Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Další Overtonovo okno: Mít děti jen na zvláštní povolení? Státní licence jen pro dostatečně zvrhlé a poslušné - tedy pro pokrokové a progresívní. Kdo vypracuje závazné standarty pro rodičovské kompetence?  Je to blíž, než si myslíme

Další Overtonovo okno: Mít děti jen na zvláštní povolení? Státní licence jen pro dostatečně zvrhlé a poslušné - tedy pro pokrokové a progresívní. Kdo vypracuje závazné standarty pro "rodičovské kompetence"? Je to blíž, než si myslíme

9. 11. 2023

Tisk článku

Sean Adl-Tabatabai upozorňuje na další směr zamýšleného útoku Schwabových ideologů (WEF) na likvidaci nepodvolených, kteří bez "státního souhlasu" nebudou smět mít děti, nebo jim je seberou - a komu to připadá jako čistě teoretická spekulace, ať si vzpomene, jak se ještě docela nedávno zdálo nemožné, co je už běžné...

Podle profesora působícího ve Světovém ekonomickém fóru (WEF) budou muset rodiče brzy získat od vlády povolení k pořízení a výchově vlastních dětí.

Podle profesora Connora Kianpoura z Coloradské univerzity v Boulderu, napojeného a financovaného Světovým ekonomickým fórem (WEF), budou muset rodiče před udělením licence prokázat, že přijímají zvrácenou pedofilní a transgenderovou agendu elit.

Na své děti nemáte nárok!

Ve své zprávě nazvané "Děti se mýlí: Rozšíření role státu ve výchově dětí" představitel WEF tvrdí, že hlavní odpovědnost za výchovu dětí by měla převzít vláda. "Neměl by to být žádný problém, protože biologičtí rodiče 'nemají právo' vychovávat své vlastní děti," tvrdí zcela vážně v článku zveřejněném v časopise Journal of Ethics & Social Philosophy. 

"Jednotlivci nemají právo vychovávat své biologické děti a nemají ani dostatečně pádné důvody, které by ospravedlňovaly právo na výchovu dětí obecně. Protože tato práva neexistují, nelze říci, že by je regulované rodičovství ohrožovalo," tvrdí Kianpour.

O tématu informuje portál Harbingersdaily.com: Vzhledem k tomu, že rodič nemá žádné definované právo vychovávat své vlastní děti, stát nepotřebuje žádné "zvláštní odůvodnění", aby mohl zavést a prosazovat "systém rodičovských licencí".

Čtěte ZDE: Za další metou zvrácenosti: Šílený kanadský zákon všem vzorem? Homoteror kulminuje. Tradiční rodina zničena? Dohnat a předehnat norský Barnevernet! Hrstka deviantů útočí na 7 miliard lidí. Dočkáme se téhož?

Stručně řečeno, podle Kianpoura by rodičům, kteří nezískají státní souhlas, hrozil únos jejich dětí státem. Kianpour předpokládá, že k získání vládní licence k výchově dětí je třeba splnit řadu požadavků, včetně testů, které mají určit, zda potenciální držitelé licence mají vládou schválené názory na řadu oblastí. "Někteří jedinci nejsou vhodní pro výchovu dětí, protože jsou nepříjemně netolerantní k určitým oblastem a způsobům života," píše.

Za předpoklad pro povolení rodičovství považuje zejména nezpochybnitelnou podporu sodomie a homosexuality. "Silně homofobní jedinci nejsou vhodní k výchově dětí," tvrdí Kianpour a pokračuje, že "rasisté, sexisté a další netolerantní lidé by měli být vyloučeni z rodičovství prostřednictvím testování jejich názorů a následného udělení rodičovské licence".

Je to blízko

Kianpourova slova ironicky dokazují, že je bigotní a objektivně netolerantní vůči křesťanům, muslimům, ortodoxním židům a miliardám lidí na celém světě, kteří nesdílejí jeho okrajové názory na homosexualitu.

Aby bylo možné určit, zda rodiče mohou vychovávat své vlastní děti, Kianpour tvrdí, že by vládní úředníci měli vypracovat "standardy" pro "rodičovské kompetence". Vláda by pak vyhodnocovala, zda konkrétní osoby tyto standardy splňují, a těm, kteří je nesplňují, by ve výchově dětí bránila.

Jednou z možností, jak ve stále napjatější mezinárodní situaci ochránit alespoň své peníze před loupeživými nájezdy fialové pětikolky, inflací a "vševidoucím zrakem" Velkého bratra - a k tomu ještě současně podpořit další existenci Protiproudu - je spoření či "konzervace" svých financí ve zlatě. Nepodvoleným nabízíme bezpečnou metodu (zdaleka ne všechny totiž bezpečné jsou).
Mnozí naši čtenáři, diváci, příznivci a podporovatelé již ke své spokojenosti tuto možnost s námi využili (budiž jim velký dík!), mnozí o ní ale stále nevědí. Stačí si pustit některý z rozhovorů, který jsme nedávno odvysílali a pochopí. Braňme se! Nedejme jim nic zadarmo!

pp

Čtěte ZDE: Zlatá horečka v Protiproudu: Občanská sebeobrana proti fialovým loupežníkům. Markéta Šichtařová a spol. Jak spořit ve zlatě? Jak přelstít Velkého bratra? Hlavní je bezpečí: 5 tun falše. Pomozme sobě i svobodě slova! Nedejme se!

V analýze Kianpourových totalitních představ upozorňuje vedoucí prorodinných organizací Kimberly Ellsová na důsledky a nebezpečí tohoto druhu stupňujícího se extremismu. "Pokud by byly Kianpourovy myšlenky brány vážně, mohly by seismicky narušit fungování rodin, a tím i fungování světa," píše Ellsová, autorka knihy The Invincible Family.

Bohužel, jakkoli to pro normální lidi může znít nepochopitelně, svět, který Kianpour obhajuje, je blíž, než si většina z nás uvědomuje. "Nejsme světelné roky od toho, abychom něco takového přijali," vysvětluje Ells a poukazuje na nedávnou legislativu v některých liberálních státech. "Ve skutečnosti je verze tohoto schématu již prosazována transgenderovým aktivismem."

Zákeřní paraziti

Kianpour celý svůj dospělý život klame daňové poplatníky, když usiluje o získání titulů na státem financovaných institucích. Má otřesné názory, které jsou bezpochyby okrajové. Ale jak naznačuje Ells, Kianpour je součástí širšího hnutí v akademickém prostředí, jehož cílem je delegitimizovat rodičovská práva a nakonec zničit rodinu.

Podobně argumentují i další prominentní totalitáři na univerzitní půdě. Například profesor práva James Dwyer z College of William and Mary tvrdí, že popírá rodičovská práva, a vyzývá k tomu, aby stát převzal úplnou kontrolu nad dětmi. "Důvodem existence vztahu mezi rodičem a dítětem je to, že stát prostřednictvím zákonů o otcovství a mateřství uděluje lidem legální svolení k rodičovství," řekl Dwyer.

Čtěte ZDE: Zvonění: Jdou nám po krku a po dětech. Výroba zmrzačených duší a těl dnes na prvním místě. Měli jsme to „za socíku“ krásné dětství! Léto, zima, sport a (směšné) lásky. Dnes sex, násilí, lži a strach. Matka: „Jdi!“

K odsouvání rodičů na vedlejší kolej dochází také proto, že stále více "akademiků" financovaných z našich daní obhajuje "právo" dětí na sex s dospělými. Jak dokumentuje zpráva z roku 2020 nazvaná "The Newman Report", tento odporný postoj obhajující legalizaci pedofilního znásilňování dětí otevřeně propaguje ve "výzkumu" a v novinách stále více univerzitních prominentů. Na to dostávají peníze od státu. A děje se to již celá desetiletí.

Nepodceňujme je: Nebo by vás před pár lety napadlo, že homosexuálové budou tvrdě požadovat pro své deviantní vztahy manželský statut, právo na ukradené (adoptované) děti - a "progresívní" politici jim to klidně dají? A "povolenky" na děti jsou jen další krok v témže směru.

Tito vyšinutí jedinci jsou mimořádně nebezpeční. Lidé, kteří se snažili oddělit děti od rodičů, měli ve skutečnosti v historii lidstva vždycky špatné úmysly. Ať už byli motivováni zvráceností jako Alfred Kinsey (americký sexuolog), nebo totalitními pohnutkami jako Hitler nebo Stalin.

Tito zvrhlíci maskující se jako lidumilní "liberálové" představují pro děti, rodiny i samotnou civilizaci smrtelné nebezpečí

SLEDUJTE: Protiproud TV v pondělí 13. 11. 2023 od 18:00 vysílá v přímém přenosu pravidelné setkání šéfredaktora Protiproudu s věrnými čtenáři a diváky - v jednom z mála necenzurovaných prostředí - nad aktuálními i obecnějšími otázkami naší doby. Do rozhovoru můžete vstupovat prostřednictvím chatu, a to i s předstihem před zahájením vysílání.

Otázky pro zvrhlíky

Kianpour neodpověděl na následující otázky zaslané mu prostřednictvím e-mailu a sociálních sítí:

  • Máte děti?
  • Měl jste špatné rodiče a špatné dětství?
  • Dokážete odhadnout, kolik peněz daňoví již poplatníci vynaložili na podporu vašeho akademického snažení?
  • Jak reagujete na obvinění, že pachateli zla (zvrhlíci, totalitáři atd.) jsou obvykle ti, kteří usilují o odebrání dětí z ochrany rodičů?

Kianpourovy zvrhlosti jsou dalším důkazem, jak naléhavé je zásadně přehodnotit veřejné financování groteskní frašky, která se vydává za moderní "akademickou obec".

Bez neustálého přísunu peněz, které vlády kradou z kapes produktivním občanům, by si totalitáři a podivíni, kteří se snaží dostat k cizím dětem, museli najít produktivní způsoby, jak si vydělat na živobytí. Toho ale nejsou tito paraziti schopni.

Neživit ty zločince z našich daní - a jsou vyřízení.  Jenže to většina vlád neudělá. Jsou v nich stejní zločinci, stejní paraziti - a stejní agenti Schwabova Velkého resetu.

Musíme se jich zbavit všech.

Zdroj.


Tagy článku

Doporučujeme

Volba viceprezidenta: Trump výběrem Vance možná eliminoval druhou kulku. Mladší kopie Donalda. Vidlák z Ohia proti elitám. Noční můra pro Kyjev a válečné štváče. Jako voják poznal hrůzy války. Kdy otočí chciválkové u nás?

Volba viceprezidenta: Trump výběrem Vance možná eliminoval druhou kulku. Mladší kopie...

Poláci chystají národní sebevraždu (a naši vraždu): Vážně mluví o totální válce Ruskem. 300 000 duší do cynické rulety NATO. Bělorusko pod deštníkem Moskvy. Stačí sestřelit jedinou ruskou raketu. A nikdo to už nezastaví

Poláci chystají národní sebevraždu (a naši vraždu): Vážně mluví o totální válce Ruskem....

Na začátek stránky