Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Prezidentské volby v Rusku: Koncem týdne dá země další mandát Vladimíru Putinovi. Západní váleční štváči proto Rusy provokují na severních hranicích. Stát se tohle na podzim v opačném gardu v Atlantiku... Kdo je agresor?

Prezidentské volby v Rusku: Koncem týdne dá země další mandát Vladimíru Putinovi. Západní váleční štváči proto Rusy provokují na severních hranicích. Stát se tohle na podzim v opačném gardu v Atlantiku... Kdo je agresor?

13. 3. 2024

Tisk článku

Maroš Šolc upozorňuje na nebezpečné cvičení NATO, které probíhá od minulého týdne v severní Evropě, těsně u hranic s Ruskem, a má potenciál dále eskalovat, už tak napjatou situaci v Evropě - a jehož hlavním "tématem" jsou ve skutečnosti volby v Rusku, jež běsnící Západ už neví, jak jinak ovlivnit

Koncem tohoto týdne (15. - 17. března) proběhnou v Ruské federaci nejdůležitější volby za mnoho let: Rusové si zvolí prezidenta. A nikdo nepochybuje, že se jím opět stane Vladimír Putin. Z ukrajinského území proto právě teď létají na to ruské desítky dronů (většina samozřejmě nedosáhne záškodnických cílů, protože je bezpečně sestřelena). Ale kyjevský režim je jen "křoví".

Na řízení teroristických útoků na Rusko se víc než jen podílejí vojáci ze zemí NATO. To víme už dlouho, ale teprve nedávno to prozradil rozčilený německý kancléř. Prudká reakce britských generálů a politiků to pak dokonale dosvědčila. A vzápětí to "propíchl" také polský ministr války.

Na severních hranicích Ruska proto "předvolebně" právě v těchto dnech řinčí zbraněmi NATO - včetně dvou svých nových členů Finska (s novým válkychtivým prezidentem "vzor pražský Pavel 107") a Švédska. 

Nikdo nepochybuje, že jde o maniacký pokus nátlaku na ruské "veřejné mínění" před prezidentskými volbami. Je to ale "hrozba" spíše s opačným následkem: Ruská veřejnost se o to pevněji semkla kolem svého lídra, jenž Rusko zachránil před pokusem USA a jeho spojenců o dobytí a vyrabování největší země světa. I proto bude bezpečně opět zvolen do nejvyšší státní funkce.

Maroš Šolc o provokacích na ruských hranicích - a také o "nepřímé "odpovědi Ruska, Číny a Íránu píše:

Nic neutají

Na zahraničních fórech se objevily informace o cvičení NATO Nordic Response, které se koná od 4. do 15. března ve Finsku, Švédsku a Norsku. Účastní se ho více než 20 tisíc vojáků, více než 50 válečných lodí, 100 letadel a vrtulníků. Cvičení se účastní vojenské formace Belgie, Velké Británie, Dánska, Finska, Francie, Nizozemska, Kanady, Německa, Norska, Španělska, Švédska, Itálie, Spojeného království a Spojených států.

Program Nordic Response zahrnuje obojživelné operace na vodě a na souši, cvičení vzdušných sil, výcvik zdravotníků a další aktivity. Výcvik je zaměřen na nácvik taktiky v náročných klimatických podmínkách, severní fronty. Obzvlášť vysoká síla je nasazena na moři za účasti ponorek, fregat, korvet, letadlových lodí a výsadkových lodí. Do vzduchu se dostanou stíhačky a letadla CH43 Super Stallion, Merlin, Cobra a Osprey. Nordic Response 2024 je součástí cvičení NATO Steadfast Defender.

ROZHODNĚ SI NENECHTE UJÍT:

Exkluzivní rozhovor Petra Hájka s předsedou PRO Jindřichem Rajchlem uvede PPTV již ve čtvrtek 14. 3. 2024 od 18:00.

Převážná část cvičení se koná v severní Evropě. V Norsku se většina aktivit uskuteční v námořních oblastech u pobřeží Troms a Finnmark. „Severská reakce dokazuje, že NATO má jasnou schopnost, vůli a sílu bránit své území a své severní křídlo. Prostřednictvím spojenecké spolupráce ukazujeme, že Aliance dokáže jednat efektivně a soudržně s cílem zachovat naši kolektivní bezpečnost,“ uvádí se na jedné z webových stránek věnovaných cvičení.

Na jednom svobodném internetovém fóru se objevily materiály ke cvičení pod titulkem "Bezpečnostní slabost NATO: ukradený plán cvičení".

„Na diapozitivech, které "s laskavým svolením" poskytly armády pobaltských států, jsou uvedeny síly a vybavení spojenců NATO, jejich místa a data cvičení. Není pochyb o tom, že brzy se kvůli nedbalosti vojenského personálu Aliance dostanou na veřejnost mnohé další tajné dokumenty,“ uvádí se ve zprávě, ke které je připojeno více než 70 souborů.

Děravé jak řešeto

Nejde o první únik informací ze strany zemí NATO. V roce 2023 byly na fóru pro hráče Discord zveřejněny desítky tajných materiálů včetně těch, které se týkaly ukrajinské protiofenzívy. Úniky zahrnovaly nikdy předtím nezveřejněný odhad ztrát ukrajinských sil, slabé stránky ukrajinské armády při udržování obrněných vozidel a snížené dodávky munice pro protivzdušnou obranu.

ZKUSILI JSTE? V PŘEDJAŘÍ IDEÁLNÍ!

Zázrak uložený do medu: Cesta tam (do Číny) a zase zpátky. Tisíce let a tisíce zkušeností v extraktu. Jsou to záhadné organismy: Ani rostlina, ani živočich. Dřevo kazí, životy zachraňují. Energie a imunita. Zdraví patří do našich rukou!

Tajné materiály dokládají, co kyjevský režim úzkostlivě tají. Totiž, že ukrajinské ztráty byly mnohonásobně vyšší než ruské. Materiály unikly na síť prostřednictvím mladého příslušníka letecké základny, který byl zadržen nějaký čas po zveřejnění spisů. V té době se už rozšířily po médiích a sociálních sítích. Život však západní armády nic nenaučil.

Ještě k tomu připomeňme, že nedávno v Německu vypukl skandál v souvislosti s únikem rozhovoru mezi vysokými důstojníky, kteří diskutovali o dodávce raket dlouhého doletu Taurus na Ukrajinu, včetně jejich použití při útoku na Krymský most. Tajná porada trvala 38 minut a byla zachycena, a protože jeden z důstojníků vedl nezabezpečený hovor z letecké prohlídky v Singapuru.

Němci uznali, že nahrávka je autentická. Británie místo kritiky spojenců za přešlap ještě o to hlasitěji vyzvala Berlín k dodávkám raket Kyjevu. Je zřejmé, že všechna slova o bezpečnosti členských států NATO jsou jen komickou fikcí. Spojenci nedokážou zajistit ani bezpečnost vlastních údajů, natož bezpečnost celých zemí.

Pro ochranu námořních cest

V severní části Indického oceánu byla tento týden zahájena společná námořní cvičení Ruska, Číny a Íránu s názvem „Pás námořní bezpečnosti“ („Maritime Security Belt 2024“). Manévrů se účastní lodě, čluny a námořní letectvo íránských a čínských námořních sil. Uvádí se, že oddíl lodí Tichomořské flotily vedený raketovým křižníkem "Varjag" již dorazil do íránského přístavu Chehbehar. Ruský štáb sdělil, že praktická část cvičení proběhne ve vodách Ománského zálivu v Arabském moři.

Hlavním cílem manévrů je procvičit bezpečnost námořních obchodních cest, nikoli vyhrožování Západu. Připomeňme, že v Ománském zálivu již v roce 2023 Rusko, Írán a Čína uskutečnily podobná námořní cvičení. Tehdy ruskou stranu zastupovala skupina lodí Severní flotily.

Lodě íránského, ruského a čínského námořnictva během cvičení trénují palbu na povrchové a vzdušné cíle a procvičí si i prvky vysvobozování lodi zajaté piráty. Celkem je zapojeno více než 20 lodí, podpůrných plavidel a bojových člunů. Poprvé se cvičení jako pozorovatelé zúčastní zástupci námořnictva Pákistánu, Kazachstánu, Ázerbájdžánu, Ománu, Indie a Jihoafrické republiky.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Jak si uchovat zdraví a zlepšit vyhlídky na plný život - navzdory pokusům Schwabů, Gatesů a Big Pharmy o opak - o selhávajícím "fialovém" zdravotnímu systému ani nemluvě?

 

SLEDUJTE: Zdraví bez chemie: Elixír života jménem C 60? Šance i pro oběti vakcinace. Proč zemřel vynálezce PCR testů? Výpověď lékařky o zázračném uzdravení. Vražda je součástí systému. Dosažitelná pomoc pro každého. Nejprve musíme přežít!

Některé zásadní odpovědi najdete v rozhovoru Petra Hájka s ing. Jiřím Černotou - nejen na téma jednoho takřka zázračného prostředku na posílení těla i ducha a dosažení praktické dlouhověkosti 

 

USA tvrdí, že objem čínského vývozu komponentů pro vojenské účely do Ruska se od roku 2022 více než ztrojnásobil. Uvádí se to ve výroční zprávě Úřadu ředitele národní zpravodajské služby o hodnocení globálních hrozeb.

Podle této verze Čína prý poskytuje Rusku hospodářskou a bezpečnostní pomoc v souvislosti s konfliktem na Ukrajině, přičemž "podporuje ruský obranný průmyslový komplex včetně dodávek materiálů a komponent dvojího použití pro zbraně".

Podle hodnocení amerických národních zpravodajských služeb „Peking přizpůsobuje úroveň podpory Moskvě tak, aby udržoval vztahy, aniž by riskoval své vlastní hospodářské a diplomatické zájmy“. Na oplátku Čína dostává výhodné ceny energií a větší přístup do Arktidy.

Kdo má strach - a kdo ne?

Jde o jeden z mnoha příkladů, jak většina států světa dnes už přímo ostentativně ignoruje americké výhrůžky a podporuje Rusko vedené srozumitelným lídrem Vladimírem Putinem. Pouze západní "gubernie USA - na prvním místě země EU - uvězněné ve dvojím krunýři Bruselu a NATO - poslušně provokují na západní a severní hranici Ruska.

Souvislost s nadcházejícími prezidentskými volbami je více než zřejmá. Jaký rachot by se ozval, kdyby před těmi listopadovými v USA zorganizovalo Rusko něco podobného třeba v Atlantickém oceánu, si raději ani nepředstavovat.

V tom je ale právě ten rozdíl. Vladimír Putin nepotřebuje Západu hlasitě demonstrovat svou sílu. On ji má. 

A nepochybně i proto má důvěru absolutní většiny Rusů. A nepochybně i proto bude koncem tohoto týdne opět zvolen do prezidentského úřadu.

O své pozice se naopak v několika nadcházejících volbách musejí bát současní západní vládcové, kteří se stále více děsí odporu své vlastní probouzející se veřejnosti. I proto nyní provokativně cvičí na ruských hranicích a jejich propagandistická média vyřvávají válečnické fráze.

Bojí se. O to více jsou nebezpeční.

Zdroj.

pp
Tagy článku

Doporučujeme

Západ se hroutí: Kudy na sebeobranu? Bildergerg, Trilaterála, Aspen, Globsec a vláda nevolených. Korporátní fašismus EU. Proč Zuckerberg staví bunkr a převádí majetky do zlata? Platební karty? Ne, hotovost! Je to náš boj!

Západ se hroutí: Kudy na sebeobranu? Bildergerg, Trilaterála, Aspen, Globsec a vláda nevolených....

Likvidace zemědělství: Bláznění? Ne, plán! Žádné jídlo, žádní lidé. Spiknutí s cílem depopulace. Umělé vyvolání hladomorů. Vy a vaše rodina musíte zmizet. Nechte zdivočet zemi. Vypusťte divokou zvěř. Po dobytku vybijí i vás

Likvidace zemědělství: Bláznění? Ne, plán! Žádné jídlo, žádní lidé. Spiknutí s cílem depopulace....

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky