Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Západ prohrává: USA tlačí na Kyjev, aby se vzdal. I britský generál Sir Richard Barrons věští porážku. Podle CIA už není čas a Kyjev by měl válku ukončit. Na mobilizaci nejsou peníze. Blíží se konec ukrajinského dobrodružství Západu?

Západ prohrává: USA tlačí na Kyjev, aby se vzdal. I britský generál Sir Richard Barrons věští porážku. Podle CIA už není čas a Kyjev by měl válku ukončit. Na mobilizaci nejsou peníze. Blíží se konec ukrajinského dobrodružství Západu?

29. 12. 2023

Tisk článku

Michal Svatoš přináší informace nejen z frontových linií, ale především ze západních vojenských centrál, které po posledním vývoji na frontě a neschopnosti dodávat další munici na Ukrajinu, zachvacuje panika

Česká mainstreamová média a fialoví politici si budou muset opravit svůj pohled na dezinformátory. Tento týden totiž pronikly na veřejnost tajné analýzy Washingtonu i Londýna, podle nich příští rok na jaře Putin zahájí ofenzívu s velkou leteckou podporou, které se dosud vyhýbal.

Ruský prezideent prý už měl dokonce oznámit, že Ukrajina bude mít „týden života“! Washington i Londýn proto očekávají příští rok zdrcující porážku Ukrajiny.

pp

Washington v zákulisí tlačí na Kyjev

Čím déle bude Kyjev válku protahovat, tím hrozivější porážku utrpí, přiznali už diplomaté obou mocností nejprestižnějším západním médiím. Kyjev musí okamžitě zahájit mírová jednání, odstoupit Rusku značné části území, a přijmout další Putinovy podmínky. Jinak jej čeká bezpodmínečná kapitulace a úplný konec Ukrajiny, sdělili diplomaté médiím.

Administrativa Bílého domu, prý už poslala do Kyjeva příslušné demarše, podle kterých Washington z vnitropolitických důvodů spojených s volbami, už nemůže Kyjev ani dostatečně podporovat, ani veřejně Kyjev vyzvat k uzavření míru, protože obojí by Bidena odsoudilo k definitivní porážce v souboji s Trumpem.

Navíc se Washington i Pentagon obávají, že Putinovi spojenci v Africe a na Blízkém a Středním východě zahájí proti Američanům příští rok rozsáhlé útoky, aby odlehčili Putinovi, a zabránili USA vojensky podporovat kyjevskou vládu a válečnou výpravu Izraele proti Gaze. Washington si prý už uvědomuje, že už nebude schopen současně podporovat válku na Ukrajině, válku v Izraeli, a ještě ke všemu odvracet útoky Putinových spojenců po celém světě. Obětována podle amerických diplomatů má být Ukrajina.

pp

Čtěte ZDE: Tajné schůzky v USA: Přijde Maďarské veto proti členství Ukrajiny v EU? Fiala v Granadě odkýval, že členství Kyjeva v EU zaplatí ČR. Kdo je pro přijetí Ukrajiny do EU, je pro likvidaci svrchovanosti českého státu. Urychlí Kyjev rozpad EU?

Britský generál věští porážku

Bývalý nejvyšší britský generál (2013-16) Sir Richard Barrons tento týden v anglickém tisku bědoval nad neschopností západních politiků ve srovnání s Putinem. Podle Sira Richarda neschopní západní politici letos způsobili, že v roce 2024 bude vyrobeno v USA jen 600 tisíc granátů 155mm, v Evropě jen 300 tisíc, a v Británii jen 100 tisíc. Naproti tomu samotný Putin vyrobí 2 miliony, dostane od korejského Kima 1 milion, a další stovky tisíc mu pošlou Iránci. Navíc je podle čínských médií, v případě, že by Putin potřeboval, kdyby severokorejské dodávky nestačily, k dispozici obrovský zbrojní arzenál Číny s miliardou nábojů!

Putin si bude příští rok vesele mnout ruce nad odváděním pozornosti válkou v Gaze, dělostřelecká munice, která měla směřovat na Ukrajinu, se bude střílet na Palestince, a to Putin poráží v její výrobě sám celý Západ 2 ku 1. To bude znamenat, že ukrajinská armáda bude příští rok vystavena masivnímu ruskému bombardování, a sama nebude mít čím střílet. 

Včera generál Barrons bědoval, že ukrajinská armáda po krachu své ofenzívy nemá vůbec nic, čím by Rusy mohla zastavit, (has got nothing left in the locker right now, after its gruelling summer counter-offensive). A že je třeba si konečně čestně přiznat, jak stav války, tak možnosti jejího dalšího vývoje, ačkoli takový stav a vývoj války nikdo ze západních politiků ještě letos na jaře neočekával. Putin nezadržitelně míří k vítězství, uzavřel svou analýzu Barrons.

Jednou z možností, jak ve stále napjatější mezinárodní situaci ochránit své peníze alespoň před loupeživými nájezdy fialové pětikolky, inflací a "vševidoucím zrakem" Velkého bratra - a k tomu ještě současně podpořit další existenci Protiproudu - je spoření či "konzervace" svých financí ve zlatě. Nepodvoleným nabízíme bezpečnou metodu (zdaleka ne všechny totiž bezpečné jsou).

Mnozí naši čtenáři, diváci, příznivci a podporovatelé již ke své spokojenosti tuto možnost s námi využili (budiž jim velký dík!), mnozí o ní ale stále nevědí. Stačí si pustit některý z rozhovorů, který jsme nedávno odvysílali a pochopí. Braňme se! Nedejme jim nic zadarmo!

pp

Sledujte ZDE: Peníze nejsou tím, čím se zdají být: Mezi černou magií a zázrakem. Státní převrat pod zn. FED. Titanic, Lincoln, Kennnedy: Vraždy? Basilej 3 - a hned tu byl covid! Další velká krize na dohled. Záchranný vor. Návštěvník z hvězd nabízí pomoc

I podle CIA už není čas

Ještě otevřenější byl tento týden ve svých závěrech o nevyhnutelné ukrajinské porážce, a o nutnosti rychle uzavřít mír s Putinem mír, George Beebe, bývalý šéf operací CIA proti Rusku a hlavní poradce v “ruských otázkách” viceprezidenta USA Dicka Cheneyho, známého hlavně vyvoláním 2. války v Zálivu pomocí falešných důkazů.

Podle nejvyššího antiruského experta CIA: Čím déle bude odpor Ukrajiny trvat, tím víc budou USA muset ustoupit, jen aby dostaly Putina k jednacímu stolu! Čas se stal pro Západ velkou nevýhodou, pokud jde o ukrajinskou lidskou sílu a průmyslovou kapacitu. A to platí, i když Západ bude pokračovat ve své podpoře Ukrajiny!

V důsledku washingtonských tajných demarší a vzkazů ultimativně nařizujících rozsáhlé mírové ústupky Putinovi se tento týden mezi jednotlivými klikami kyjevské vlády naplno rozhořel dosud doutnající bratrovražedný boj. Generál Zalužnyj nejprve 26. prosince veřejně napadl prezidenta Zelenského, že armáda nepožadovala tak drakonické mobilizační zákony, jaké nyní parlament schvaluje a slíbil boj do konečného vítězství.

Na Zalužného na oplátku 28. prosince zaútočil ukrajinský ministr financí Serhiy Marchenko, a oznámil, že ukrajinská ekonomika absolutně postrádá zdroje, aby mohla financovat mobilizaci dalších 500 tisíc vojáků, jak požaduje Zalužnyj! A vicepremiérka Julia Sviridenko začala 27. prosince prostřednictvím médií šířit, že 10 milionů ukrajinských důchodců, milion učitelů a půlmilionu státních úředníků nedostane žádné peníze, pokud je Západ okamžitě Ukrajině nepošle, protože ve státní kase už není ani hřivna! Sviridenko přiznala, že Ukrajina potřebuje jen na výplaty a důchody na příští rok finanční pomoc ze Západu 37 miliard dolarů, (814 miliard CZK), jinak je nebude z čeho vyplácet!

pp

Čtěte ZDE: Hořké "oslavy" deseti let od Majdanu: Genocida ruskojazyčného obyvatelstva se Kyjevu vrátila jako bumerang. Kvůli puči financovanému USA a EU vymírají Ukrajinci zdaleka ne jen na frontě. Stát zaniká, národ mizí. Smrt, bída a zmar

Na mobilizaci nejsou peníze

Nové drakonické mobilizační zákony schvalované ukrajinským parlamentem, které zakazují osobám,  které se vzpírají odeslání na frontu – řídit a vlastnit motorová vozidla, dostávat výplatu a důchod, vlastnit pas, a nakládat se svým movitým a nemovitým majetkem, – vyvolaly na celé Ukrajině masovou paniku, a všichni muži nyní u notářů přepisují veškerý majetek a účty v bankách na své matky, ženy a dokonce i milenky.

Před úřady notářů se začaly tvořit fronty, a tak je jasné, že mobilizace a válka s Putinem se zbylým ukrajinským mužům pranic nelíbí. Bývalý ukrajinský generální prokurátor Svyatoslav Piskun, který byl dvakrát nezákonně odvolán z nejvyšší funkce, protože nebyl dostatečně protiruský, označil tyto drakonické mobilizační zákony za nezákonné, za hanbu Ukrajiny, a varoval, že je Brusel, ani Benátská komise, která o záležitostech EU v konečném stádiu rozhoduje, nepřijmou, a Ukrajina se nestane členem EU.

Ukrajinská média a tzv. nezávislý Washingtonský institut pro studium válek začaly včera jako na povel napadat ta západní média a politiky, kteří začali hovořit o potřebě uzavřít mír na Ukrajině. Pod palbu médií se dostal i premiér německého Saska, který podobně jako Orbán vyzval k mírovým jednáním, protože válka nikam nevede.

Nedejme se jim jen tak! 

Jak se vlastními silami úspěšně léčit a udržet si zdraví BigPharmě, covidovým vakcinátorům a selhávajícímu zdravotnímu systému navzdory?

V rozhovoru Petra Hájka s mužem, který stojí za pozoruhodným přípravkem, jenž má překvapivě dobré výsledky v léčení jak některých fatálních onemocnění, tak následků vakcinace, najdete další informace

Sledujte ZDE: Zázrak uložený do medu: Cesta tam (do Číny) a zase zpátky. Tisíce let a tisíce zkušeností v extraktu. Jsou to záhadné organismy: Ani rostlina, ani živočich. Dřevo kazí, životy zachraňují. Energie a imunita. Zdraví patří do našich rukou!

Pozor na filozofy války!  

Maršál Žukov kdysi šokoval západní novináře odpovědí na otázku, co dělá sovětská armáda, když narazí na minové pole, odpovědí – útočí, jako by tam minové pole nebylo. Žukov proslul mezi všemi ruskými veliteli frontů nejvyšší mírou úmrtí mezi vojáky, a Stalin mu svěřil velení frontu opět až v roce 1945, z čistě politických důvodů, protože dobyvatele Berlína už nemohl nikdo dehonestovat za selhání v roce 1941, a také Stalina, že ho do funkce náčelníka generálního štábu jmenoval.

Generál Zalužnyj letos nejen útočil stejně jako Žukov přes minová pole, jako by tam nebyla, ale zřejmě se rozhodl mobilizací 500 tisíc nešťastníků, na kterou nejsou peníze, napodobit i taktiku dalšího proslulého sovětského maršála Jeremenka, který v bitvě o Stalingrad, v apogeu její obranné fáze v důsledku vyčerpání všech ostatních možností, posílal čerstvě mobilizované vojáky do boje beze zbraní s příkazem, aby si nějakou na bojišti opatřili! Generál Zalužnyj, jak bylo včera oznámeno, obhájil disertační práci, a získal titul doktora filosofie.

Práce je sice státním tajemstvím Ukrajiny, ale podle klíčových slov z její veřejné části vyvodili novináři, že se týká nadělování trestů.

Zdá se tak, že se v poslední době stále více prosazuje nový dějinný trend – potkat filozofa, bývá životu nebezpečné.

Zdroj.

pp
Tagy článku

Doporučujeme

Německý protektorát 1939: 15. březen a jeho poselství - zvláště pro naše mladší generace. Existence českého státu není samozřejmostí.  Zrada? Zájmy velkých hráčů. Gaučoví generálové a novodobí andělé. Dáme se rozpustit v biočaji EU?

Německý protektorát 1939: 15. březen a jeho poselství - zvláště pro naše mladší generace....

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války je zločin. Vyznamenat Clintona? Nechutné! Kdy vystoupit z NATO? Udělali z ČR překupníka zbraní. Lejnová patří za mříže. EU je zločinecká organizace. Uvidíme se na Václaváku?

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky