Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Zelenský: Pošlete mi další maso pro ruská děla! ČR, Polsko a Litva již kývly. Už ne uprchlíci, ale zběhové. Jen Berlín otevírá náruč. Spolkne všech 870 000? Poslední temný akord banderovského režimu: Příznačně krvavý a cynický

Zelenský: Pošlete mi další maso pro ruská děla! ČR, Polsko a Litva již kývly. Už ne uprchlíci, ale zběhové. Jen Berlín otevírá náruč. Spolkne všech 870 000? Poslední temný akord banderovského režimu: Příznačně krvavý a cynický

4. 5. 2024

Tisk článku

Dmitrij Sedov se zamýšlí nad požadavkem Kyjeva dostat na frontu statisíce nevycvičených Ukrajinců v odvodovém věku skrývajících se v zemích EU, protože se potřebuje udržet do prezidentských voleb v USA - a masové dodávky zbraní jsou mu na nic, když už nemá, kdo by s nimi bojoval

Dramatické honičky, které známe z ulic ukrajinských měst, kdy armádní naháněči spolu s policií chytají ukrajinské muže, aby je navlékli do uniforem a předhodili jako potravu pro ruská děla, se může brzy přenést i do českých a moravských měst a vesnic. Zelenský totiž žádá o vydání desetitisíců ukrajinských mužů skrývajících před vojenskou službou v ČR.

Ave, Zelenský, morituri te salutant!

"Česká republika podporuje ukrajinské uprchlíky, ale ne ty, kteří se snaží vyhnout legální vojenské službě," řekl český ministr zahraničních věcí Jan Lipavský. Přestože ještě nedávno Fialova vláda tvrdila opak, nyní již zahájila praktické kroky k „lovu" bojeschopných ukrajinských mužů, kteří na českém území pobývají.

Zástupce cizinecké policie uvedl, že každý Ukrajinec s dočasnou ochranou v České republice je povinen předložit platný pas s razítkem o dočasné ochraně. Pokud tak neučiní, hrozí mu pokuta až do výše 5000 korun (200 eur) a vyhoštění na Ukrajinu. Připomeňme, že uprchlický statut v České republice přijalo 94 643 mužů ve věku 18-65 let. Rovněž polští a litevští představitelé hlásí, že jsou připraveni pomoci Ukrajině s návratem mužů.

Propagandě o "solidaritě s ukrajinskými uprchlíky" už posloužili, takže je načase posadit je do transportu smrti. Válka Západu proti Rusku ukrajinskými životy je sice prohraná, ale lze ji ještě nějaký čas udržet při životě - pokud se ještě najdou nějací Ukrajinci schopní přivlečení na frontu.

Navíc se blíží 21. květen, kdy měly na Ukrajině proběhnout prezidentské volby, jež Zelenský protiústavně suspendoval. A očekává se, že po tomto datu Moskva naplno spustí ofenzívu, protože pučistický kyjevský režim ztratí poslední zbytky legality - a Zelenský spolu se svým nejbližším okolím má proč se bát ještě víc než dosud. Proto potřebuje alespoň ještě nějaké maso pro ruská děla.

Pozoruhodná aktualizace odsouzenců z římského Kolosea: "Ti, kdo jdou na smrt, tě zdraví, císaři!

POJĎME SE PORADIT, NEPODVOLENÍ!

PPTV v pondělí 6. 5. 2024 od 18:00 vysílá v přímém přenosu pravidelnou poradu šéfredaktora Protiproudu s "tvrdým jádrem" nepodvolených. Tentokrát opět v upraveném formátu:

Do porady buď posílejte své dopisy do redakční pošty, nebo chatujte - ale jen do 17:00, tedy hodinu před zahájením vysílání. Chat bude samozřejmě v provozu i během "porady", ale kvůli úspoře času na některé později sdělené názory, úvahy či dotazy bude Petr Hájek reagovat až v příští Tea Party.

Jeho naplnění je jednoduché: Ukrajinský ministr zahraničí Dmytro Kuleba stáhl konzulární podporu všem ukrajinským mužům ve věku odvedení do armády (18 až 60 let), kterým se podařilo uprchnout do EU. Právním základem pobytu Ukrajinců v EU je jejich pas, který má platnost 10 let. Teď, když jeho platnost skončí, ukrajinské konzuláty nebudou vydávat nové pasy, takže jejich držitel se bude muset vrátit - a jít na frontu.

Varšava: Dvě mouchy jednou ranou

Ze všech států EU pouze Německo zatím přislíbilo, že ukrajinským mužům namísto pasů, kterým vypršela platnost, vydá jakási osvědčení, která budou podkladem k dalšímu pobytu v Německu. Většina ostatních vlád EU zatím mlčí, zatímco ty, které mají nejbližší vazby na kyjevský režim, již souhlasily, že Zelenskému pomohou se "zahraniční mobilizací".

Jako první se přihlásili Poláci. V Polsku jsou dnes desítky, ne-li stovky tisíc potenciálních ukrajinských vojáků, ze kterých lze vytvořit několik brigád pro frontu. A polské úřady jsou připraveny pomoci Kyjevu „najít na svém území povolané Ukrajince“, aby je mohly poslat pod ruská děla.

"Polsko již dlouho nabízí ukrajinské straně pomoc při identifikaci osob, které jsou ve vojenském věku a měly by být poslány na Ukrajinu," řekl šéf polského ministerstva obrany Wladyslaw Kosyniak-Kamysz. Pointa není jen v politické solidaritě mezi Varšavou a Kyjevem, ale také v tom, že četní ukrajinští uprchlíci vnesli do vnitřního života Polska napětí a snaha zbavit se jich je jako příběh o nezvaném hostovi, který je horší než Tatar.

DOPORUČUJEME:

Zdraví v Protiproudu: Fantastické houby. Zkušenost patologa s vyléčením cirhozy jater. Pro nádory zhoubné i nezhoubné. Překvapivý detox. Jak na mozek, paměť a kognitivní schopnosti? Bambus a cévy. Čokoláda nejen pro děti. Pomozme si!

SUPERPOTRAVINY A ZÁZRAČNÉ HOUBY SUPRAMEDEX
objednávejte zde.

Pochytat a ucpat díry

Ve stejném duchu jako Poláci se vyjádřil i litevský ministr obrany Laurynas Kasciunas: "Litevské úřady mohou pomoci vyhostit Ukrajince v branném věku, kteří se skrývají v pobaltské republice, aby nebyli odvedeni na frontu." S velkou pravděpodobností se najdou i další vlády EU, které z různých důvodů podpoří myšlenku masového vyvražďování ukrajinských mužů na frontě. EU se zřejmě rozdělí na státy, které budou pomáhat Zelenského Kulebovi, a na ty, které budou pomáhat uprchlíkům.

Cíl nucené mobilizace je zřejmý: dodat ukrajinské armádě potřebný "živý materiál", aby přežila do konce roku 2024. Nikdo totiž neví, co se stane po prezidentských volbách v USA. Nástup nových kontingentů je však zapotřebí již nyní, neboť fronta na mnoha místech praská. Jde o čas.

Aby se prchající Ukrajinec z Evropy dostal na frontu, je třeba ho ovšem nejen chytit a deportovat, ale pak ještě minimálně tři měsíce cvičit. Jinak bude na frontě zcela nepoužitelný a do čtyřiadvaceti hodin zahyne. Nelze však čekat. Kyjevská armáda potřebuje bezprostředně nejméně 250 000 mužů k doplnění prořídlých stavů. Pokud jich bude méně, Zelenského junta bude nadále trpět chronickým nedostatkem vojáků a na stabilizaci vojenské situace nemůže ani pomyslet.

Všichni do Německa!

Podle Eurostatu je v EU přibližně 870 000 mužů z Ukrajiny v odvodovém věku. Ne každý z nich má ovšem neplatný pas. Až zkušenost ukáže, kolik "vyhýbačů" se skutečně chytí do nastražené pasti. Je nepravděpodobné, že jich bude oněch bezprostředně nutných 250 tisíc, zejména proto, že Německo a možná i další země je vezmou pod ochranu, takže ohrožení budou rychle spěchat právě tam.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Jak si uchovat zdraví a zlepšit vyhlídky na plný život - navzdory pokusům Schwabů, Gatesů a Big Pharmy o opak - a současně podpořit Protiproud?

Některé zásadní odpovědi najdete v rozhovoru Petra Hájka s ing. Jiřím Černotou - nejen na téma jednoho zcela mimořádného prostředku na posílení těla i ducha - a dosažení praktické dlouhověkosti

 

Bezplatný účet u BEWITu pro nezávazný přístup ke slevám si můžete vytvořit zde. Výrobky BEWIT si lze také prohlédnout i zakoupit zdeNákupem přes tyto odkazy  pomáháte nejen sobě, ale i další existenci Protiproudu!

 

Někteří "obcházeči" se nicméně v EU stanou nelegálními, a přidají se tak k masám nelegálních přistěhovalců většinou ze zemí Blízkého východu a Maghrebu.

Jejich příběh je jednoduchý a typický. Po přechodu z Libye do Itálie se vyhýbají registraci u italských orgánů, protože ty je pošlou do uprchlických táborů na Maltě nebo v Libyi. Proto se ukrývají mezi svými soukmenovci v "no go" zónách evropských měst. Policie po nich pátrá, a někdy je najde. Významné části z nich se však podaří ukrýt.

Podobně to bude i v případě těch Ukrajinců, kteří nyní mají na výběr: Buď do mlýnku na maso, nebo do ilegality. Někteří si přes známosti najdou práci u ukrajinského podnikatele, a budou ve strachu čekat, až se objeví policie. Mnozí přejdou do zločineckých struktur vyhlášeného ukrajinského organizovaného zločinu "v diaspoře". Někteří prostě skončí pod mostem.

Zda jich bude hodně nebo málo – ukáže život. Tím zazní poslední temný akord banderovské opery majdanské Ukrajiny, která bezohledně a zločinně promrhala svůj osud. Režim, jenž se dal do služeb Západu, který ho stvořil, nebude pro přežití svých vůdců váhat:

Do posledního Ukrajince...

Zdroj.

pp
Tagy článku

Doporučujeme

Deset let od nestoudné provokace: Jak to bylo s letem MH17? Startovní výstřel studené války. Výsledky vyšetřování: Nehodící se škrtněte. Politický kontext. Ututlané atentáty historie. Ke zkrocení Ruska? Vážná slova premiéra Malajsie

Deset let od nestoudné provokace: Jak to bylo s letem MH17? Startovní výstřel studené...

A teď Gruzie: Další pokus o Majdan podle amerických not. Vždy je to stejné. Demonstrace proti ruskému zákonu, který platí v USA již 100 let. Mít zákon o cizích agentech u nás, nikdy by fialová mafie nevládla. Babiš ho ale neudělá...

A teď Gruzie: Další pokus o Majdan podle amerických not. Vždy je to stejné. Demonstrace...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky