systémy? Moloch se probouzí. Mlčení...

Digi bůh: Vzniknou sekty uctívající umělou inteligenci? Roboti nás budou brzy vydírat....

Německý protektorát 1939: 15. březen a jeho poselství - zvláště pro naše mladší generace. Existence českého státu není samozřejmostí.  Zrada? Zájmy velkých hráčů. Gaučoví generálové a novodobí andělé. Dáme se rozpustit v biočaji EU?

Německý protektorát 1939: 15. březen a jeho poselství - zvláště pro naše mladší generace....

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky