Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Další hračka davoských Švábů: Létající mikročipy na dosah! Kudy na zločiny myšlení? Hra na Boha. Dostat se pod kůži. Gates už patentuje i lidské tělo. Pokusnými králíky i bez souhlasu. Brblání nestačí. Pryč s okovy utopie!

Další hračka davoských Švábů: Létající mikročipy na dosah! Kudy na zločiny myšlení? Hra na Boha. Dostat se pod kůži. Gates už patentuje i lidské tělo. Pokusnými králíky i bez souhlasu. Brblání nestačí. Pryč s okovy utopie!

2. 2. 2024

Tisk článku

Baxter Dmitry popisuje, k čemu mohou být zneužity nové technologie, jestliže se dostanou do kompetence šílených sociálních experimentátorů z Davosu a dalších center zla

Světové ekonomické fórum (WEF) v Davosu údajně představilo nejnovější technologii určenou k monitorování populace, konkrétně ke sledování myšlenkových zločinů a k iniciování změn v lidském chování - s vaším souhlasem - nebo bez něj.

Podle NPR to není "ani pták, ani letadlo, ale okřídlený mikročip malý jako zrnko písku, který se může nechat unášet větrem a přitom monitorovat například úroveň znečištění nebo šíření nemocí přenášených vzduchem".

Utopie

Jako obvykle manipulativní mainstreamová média podávají svým divákům jen polovinu příběhu, ale ve videu vědci z Northwestern University financované WEF přiznávají, co je skutečným záměrem této průlomové technologie.

S odvoláním na přírodu jako inspiraci vyvinul tým inženýrů z této univerzity první létající mikročip. Bohužel pro lidstvo bude tento neuvěřitelný inženýrský počin zneužit globální elitou v její válce proti lidstvu. Vědci totiž přiznávají, že tyto létající mikročipy, které nejsou větší než zrnko písku, budou použity k monitorování nemocí a sledování populace. 

A to jste si mysleli, že elita byla během pandemie covidu příliš autoritářská?

Elita je odhodlána hrát si na Boha a změnit lidské tělo. Proto není divu, že si myslí, že mohou porazit biologii tím, že vyvinou funkční sledovací zařízení tak malé, že bude pouhým okem nezjistitelné. Elity jsou odhodlány nás zotročit ve své techno-fašistické utopii. Zotročit nás prostřednictvím sítě totálního sledování populace zahrnující létající mikročipy velikosti zrnka písku. 

Ale to je jen část jejich plánu. Chtějí se nám také dostat pod kůži.

Braňme se!

Jak v padající ekonomice ochránit své peníze - a k tomu ještě současně podpořit další existenci Protiproudu? Jednou z možností je spoření či "konzervace" svých financí ve zlatě. Nepodvoleným nabízíme bezpečnou metodu (zdaleka ne všechny totiž bezpečné jsou).

 

Mnozí naši čtenáři, diváci, příznivci a podporovatelé již ke své spokojenosti tuto možnost využili, mnozí o ní ale stále nevědí. Jak na to? Stačí si pustit některý z rozhovorů, který jsme nedávno odvysílali.

Sledujte ZDE: Peníze nejsou tím, čím se zdají být: Mezi černou magií a zázrakem. Státní převrat pod zn. FED. Titanic, Lincoln, Kennnedy: Vraždy? Basilej 3 - a hned tu byl covid! Další velká krize na dohled. Záchranný vor. Návštěvník z hvězd nabízí pomoc

Bill Gates si patentuje části lidského těla

Patent udělený Billu Gatesovi dává tomuto samozvanému světovému zdravotnickému carovi "výhradní právo" automatizovat lidská těla a používat je jako místní bezdrátové sítě. Lidské tělo je vibrující, pulzující shluk trubic a tunelů, naplněných elektrolyty a schopných přenášet informace, které jsou krví internetu a základem ekonomiky 21. století. Nyní vyšlo najevo, že Gatesova společnost Microsoft získala "exkluzivní práva" na komerční využití schopnosti tohoto těla fungovat jako počítačová síť.

Pokud vám to zní příliš jako sci-fi, můžete se o tom přesvědčit sami. Microsoftu byl udělen americký patent číslo 6 754 472 s názvem "Metoda a zařízení pro přenos energie a dat pomocí lidského těla".

Opravdu by to mělo být sci-fi. Konzultoval s vámi někdo, zda jste ochotni předat výhradní práva na své tělo Billu Gatesovi? Odpověď je samozřejmě záporná. Ale Gatesovi je to jedno. Podle Roberta F. Kennedyho mladšího je Gates "posedlý experimentováním s životy méněcenných lidí".

Kennedy Jr. dále varuje, že Bill Gates využívá své peníze k systematickému získávání "moci, která v některých ohledech převyšuje moc prezidentů", a tuto moc využívá k experimentování na lidech jako na "pokusných králících".

Pokud nechcete být pokusným králíkem, musíte se poučit o plánech elity a naplánovat si, jak opustit jejich matrix kontroly a dohledu. Rozhořčení nad Gatesovými pokusy o patentování lidského těla vyjádřily také skupiny na ochranu občanských svobod. "Části těla, v tomto případě kůže, by neměly být v žádném případě patentovatelné," řekl Jim Thomas ze skupiny ETC, která sleduje vývoj v oblasti technologií. "V sázce jsou zásadní otázky, zda jednotlivci budou moci tuto technologii odmítnout, pokud bude použita například ve sledovacích zařízeních."

Lidé na celém světě začali v poslední době houfně odmítat takzvaný "nový světový řád", ale Gates má stále podporu globalistické elity, se kterou pracuje v rukavičkách.

Jak se úspěšně léčit či udržet si zdraví BigPharmě, covidovým vakcinátorům a selhávajícímu zdravotnímu systému navzdory?

V rozhovoru Petra Hájka s mužem, který stojí za pozoruhodným přípravkem, jenž má překvapivě dobré výsledky v léčení jak některých fatálních onemocnění, tak následků vakcinace, najdete další informace

Sledujte ZDE: Zázrak uložený do medu: Cesta tam (do Číny) a zase zpátky. Tisíce let a tisíce zkušeností v extraktu. Jsou to záhadné organismy: Ani rostlina, ani živočich. Dřevo kazí, životy zachraňují. Energie a imunita. Zdraví patří do našich rukou!

WEF chce zaujmout místo Boha

Prorok Davosu Yuval Noah Harari říká, že není pochyb o tom, že jednotlivci nebudou mít žádné slovo v tom, zda budou jejich těla v této technologii použita. Harari prohlásil:

"Bůh už nebude konstruktérem života, Světové ekonomické fórum bude konstruktérem budoucnosti života."

Harari je sice známý tím, že se pravidelně rouhá, ale i vzhledem k jeho nízké úrovni jsou jeho současné výroky o to více šokující.

Harari také vysvětluje, proč je Gatesův patent na lidské tělo tak důležitý. Gates stál u počátků revoluce v počítačových vědách a dnes stojí i v čele "revoluce v oblasti věd o životě".

A hádejte co? Podle Harariho se obě revoluce Billa Gatese brzy spojí v jeden velký vědecký experiment. Slyšeli jste to přímo z "tlamy koňovy". WEF je odhodlán připojit se k Bilu Gatesovi a experimentovat na vás a vaší rodině.

Okovy

Věděli jste, že americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) tento týden pohodlně prosadil změnu zákona, podle které již nebude vyžadován informovaný souhlas s účastí v klinických studiích?

Své budoucí záměry tímto krokem nemohli dát najevo jasněji. Je načase vymanit se z okovů, které nám globální elita nasadila, a zmařit jejich plány na techno-fašistický transhumanismus, než bude pozdě!

Video webu The People's Voice k tomuto tématu si můžete prohlédnout zde:

Zdroj.
Tagy článku

Doporučujeme

Zoufalci a zločinci: Kastrační kult je na vzestupu. Sekty dnes podporuje státní ideologie. Zvrhlí učitelé. Zjevná duševní porucha bude normou? Chemický útok na děti. 94 % zdevastovaných? Doktoři Moreau a Mengele vzory dneška!

Zoufalci a zločinci: Kastrační kult je na vzestupu. Sekty dnes podporuje státní ideologie....

Rakovinový průmysl: Vyléčíte-li chorobu, ztratíte zákazníka. Původcem nejsou viry ani patogeny. Tajemství dostatku a nedostatku. 1400 blahodárných rostlin. Proč divoši rakovinou netrpí? Nemoc sama od sebe nemizí

Rakovinový průmysl: Vyléčíte-li chorobu, ztratíte zákazníka. Původcem nejsou viry ani...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky