Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Policejní režim se s tím už nemaže: Skvěle, Pavlíku Morozove! Výchova dětí k udavavačství. Statečná učitelka může být ráda: Zatím nás nepopravují. Jak přejmenovat další ulice? Do jámy pekelné s vlaječkami ve žluté a modré

Policejní režim se s tím už nemaže: Skvěle, Pavlíku Morozove! Výchova dětí k udavavačství. Statečná učitelka může být ráda: Zatím nás nepopravují. Jak přejmenovat další ulice? Do jámy pekelné s vlaječkami ve žluté a modré

19. 4. 2022

Tisk článku

Nikola Bornová oceňuje, jak naše hluboce uvědomělá společnost vyrábí z dětí práskače jako za Stalina a vypočítává, co ještě schází k úplnému dobudování vzorné diktatury

Tak je to tady. Náš milovaný globalistický režim konečně naplno sklízí plody své mnohaleté práce a mezi dětmi se vynořují první Pavlíkové Morozové.

Kdo byl Pavlík Morozov? 

Pavlík byl sovětským totalitním režimem dokonale zpracovaný třináctiletý chlapec, nadšený pionýr, fanatický stoupenec znárodňování soukromého majetku a naprostý miláček totalitářů v minulém století. Podle tehdejší propagandy tento úžasný prototyp hrdiny udal svého vlastního otce, který prý pomáhal příliš bohatým rolníkům (říkalo se jim „kulaci“ a byli opravdu zlí, protože pro ostatní pěstovali jídlo na vlastních polích) a dokonce prý pro někoho falšoval dokumenty. Pro Pavlíkova tátu si tedy na základě udání přišla státní policie a následně ho poslala na 10 let do gulagu. To ale nebyl dostatečný trest za jeho těžké ideologické zločiny a tak ho nakonec raději odpráskli.

Rodině Pavlíka se nelíbilo, co udělal, a tak tohoto hrdinného dětského udavače zavraždili. Opět přijela státní policie a za trest postřílela celou rodinu Morozovů. Pavlíkův příběh pak byl používán sovětskou propagandou na podporu „malých hrdinů, kteří udají státní policii svoje rodiče, pokud nebudou říkat tu jedinou správnou Pravdu a budou se vzpouzet úžasné státní ideologii“ (která přinesla bídu, hladomor a nakonec i spousty mrtvých).

Čtěte ZDE: Práskači mezi Čechy: Za protektorátu, komunismu i dnes. Stále totéž. Místo nacismu covidismus, místo Židů neočkovaní a nerouškovaní. Hlas lidu volá po teroru? Na bonzáky je nejlepší deka - jako na vojně

Po hrdinném práskači Pavlíkovi, který se nebál z ideologických důvodů poslat na smrt vlastního tátu, se pak pojmenovávaly školy a mládežnické skupiny, stavěly se mu sochy, skládaly se o něm opery a psaly se o něm knihy. Protože takovýhle malý udavač, který upřednostní destruktivní státní ideologii před vlastní rodinou, je vzor hodný následování!

Skutečný příběh byl možná trochu jiný, ale tohle je verze, kterou urputně propagoval tehdejší totalitní sovětský režim, v době nejtvrdších restrikcí. Podobným režimům na realitě nikdy nezáleželo, takže skutečný příběh je vlastně nepodstatný.

A nyní přejděme k našemu aktuálnímu úžasnému režimu, který je samozřejmě úplně jiný a tentokrát je na té „Správné straně“.

 • Velká média jsou používána jen jako hlásná trouba propagandy – ODŠKRTNUTO.
 • Cenzura jakéhokoli opozičního názoru – ODŠKRTNUTO.
 • Ignorování reality a její nahrazování čím dál tím agresivnější propagandou – ODŠKRTNUTO.
 • Zastrašování a veřejné ponižování názorových oponentů – ODŠKRTNUTO.
 • Poskytování mediálního prostoru všemožným amorálním paznehtům a idiotům s bezcennými tituly, pokud jsou dostatečně prorežimní – ODŠKRTNUTO.
 • Využívání zfanatizované části populace jako zbraně proti normálním lidem s mozkem (většina pak raději drží hubu a krok) – ODŠKRTNUTO.
 • Establishment má plnou hubu keců o úžasně fungující demokracii, boji proti „nepřátelské propagandě“ a o směřování k ideologickému vzoru lepších zahraničních zemí – ODŠKRTNUTO.
 • Totální ideologická závislost na vybrané mocnosti a absolutní nenávist k vybrané jiné mocnosti (po vzoru Oceánie a Eurasie z 1984) – ODŠKRTNUTO.
 • Naprosto loutková vláda – ODŠKRTNUTO.
 • Ideo-policie a konstantní sledování občanů – ODŠKRTNUTO.
 • Prudké chudnutí populace – ODŠKRTNUTO.
 • Potravinová krize – pracuje se na tom, i když zatím je pořád co jíst.
 • Rozvrat ekonomického systému – ODŠKRTNUTO.
 • Znárodňování majetku – už probíhá, zatím jen u vybraných skupin lidí a firem.
 • Masivní, státem řízené přesuny obyvatel, bez ohledu na přání původních obyvatel – ODŠKRTNUTO.
 • Likvidace kultury, ponechání jen té ideologicky čisté nebo té od prorežimních „umělců“ – ODŠKRTNUTO.
 • Gulagy či koncentráky – v některých „vyspělých“ zemích už jsou v provozu, u nás zatím ještě ne.
 • Popravy za politické názory nebo etnicitu – zatím ne.
 • Vyhazování z práce za nesprávné názory – ODŠKRTNUTO.
 • Ideologická převýchova dětí ve školách – ODŠKRTNUTO.

Všimněte si hlavně těch posledních dvou bodů. Ano, to se už bohužel také děje. Třeba teď se jedna učitelka pokusila trochu ukročit od oficiální propagandy a převychovaným dětem na základce (dost nešikovně) říct, že válka na Ukradině není tak černobílá, jak tvrdí média. Že jí předcházelo osm let vraždění, že je tam historicky složitá politická i územní situace, že Putin se mnohokrát neúspěšně snažil o diplomatické řešení atd.

Čtěte ZDE: Všichni v jednom šiku: Putina porazíme, když zakážeme Čajkovského. Kulturní fronta na čele. Kam ještě můžeme klesnout? Kouzlo nechtěného - nebo je to tak rafinované? Další zakrytá socha. Zpívejme s Nohavicou: Jdou po mně...

Ideologicky kvalitně zpracovaní Pavlíkové Morozovové naštěstí tu opovážlivou učitelku nahrály na mobil. Dokonce i jejich věk přesně odpovídá – 13 let, takže úplné studnice moudrosti a pochopení fungování světa! Zprávy z České Televize prostě nikdo zpochybňovat NEMŮŽE a tak jeden aktivní Pavlík předal video svému aktivistickému tatínkovi, dospělému Pavlíku Morozovi (tento sériově vyráběný kus biorobota má označení „František Kroupa“) a ten pomohl rozjet spravedlivou kauzu veřejného lynčování paní učitelky.

Následoval i vyhazov z práce a můžeme si být jistí, že přijde i odhodlaná snaha zastrašit kohokoli, kdo by ji chtěl znovu zaměstnat. O její vyhození se zasadil i hrdinný obránce Pravdy a Lásky se sériovým označením „Ondřej Kolář“, toho času progresivní starosta Prahy 6 (to je ten morální maják, co má na triku spoustu podivných a předražených zakázek a mimo jiné nechal odstranit sochu osvoboditele Prahy maršála Koněva – už chybí jen to láskyplné hajlování a řvaní hesla „sláma u kravína“).

Kdyby Pavlík Morozov vyrostl do dospělého živočicha, vypadal by asi nějak takto.

Šíření ideologie na školách samozřejmě vadí jen v určitých případech – třeba když se nějak oponuje Green dealu genderismu, covidismu nebo hysterické protiruské propagandě. Když ale chodí do školy přednášet neziskovkáři o zeleném údělu, o úžasné Evropské Uhniji, o 75 pohlavích nebo o tom, jak Putler žere malé děti, je to naprosto v pohodě a úplně apolitické.

Myslím, že v celé této kauze chybí už jen jediný krok – přejmenovat ulici, ve které se nachází škola hrdinných Pavlíků Morozovů z ideologicky nečistého, neutrálního jména „Na Dlouhém lánu 43“ na něco pořádného. Návrhy:

 • Ulice Hrdiny Zelenského, případně Kokainová ulice
 • Třída Komplet Rozbombardovaného Kyjeva
 • Ulice Antifašistického hajlování
 • Ulice Pokrokových udavačů
 • Třída České televize
 • Ideologicky Čistá ulice

Za sebe vám povím – mně je ze současného dění čím dál tím více na zvracení. Je to neuvěřitelné, ale pořád jsme ještě nedosáhli dna. Znovu opakujeme všechny chyby, které se děly ve třicátých letech minulého století. Pěkně krok za krokem, přímo do jámy pekelné.

A ještě se u toho vesele smějeme a vesele máváme vlaječkami, které nám zrovna loutkáři vrazili do ruky.

Zdroj.
Tagy článku

Doporučujeme

Rozprašují nám na hlavy jedy a manipulují počasím: Všechny čáry na obloze jsou nebezpečné. 1000 doznaných pokusů na lidech. Co umí HAARP? President Johnson: Kdo ovládne počasí, ovládne svět. Klima? Zemětřesení? Sopky? Umíme, hlásí Pentagon. Lze se bránit?

Rozprašují nám na hlavy jedy a manipulují počasím: Všechny čáry na obloze jsou nebezpečné....

Pozice Zelenského slábne: Zalužnyj prý zahájil jednání s Moskvou na vlastní pěst. Jedná tajně s šéfem genštábu Gerasimovem? Ruská vojska mezitím dál postupují. Lov na lidi od dveří ke dveřím. Důchodci, marš na frontu!

Pozice Zelenského slábne: Zalužnyj prý zahájil jednání s Moskvou na vlastní pěst. Jedná...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky