Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Prince: Putin srazí Západ na kolena. Rozdělení Ukrajiny se blíží? Děsivé ztráty. 60% důstojníků Generálního štábu na frontu! USA už hodily Kyjev přes palubu? Biden na Zelenského summit nepřijede. Zbyde už jen Fiala?

Prince: Putin srazí Západ na kolena. Rozdělení Ukrajiny se blíží? Děsivé ztráty. 60% důstojníků Generálního štábu na frontu! USA už hodily Kyjev přes palubu? Biden na Zelenského summit nepřijede. Zbyde už jen Fiala?

25. 5. 2024

Tisk článku

Michal Svatoš komentuje vyjádření jednoho z nejvýznamnějších amerických bezpečnostních expertů, který tento týden v rozhovoru s hvězdným Tuckerem Carlsonem vysvětloval, proč je porážka Západu na Ukrajině neodvratná - a všímá si v této souvislosti i stejně přelomového kroku Victora Orbána

Ukrajinská válka se pro Západ nevyvíjí dobře. Ruské jednotky postupují ve všech směrech. Stále více vojenských stratégů zemí NATO varuje, že původní představy válečných jestřábů o porážce Ruska jsou nereálné.

Naposledy se v tomto smyslu vyjádřil významný americký bezpečnostní expert Eric Prince. A to není jen tak někdo. Je bratrem Trumpovy ministryně (miliardářky Betsy De Vosové). V roce 2020 vedl v Kyjevě se Zelenským tajná jednání o “budoucím poválečném” rozdělení privatizovaného ukrajinského státního majetku do rukou (a peněženek) amerických byznysmenů. 

pp

Ukrajina zanikne

V letech amerických válek proti terorismu za Bushe ml. Prince ovládal největší soukromou vojenskou společnost na světě Blackwater, přes níž Pentagon utrácel desítky miliard dolarů ročně. Nyní má opět blízko k nejpravděpodobnějšímu novému americkému prezidentovi Donaldu Trumpovi. Jeho názory na budoucí vývoj války na Ukrajině jsou už dlouhou dobu konzistentní. Podle něho dojde k nevyhnutelné porážce jak Zelenského režimu, tak současné vládnoucí politické garnitury na Západě.

Tento týden poskytl rozsáhlý rozhovor slavnému Tuckeru Carlsonovi, ve kterém definoval své představy o budoucím vývoji války Západu proti Rusku na Ukrajině.

Prince si je naprosto jistý, že Ukrajina přes masivní pomoc Západu nakonec válku prohraje. Rusové nyní vítězí ve všech bitvách a budou mít letos “velmi dobré válečné léto”. Letní bitvy podle Prince rozhodnou o budoucí politické mapě Ukrajiny. Ta se podle Prince zcela určitě rozdělí na “východní ruskou Ukrajinu” a na “nějakou formu západní Ukrajiny”. Pokud Rusové ovládnou i Oděsu, Ukrajina jako samostatný stát podle Prince zanikne, protože “už nebude mít, jak vyvážet své obilí”, její ekonomika zkolabuje, a státní úředníky tak nebude z čeho platit (ani korumpovat).

POJĎME SE PORADIT!

pp

PPTV v pondělí 27. 5. 2024 od 18:00 vysílá v přímém přenosu pravidelnou poradu šéfredaktora Protiproudu s "tvrdým jádrem" nepodvolených. Tentokrát opět v upraveném formátu:

Do porady buď posílejte své dopisy do redakční pošty, nebo chatujte - ale jen do 17:00, tedy hodinu před zahájením vysílání. Chat bude samozřejmě v provozu i během "porady", ale kvůli úspoře času na některé později sdělené názory, úvahy či dotazy bude Petr Hájek reagovat až v příští Tea Party.

Ukrajina - střet civilizací

Prince proto předpokládá, že budoucí mírová konference rozdělí Ukrajinu mezi Rusko, které získá naprostou většinu území, a Polsko, které získá nějakou přidruženou formou Lvovskou a Volyňskou oblast. Představa, že Ukrajina získá zpět své území, které už Putin ovládl, nebo ještě obsadí, je nesmyslná, protože ani USA nejsou nyní vojensky schopny takový výsledek konfliktu dosáhnout.

Putin srazí Západ na kolena

Podle Prince využije Putin letošní léto, aby celý Západ na Ukrajině “úplně srazil na kolena", a vojensky zajistil, že tento prostor už nikdy nebude pro Rusko představovat problém. Podle něho je na tom   Ukrajina nyní vojensky extrémně špatně, což dokládá i náhlé nařízení nejvyššího armádního velení z tohoto týdne, podle kterého se okamžitě z Generálního štábu přesune do bojových jednotek na frontu 60% jeho důstojníků, a jejich místa budou zrušena.

Zlikvidovat “mozek armády”, její generální štáb, uprostřed války, tzv. “nasypáním” většiny jeho profesionálních důstojníků do bojových jednotek, je veřejným přiznáním obrovských ztrát, které armáda utrpěla, a které není kým nahradit. Je to jako by se z pražské Motolské nemocnice náhle Válkovým rozhodnutím přesunulo 60% chirurgů a dalších úzce specializovaných lékařů do pozic obvodních doktorů v okrajových regionech ČR, protože je tam už není možné nahradit jinak. 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Jak si uchovat zdraví a zlepšit vyhlídky na plný život - navzdory pokusům Schwabů, Gatesů a Big Pharmy o opak - a současně podpořit Protiproud?

 

Některé zásadní odpovědi najdete v rozhovoru Petra Hájka s ing. Jiřím Černotou - nejen na téma jednoho zcela mimořádného prostředku na posílení těla i ducha - a dosažení praktické dlouhověkosti

Bezplatný účet u BEWITu pro nezávazný přístup ke slevám si můžete vytvořit zde. Výrobky BEWIT si lze také prohlédnout i zakoupit zde. Nákupem přes tyto odkazy  pomůžete nejen sobě, ale i další existenci Protiproudu!

Děsivé ztráty

Skutečné nepřiznávané ztráty ukrajinské armády jsou podle Prince děsivé. Když se v posledních týdnech bavil s americkými Kongresmany i s experty Pentagonu, kteří zásobují kyjevský režim zbraněmi a desítkami miliard dolarů, všichni přiznávali, že ztráty Ukrajinců představují “stovky tisíc”. Podle Prince to přesvědčivě dokazuje, že americkým vládním politikům nejde v žádném případě o budoucnost Ukrajiny - ale pouze o zisky zbrojních firem.

Podle Prince je totiž naprosto jasné, že Ukrajina ztratí jakoukoli budoucnost, pokud na bojišti ztratí další stovky tisíc svých mužů. Prince se tak v předpovědích přímé úměry ekonomického zhroucení Ukrajiny ve vztahu k celkovému množství padlých a invalidů přesně shoduje s předpověďmi ukrajinských vědců ze Sociologického ústavu Akademie věd. Stejně přesné jsou Princeovy závěry o obrovských ukrajinských ztrátách, které rozkládají ukrajinskou společnost, které už nepřímo potvrdila i nejvyšší hlava ukrajinské sociologie.  

Podle Prince Putin nikdy nepřipustí, aby se Ukrajina stala členem NATO. Tvrdí, že v roce 2021 stačilo, aby Biden smluvně USA zavázal, že se Ukrajina nikdy nestane členem NATO, a poslal jí “oněch 200 stíhacích letadel, která v roce 2022 Pentagon přemístil do svých válečných skladů v kalifornské poušti, protože vyčerpala svou plánovanou živostnost.”

Kyjev přes palubu, Orbán z NATO

Výsledkem by byl mír za pár milionů dolarů. Největší hloupostí bylo poslat Kamalu Harrisovou, aby v Mnichově na bezpečnostní konferenci na “kamery” slibovala Zelenskému, že se Ukrajina stane členem NATO. Toto prohlášení Bidenovy viceprezidentky bylo podle Prince přímým vyhlášením války Rusku. A Rusko reagovalo stejně, jako reagovaly USA, když Chruščov rozmisťoval sovětské rakety na Kubě.

DOPORUČUJEME:

Zdraví v Protiproudu: Fantastické houby. Zkušenost patologa s vyléčením cirhozy jater. Pro nádory zhoubné i nezhoubné. Překvapivý detox. Jak na mozek, paměť a kognitivní schopnosti? Bambus a cévy. Čokoláda nejen pro děti. Pomozme si!

SUPERPOTRAVINY A ZÁZRAČNÉ HOUBY SUPRAMEDEX
objednávejte zde

 

Totéž včera překvapivě potvrdil i náměstek ministra zahraničí USA pro Evropu James O’Brien, když na brífinku potvrdil novinářům, že “USA neočekávají, že Ukrajina dostane na letošním hlavním summitu NATO konaném ve Washingtonu pozvání do aliance”. Ale že ministr zahraničí Blinken letí do Prahy na neformální summit NATO, aby tam projednal nějakou jinou významnou podporu Ukrajině. Obdobně se USA vyjádřily i k požadavkům evropských válečných trpaslíků, aby Ukrajina mohla střílet americké dalekonosné rakety na Rusko. „Ani jsme to nezvažovali,“ řekl.

Současně Victor Orbán, který má z evropských politiků nejblíže k Trumpovi, už nařídil maďarským vládním právníkům zahájit kroky ke změně podmínek členství Maďarska v NATO, aby se Maďaři nemuseli účastnit válek mimo své území, ani do nich nemuseli posílat zbraně. Zdá se čím dál jasnější, že Trump otočí kormidlo USA úplně opačným směrem, a členství Ukrajiny v NATO bude smlouvou s Ruskem vyloučeno.

Biden na Zelenského mírový summit nepojede

Snad nejjasnější signál tímto směrem vyslali tento týden překvapivě i Němci. Wolfgang Steiger, hlavní mluvčí Ekonomické rady CDU, varoval, že Německo si nesmí dovolit, nechat se zatáhnout do obchodní války s Čínou, protože 25% německých pracovních míst je přímo závislých na exportu. Německo proto musí donutit Brusel, a jeho prostřednictvím USA, aby přestaly vyvolávat obchodní války. Ve stejnou dobu kancléř Scholz důrazně odmítl dodávat Kyjevu útočné rakety a další zbraně, které by Zelenskyj mohl použít k útokům na Rusko.

Německé výroky se kryjí i s dalšími významnými signály z Washingtonu: Biden nepoletí na Zelenského "mírový summit" ve Švýcarsku (místo toho se zúčastní večírku s herečkou Julií Robertsovou). A Putin ve stejnou dobu zorganizuje vlastní mírový summit.

Je stále zřejmější, že Ukrajina bude relativně brzy Spojenými státy (a následně "panáčkujícím" Západem - nepochybně kromě Fialovy pražské válečnické mafie, pozn. PP) obětována ve prospěch vylepšení vztahů s Moskvou a s Pekingem. Logika je dle Prince prostá: USA už nemohou vyhazovat desítky miliard dolarů na kvazi válku s Ruskem, protože se musí soustředit na svou vlastní ekonomiku, a pokusit se udržet krok se vzestupem Číny.

Braňme se!

Jak v padající ekonomice ochránit své peníze - a k tomu ještě současně podpořit další existenci Protiproudu? Jednou z možností je spoření či "konzervace" svých financí ve zlatě. Nepodvoleným nabízíme bezpečnou metodu (zdaleka ne všechny totiž bezpečné jsou).

 

Mnozí naši čtenáři, diváci, příznivci a podporovatelé již ke své spokojenosti tuto možnost využili, mnozí o ní ale stále nevědí. Jak na to? Stačí si pustit některý z rozhovorů, který jsme nedávno odvysílali.

Sledujte ZDE: Peníze nejsou tím, čím se zdají být: Mezi černou magií a zázrakem. Státní převrat pod zn. FED. Titanic, Lincoln, Kennnedy: Vraždy? Basilej 3 - a hned tu byl covid! Další velká krize na dohled. Záchranný vor. Návštěvník z hvězd nabízí pomoc

Účet západních jestřábů - stovky tisíc mrtvých a 2 biliony eur

Přesně totéž řekl Steiger: Německo si nemůže dovolit žádnou obchodní a celní válku s Čínou, (opakem je samozřejmě pražská doktrína fialových idiotů), ale musí Číně konkurovat produktivitou i cenami. A to je možné pouze normalizací vztahů s Ruskem a obnovením předválečných obchodních transferů mezi EU a Ruskem na původní úroveň.

V této logice už nemá Ukrajina místo ani význam, a je pouze otázkou času, kdy a jaké bude vyjednáno “konečné řešení ukrajinské otázky”.

Vzhledem k blízkým vztahům Tuckera, Prince i Orbána s Trumpem, a stejně blízkým vztahům nejvyššího vedení CDU s německými průmyslníky se zdá být zřejmé, že válka spěje k rozuzlení v duchu Putinových požadavků z konce roku 2021.

Jak ovšem kyjevští a západní politici vysvětlí svým voličům stovky tisíc mrtvých a zmrzačených Ukrajinců, a 2 biliony EUR vyhozených Západem do černé korupční díry kyjevského režimu (údajně na válku, a na rekonstrukci válečných škod)?

To zatím asi netuší ani oni. Nejspíš už u toho nebudou.

Kéž by.

Zdroj.

pp
Tagy článku

Doporučujeme

Šachová partie kolem Ukrajiny: Rusko hraje s černými. Začala střední fáze hry. Rozumíme správně válečnické řeči? Putinova strategie s globálním Jihem. Někdo se tu přepočítal. Evropany to může bolet. Nastane rovnováha sil?

Šachová partie kolem Ukrajiny: Rusko hraje s černými. Začala střední fáze hry. Rozumíme...

Politický vězeň Donald Trump: Sorosův soudce vynesl verdikt. Vinnen ve všech obviněních. USA jsou nyní banánová republika. Rozsudek se plánuje 4 dny před sjezdem Republikánů. Vymění Deep state Bidena za černošku Obamovou?

Politický vězeň Donald Trump: Sorosův soudce vynesl verdikt. Vinnen ve všech obviněních....

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky