Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Útok na normalitu a společenský řád v Německu: Zeleno-rudá vláda udělala další krok k propasti. Právo mít každý rok jiné pohlaví? Kdy to Fiala zavede u nás? Dotační almužny: Ve skutečnosti už dlouho dotujeme Západ my

Útok na normalitu a společenský řád v Německu: Zeleno-rudá vláda udělala další krok k propasti. Právo mít každý rok jiné pohlaví? Kdy to Fiala zavede u nás? Dotační almužny: Ve skutečnosti už dlouho dotujeme Západ my

2. 8. 2022

Tisk článku

Jiří Weigl upozorňuje na další genderové šílenství, které přichází z Berlína, a ptá se, kdy přestaneme svými daněmi podporovat skomírajícího bruselského Molocha

Media přinesla o víkendu zprávu, že v Německu ministr spravedlnosti Marco Buschmann (FDP) a ministryně pro rodinu Lisa Pausová (Strana zelených) seznámili veřejnost s obsahem připravovaného zákona o „sebeurčeni“.

pp

Ten má dát každému Němci právo jednou ročně změnit pohlaví, aniž by o tom rozhodoval soud či musel podstupovat nějaký medicínský zákrok či hormonální léčbu. Pohlaví a s tím související změnu jména bude možno měnit pouze návštěvou matriky. Prostě formalita, z muže ženou ihned a každý rok jinak. Zvolit bude možno i nebinární a jinou podobnou alternativu.

Útok na normalitu a společenský řád

Zdá se, že šílenství na politické scéně u našich sousedů a obecně na Západě vůbec dosahuje vrcholu. Útok na společnost, normalitu a společenský řád ze strany progresivistických extrémistů přesahuje všechny meze. Pohlavní identita je jednou ze základních hodnot a jistot člověka v životě i ve společnosti. Je nezpochybnitelně biologicky daná a neexistuje žádná snadná možnost, jak se jí zbavit či ji změnit.

Čtěte ZDE: V čele OSN pomatený feminista: Pořád je tu patriarchát. Hrdé stvůry usilují o likvidaci civilizace. Pandemie nerovnosti? Svět vybudovaný muži musí být zničen. Jsou na to v Africe a Asii zvědavi? Základ lidské existence

Problém mizivého počtu jedinců, kteří se s vlastním pohlavím neidentifikují, nelze řešit rozbitím společenského řádu a arbitrární volitelností tzv. genderu. V ohrožení je především postavení žen a ochrana jejich práv. Zrůdnost transgenderové ideologie se jasně prokázala již v ženském sportu a hrozí, že jí na pospas budou vydány nejen sportovkyně, ale všechny ostatní.

Brzy u nás?

Je příznačné, že jednoznačně se proti připravované legislativě postavila pouze ostrakizovaná AFD. Jinak jsou německá politická scéna i veřejnost spoutané politickou korektností a zastrašené aktivistickým terorem neschopné odporu.

Čtěte ZDE: Báječný nový svět po česku: Kluci a holky, vyměňte se! Vrcholek ledovce ve zkažených vodách. Ředitel se cítí jako vítěz. Civilizace prohrává? Rozruch na sítích a revoluční gardy

Nejde však jen o Německo. Existuje reálně nebezpečí, že tyto neuvěřitelné absurdity a bizarnosti budou vnuceny i nám. K tomu všemu má sloužit pokračující centralizace rozhodování, zrušení práva veta a další snahy o oslabení národních států. Tyto excesy a faktická nemožnost ovlivnit toto sebedestruktivní směřování EU jsou daleko větší hrozbou pro budoucnost Evropy než válka na Ukrajině. Ale o tom se u nás nemluví.

Dotujeme EU

Za zmínku stojí i údaj sobotního Práva- ČR loni získala z EU o 23,5 mld. Kč více, než do ní přispěla. To je pro mnohé překvapivě nízké číslo, které si málokdo uvědomuje. Veřejnost je vychovávána v pocitu, že bez evropských dotací by u nás prakticky nic nebylo, nic se nepodstavilo, nic nevybudovalo. Na každé opravené silnici, fasádě, neřku-li nově otevřeném dálničním úseku či zrekonstruované památce hlásá dobře viditelná tabule, že to vše bylo postaveno a obnoveno díky štědré, často rozhodující sumě evropské dotace. Skutečnost je však poněkud jiná.

pp

Čtěte ZDE: Nehorázná provokace: V Bruselu si opět zvýší platy. Vždyť i chudák sekretářka bere jen 150 000! Z našich dluhů a daní. Fiala to schválil, ušetří to na nás. Už i Němci se bouří. Tajné služby: Když se rozpadne Německo, skončí celá EU

Pro ilustraci - jenom výdaje našeho státního rozpočtu byly v loňském roce 1907 mld. Kč. Peníze navíc z EU tedy představovaly 1,2% výdajů našeho státu. To znamená, že z každé stokoruny utracené naším státem nám EU dala pouze 1,20 Kč. Všechno ostatní jsme si zaplatili sami a dostali komplikovaně zpět přes Brusel neskutečnými byrokratickými procedurami a na věci, které nám předurčil a pak musel schválit evropský úředník.

A to vůbec nezmiňuji fakt, že velká část těchto peněz byla spotřebována touto byrokracií samotnou, vyplýtvána či rozkradena, jak dokládají poslední korupční kauzy v Praze a Brně. A k tomu si ještě připomeňme těch každoročních 350 miliard korun, které od nás odtékají na Západ jenom ve formě dividend. 

To abychom si udělali obrázek, kdo vydělává a kdo koho dotuje.

Zdroj.

pp
Tagy článku

Doporučujeme

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války je zločin. Vyznamenat Clintona? Nechutné! Kdy vystoupit z NATO? Udělali z ČR překupníka zbraní. Lejnová patří za mříže. EU je zločinecká organizace. Uvidíme se na Václaváku?

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války...

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí - to my jemu. Myš, která řve ze Strakovky i z Hradu. Udělali z nás fialový terč. Pokud bojovat - tak s nimi! Chcete umírat za NATO?

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky