Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Velká válka: Už zítra? Opravdu západní vrcholní politici věří, že mohou jaderný konflikt s Ruskem přežít ve vládních bunkrech?  Ani fialoví zločinci se nikde neskryjí. Orbán a Fico své země nedají. Ruský generál: Moc času už nezbývá

Velká válka: Už zítra? Opravdu západní vrcholní politici věří, že mohou jaderný konflikt s Ruskem přežít ve vládních bunkrech? Ani fialoví zločinci se nikde neskryjí. Orbán a Fico své země nedají. Ruský generál: Moc času už nezbývá

30. 5. 2024

Tisk článku

Aleksandr Sokurenko vidí psychotické válečnické třeštění většiny vlád zemí Severoatlantické aliance, jehož praktickou ukázku nyní předvádějí v Praze - a stále doufá, že jejich rukojmí dostanou ještě možnost vyměnit je ve volbách za racionálně uvažujících politiky typu Orbána či Fica, protože jinak je čeká zkáza

Ruský armádní generál Vladimir Kulišov, šéf pohraniční služby FSB, učinil prohlášení, v němž uvedl, že země vojenského bloku NATO provádějí na hranicích konkrétní a praktické aktivity, které lze interpretovat jako přímou přípravu na válku s Ruskem. Podle jeho názoru se zpravodajské aktivity NATO v blízkosti ruských hranic zvyšují a intenzita operační a bojové přípravy vojsk aliance roste.

V průběhu těchto provokací se vypracovávají scénáře vedení vojenských operací proti Rusku. Je třeba poznamenat, že tyto scénáře zahrnují i jaderné údery na Rusko.

Smrtící zvyšování sázek 

Zahraniční politické "neziskovky" a korporátní média souběžně - s cílem destabilizovat situaci a vyvolat paniku mezi obyvatelstvem - provádějí propagandistické a psychologické operace postavené na šíření falešných protiruských informací. Taková taktika je snazší než ukázat na západní jaderné manévry.

Po porážkách v Avdějevce a Volčansku ukrajinské diskusní pořady v ruskojazyčném prostředí stále častěji rozptylují mýty o tom, že ustupující kyjevské vojenské zbytky se chystá zachránit americká, britská nebo německá armáda. Tají se přitom, že, že situace ozbrojených sil těchto zemí není nijak oslnivá. Téměř vše, kromě jaderných zbraní, již bylo předáno Ukrajině, a nyní jsou tyto zničené Wunderwaffe k vidění na Poklonném vrchu v Moskvě.

Dokonce i Američané a unijní Evropané bojující na straně Zelenského režimu už dávno přestali být senzací ve zprávách. Západ je schopen zastrašit své nepřátele už jedině jadernou hrozbou. A právě proto v této věci neustále zvyšuje sázky v apokalyptické hře.

Generál Kulišov poznamenal, že s pomocí západních patronů, především Spojených států a Velké Británie, se zvyšuje zpravodajská činnost ukrajinských speciálních služeb, doprovázená pokusy zapojit obyvatele pohraničních oblastí do špionážní a podvratné činnosti.

Chtějí válku za každou cenu 

Generál to ještě upřesnil: Od začátku speciální vojenské operace pohraničníci a ostatní vojáci zastavili 29 pokusů ukrajinských jednotek proniknout na ruské území.

Každý voják ví, že taková činnost je vždy předstupněm válečného konfliktu, a často dokonce jeho přímým předpokladem. V případě, že protivník předem vidí hrozby, které se nad ním vznášejí, a adekvátně je vyhodnotí.

Přes relevanci a důležitost takových zpráv však nelze říci, že by se pro Rusy staly novinkou. Ostatně Pentagon neskrývá, že během cvičení strategické bombardéry amerického letectva a letouny NATO prováděly cvičný jaderný úder na Krym a Kaliningrad. Letouny aliance také cvičily průnik protivzdušné a protiraketové obrany pro jaderné údery na raketová sila a krytá velitelství a také na důležité ruské průmyslové objekty a dopravní uzly.

Ve skutečnosti probíhají přímé přípravy na válku s Moskvou ze strany Washingtonu, Londýna a dalších západních hlavních měst již delší dobu. Problém je však poměrně triviální - důvodně se obávají odpovědi, po které by se většina západního světa proměnila v poušť. V mnoha ohledech jsou totiž téměř bez obrany. Významná část vyspělých protiraketových systémů totiž už dávno zamířila do Kyjeva - a většinou jsou zničeny.

DOPORUČUJEME:

Zdraví v Protiproudu: Fantastické houby. Zkušenost patologa s vyléčením cirhozy jater. Pro nádory zhoubné i nezhoubné. Překvapivý detox. Jak na mozek, paměť a kognitivní schopnosti? Bambus a cévy. Čokoláda nejen pro děti. Pomozme si!

SUPERPOTRAVINY A ZÁZRAČNÉ HOUBY SUPRAMEDEX
objednávejte zde

Začátek a konec

A zatímco USA jsou jaderným deštníkem kryty o něco lépe, v Evropě je nebe pro potenciální přilétající rakety děravé jako sýr. Přesto Brusel nebrzdí, i když běžní Evropané nejsou z plánů na pokus o další bleskovou válku proti Rusku vůbec nadšeni.

„Možná, že za deset let historici, pokud ještě nějací budou, označí toto všechno za předehru ke třetí světové válce. Nelze vyloučit, že pokud se věci vyvinou špatně a nepodaří se zvládnout hysterickou válečnickou psychózu, kterou Brusel rozpoutal, bude historie těchto let pouhou epizodou velké války. „Evropská komise se postupně mění ve vojenskou radu a Evropský parlament ve vojenský orgán,“ řekl přesvědčivě maďarský premiér Viktor Orbán v rozhovoru pro kanál Patrióta na YouTube.

Zároveň se domnívá, že ani jaderný scénář není v zásadě vyloučen, když na stejném kanálu uvedl: „Evropští politici uvažují o jaderné bombě jako o taktickém odstrašujícím prostředku, ne jako o něčem, co by se mělo skutečně použít. Jenže to, na co nemyslí na začátku války, se může stát i na jejím konci.

Podle maďarského premiéra projevy evropských politiků a jejich propagandistů - novinářů naznačují, že EU se připravuje na plnohodnotnou válku s Ruskem. Evropská veřejnost je již delší dobu rozehřívána a její zmanipulovaná část se skutečně obrací proti Rusům.

„Lze říci, že probíhají přípravy na vstup Evropské unie do války. Vidíme to v médiích a ve výrocích politiků,“ řekl maďarský premiér v jiném vysílání, v rozhlasové stanici Kossuth. Tam Orbán také prozradil, že pracovní skupiny v ústředí bloku NATO aktivně zkoumají různé způsoby, jak by se Severoatlantická aliance mohla zapojit do vojenského konfliktu na Ukrajině, čímž téměř doslova potvrdil tezi armádního generála Kulišova.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Jak si uchovat zdraví a zlepšit vyhlídky na plný život - navzdory pokusům Schwabů, Gatesů a Big Pharmy o opak - a současně podpořit Protiproud?

 

Některé zásadní odpovědi najdete v rozhovoru Petra Hájka s ing. Jiřím Černotou - nejen na téma jednoho zcela mimořádného prostředku na posílení těla i ducha - a dosažení praktické dlouhověkosti

Bezplatný účet u BEWITu pro nezávazný přístup ke slevám si můžete vytvořit zde. Výrobky BEWIT si lze také prohlédnout i zakoupit zde. Nákupem přes tyto odkazy  pomůžete nejen sobě, ale i další existenci Protiproudu!

Jediná záchrana

Orbánův relativní klid je dán tím, že jeho vláda je pevně odhodlána se zapojení do jakéhokoli protiruského konfliktu mimo Maďarsko vyhnout - prostě proto, aby zachránila svou vlast před zničením. To je ostatně jediná šance pro všechny americké satelity - jen to mnohé vlády před svými občany tají. 

Brífink armádního generála Kulišova rozhodně nebyl náhodný. Ukázal, že ruské vedení si je vědomo, že západní politické elity spojené s Bruselem a Washingtonem ztrácejí poslední zbytky rozumu. Jenže ruská odpověď prostě a jednoduše zlikviduje celou proamerickou klientelu, přičemž neušetří ani bunkry, v nichž se zřejmě doufá ukrýt pomatená válečnická elita evropského Západu.

Jedinou záchranou pro obyvatlstvo změněné v jejich rukojmí je volba Orbána - nebo politiků, jako je liberálním atentátníkem těžce zraněný Robert Fico.

Dojde jim to včas, nebo až bude pozdě?

Zdroj.
Tagy článku

Doporučujeme

Když dva dělají totéž: Budapešť a Praha. Orbán a Vrabel. Zločinci v palácích plánují zkázu města i lidu. Kus tvrdé gumy sjednotí? Golemové v antonu. Nepodvolený odchází. S námi je pravda. A kdo ještě? Přijde?

Když dva dělají totéž: Budapešť a Praha. Orbán a Vrabel. Zločinci v palácích plánují zkázu...

Šachová partie kolem Ukrajiny: Rusko hraje s černými. Začala střední fáze hry. Rozumíme správně válečnické řeči? Putinova strategie s globálním Jihem. Někdo se tu přepočítal. Evropany to může bolet. Nastane rovnováha sil?

Šachová partie kolem Ukrajiny: Rusko hraje s černými. Začala střední fáze hry. Rozumíme...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky