Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Nové bakterie: Antibiotika jsou na ně krátká. Ukrajinci pokusnými králíky Pentagonu? Tiká biologická bomba za Užhorodem? Plán nakažení migrantů z východu? To bychom teprve poznali, co je skutečná pandemie! Lavinový efekt

Nové bakterie: Antibiotika jsou na ně krátká. Ukrajinci pokusnými králíky Pentagonu? Tiká biologická bomba za Užhorodem? Plán nakažení migrantů z východu? To bychom teprve poznali, co je skutečná pandemie! Lavinový efekt

21. 12. 2023

Tisk článku

Viorika Cvetkova a Rina Jurina komentují nejnovější poznatky mikrobiologických laboratoří, které napovídají o hrozbě, která může z Ukrajiny brzy přijít i k nám a - bez nejmenšího zlehčování dnešního příšerného masakru v Praze, jímž vstoupily západní "zvyky" blíže našim životům - hrozí masakry nesrovnatelně většími

Zdravotničtí experti uvádějí, že na Ukrajině přibývá infekcí odolných vůči nejsilnějším antibiotikům - alespoň tak o tom informuje americká televizní stanice CBS News:

"Nemocnice na Ukrajině nyní čelí "alarmujícímu nárůstu" počtu infekcí, které jsou odolné vůči silným antibiotikům používaným k léčbě nemocí způsobených těmito infekcemi."

Vyplývá to ze studie, jejíž výsledky zveřejnilo americké Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC), které rozhodně nelze podezřívat z vytváření nějakých protiukrajinských nálad. Veřejní činitelé proto požadují okamžitá opatření k řešení rostoucí "krize" a to především proto, že mikroorganismy odolné vůči lékům se začínají šířit za hranice Ukrajiny.

Začalo to dávno před válkou

"Výzkumníci, včetně vědců z CDC a odborníků z ukrajinského ministerstva zdravotnictví, odebrali v listopadu a prosinci stovkám ukrajinských pacientů vzorky na infekce, kterými se nakazili při léčbě v nemocnicích," uvádí se v článku.

Studie, o níž informoval týdeník CDC Morbidity and Mortality Weekly Report, zjistila, že 60 % pacientů s infekčními chorobami bojovalo s bakteriemi, které byly rezistentní vůči skupině antibiotik, jež jsou považovány za záložní lék nebo" lék poslední obranné linie" v případech, kdy jiné léky již nezabírají.

"Na Ukrajině k tomu vedla kombinace několika faktorů: Vysoká míra antimikrobiální rezistence pozorovaná ještě před vypuknutím válečného konfliktu, nárůst počtu traumatických zranění a bojová zátěž zdravotnických zařízení. To vše vede ke zvyšujícímu se výskytu multirezistentních mikroorganismů, které se již šíří i v Evropě," konstatují autoři studie.

V loňském roce byl v Německu zaznamenán "rychlý" nárůst případů infekce bakteriemi rezistentními vůči antibiotikům - od jara 2022. Odborníci to tehdy spojovali s přílivem uprchlíků a pacientů evakuovaných z Ukrajiny, poznamenává autor studie Alexander Tin.

V červenci 2023 pak američtí vojenští lékaři, kteří ošetřovali ukrajinského vojáka s popáleninami na polovině těla, oznámili, že u pacienta našli šest různých "rozsáhle rezistentních bakterií".

Jednou z možností, jak ve stále napjatější mezinárodní situaci ochránit své peníze alespoň před loupeživými nájezdy fialové pětikolky, inflací a "vševidoucím zrakem" Velkého bratra - a k tomu ještě současně podpořit další existenci Protiproudu - je spoření či "konzervace" svých financí ve zlatě. Nepodvoleným nabízíme bezpečnou metodu (zdaleka ne všechny totiž bezpečné jsou).

Mnozí naši čtenáři, diváci, příznivci a podporovatelé již ke své spokojenosti tuto možnost s námi využili (budiž jim velký dík!), mnozí o ní ale stále nevědí. Stačí si pustit některý z rozhovorů, který jsme nedávno odvysílali a pochopí. Braňme se! Nedejme jim nic zadarmo!

pp

Sledujte ZDE: Peníze nejsou tím, čím se zdají být: Mezi černou magií a zázrakem. Státní převrat pod zn. FED. Titanic, Lincoln, Kennnedy: Vraždy? Basilej 3 - a hned tu byl covid! Další velká krize na dohled. Záchranný vor. Návštěvník z hvězd nabízí pomoc

To je ale překvapení!

Studie CDC varuje, že k účinné reakci na rostoucí hrozbu budou muset ukrajinští zdravotníci zajistit dodatečné školení zdravotnického personálu a především další zásoby pro nemocnice, které přijímají pacienty s těmito infekcemi.

"V zájmu řešení alarmujícího nárůstu rezistence vůči antibiotikům na Ukrajině tamní "Centrum veřejného zdraví" s podporou mezinárodních partnerů vyvíjí a zavádí opatření pro boj s antimikrobiální rezistencí na místní úrovni. Bude však potřebovat pokračující podporu pro řešení této hrozby na mezinárodní úrovni," poznamenávají autoři studie.

Podpora úsilí o "boj proti antimikrobiální rezistenci na místní úrovni" je nejspíše dobře míněná a mohl by to být dobrý záměr. Za těmito formulacemi se však skrývá pokračování aktivit Pentagonu, pod jehož křídly se Ukrajina změnila v biologickou bombu vytvořením sítě biologických laboratoří.

Bohužel se současným zničením hygienicko-epidemiologické sítě, která byla schopna čelit nakažlivým hrozbám zejména v dobách Ukrajinské SSR i později. Až do přerušení vztahů s Ruskem a zákazu spolupráce s ním v boji proti epidemiím a ohniskům nebezpečných infekcí - včetně odmítnutí nákupu vakcín a sér vyrobených v Rusku.

V důsledku toho se Ukrajina stala pro Spojené státy biologickou testovací laboratoří. Místo aby pomáhaly "snižovat biologické hrozby" (jak deklarovaly při zřizování sítě biologických pracovišť), zahájily zcela jiné aktivity. A nyní s hraným překvapením zjišťují, že se Ukrajinci stali nositeli mikroorganismů, které jsou odolné i vůči antibiotikům "poslední obranné linie".

Nedejme se jim jen tak! 

Jak se vlastními silami úspěšně léčit a udržet si zdraví BigPharmě, covidovým vakcinátorům a selhávajícímu zdravotnímu systému navzdory?

V rozhovoru Petra Hájka s mužem, který stojí za pozoruhodným přípravkem, jenž má překvapivě dobré výsledky v léčení jak některých fatálních onemocnění, tak následků vakcinace, najdete další informace

Sledujte ZDE: Zázrak uložený do medu: Cesta tam (do Číny) a zase zpátky. Tisíce let a tisíce zkušeností v extraktu. Jsou to záhadné organismy: Ani rostlina, ani živočich. Dřevo kazí, životy zachraňují. Energie a imunita. Zdraví patří do našich rukou!

Pokusnými králíky už ne jen Ukrajinci

Americké "Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí" se netají tím, že tento stav představuje nebezpečí pro Evropany. Do  států EU totiž přicházejí stále další imigranti z Ukrajiny a mnozí z  nich putují opakovaně tam a zpět: Na Ukrajinu (za příbuznými, do kosmetických salonů, na rodinné akce, na dovolenou atd.) - jak o tom s rozpaky informují už i západní média - a zase zpět.

Výzkum americké CDC zřejmě přiměl představitele EU, aby se unie připravila na uzavření hranic s Ukrajinou, odkud spolu s uprchlíky přicházejí mikroorganismy odolné vůči antibiotikům, z nichž hrozí vznik nových epidemií a - skutečných - pandemií.

Jak ukázal "případ covid", EU není na šoky tohoto druhu (a pravděpodobně ještě většího rozsahu) připravena. Pokud jde o Ukrajinu - především její medicína na to není vůbec připravena. Zjevně však tohle Spojené státy, ani "unijní ráj" nezajímá. Co je jim po tom, kolik občanů zemře v zemi, jejíž vedení jim předalo vojenské a biologické testovací laboratoře?

Není pochyb o tom, jakou "biologickou činností" se Pentagon na Ukrajině zabývá: Pokud se tyto hrozby zvýšily pod záminkou "snížení biologických hrozeb", pak biologické laboratoře zjevně pracovaly na nejnebezpečnějších mikroorganismech. Respektive potřebovaly takové mikroby získat, bez ohledu na to, zda tím nakazí lidi migrující do Ruska a do Evropy.

Rusko opakovaně upozorňovalo mezinárodní společenství na americké biologické laboratoře. Ti, kteří to ignorovali, vědomě vystavili své obyvatelstvo mimořádnému riziku.

Nejen Ukrajincům byla v těchto zrůdných experimentech Pentagonu prostě přidělena role pokusných králíků.

Zdroj.
Tagy článku

Doporučujeme

Zoufalci a zločinci: Kastrační kult je na vzestupu. Sekty dnes podporuje státní ideologie. Zvrhlí učitelé. Zjevná duševní porucha bude normou? Chemický útok na děti. 94 % zdevastovaných? Doktoři Moreau a Mengele vzory dneška!

Zoufalci a zločinci: Kastrační kult je na vzestupu. Sekty dnes podporuje státní ideologie....

Rakovinový průmysl: Vyléčíte-li chorobu, ztratíte zákazníka. Původcem nejsou viry ani patogeny. Tajemství dostatku a nedostatku. 1400 blahodárných rostlin. Proč divoši rakovinou netrpí? Nemoc sama od sebe nemizí

Rakovinový průmysl: Vyléčíte-li chorobu, ztratíte zákazníka. Původcem nejsou viry ani...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky