Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
V závětří ukrajinské krize: Český stát bude potichu zardoušen a pohřben. Již brzy. Vše dojednáno. Konec veta. Jak volit? Jednotná kandidátka bruselské Národní fronty. Povinné očkování nařídí WHO. Opravdu je to většině jedno?

V závětří ukrajinské krize: Český stát bude potichu zardoušen a pohřben. Již brzy. Vše dojednáno. Konec veta. Jak volit? Jednotná kandidátka bruselské Národní fronty. Povinné očkování nařídí WHO. Opravdu je to většině jedno?

2. 5. 2022

Tisk článku

Pavel Kopecký přináší zprávu "neznámé autorky" o blížícím se tichém převratu, jenž - jako vrchol salámové metody probíhající už roky bez většího zájmu české veřejnosti - přemění EU definitivně v koncentrák a odzvoní hrana národním státům

Průběžně zde upozorňuji na různá z pohledu normálně myslícího občana absolutně šílená rozhodnutí bruselských totalitářů. Je neuvěřitelné, že i přes bezpočet důkazů o skutečných cílech globálních korporací, v jejichž zájmu tento moloch funguje, drtivá většina lidí členství v této totalitní organizaci podporuje. A to především u voleb.

pp

Ani nemusíme chodit do zahraničí, abychom viděli, že také u nás volí drtivá většina lidí právě ty strany, které dlouhodobě bruselské praktiky podporují. Jen možná kolem 10-15% lidí se pravidelně u voleb projeví coby odpůrci politiky EU, což je asi stejný počet jako v Německu.  A to beru do úvahy i možné manipulace, i když u nás není potřeba volby nijak příliš falšovat, drtivá většina lidí zde podporuje loutky globalistů.

Dnes jsem narazila na zahraničním webu na článek, kde je uveden výrok jednoho z nejzarytějších bruselských totalitářů, Holanďana Guye Verhofstadta. Ten se nadšeně raduje z počinů EU jen v posledních měsících, kdy je pozornost Evropanů upřena úplně jinam. Tento eurofašista prohlásil:

„Konference o budoucnosti Evropy schválila radikální reformu EU: konec jednomyslnosti, zrušení veta, zahájení společných ozbrojených sil Unie, nadnárodní kandidátní listiny a mnoho dalších reforem…“

Čtěte ZDE: DOST bylo Bruselu: Potápějící se loď EU rychle opustit. Bruselsko-berlínský král je nahý. Kudy: referendum, nebo čekat na rozpad impéria? Kolik času tyranům ještě zbývá? Vývoj ke svobodě může být překotný. Štěstí přeje připraveným

Na vše z toho, co tak těší jednoho z nejzarytějších zastánců superstátu, jsem zde upozorňovala v článcích k daným tématům. Vše se dojednávalo v době, kdy se lidé za vydatné pomoci korporátních médií koncentrovali na zástupné problémy – covid nebo Ukrajinu. Naše malá zemička nebude mít již vůbec žádné rozhodovací kompetence. Ono je to tedy mimochodem při tom, co do EU dlouhodobě posíláme za odpad, celkem jedno. Ti, kdo nás dosud reprezentovali v EU – až na drobné výjimky – jen škodili této zemi a dělali maximum pro to, aby naši zemi kompletně odevzdali cizákům.

To, co uvedl Verhofstadt ve svém prohlášení výše, je samozřejmě jen malá ukázka z novinek, které nás ze strany EU čekají. Níže se vám pokusím vše, co na nás v EU chystají, pokud možno co nejstručněji shrnout, případně si můžete detaily přečíst v odkazech k jednotlivým tématům. Nejprve se budeme věnovat tomu, co vyslovil holandský politik, dále uvedu i některé jiné novinky z EU, výše již nezmíněné:

pp

KONEC JEDNOMYSLNOSTI – Dosud bylo možné, aby jediný stát zablokoval jakékoli rozhodnutí v případě, že se hlasovalo na bázi premiérů a prezidentů. Hlasování ministerské bylo dosud vždy většinové, což bude nyní i v případech hlasování premiérů. Tedy dnes už nemůže u premiérských hlasování menšina zablokovat jakékoli rozhodnutí většiny. Pokud se tedy například většina premiérů rozhodne, že celá EU přijme povinné roční kvóty pro Afghánce (o čemž se již uvažuje), zbytek s tím musí souhlasit.

KONEC PRÁVA VETA – Souvisí s výše uvedeným. Dnes již nemůže žádné rozhodnutí většiny zemí vetovat menší země. K tomuto rozhodnutí se EU uchýlila poté, kdy mohlo málem dojít k blokování tzv. „covidové půjčky“ – tedy půjčky korporátních bank zemím EU prostřednictvím EU za velmi nevýhodných podmínek (země méně zadlužené ručí i za půjčky zemí bankrotujících). Tehdy hned několik zemí uvažovalo o vetu. Po dohadech nakonec došlo k jednomyslnému schválení, ale totalitář z EU došli k rozhodnutí, že právo veta musí být zrušeno.

Čtěte ZDE: Brány (digitálního) gulagu dokořán: Jak rychle a tiše zničit naši svobodu. Covid posloužil k zavedení do praxe. C–pasy a virtuální měna. Kamery, špiclování a kádrování. Sociální kredity brzy i u nás. Všichni do želez! Máme šanci se bránit?

JEDNOTNÁ EVROPSKÁ ARMÁDA – o armádě EU se v Bruselu uvažuje poměrně dlouho, detailněji jste si o tom, jak by měla fungovat, mohli přečíst zde. Jen ve stručnosti připomínám, že by měla fungovat především jako represivní složka, kdy vojáci z jedné země budou například vysláni k potlačení nepokojů do země druhé (nikomu se nechce jít po vlastních lidech, u cizinců to tak nevadí). K nepokojům samozřejmě bude v rámci plánovaného drastického snížení životní úrovně Evropanů docházet stále častěji.

NADNÁRODNÍ KANDIDÁTNÍ LISTINA – o této problematice jsme psala detailněji již zde. Již pro eurovolby 2024 má být kandidátní listina složena ze zcela cizích politiků z jiných zemí EU, přičemž již nyní je jasné, že každá země bude mít na kandidátní listině jen ty „správné“ EU milující kandidáty. Bude se tedy volit z jednotné „nadnárodní fronty.“

NOVÝ MIGRAČNÍ PAKT EU – Má za cíl především usnadnit migraci do zemí EU, přičemž návrh počítá se 70 miliony cizinců (v 90% muslimů), přijatých zeměmi EU do roku 2030. Legalizuje ekonomickou migraci, zavádí tzv. „klimatického uprchlíka“ a migrační agenturu EU, která bude rozhodovat o případném přerozdělování migrantů do různých zemí EU, přičemž bude spolupracovat s neziskovkami v jednotlivých zemích. EU také zahájila spolupráci se zeměmi původu migrantů –  především z Afriky, kde by se přímo měly vyřizovat i jednotlivé žádosti o pobyty v zemích EU.

pp

Čtěte ZDE: Napětí houstne: Kdo vystřelí na Brusel jako první? EU překračuje další a další meze. Opakuje se historie americké občanské války? Nepěkné vysvědčení. Molocha je třeba zbořit. Naštěstí zatím nemá armádu

KONEC SVOBODY PROJEVU – Jde o již zcela oficiální zavedení cenzury, které EU koordinuje dokonce i s Velkou Británií a USA. Internetové platformy, jichž se bude cenzura týkat, působí v různých zemích a zatímco EU zavádí speciální cenzurní úřad, jehož odnože budou fungovat i na národních úrovních, jisté ministerstvo pravdy již zavedla i Bidenova administrativa v USA a Johnson ve Velké Británii. Náhoda? Nemyslím. Tato koordinace cenzury EU-USA-Velká Británie není nijak náhodná. O tom, jaké oblasti mají být konkrétně cenzurovány, jsem psala detailněji zde.

ZAVEDENÍ JEDNOTNÉ DIGITÁLNÍ IDENTITY – Jednotná ID EU se zavádí již v letošním roce a postupně se rozběhne v celé EU. Nejde však o doklady tak, jak je chápeme, ale ID bude zahrnovat i veškeré detailní informace o každém občanovi – od zdravotní karty, očkování, přes zaměstnání, vzdělání, ID bude propojeno s vaším bankovním účtem, bude tam uvedeno kde se pohybujete, co nakupujete, jaké dopravní prostředky využíváte, atd… Postupně se samozřejmě budou doplňovat další informace a funkce. I když o tom EU zatím otevřeně nehovoří, je jisté, že časem bude ID propojena ve formě sociálních kreditů s digitální měnou..

Výše je tedy jen taková menší ukázka toho, co na nás eurofašisté do budoucna chystají. Mohla bych zde samozřejmě zmínit i spoustu dalších šíleností, které si již schválili nebo ke schválení připravují (například politická výchova uvědomělých euroobčanů již od školky, zvláštní práva LGBTQI v celé EU, zelený úděl,  zavedení povinného očkování v součinnosti s WHO, popírači globálního oteplování by neměli kandidovat do EU, apod…).

Kroky EU plně souzní s plány WEF a Agendy 2030 a jistě budou pokračovat přesně tím směrem, který má dospět do stavu, kdy „plebs“ nic nevlastní, vše se sdílí a globalisté jsou šťastni.

Zdroj.

pp
Tagy článku

Doporučujeme

Německý protektorát 1939: 15. březen a jeho poselství - zvláště pro naše mladší generace. Existence českého státu není samozřejmostí.  Zrada? Zájmy velkých hráčů. Gaučoví generálové a novodobí andělé. Dáme se rozpustit v biočaji EU?

Německý protektorát 1939: 15. březen a jeho poselství - zvláště pro naše mladší generace....

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války je zločin. Vyznamenat Clintona? Nechutné! Kdy vystoupit z NATO? Udělali z ČR překupníka zbraní. Lejnová patří za mříže. EU je zločinecká organizace. Uvidíme se na Václaváku?

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky