Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Po demonstraci: Fialova vláda se bojí lidí. Důvodně. Svázala nás s německým zeleným šílenstvím. S Ruskem jedná jako smyslů zbavená. Drzý kancléř řečnil v Karolinu. Fiala už raději jezdí do regionů inkognito. Ví zřejmě proč

Po demonstraci: Fialova vláda se bojí lidí. Důvodně. Svázala nás s německým zeleným šílenstvím. S Ruskem jedná jako smyslů zbavená. Drzý kancléř řečnil v Karolinu. Fiala už raději jezdí do regionů inkognito. Ví zřejmě proč

5. 9. 2022

Tisk článku

Jiří Weigl konstatuje, že stotisícová demonstrace odhalila špičku ledovce obří nespokojenosti s vládou, což není důsledek "špatné komunikace", ale katastrofy, kterou v cizích zájmech vnucuje naší zemi - přičemž, veřejnost ví jen zlomek toho, co činí

Sobotní velká demonstrace na Václavském náměstí, která jako špička ledovce poodhalila obří rozsah nespokojenosti a pocitu ohrožení v české společnosti, je stále na politické a mediální scéně předmětem úvah a komentářů. Ty mainstreamové většinou nacházejí milosrdné vysvětlení, že příčinou nespokojenosti je špatná komunikace vlády. Prý by premiér a jeho kolegové měli situaci a své kroky občanům lépe vysvětlovat.

pp

Fialova protektorátní vláda

Obávám se, že kdyby doopravdy veřejnost věděla, proč se chovají tak, jak se chovají, začalo by být opravdu zle. Tato vláda se navrátila ke zhoubné představě, že můžeme jako stát existovat pouze v podobě cizího protektorátu. Její politici jsou v zajetí iluze, že čím poslušnější a vstřícnější k zájmům dnešních cizích hegemonů budeme, tím větší odměny a péče se nám za to od nich dostane.

To je dětinská a absurdní představa, která nefungovala nikdy a nebude fungovat ani dnes. Pokud země nebojuje za své zájmy a spoléhá na to, že je za ní zajistí a ochrání někdo jiný, nevyhnutelně špatně dopadne. A to je právě náš dnešní případ.

pp

Čtěte ZDE: Němec přijel do Prahy diktovat: Konec práva veta! Německá Evropa bude už bez kulis a naplno. Nedostupné energie byly plánem, který se zdařil. Jsou pilířem války bez tanků. Nechcete? Tak vyřešte kvadraturu kruhu!

Hlavně nerozzlobit Berlín a Brusel...

Naše vlády odkývaly a uskutečnily všechny zelené nesmysly v energetice, totálně ji provázaly s Energiewende zdevastovanou německou, jako smyslů zbavená se tato vláda chová ve vztahu k Rusku, na němž jsme ale fatálně závislí v dodávkách energetických surovin, a sama nic nedělá v bláhové naději, že za ni všechno vyřeší někdo v Berlíně nebo v Bruselu. S vlastními řešeními se bojí přicházet, aby někoho náhodou nerozzlobila. Prý máme předsednictví, tak proto.

Berlín a Brusel ale řeší svoje zájmy, my je zajímáme pouze do té míry, pokud se je daří plnit. Jinak ne. To je jasné každému normálnímu člověku kromě ministra průmyslu Síkely, který blábolí, že Němci v případě nedostatku plynu zavřou část svého průmyslu, aby plyn mohli dát svým milovaným českým domácnostem, a baví tím sociální sítě.

pp

Čtěte ZDE: Nepodvolení hlasitě promluvili: Stotisícové shromáždění dalo jasný „signál“: Vracíme úder! Tuhle energii již nepůjde zastavit. Štěpánův Fiala. Jedna chvilka stačila. Pozdě na zpátečku. Bereme si svou zemi zpět!

Fiala se bojí lidí - oprávněně  

Hrozí nám, že dopadneme jako ti nešťastní Ukrajinci, které stejná naivita, krátkozrakost a spoléhání na jiné zavedlo tam, kde dnes jsou. A to se u nás po té katastrofické zkušenosti se zelenými chimérami, Green Dealem a hrozícím kolapsem energetiky, které nám přinesla německá politika uplynulých let, stále najdou novináři, kteří si po karolínském projevu Olafa Scholze minulý týdne troufnou napsat, že – parafrázuji - je čas znovu odevzdat osud národa do rukou německého kancléře a souhlasit se zrušením jednomyslnosti v EU.

Ani se nedivím, že se premiér Fiala lidí bojí. Jak si jinak vysvětlit, že po letech do mého bydliště zavítal v sobotu český premiér, prý podpořit před volbami svou ODS, ale dorazil inkognito. Nikdo to dopředu nevěděl. Potkal se tak pouze na chvíli s několika překvapenými náhodnými kolemjdoucími a rychle odjel. Ví zřejmě proč.

Zdroj.

pp
Tagy článku

Doporučujeme

Model 11. září počesku pokračuje: Oficiální verze má čím dál větší trhliny. Záhada dopisu na rozloučenou. Jako pas teroristy Atty? Opravdu se Kozák přiznal ke klánovické vraždě? A co Bílý dům? Čeká nás rok velkých změn?

Model 11. září počesku pokračuje: Oficiální verze má čím dál větší trhliny. Záhada "dopisu...

Rusové, Evropané i Američané mají stejného nepřítele: Globální satanismus. Trump a Carlson jako tým do ringu. Vrací se na scénu i Steve Bannon? Donald už sestavuje budoucí vládní tým. Blíží se v USA výbuch ohnivé bouře?

Rusové, Evropané i Američané mají stejného nepřítele: Globální satanismus. Trump a Carlson...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky