Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Atentát na českého podnikatele jako součást Velkého resetu? Co mají společného vrtulníkové havárie z Normandie a Aljašky? Olivier Dassault a Petr Kellner jako oběti globální velké rodiny? Co nám nestačili říci?

Atentát na českého podnikatele jako součást Velkého resetu? Co mají společného vrtulníkové havárie z Normandie a Aljašky? Olivier Dassault a Petr Kellner jako oběti globální "velké rodiny"? Co nám nestačili říci?

30. 3. 2021

Tisk článku

Václav Danda se zamýšlí nad souvislostmi mezi dvěma březnovými tragédiemi, které mohou zásadním způsobem změnit ekonomickou a politickou situaci ve Francii a v Čechách

Co mají společného francouzský průmyslník a mediální magnát Olivier Dassault a finančník a mediální magnát Petr Kellner?

Oba dva letos březnu zahynuli po pádu vrtulníku. Vrtulníky patří k nejbezpečnějším druhům dopravy a jejich havárie jsou vzácné. Proto je také používají mocní tohoto světa ke své dopravě. Přesto v rozpětí pouhých dvaceti dnů došlo z "nevysvětlitelných důvodů" k pádům dvou luxusních strojů, na jejichž palubách byli dva mocní lidé současné globální scény.

Přes kopírák

V obou případech se nad jejich rakví sešly významné osobnosti z Francie i České republiky. Všechny politické a ekonomické elity budou na oba pět chvály a v budoucnu se dozvíme, že tyto tragédie mají na svědomí politováníhodné okolnosti jako je chyba pilota, technická závada či nepřízeň počasí - tak jsme si na to v podobných případech už zvykli.

Ani po 20 dnech jsme se zatím nedozvěděli, co bylo 7. března příčinou havárie soukromého vrtulníku jednoho z nejvýznamnějších francouzských průmyslníků a významného vlasteneckého politického hráče Oliviera Dassaulta. Ten byl současným globálním elitám trnem v oku nejen podporou národní ekonomiky, ale také vřelými vztahy k Rusku, se kterým jej spojovala řada obchodních vazeb. Havárie ke které došlo poblíž  letoviska Deauville v Normandii, je dodnes obestřena mnoha dohady. Ani nejlepší letečtí odborníci se zatím nedokázali shodnout na příčinách havárie.

Podobný scénář nás zřejmě čeká i u tragické havárie vrtulníku finančníka a mediálního magnáta Petra Kellnera, s nímž se stroj zřítil v sobotu 27. března na Aljašce asi 80 kilometrů východně od města Anchorage, kde si byl nejbohatší Čech spolu s dalšími lidmi zalyžovat na ledovci.

Čtěte ZDE: Likvidace průmyslníků staré školy: Podivná havárie letadla a vrtulníku. Co mají společného ředitel Totalu, poslanec UMP a majitel Le Figaro? Boj o Západ pokračuje. Kdo nejde s námi, jde proti nám. Vyhraje Marine Le Penová volby?

Na černé listině

To co rovněž spojuje obě tragédie, je význam obou aktérů pro národní ekonomiku, politiku a média. Jak francouzský miliardář a vlivný poslanec za UMP Olivier Dassault, tak Petr Kellner patřili k významným hráčům na domácí i světové scéně. Současně ani jeden nepatřil do úzkého globálního kruhu, který se pandemií rozhodl centralizovat veškerou ekonomiku, finance a média pouze do "spolehlivých" rukou. A to tihle muži zrovna nebyli.

Oba patřili mezi vlastence staré školy a upřednostňovali zájmy svých zemí a finanční zisk na úkor globalistických geopolitických plánů. Proto také oba dva čile obchodovali s Ruskem a Čínou, navzdory opačné politice globálních struktur. Navíc Dassault i Kellner patřili také k významným mediálním hráčům. Francouzský průmyslník a gaullistický politik vlastnil kromě jiného i vlivný francouzský pravicový list Le Figaro. Petr Kellner nedávno koupil společnost CME, jejíž součástí je i síť televizních stanic včetně české TV Nova. Nebylo to jednoduché, protože prodej musela schválit americká vláda. A ona tak učinila. Tedy - ta Trumpova.

Oba dva nyní byli pod silným tlakem, aby se srovnali do řady podle diktátu globální mafie, která po zfalšovaných amerických volbách nastoupila cestu k rychlé proměně Západu v orwellovskou totalitu. Pod rouškou kovidové tyranie dochází k totální centralizaci západních ekonomik. Velký reset, který nová revoluční garnitura pod vedením bidenovského Washingtonu a s ním spojeného Bruselu již delší dobu uplatňuje, nemá jiný cíl než úplnou likvidaci jakýchkoli významnějších vlastníků mimo úzký okruh revoluční soldatesky.

Jenže Dassault podporoval Marine Le Penovou. Kellner zase dával otevřeně najevo, že se nemíní smířit s nástupem z Bruselu uměle naordinované bolševické Páté kolony, která v našem případě má značku Piráti (v Německu a dalších zemích se jmenují Zelení, ale je to totéž). Patřil ke konzervativcům. Jakkoli měl z obchodních důvodů dobré vztahy (v poslední době trochu ochladly) s prezidentem Zemanem, nadále podporoval zásadního odpůrce Bruselu exprezidenta Václava Klause a přispíval na provoz jeho institutu (IVK).

A Kavárna už se děsila a bila na poplach, jakou roli asi sehraje Kellnerova Nova - dosud srovnaná do jedné řady s Českou televizí, zatímco Prima už raději rovnou přijala "znamení šelmy na čele" a zasadila si do firemního znaku rovnou jméno CNN (totéž jako po bolševické revoluci v Rusku značka Mosfilm). Tohle by Petr Kellner určitě nikdy neudělal. Když k tomu přičteme odporné sprosté útoky na ještě nepohřbeného, které se v revolučních levičáckých médiích Kavárny už rojí naplno, je jasné, kde v neděli bouchalo šampanské...

Nehody a sebevraždy

Jenže jde o víc. Příliš "nezávislí" soukromí vlastníci čehokoli podstatného jsou v přicházejícím Novém světovém řádu anachronismem, neboť vše diriguje úzká skupina korporací, mimo kterou nemůže stát nikdo. A už vůbec není myslitelné, aby nějaký "suverén" nadále obchodoval, s kým se mu zlíbí, nebo dokonce v Rusku a v Číně investoval, a podporoval tak společného nepřítele globalistů, proti kterému nová aristokracie chystá válku.

Pokud v obou případech skutečně jde o velkou čistku v globálních strukturách pomocí  atentátů, zapadá celá operace v Normandii a na Aljašce do scénáře, který byl napsán dávno před nástupem Bidenovy vražedné mašinérie k moci. Už za Obamy jsme mohli sledovat série desítek vražd a „sebevražd“ významných západních bankéřů, kteří buď věděli příliš mnoho o globálních operacích převodu veškeré finanční a ekonomické moci do rukou jedné „globalistické rodiny“, nebo odmítli spolupracovat na zničení tradiční západní civilizace.

Zcela typická byla podivná "nehoda" před sedmi lety, při které zahynul francouzský průmyslník a ředitel firmy Total Christophe de Margerie. Jeho soukromé tryskové letadlo Falcon 50 při startu 20. října 2014, rovněž havarovalo - právě když odlétal ze setkání s ruským premiérem Dmitrijem Medveděvem z Moskvy do Paříže. Na letišti Vnukovo jeho stroj zcela nepochopitelně narazil do vozidla, které odklízelo sníh, a vzápětí začalo hořet. 

Dodnes je kolem této tragédie spousta nejasností, které ukazují, že spíše než o nešťastnou náhodu mohlo jít o atentát provedený specialisty americké CIA. Bezprostředním důvodem pokusu o zavraždění Christopha de Margerie, byla zřejmě úspěšná schůzka šéfa Totalu s premiérem Medveděvem. Total a jeho partner, ruská ropná a plynová společnost Novatek, měly zahájit obchod s ropou a tekutým plynem (LNG). Jenže v eurech či rublech – nikoliv v amerických dolarech. Tentýž důvod, pro který bylo rozhodnuto zlikvidovat Kaddáfího a Sadata...

Čtěte ZDE: Kellner koupí Novu: Univerzální nepřátelé přibývají. Bude v kavárně od listopadu třísměnný provoz? Sorosovci s Bakalou se prohnou. Na dvojí metr jsme si zvykli. Klíč k jejich nenávisti? Slovíčko tradice

Přes mrtvoly

Tady někde je třeba hledat i příčiny obou březnových havárií vrtulníků, ať už jde o smrt Oliviera Dassaulta či nejnověji sobotní tragédií, při které zahynul i majitel PPF Petr Kellner. Obě havárie stejně jako předchozí eliminace důležitých bankéřů a kapitánů průmyslu ukazují ke stejnému zdroji. Velký reset, který právě zažíváme, má jasný směr: Nejen totální centralizaci všech podstatných ekonomických zdrojů a zotročení obyvatelstva Západu pomocí kovidové tyranie, ale také eliminaci případných ekonomických a mediálních konkurentů, kteří se v očích revoluční neomarxistické elity posílené volebním pučem v USA nezastaví při realizaci svých plánů zřejmě před ničím. Likvidaci případných ekonomických konkurentů či válku nevyjímaje.

Pokud obě březnové "operace" vnímáme v těchto souvislostech, pak je lze hodnotit také jako typický mafiánský "vzkaz" ostatním: Před současnou globalistickou juntou není v bezpečí nikdo. Ani ten, který má dobru ochranku a částečné mezinárodní krytí. V zemích totalitní Evropské unie ani v současných Spojených státech, které po převratu procházejí bolševickou revolucí, není pro nikoho, kdo by chtěl dělat samostatnou ekonomickou politiku bezpečno. Obě území se změnila v nebezpečné zóny, kde žádná ochrana neplatí a kde vládne organizovaný zločin koordinující své akce s tajnými službami. 

O tom, jak je takový svět nebezpečný, by mohl Petr Kellner vyprávět.

Kdyby ještě žil.

 
Tagy článku

Doporučujeme

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války je zločin. Vyznamenat Clintona? Nechutné! Kdy vystoupit z NATO? Udělali z ČR překupníka zbraní. Lejnová patří za mříže. EU je zločinecká organizace. Uvidíme se na Václaváku?

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války...

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí - to my jemu. Myš, která řve ze Strakovky i z Hradu. Udělali z nás fialový terč. Pokud bojovat - tak s nimi! Chcete umírat za NATO?

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky