Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Slovenské osvobozování: Fico chce prosadit zákon na kontrolu politických neziskovek financovaných ze zahraničí. Bič na Sorosovy agenty uplete podle amerického vzoru. Potrefené husy jako vždy tupě kejhají o Putinovi. Kdy u nás?

Slovenské osvobozování: Fico chce prosadit zákon na kontrolu politických neziskovek financovaných ze zahraničí. Bič na Sorosovy agenty uplete podle amerického vzoru. Potrefené husy jako vždy tupě kejhají o Putinovi. Kdy u nás?

19. 10. 2023

Tisk článku

Ivan Lehotský přináší informace o snaze Roberta Fica začít deglobalizační misi úderem na Sorosovo "nevládní" impérium, ze kterého se však ve skutečnosti vládne nejen v Bratislavě, ale i v Praze, a především v Bruselu - a nám nezbývá než doufat, že také u nás jednou s placenými kolaboranty zamáváme jako Slováci

Podle některých slovenských presstitutů, pokud doslova opíšeme jeden americký zákon, tak v USA to je demokratické, ale u nás to bude totalitní. Že logika říká, že je to nesmysl? Nevadí, oni stejně zkoušejí své ovečky balamutit. Tak reagoval této týden Robert Fico na kritiku slovenských liberálních médií, které kritizovaly jeho záměr, předložit zákon o zahraničních agentech, tak jak platí v USA nebo v Rusku.

Na Slovenska končí Sorosova vláda

„Chci vám oznámit, že tímto okamžikem skončila éra, kdy v této zemi vládly nevládní organizace,“ oznámil médiím a celé veřejnosti Robert Fico po podpisu koaliční smlouvy. Bylo to velmi jasné poselství, které způsobilo v řadách globalistů velký nářek.

Hned začali novináři svorně křičet - nějaký konspirátor by téměř mohl říci, že jsou domluveni, neboť ty články byly jako podle jednoho vzoru (viz například tady a tady). Fico totiž zmínil, že potřebujeme zákon o zahraničních agentech, který by politickým nevládkám mohl řádně zkomplikovat jejich dosud beztrestné zasahování do slovenské politiky a veřejného života.

pp

Čtěte ZDE: Progresivisté na Slovensku i u nás v šoku: Slováci se nenechali zastrašit. Prozápadní patolízalové prohráli. Fiala i Šimečka nabízejí pouze bídu a zmar. Slovenské povzbuzení. Ještě nemají všechno pod kontrolou. Naděje neumírá

A proto globalistický mainstream naříká. Z nějakého důvodu všechna ta média zmiňují zákon, který platí v Rusku a bědují, že u nás budeme mít Putinův ruský zákon, ačkoli nikdo nic takového nikdy neplánoval. „Já bych doslova přeložil zákon, který platí ve Spojených státech amerických,“ opakovaně říká Fico, ale oni jako kdyby neslyšeli, byť jim to i zopakoval: „Americký, ne ruský!“

Zákon proti agentům podle vzoru USA

A není se jim co divit. Oni přece musí nějak protestovat, když je čeká pohroma. Jenže jak protestovat, pokud Smer a nová vláda chce použít doslova to, co platí v Americe - a víme, že oni Ameriku přece kritizovat nesmí? Toto je neřešitelná situace, prostě šach-mat, tady by se měli raději kousnout do jazyka, jenže právě to oni nemohou, protože nyní je jejich úkolem ječet.

SLEDUJTE: Protiproud TV ve čtvrtek 19. 10. 2023 od 17:00 vysílá v přímém přenosu rozhovor Petra Hájka s Ladislavem Jaklem - také na téma rovněž dramatických výsledků voleb v sousedním Polsku. 

Do rozhovoru můžete vstupovat prostřednictvím chatu, a to i s předstihem před zahájením vysílání.

A proto se tváří, že si nevšimli, že jim vypadlo jedno kolečko z logického soukolí a blábolí o ruském zákoně a Putinovi. Nebýt jejich zoufalství, bylo by to opravdu směšné. Jejich argumentace se stále točí kolem ruského zákona a zoufale se snaží na nějakých smyšlených detailech ukázat, že ten americký zákon je úplně jiný než ruský, přestože v Rusku jej svého času udělali podle amerického vzoru, právě proto, aby vyrazili kolaborantům z rukou všechny argumenty.

Uchylují se až k takovým ubohostem, jako že slovo agent má v Americe jiný význam než u nás a podobně. Zkrátka, kroutí se jako červíci na udici, neboť silou mocí chtějí lidi oklamat, že to, co chce Smer - tedy zabránit cizím subjektům ovlivňovat politiku na Slovensku - je něco špatného, totalitního, a je to úplně jiné, než když totéž již dávno dělají vůči cizím politicky podbarveným subjektům Spojené státy.

Jednou z možností, jak ve stále napjatější mezinárodní situaci ochránit alespoň své peníze před loupeživými nájezdy fialové pětikolky, inflací a "vševidoucím zrakem" Velkého bratra - a k tomu ještě současně podpořit další existenci Protiproudu - je spoření či "konzervace" svých financí ve zlatě. Nepodvoleným nabízíme bezpečnou metodu (zdaleka ne všechny totiž bezpečné jsou).
Mnozí naši čtenáři, diváci, příznivci a podporovatelé již ke své spokojenosti tuto možnost s námi využili (budiž jim velký dík!), mnozí o ní ale stále nevědí. Stačí si pustit některý z rozhovorů, který jsme nedávno odvysílali a pochopí. Braňme se! Nedejme jim nic zadarmo!

pp

Čtěte ZDE: Zlatá horečka v Protiproudu: Občanská sebeobrana proti fialovým loupežníkům. Markéta Šichtařová a spol. Jak spořit ve zlatě? Jak přelstít Velkého bratra? Hlavní je bezpečí: 5 tun falše. Pomozme sobě i svobodě slova! Nedejme se!

První krok k návratu státní suverenity

Důsledně obcházejí tu podstatnou skutečnost, že zákon na kontrolu politických takzvaně neziskových nevládních zahraničních organizací je velmi důležitý nástroj. Jeden z mála způsobů, jak se země může bránit před faktickým ovládáním zvenčí.

Jaksi si nevšimli, že nevládní organizace, pokud vytvářejí jednotnou a jednobarevnou politickou frontu, jsou velmi vážnou hrozbou pro skutečnou demokracii – tedy možnost pro občany svobodně většinově rozhodovat o svých věcech, aniž by jim do toho zasahovali nikým nevolení cizí manipulátoři se svými sofistikovanými manipulativními technikami.

Globalisté pláčou, že prý i v Maďarsku přijali podobný zákon, o kterém Maďaři otevřeně říkají, že to je zákon proti vlastizrádcům, kteří pracují ve prospěch cizích zájmů. A prý ten maďarský zákon není v souladu s evropským právem. Proto to asi je třeba ještě jednou zopakovat: ne ruský, ne maďarský! Ale americký zákon chtějí smeráci prosadit!

SLEDUJTE: Protiproud TV v pondělí 23. 10. 2023 od 18:00 vysílá v přímém přenosu další pravidelné setkání šéfredaktora Protiproudu s věrnými čtenáři a diváky. Do rozhovoru můžete vstupovat prostřednictvím chatu, a to i s předstihem před zahájením vysílání.

Asi jsou v lese, asi jsou v lese

Na konci tohoto veselého článku se tak jaksi žádá ještě vtip na závěr, který s výše uvedeným opravdu, ale opravdu vůbec nijak nesouvisí:

Fašisté hledají ve vesnici partyzány, ti se schovají do studny. Jeden fašista říká: „Asi jsou v lese.“ A partyzáni ve studni dělají ozvěnu: „Asi jsou v lese, asi jsou v lese.“ Druhý fašista říká: „Možná jsou ve studni.“ A partyzáni ve studni dělají ozvěnu: „Možná jsou ve studni, možná jsou ve studni.“ Třetí fašista říká: „Hoďme tam granát.“ A ze studny se ozve ozvěna: „Asi jsou v lese, asi jsou v lese.“

Zdroj.

pp
Tagy článku

Doporučujeme

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války je zločin. Vyznamenat Clintona? Nechutné! Kdy vystoupit z NATO? Udělali z ČR překupníka zbraní. Lejnová patří za mříže. EU je zločinecká organizace. Uvidíme se na Václaváku?

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války...

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí - to my jemu. Myš, která řve ze Strakovky i z Hradu. Udělali z nás fialový terč. Pokud bojovat - tak s nimi! Chcete umírat za NATO?

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky