Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Vlastenecké setkání v Karlových Varech: Bývalý policejní prezident vyzval ke svržení Fialovy vlády. EU i NATO jako klíčový problém naší další národní existence. Potřeba sjednocení. Všichni k pumpám!

Vlastenecké setkání v Karlových Varech: Bývalý policejní prezident vyzval ke svržení Fialovy vlády. EU i NATO jako klíčový problém naší další národní existence. Potřeba sjednocení. Všichni k pumpám!

13. 6. 2022

Tisk článku

Radek Pokorný přináší zprávu z víkendového setkání nepodvolených v západočeském lázeňském městě, které signalizovalo narůstající odhodlání bránit naši zemi před zničující tsunami, jež se právě zvedá

Občanská práva a svobody jsou Fialovou vládou potlačovány, a země ztrácí kvůli vazalské politice pětikoalice k EU, Německu a Spojeným státům poslední zbytky státní suverenity. Je třeba hledat napříč všemi pronárodními silami společný postoj a akci. Musíme stavět na tom, co všechny odpůrce současné vlády spojuje a upozadit ideové rozdíly v době, kdy čelíme největší společenské a ekonomické krizi od listopadu 1989.

pp

Zhruba těmito slovy lze shrnout závěry, na nichž se shodli účastníci sobotního Vlasteneckého setkání, které pořádali signatáři Manifestu D.O.S.T. ve venkovním areálu v Kalových Varech. Přinášíme alespoň pár slov z vystoupení některých účastníků. Pokud někoho inspirují, může si poslechnout záznam celého setkání v přiloženém videu.

Do hrdel a statků

Bývalý policejní prezident Stanislav Novotný vyzval ke svržení šílené Fialovy vlády. Odpovědí mu byl bouřlivý potlesk vlastenců, kteří se do Karlových varů sjeli ze všech koutů na země.

„Jestli tuto vládu nesvrhneme, jestli se nezmobilizujeme a jestli to nedokážeme, tak může být pozdě. Ten poslední energetický úder je úder takového druhu, že nás vystaví ztrátě toho posledního, co v této zemi ještě materiálního zbývá, tedy nemovitostí. Je to připravený proces. Až lidé nezaplatí energii, začnou ztrácet své domy. Ze země se už vyrabovalo všechno a poslední, co ještě zbývá, je soukromý nemovitý majetek,“ míní bývalý policejní prezident a současný předseda Asociace nezávislých médií.

Čtěte ZDE: DOST bylo Bruselu: Potápějící se loď EU rychle opustit. Bruselsko-berlínský král je nahý. Kudy: referendum, nebo čekat na rozpad impéria? Kolik času tyranům ještě zbývá? Vývoj ke svobodě může být překotný. Štěstí přeje připraveným

Západ se podle jeho slov dostal do područí globálních elit, které ovládají státy mimo jiné i za pomoci tzv. neziskového sektoru. „Eurounijní motivace našich probruselských politiků je zjevná od počátku, co jsme vstupovali do EU. Vždy tam najdete nějaké zvýhodnění a příbuzné a známé, kteří vytvářejí sítě neziskových organizací, jimž je dána nepatřičná moc a prostor. Někdo získá za drobný peníz agenturu, a pak přinutí státy, aby si tu agenturu bohatě platili. To pan Soros umí. Stačí mu vložit pár milionů a vrátí se mu několik miliard.“

Podle Novotného je důležité mnohem více si všímat cizích zpravodajských služeb působících u nás pod krytím humanitárních organizací, jako je například Člověk v tísni. Důležitým mocenským centrem je také Aspen Institut umísťující do vládních kabinetů řídící manažery či poradce. Ti pak zařizují rozhodující vliv Washingtonu a Bruselu přímo na jednotlivých ministerstvech – právě tak jako to činili v padesátých letech poradci sovětští.   

Vystoupení Stanislava Novotného

Zasaženi do mozku

Své osobní zkušenosti z fungování bruselského molocha popsal přítomným europoslanec za SPD Ivan David, podle kterého je totalitní charakter evropské unie přímým ohrožením naší státní existence. A nejde jen o to, že 80 procent všech zákonů zdánlivě přijímaných naším parlamentem je ve skutečnosti pouhým povinným přenesením nařízení vládců Evropské unie. 

Je to ale ještě horší. Pravidla, která vytváří EU, jež si drze říká Evropa, jsou dvojí: směrnice a nařízení. Nařízení jsou přímo vykonatelná. Těm se nemůžeme bránit, pouze se jim podřídit. Národní parlamenty pak formálně projednávají směrnice, které ovšem rovněž přijmout musí. Nemůžeme je odmítnout, ale musíme je implementovat tedy vsadit do našich vlastních zákonů. Žijeme tak postupně stále více podle cizích pravidel.

Čtěte ZDE: V závětří ukrajinské krize: Český stát bude potichu zardoušen a pohřben. Již brzy. Vše dojednáno. Konec veta. Jak volit? Jednotná kandidátka bruselské Národní fronty. Povinné očkování nařídí WHO. Opravdu je to většině jedno?

Premiér Fiala stále opakuje, že patříme do Evropy, ale ve skutečnosti patříme Evropské unii. Její majitelé nás vlastní. Naše generace, která ještě byla schopna odporu slábne. Mladí už většinou ani nevědí, že žijí podle cizích pravidel. Nařízení EU, které máme my starší implementovány v zákonech, mají naši vnuci už implementovány přímo v mozku, konstatoval MUDr. David.

Vystoupení Aleny Vitáskové, Lenky Procházkové a Ivana Davida

Němci zrozeni v Zelených

Antonín Minarský (moderátor a signatář Manifestu D.O.S.T.), který celý program řídil, pak besedoval s Alešem Valentou, který varoval nejen před EU, ale také před Německem. Bývalý učitel a blízký spolupracovník Institutu Václava Klause, který se expertně zabývá naším mocným západním sousedem, odpověděl na Minarského otázku, proč bychom se měli Německa bát. Poukázal především na neomarxismus, který se již od roku 1968 začal rodit právě v Německu. Kulturní revoluce, která se odtud již desítky let šíří, zásadním způsobem formuje podobu dnešního Západu – a bohužel také naší republiky.

„Nejprve tito progresivisté rozptýlili svoji zhoubnou ideologii do společnosti: Postupně si podrobili všechny stupně škol až po univerzity a různé nadace, a nakonec zcela ovládli i politiku. Pomohla k tomu ještě specifická německá mentalita, která stála již u zrodu nacismu. Jedním z jejích hlavních rysů je snaha po domněle dokonalých řešeních, která ovšem pravidelně vedou k tragickým koncům.“

pp

Čtěte ZDE: Napětí houstne: Kdo vystřelí na Brusel jako první? EU překračuje další a další meze. Opakuje se historie americké občanské války? Nepěkné vysvědčení. Molocha je třeba zbořit. Naštěstí zatím nemá armádu

Německá hrozba měla vždy zelenou podobu (tato ideologie stála již v počátcích nacionálního socialismu, pozn. PP), neboť v Německu byla vždy velmi silná Strana zelených – dědička revolučních politických procesů roku 1968. „Její zakladatelé, fanatičtí stoupenci feminismu, multikulturalismu a bezbřehé imigrace, dnes udávají tón německé a evropské politice. Mezi jejich příznivce patří velká většina německých novinářů a dalších osobností ovlivňujících veřejné mínění.“

Nejtragičtější situace je podle Valenty na vysokých školách, které se nejen v Německu, respektive obecně na Západě, ale po převratu postupně bohužel i u nás staly místem indoktrinace mladých právě zmíněným neomarxismem – což je metoda, kterou se z nich poté stanou poslušní euoroobčánci. „Střezme se nejen před Německem, ale před celou EU, která vede naši zemi do zkázy, “ zakončil své vystoupení Aleš Valenta.

Vystoupení Aleše Valenty, Josefa Skály, Ladislava Větvičky, Jakuba Olberta, Jindřicha Rajchla a Matěje Gregora

Začalo to už za Špidly

Alena Vitásková (bývalá předsedkyně Energetického regulačního úřadu a zakladatelka Institutu monitorujícího porušování občanských práv českou justicí) promluvila nejen o ubývání svobody v naší zemi, ale také o katastrofální energetické situaci v ČR. Současný stav v cenách energií označila za tragický. „Není pravda, že krize souvisí s konfliktem na Ukrajině, ta má mnohem hlubší kořeny. “ Upozornila na rozsáhlé podvody a šlendrián, který postupně vedl k současnému dezolátnímu stavu celého českého energetického sektoru.

Čtěte ZDE: Balancování nad propastí: Ještě nikdy po převratu jsme nebyli tak blízko krachu. Opravdu musí přijít hlad, zima a zkáza, abychom se konečně probudili? Co s 1 300 000 krků, které jsme dovezli? Rozum do hrsti: Nemusí to tak skončit!

Přesně popsala i mechanismy, které k tomuto stavu vedly. Celá energetická tragédie byla nastartována už za Špidlovy vlády, která nás kromě podříznutí zdravých energetických kořenů zavlekla do Evropské unie. Fialova probruselská pětikoaliční vláda na Špidlův odkaz v podstatě jen navázala – a výsledky v podobě nejdražších cen energií v historii se brzy dostavily.

Železná opona a zlomení odporu nepodvolených

Jeden ze zakladatelů iniciativy „Kudy z krize“ Josef Skála (bývalý místopředseda KSČM) promluvil na téma záměrného zhoršování vztahů naší země s Ruskem a vyzval k jednotnému postupu všech vlasteneckých sil pro obnovu naší státní suverenity. Tato jednota předpokládá, abychom nebojovali minulé války, a soustředili se na to, co nás spojuje. Varoval před snahou spustit u nás novou železnou oponu a izolovat Rusko, což rozhodně není v našem národním zájmu.

O snaze zachránit zbytky našich svobod a práv promluvil předseda politického hnutí Chcípl pes (dnes používající pouze značku PES) Jakub Olbert, podnikatel, který se jako jeden z prvních postavil proti covidovému teroru: „Sleduji dění v europarlamentu, a nestačím se divit, s jakou rychlostí nám EU odebírá naše práva a svobody.“ Jednou z nejviditelnějších věcí je snaha o odebrání práva veta členským zemím.

Za velmi nebezpečné považuje také rozhodnutí německého ústavního soudu, který dospěl k „nálezu“, že vyšší společenský zájem stojí nad ústavou a zákony.  Za obdobné nebezpečí považuje Olbert zřízení nové policejní centrály v naší zemi, která se má zabývat takzvaným potlačováním extremismu, což je jen kouřová clona pro zlomení občanského odporu, který bude na podzim nepochybně sílit.

pp

Čtěte ZDE: Proč si nelhat do kapsy: Nejsme jako ONI. Jdou nám po krku. Skandalizují, vypínají, cenzurují. Smějí se právu. Pravdu jen „freudovským“ omylem. Nepodvolení se nevzdají. Zastřelit se? Jak kdo. Dopis na rozloučenou

Právo a svoboda opět v podzemí

O porušování občanských práv a zavádění cenzury promluvil i jeden ze zakladatelů Charty 2022 a politického hnutí PRO, známý právník Jindřich Rajchl (v době covidových represí patřil ke statečným právníkům, kteří se státnímu bezpráví postavili). Konstatoval, že se rychle vracíme do dob totality.

Znovu jsou mediálně společensky lynčováni všichni, kteří vysloví opačný názor, než stanoví Fialova vláda. „Cenzurováni jsou nejen aktivisté s odlišným názorem, ale také odborníci, kteří na základě faktů vyvracejí neudržitelné lži vládní propagandy, jež každý jí nepříjemný názor označuje pojmem desinformace. Cenzuru v médiích, která vyvrcholila po začátku rusko-ukrajinského konfliktu zablokováním desítek nepohodlných webů, označil za flagrantní porušení zákona a Listiny práv a svobod které nemá v polistopadové historii naší země obdoby. (Připomeňme, že doktor Rajchl se ujal i žalob, které vede Protiproud proti premiéru Fialovi, tajným službám a jejich „privátním“ poskokům, kteří se pokusili násilím umlčet svobodné názory a informace).

pp

Čtěte ZDE: Smějí se nám do (vyděšených) tváří: Horních deset tisíc je za vodou. My ostatní se začínáme brodit ke zkáze. Píše Fiala scénář Švejka č. 2? Hokejové mistrovství NATO? Dohnat a předehnat, jako vždy. Kdo se bude smát naposled?

Zajímavě mluvili i další známí účastníci setkání. Třeba neopakovatelný ostravský publicista a populární bloger Ladislav Větvička se s přítomnými podělil o své unikátní postřehy z cest po postsovětských republikách, pořadatelka Vlasteneckého setkání na zámku v Příčovech lékařka Alice Tomková,  promluvila o fenoménu covidismu a svobody, Matěj Gregor, předseda spolku Odchod, usilující o vystoupení ČR z EU, zase připojil své expertní poznatky o tomto klíčovém tématu.

Příznačné a vlastně symbolické bylo vystoupení spisovatelky Lenky Procházkové (signatářky Charty 77). Své zkušenosti z předlistopadového disentu zakončila slovy:

„Začínala jsem v samizdatu a skončím v samizdatu“.  

pp
Tagy článku

Doporučujeme

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války je zločin. Vyznamenat Clintona? Nechutné! Kdy vystoupit z NATO? Udělali z ČR překupníka zbraní. Lejnová patří za mříže. EU je zločinecká organizace. Uvidíme se na Václaváku?

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války...

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí - to my jemu. Myš, která řve ze Strakovky i z Hradu. Udělali z nás fialový terč. Pokud bojovat - tak s nimi! Chcete umírat za NATO?

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky