Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Je to jasné: V podzimních volbách bude stát Trump. Proti komu? Bidenovi? Pokud se nepodaří Trumpa zavraždit, Biden nejspíš odstoupí. Kdo dementa nahradí? To se ještě neví. Nebezpečí rozpadu USA se zvětšuje.

Je to jasné: V podzimních volbách bude stát Trump. Proti komu? Bidenovi? Pokud se nepodaří Trumpa zavraždit, Biden nejspíš odstoupí. Kdo dementa nahradí? To se ještě neví. Nebezpečí rozpadu USA se zvětšuje.

6. 3. 2024

Tisk článku

Petr Akopov se zamýšlí nad tím, jestli po pádu všech překážek, které Demokratická mafie Trumpovi nakladla do cesty, se nyní neuchýlí k "tradičnímu" americkému prostředku, jak se zbavit nepohodlných prezidentů nebo kandidátů na ně, které chce lid USA

Bývalý prezident Donald Trump a prezident Joe Biden dominovali v primárkách svých stran včera ve volebním superúterý. Přiblížili se tak k oficiálnímu ukončení primární sezóny – Trump a Biden mají téměř jisté nominace svých stran a na podzim ve volbách se utkají v odvetném souboji.

pp

Skvělý večer pro Trumpa

Během supervolebního úterý se přiděluje přibližně třetina hlasů delegátů nominačních sjezdů pro Demokratickou i Republikánskou stranu. V nejlidnatějších státech s největším počtem delegátů nominačních sjezdů v USA zvítězili jednoznačně rivalové Biden a Trump. Jedná se o výsledky ve státech Kalifornie, Texas, Alabama, Colorado, Maine, Oklahoma, Virginie, Severní Karolína, Tennessee, Arkansas, Minnesota a Massachusetts. Biden vyhrál primářky Demokratické strany v Utahu a Vermontu i v hlasování poštou v Iowě. Trumpova soupeřka Haleyová zvítězila jen v jednom státě, a to ve Vermontu.

Exprezident Donald Trump reagoval na svá drtivá vítězství v celé zemi tím, že je označil za "skvělý večer". "Je mi ctí reprezentovat nejen Republikánskou stranu, ale i naši zemi při jejím vedení zpět ke zdraví a prosperitě," řekl.

Díky vítězstvím v úterý večer má nyní Trump více než polovinu celkového počtu delegátů, který potřebuje k dosažení počtu 1 215 delegátů potřebných k tomu, aby se stal nominantem strany. Trump má v současnosti 751 delegátů, zatímco Haleyová jen 62.

Prezident Joe Biden dosud získal 812 delegátů. Jason Palmer porazil Bidena o 11 hlasů na Americké Samoi v poměru 51 ku 40 - má jen 3 delegáty. V primárkách Demokratické strany nemá žádný jiný kandidát žádné delegáty.

Sledujte ZDE: Zázrak uložený do medu: Cesta tam (do Číny) a zase zpátky. Tisíce let a tisíce zkušeností v extraktu. Jsou to záhadné organismy: Ani rostlina, ani živočich. Dřevo kazí, životy zachraňují. Energie a imunita. Zdraví patří do našich rukou!

Pokus zbavit se Trumpa soudem nevyšel

Biden a Trump jsou tedy jasnými favority v listopadovém prezidentském duelu. Za předpokládané kandidáty budou oficiálně vyhlášeni až v březnu. Trump může získat nadpoloviční většinu delegátů nejdříve 12. března a Biden si bude muset počkat nejméně do 19. března.

Donald Trump tak překonal předposlední překážku na cestě k pomstě. Aby se vrátil do Bílého domu, musí jen přežít do voleb. Až do pondělí „washingtonská bažina“ formálně stále doufala, že Trumpovi jednoduše zabrání v účasti ve volbách – ne celonárodně, ale v některých státech. V pondělí však Nejvyšší soud USA zakázal státům zamezit bývalému prezidentovi přístup k volbám.

Takový pokus se již uskutečnil v Coloradu: tamní soud rozhodl, že Trumpovi by nemělo být umožněno účastnit se republikánských primárek a bez účasti v nich se jeho jméno nebude nacházet na hlasovacím lístku pro listopadové prezidentské volby. Stát se odkazoval na 14. dodatek k americké ústavě, jehož třetí článek zakazuje zastávat funkci každému, kdo se "účastnil vzpoury nebo povstání". Stejnou cestou se chtěly vydat i další demokraty ovládané státy, například Illinois a Maine. Nejvyšší soud však rozhodnutí coloradských soudců zrušil, a to jednomyslně, to znamená, že pro něj hlasovali nejen konzervativní soudci (ti mají u Nejvyššího soudu většinu), ale i liberální soudci.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Jak si uchovat zdraví a zlepšit vyhlídky na plný život - navzdory pokusům Schwabů, Gatesů a Big Pharmy o opak - o selhávajícím "fialovém" zdravotnímu systému ani nemluvě?

 

SLEDUJTE: Zdraví bez chemie: Elixír života jménem C 60? Šance i pro oběti vakcinace. Proč zemřel vynálezce PCR testů? Výpověď lékařky o zázračném uzdravení. Vražda je součástí systému. Dosažitelná pomoc pro každého. Nejprve musíme přežít!

Některé zásadní odpovědi najdete v rozhovoru Petra Hájka s ing. Jiřím Černotou - nejen na téma jednoho takřka zázračného prostředku na posílení těla i ducha a dosažení praktické dlouhověkosti

 

Nejvyšší soud potvrdil právo států nepouštět kandidáty do místních voleb, ale ne do federálních voleb, protože ty jsou v kompetenci Kongresu, ne států. Díky tomuto rozhodnutí Trump vyhraje primárky v Coloradu – a zastaví pokusy zabránit mu kandidovat v jiných státech. V červenci jej sjezd Republikánské strany nominuje na prezidenta – a v listopadu vyhraje prezidentské volby. Vyhraje, protože všechny průzkumy již nyní ukazují, že vede ve všech klíčových, tzn. swing states, a právě tyto státy rozhodují o výsledku voleb. Všechny ostatní státy (absolutní většina – čtyři pětiny) tradičně volí buď demokraty, nebo republikány – a všichni jejich volitelé jdou za kandidátem, který v daném státě zvítězí, takže volební boj v nich má formální charakter.

Rozhodnutí Nejvyššího soudu bylo očekáváno a nejde ani o to, že Trump nebyl uznán vinným ze "vzpoury" (což se snaží vydávat za "útok" na Kapitol 6. ledna 2021), ale o to, že pokud by státy měly možnost neumožnit prezidentským kandidátům účast ve volbách, byl by to sedmimílový krok k rozpadu USA.

Nepřítomnost Trumpova jména na hlasovacím lístku v listopadu by vedla k tomu, že republikánské státy by se snažily odstranit Bidena (nebo kohokoli, kdo by byl místo něho demokratickým kandidátem) z hlasovacího lístku, a co je důležitější, prostě by neuznaly výsledky voleb, pokud by je nevyhrál Trump. A demokratické státy by podobně neuznaly výsledky voleb s odvoláním na skutečnost, že Trump v jejich státě ani nebyl na hlasovacím lístku.

Braňme se!

Jak v padající ekonomice ochránit své peníze - a k tomu ještě současně podpořit další existenci Protiproudu? Jednou z možností je spoření či "konzervace" svých financí ve zlatě. Nepodvoleným nabízíme bezpečnou metodu (zdaleka ne všechny totiž bezpečné jsou).

 

Mnozí naši čtenáři, diváci, příznivci a podporovatelé již ke své spokojenosti tuto možnost využili, mnozí o ní ale stále nevědí. Jak na to? Stačí si pustit některý z rozhovorů, který jsme nedávno odvysílali.

Sledujte ZDE: Peníze nejsou tím, čím se zdají být: Mezi černou magií a zázrakem. Státní převrat pod zn. FED. Titanic, Lincoln, Kennnedy: Vraždy? Basilej 3 - a hned tu byl covid! Další velká krize na dohled. Záchranný vor. Návštěvník z hvězd nabízí pomoc

Už ho nezastaví

To znamená, že soudci Nejvyššího soudu jednoduše odmítli dát zelenou nejnebezpečnějšímu scénáři, který by otevřel cestu k dvojvládí (tj. prohlášení dvou prezidentů USA najednou v lednu 2025 nebo neuznání výsledků voleb některými státy). Znamená to však, že tomu naprosto zabránili? Samozřejmě, že ne, protože to není v jejich moci a nikdo nebrání státům, aby zpochybnily výsledky voleb a neuznaly vítěze.

Nyní však americký establishment nemá možnost zastavit Trumpa před volbami – neexistuje způsob, jak jej odstranit. Stále existují určité naděje, že ho lze zažalovat, tedy uznat za vinného (je proti němu mnoho otevřených případů), přičemž se počítá s tím, že to odradí od volby "zločince" část jeho voličů a povede k porážce bývalého prezidenta. Je to velmi slabá sázka, ale je to to poslední, co má „washingtonská bažina“ v záloze.

Ani zde se však věci nevyvíjejí dobře: Nejvyšší soud se zabývá Trumpovou žalobou, ve které žádá uznat jeho prezidentskou imunitu. Pokud mu bude vyhověno, všechny procesy proti Trumpovi budou zmraženy - a on bude klidně vést svou volební kampaň, aniž by ho rozptylovaly soudy.

Pokuty, ani jiný kandidát, nefungují

Ještě naivnější je snaha zastavit Trumpa obrovskými soudními pokutami: například newyorský soud mu už nařídil zaplatit 355 milionů dolarů za podvody při činnosti jeho developerské společnosti Trump Organisation. Trumpovi právníci toto rozhodnutí napadli a tak se bývalého prezidenta nepodaří zruinovat (alespoň do voleb). Nemluvě o tom, že to v žádném případě neovlivní jeho volební kampaň: Američané mu ochotně darují peníze.

pp

Velmi nás těší, kolik z Vás chce dát najevo svoji příslušnost k hnutí odporu a solidaritu s pronásledovanými nepodvolenými médii.

Trička Protiproudu ve velikostech M, L, XL, 2XL a 3XL si můžete objednat na adrese: [email protected]. Možnost po dohodě vyzvednutí osobně v redakci, nebo zasíláme poštou na dobírku. Pro osobní odběr volejte na redakční telefon 737 461 817. Po dohodě vám trička připravíme k vyzvednutí v redakci v Opletalově ulici (pár kroků od Václavského náměstí).

Ukazuje se tedy, že Trumpa nelze zastavit? Ano, ale „washingtonská bažina“ to prostě nemůže uznat. Lidé, kteří jsou přesvědčeni o své moci a možnostech vládnout světu (tedy řídit ho správným směrem), se nedokážou smířit s myšlenkou, že s drzým výrůstkem, který už jednou vstoupil do Bílého domu, nemohou nic udělat. Budou se snažit zastavit Trumpa za každou cenu, ale problém je v tom, že v současné situaci je to téměř nemožné.

Teoreticky lze změnit celou intriku tím, že místo Bidena postaví proti Trumpovi jiného kandidáta. Takového, který by Trumpa v listopadu porazil, ale demokraté takovou osobnost prostě nemají. Žádný z profesionálních demokratických politiků se k tomu nehodí. Barack Obama nesmí kandidovat na třetí funkční období – a tak se chytají fantastických možností, jako je Michelle Obamová (fantastických proto, že populární bývalá první dáma kategoricky kandidovat nechce a neexistuje záruka, že Trumpa porazí). Zůstává věřit v „ruku Boží“ nebo vůli náhody – tedy v to, co se za ni dá vydávat.

Vražda?

Mluvíme o fyzické likvidaci Trumpa, tzn. o jeho zavraždění. Zkušenosti s eliminací velmi nebezpečných prezidentských kandidátů (a nejen úřadujících prezidentů) jsou ve Spojených státech bohaté: v roce 1935 byl zavražděn nejpopulárnější senátor Hugh Long, charismatický muž z Louisiany, který se odvážil vyzvat prezidenta Franklina Roosevelta z řad vlastní Demokratické strany. Ale ještě před začátkem kampaně, přibližně rok před volbami, byl zastřelen v louisianském Kapitolu. Roosevelt vyhrál primárky i volby. A v roce 1968 byl zavražděn další velmi populární senátor Robert Kennedy na cestě k vítězství v primárkách a k nominaci Demokratické strany, která byla tehdy také u moci a kterou vedl prezident Johnson (který nastoupil po zavražděném Robertově starším bratrovi Johnu F. Kennedym).

pp

Čtěte ZDE: Divoká zvířata strachy nadobro zešílela: Zavražděte ho! Nejvíce pravděpodobné "řešení", říkají experti. K volbám nesmí dojít! Už ani podvody zvolení Trumpa nezabrání. Američané ho chtějí. Vyvolá Deep state raději občanskou válku?

V současných volbách se mimochodem účastní Robert Kennedy - nejmladší, Robertův syn. Vzdal se snahy bojovat proti Bidenovi z nitra Demokratické strany a jde jako nezávislý kandidát, přičemž odebírá hlasy současnému prezidentovi a vyměňuje si vzájemné „mrknutí“ s Trumpem. Kennedyho mladšího nezabijí, ale scénář atentátu na jeho otce se může zopakovat v případě Trumpa. 

Robert Kennedy byl zastřelen během kalifornských primárek 5. června 1968 - v den prvního výročí začátku šestidenní války Izraele s Araby. Atentátník, mladý Palestinec Sirhan Bishara Sirhan, to údajně udělal kvůli Robertovým proizraelským postojům, ale tomu věří jen málokdo. (Sirhan si, mimochodem, stále odpykává doživotní trest.)

Trump je pravděpodobně nejproizraelštější prezident v dějinách USA (vždyť právě za jeho vlády Washington uznal Jeruzalém za hlavní město Izraele), tak proč by ho nějaký muslim pobouřen tím, co se děje v Gaze, nezabil? Například 7. října - v den prvního výročí útoku Hamásu na Izrael (a zároveň v den narozenin Vladimira Putina, jehož washingtonská bažina již dlouho vykresluje jako "Trumpova loutkovodiče") a měsíc před prezidentskými volbami.

Zní to fantasticky?

Ne, mnohem reálněji než vítězství Joea Bidena 5. listopadu 2024.

Zdroj.

pp
Tagy článku

Doporučujeme

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války je zločin. Vyznamenat Clintona? Nechutné! Kdy vystoupit z NATO? Udělali z ČR překupníka zbraní. Lejnová patří za mříže. EU je zločinecká organizace. Uvidíme se na Václaváku?

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války...

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí - to my jemu. Myš, která řve ze Strakovky i z Hradu. Udělali z nás fialový terč. Pokud bojovat - tak s nimi! Chcete umírat za NATO?

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky