Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Ukrajinská invaze na Moravu a do Čech: Hordy cikánů a mafiánů na pochodu. 100 000 neviditelných? Zkušenosti taxikáře. Gangy loví v ulicích nezletilé. Fiala však místo nich zatýká naše lidi. Nepodvolme se! Naše chvíle přijde

Ukrajinská invaze na Moravu a do Čech: Hordy cikánů a mafiánů na pochodu. 100 000 neviditelných? Zkušenosti taxikáře. Gangy loví v ulicích nezletilé. Fiala však místo nich zatýká naše lidi. Nepodvolme se! Naše chvíle přijde

7. 4. 2022

Tisk článku

Václav Danda přináší drsné zprávy o „adaptaci“ ukrajinských kriminálníků, varuje rodiče, aby dávali velký pozor na děti a je přesvědčen, že tento „migrační zločin“ jeho vládním organizátorům národ brzy spočítá

Hordy ukrajinských cikánů a mafiánů se valí na Prahu. Mezi imigranty se stále častěji objevují také tisíce ukrajinských cikánů (z míst, kde žádné boje neprobíhaly a neprobíhají). Ti prostě jen využili příležitosti, otevřené náruče Fialovy vlády a (proti Ukrajině i Slovensku) štědrých sociálních dávek, a hrnou se na Moravu a do Čech. Ze všech koutů naší země přicházejí otřesná svědectví, jak se chovají cikánské tlupy vydávající se za válečné uprchlíky. Obdobné je to se zločineckými gangy, které se postupně propojují s již existujícími strukturami ukrajinských mafií usazených na našem území v letech po Majdanu.

pp

Celá situace začíná přerůstat v organizovanou invazi a politicko ekonomickou likvidaci země. Je to tiché předání našeho území do rukou invazních hord podporovaných vládou bruselské pětky, která nekontrolované migraci do naší země dala zelenou. Velitel hasičů, plukovník Pouchan z Humenného, nám situaci v první linii popsal takto: „Romové se pořád jenom ptají, kdy dostanou nějaká eura. O pár hodin později nastupují do pendolina z Košic do Prahy. Na cestující s místenkami neberou ohled. Utíkáme z války, máme přednost, zní jejich mantra, před tím, než zaberou celé vagóny.“

Kolik jich je?

Prostě chytili příležitost za pačesy: Nikdo cizince nekontroluje, brány jsou dokořán. Většina přitom pochází z míst, kde se nic nedělo a po stažení ruské armády z celé západní Ukrajiny, už nemají ani teoretický důvod, k „uprchlictví.“ Tak si na naše náklady dělají velký mejdan, k němuž jim současná vláda zajišťuje ubytování a peníze, na které česká rodina nedosáhne ani náhodou. Běžné sociální dávky na jednu českou matku + 1 dítě do 6 let jsou zhruba 5500 Kč. V případě ukrajinské matky a dítěte je to 10 000. Stejná matematika platí i v dalších přepočtech se zvyšujícím se počtem dětí. 

Početné cikánské rodiny si jednoduše řečeno na úkor našeho sociálního systému – „díky“ Fialově a Rakušanově velkorysosti – přijdou z našich daní na slušné peníze a nikdo už je odtud nedostane. To je jen jeden z mnoha aspektů katastrofální politiky současné vládní „ukrajinské koalice“, která svým jednáním do budoucna zakládá ohrožení samotné existence našeho národa a státu. A kolik že těchto „ilegálů“ vlastně je? Sama vláda přiznává, že asi o sto tisících (podle sčítání mobilních operátorů) nemá vůbec žádné údaje. Vedle cikánů jsou to především ti, kteří o sobě nechtějí dát úřadům vědět: kromě jiných i zločinecké bandy propuštěné Zelenským z věznic.  

pp

Sto dnů Fialovy vlády: Noční můra, kterou jsme si neuměli představit. Kryje premiér nelegální obchod se zbraněmi? Ukrajinské mafie zaplavují zemi

Nedotknutelní kradou a demolují

Dejme ještě slovo plukovníku Pouchanovi: „Romů, žije na Ukrajině asi čtvrt milionu. Právě ti zneužili dnešní situaci – a ihned se dali na pochod. To nejsou lidé ohrožení válkou. Jsou z blízkosti hranic, a prostě zneužili příležitost, že my jim tu zadarmo vaříme teplá jídla a dostávají příspěvky z humanitární pomoci,“říká velitel hasičů z východního Slovenska. A to ještě všichni hovoří velmi opatrně, protože si uvědomují, že v dnešní šílené době jde o „dvojitě nedotknutelné“: cikány a Ukrajince v jednom.

Totéž platí, když se přesunou za vyššími dávkami ze Slovenska k nám. Mnozí z nich míří do Moravskoslezského kraje, kde prý mají „příbuzenské vazby“. Po pár dnech si už ani tady s nimi nevědí rady. „V podstatě nám někteří tito lidé likvidují ubytovny i dopravní prostředky a nemají problém si ukrást věci, které potřebují,“ konstatuje hejtman Ivo Vondrák.

Po jednání krizového štábu se odvážil novinářům opatrně sdělit, že problémy nejsou typické jen pro jeho kraj. „Přicházejí sem takzvaně specifické skupiny obyvatel, tedy lidé velmi nepřizpůsobiví. Máme s nimi velké problémy. Jsou to obvykle takzvaní maďarští Romové, tedy kočovné skupiny, a řada z nich má dvojí občanství – jak ukrajinské, tak maďarské.“ I ředitelství ostravské policie médiím potvrdilo, že došlo k poškození hotelového domu, kde cikány ubytovali, stejně jako ke znečištění a částečnému zdemolování autobusu, ve kterém tyto „válečné uprchlíky“ přiváželi.

pp

Modrožlutá frčí: Kam budeme všechny ty vlajky věšet? Máme místo i pro jiné? Bombardování na Blízkém východě nikoho nezajímá. Stovky náletů na Jemen. Raději nevzpomínat, co bylo minule

Posila zločinců

Cikáni z Ukrajiny budou samozřejmě také významnou posilou pro ukrajinské zločinecké struktury, které se v ČR již v minulých letech etablovaly, a nyní nabírají na síle i nových „zaměstnancích“. Poté, co Zelenskyj propustil kriminálníky z vězení (pod příslibem, že budou bojovat proti Rusům) se o stovky procent zvýšila kriminalita v Kyjevě. Většina těchto násilníků – ozbrojených nyní mnohdy i českými zbraněmi – samozřejmě nemá zájem „rukovat na frontu“. Podobně jako v případě cikánů šlo pro ně jen o ideální příležitost, jak zmizet ze země a předvést svůj kriminální um (nejen) u nás.

Zde se přidávají k již existujícím mafiím, a brzy začnou terorizovat (kromě svých krajanů, kteří jsou první na ráně) i české občany a podnikatele. Je to vpravdě pekelný dar naší již tak těžce zkoušené zemi. Zcela bez kontroly přicházejí na nové teritorium, kde je nikdo nezná, a mohou se proto naplno „pustit do práce“. Za tento zločin nese plnou odpovědnost Petr Fiala a celá jeho vláda. Každý trestný čin, který tito „uprchlíci“ na českém obyvatelstvu či jeho majetku spáchají, padá na hlavy těchto „statečných bojovníků proti Putinovi“.

Rusku svými žvásty pochopitelně neuškodí. Koneckonců ani neplaceným exportem smrtících zbraní, které naše beztak už jen formálně existující armáda neschopná bránit svou zem asi nepotřebuje. Ostatně – do bojů se většinou nedostanou, protože je ruské přesné zbraně zničí během transportu. Jedno však Fialovci zajišťují excelentně: otevřením hranic ukrajinským kriminálníkům bezprecedentním způsobem ohrožují bezpečnost českých občanů – což se naplno projeví hlavně v budoucnosti (až s tím v podstatě už nepůjde nic dělat).

pp

Temná protektorátní mlha nad Prahou: Špiclové a udavači se rojí. Don Pablo: Za chvíli bude „Z“ na každé druhé zdi. Protistátní výrok legendy: „Dobývání Ruska jako poslední bašty světového míru“. Svoboda 2022: Všechno zakázat!

Svědectví taxikáře

Zatím se jen „rozjíždějí“. Dostáváme o tom zprávy z mnoha míst naší „poukrajinštělé“ vlasti. Za všechny přinášíme svědectví pražského taxikáře, které jsme obdrželi do redakce. Tento pražský drožkář je po nocích služeb v pražských ulicích zvyklý na ledacos, ale to, co se nyní odehrává, je silná káva i na něj:

„Včera jsem vezl trojici Ukrajinců utíkajících před válkou. Starší žena a dva muži. Všichni byli opilí a měli zájem o mladé holky od 10 do 16 let. Zprvu jsme jeli pro alkohol, klasika, normální cesta v sobotu večer. Ale už po pár metrech žádali, ať zastavím. Myslel jsem, že někomu je zle, tak jsem zastavil. Šla tam jedna štíhlá holčina, věk mezi 13–14 let. Jeden muž a žena sedící na pravé straně ji ihned oslovili, kamže jako jde, že je pěkná, a ať jede s námi, že si vydělá hodně peněz.

Holka s úsměvem slušně odpověděla, že nemá zájem. Oni do ní hustili, ať není blbá. Ženská k ní už chtěla vystoupit, tak jsem šlápl na plyn a říkám sorry, čeká na mě jiný zákazník. Začali mi nadávat, tak jsem na ně zařval, že mě to nezajímá, pro alkohol že je odvezu, ale nehodlám zastavovat u lidí na ulici. Cestou po Masarykově jsme potkali dalších pár mladých holek a tihle Ukrajinci zase hned, že ta a ta by byla dobrá. Mlčky jsem drtil volant a čekal, co z nich ještě vyleze.

Na benzínce nákup, pak sedáme do auta, v tu chvíli tam uviděli opět mladé holky. A hned: Co to bylo? Kdo to je? Ukrajinky? Ty vezmeme s sebou atd. Holkám bylo 12, 13, vraceli se s otcem domů. Vůbec jsem nezastavoval a říkám, ne jsou to Češi a holkám je deset let, na to, co s nimi chcete dělat, jsou tedy ještě hodně mladé. Ženská se zasmála a povídá: Takové u nás vydělají nejvíc.

pp

Válečnické třeštění pražské kavárny: "Dáme Putinovi přes hubu!" Jaderná válka? No a co? Zná Rudá Smrt § 407? Zemanovi zrada nepomůže. Internují nás za souhlas s dementem? Vláda spěchá, protože z nás má strach. Právem

Ozbrojit se – a hlavně pozor na děti!

Jeden z chlapů ji doplnil: Nám je to jedno, ženy musejí vydělávat v jakémkoli věku a mladé holky jsou luxusní zboží. Naštěstí jsem nevybuchl, ovládl jsem se, ale sešlápl plyn, abych je co nejrychleji vysadil u metra. Berte to ode mě jen jako upozornění na větší obezřetnost. Ať děti nikdy nechodí osaměle, minimálně aspoň ve dvojici. Jasně, když z auta vyskočí tři, tak ani dvojice nemá šanci, ale třeba aspoň jedna uteče.

Vidím, koho vozím a slyším, co mluví a o čem se domlouvají. Také se nenápadně vyptávám, když jsou opilí, ať se dozvím, co bude, co a kde se chystá. Čekejme obnovení výpalného, nejen barů, restaurací, ale i obchodů. A tisíce žen, které řídí jejich gangy, budou poskytovat sexuální služby. Je sem ilegálně dovezeno mnoho zbraní, jsou lépe organizováni a vyzbrojení, neštítí se ničeho a vědí, že kdykoliv zmizí zpátky na Ukrajinu, a tam je naše policie nenajde. Ode dneška jezdím ozbrojen a chystám se na chvíli, až poprvé přijde skupina mužů, a budou chtít výpalné,“ zakončil své aktuální zkušenosti pražský taxikář.

pp

Odporné pokrytectví: Lkáme nad boji a utrpením civilistů na Ukrajině. Jiné války a utrpení nám nevadí nebo je dokonce podporujeme. Dáváme peníze a ubytování běžencům, na naše lidi vláda kašle. Necháme si to líbit?

 Zůstávají

Bohatší Ukrajinci si zaplatí „imigraci“ i s policejním doprovodem. Běžná taxa za převod a za propuštění přes hranici se pohybuje kolem 5 000 dolarů. To se ale většiny Ukrajinců netýká. Ti „normální“ jsou většinou rádi, že jsou rádi, a zůstávají doma. Pokud se k nám hrnou, pak tady mají většinou už své příbuzné a doufají, že se nyní snadno „přisají“ na náš sociální systém. V podstatě totéž, co se dělo a děje v západní části bruselského impéria – jen z jiného směru (i když mezi „Ukrajinci“ je také spousta černochů, Afgánců atd.).

Většinu mafiánů samozřejmě ani nenapadne, aby šli na frontu. To jsou ti, kteří zcela bez kontroly míří se svými drahými vozy na Západ – a protože u nás mají mnozí z nich již dostatečně vybudované „zázemí“ z minulých let, zůstávají. Ostatně podobně jako většina Ukrajinců, kteří zde již byli. Sice jsou „zmobilizovaní“, ale samozřejmě na to kašlou. Nanejvýš chodí „bojovat“ na Václavák, kde po demonstraci demolují auta, nebo na Letnou, kde jim soudruh primátor Hřib organizuje koncerty kvůli svému vlastnímu PR. Jenže ani to nejspíš nebude vše.

Čtěte ZDE: Jak je to doopravdy: USA instalovaly kyjevský režim. Ten zavedl rasové zákony. Vyráběl biologické zbraně. Chce atomovou bombu. Pozval 100 000 nácků z celého světa zastřílet si na Rusy. Tenhle režim podporujeme?

Banderovci na pochodu

Z východního Slovenska přicházejí stále častěji zprávy o bandách ukrajinských Banderovců, kteří ozbrojeni pronikají z Ukrajiny a řádí na slovenském území.  Připomíná to situaci po 2. světové válce, kdy se tyto bandy toulaly našim pohraničím. Nejspíš jde o dezertéry z armády nebo omilostněné kriminálníky. Jedna taková skupina byla minulý týden objevena policií u Michalovců. Je pravděpodobné, že zamíří také k nám.

Co s tím? Vyvěsit z okna ukrajinskou vlajku, nebo alespoň nosit žlutomodrou pásku, aby člověk nebyl nápadný? Vždyť ideopolicie soudruha Fialy, Rakušana, Pekarové či Černochové má právě plné ruce práce s obviňováním českých občanů za „nesouhlas“ či naopak za „schvalování“, nebo s cenzurou a likvidací svobodných médií. Nepodvolme se, ale buďme obezřetní. Nestrkejme zbytečně hlavu žralokům do tlamy.

Naše chvíle teprve přijde.

pp
Tagy článku

Doporučujeme

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války je zločin. Vyznamenat Clintona? Nechutné! Kdy vystoupit z NATO? Udělali z ČR překupníka zbraní. Lejnová patří za mříže. EU je zločinecká organizace. Uvidíme se na Václaváku?

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války...

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí - to my jemu. Myš, která řve ze Strakovky i z Hradu. Udělali z nás fialový terč. Pokud bojovat - tak s nimi! Chcete umírat za NATO?

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky