Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Smrt si říká mRNA: Vyrobeno za účelem vyhlazování lidí. Pod gescí amerického Ministerstva obrany. Biologická zbraň je v majetku vlády USA: Nepodléhá Úřadu pro kontrolu léčiv. Vražedný vakcinační mechanismus musí zůstat utajen?

Smrt si říká mRNA: Vyrobeno za účelem vyhlazování lidí. Pod gescí amerického Ministerstva obrany. Biologická zbraň je v majetku vlády USA: Nepodléhá Úřadu pro kontrolu léčiv. Vražedný vakcinační mechanismus musí zůstat utajen?

6. 2. 2023

Tisk článku

Igor Pšeničnikov tlumočí rozhovor s význačnou americkou expertkou v oboru klinického testování léčiv, v němž přináší řadu důkazů, že vakcíny proti covid-19 jsou ve skutečnosti opravdu nástrojem na vyhlazování lidstva

Výrobci „vakcín“ proti covid-19 jsou pouze „nastrčenými subjekty“. Ve skutečnosti „vakcíny vyrábí a distribuuje Ministerstvo obrany USA“ a jsou „nástrojem biologické války“. K tomuto senzačnímu závěru dospěla bývalá vedoucí pracovnice a spoluzakladatelka několika významných amerických firem zabývajících se klinickými zkouškami léčiv.

Planetární infomační bomba

Známý kanadsko-americký „alternativní“ portál LifeSiteNews zveřejnil skutečnou informační bombu planetárního rozsahu. Stručně řečeno: předkládá nezvratné důkazy o tom, že pandemie koronaviru je kompletně podvodem z dílny amerického ministerstva obrany. Právě toto ministerstvo řídí výrobu takzvaných „vakcín“ proti covid-19. A samotné „vakcíny“ jsou „biologickou zbraní, přičemž z právního hlediska se nejedná o léky nebo léčiva - a jako takové nejsou regulovány Úřadem pro kontrolu léčiv“. Existují „nezvratné důkazy o tom, že existuje záměr přivodit vakcínami covid-19 zásadní újmu lidské populaci“.

Uvedená zjištění v rozhovoru pro LifeSiteNews potvrdila odbornice na farmakologii Alexandra Latypová. Tato renomovaná vědkyně více než pětadvacet let spoluzakládala a řídila řadu amerických farmaceutických firem zabývajících se klinickými zkouškami léčiv, sběrem a analýzou dat ve farmaceutickém průmyslu. Latypová dospěla ke svým závěrům po pečlivém prozkoumání problematiky očkování proti koronaviru v řadě studií. Její rozhovor je dlouhý a plný faktů, argumentů a důkazů, proto jej LifeSiteNews zveřejnil ve třech částech. Je třeba poznamenat, že LifeSiteNews do svého exkluzivního rozhovoru zařadil také souhrn výroků, které Latypová poskytla jiným médiím.

Latypová znepokojená politikou americké vlády během krize s covid-19 zahájila víceúrovňové vyšetřování, které prokázalo, že „vakcíny“ covid-19 byly v plné míře vyráběny, kontrolovány a distribuovány americkým Ministerstvem obrany. A že farmaceutické společnosti jako Pfizer, Moderna a Janssen působily pouze jako „nastrčené subjekty“ v masivní PR kampani, která měla „výrobku“ dodat zdání lékařské legitimity.

Vzhledem k velké závažnosti předkládané informace se nadále z valné části omezíme na přímé citace Alexandry Latypové z textu zveřejněném v LifeSiteNews.

Čtěte ZDE: Už sami přiznávají: Všechno byly jen podvody a lži! Covidový teror byl čirým zločinem. Pozor, očkování ubližuje a zabíjí. Skoro všichni naletěli a podrobili se. Vezmeme na ně konečně karabáč? Pohádka o káčátku

Právní podvrh

Jak vysvětlila Latypová, Ministerstvu obrany USA se podařilo tyto „vakcíny“ klasifikovat nikoli jako léky nebo léčiva, ale jako „opatření proti covid-19“ pod kontrolou armády. To znamená, že nemusely odpovídat americkým právním předpisům upravujícím kvalitu výroby, testování, účinnost, bezpečnost a označování zdravotnických prostředků. Ministerstvo obrany USA tak obešlo všechny zákony své vlastní země na úkor zdraví nicnetušící veřejnosti.

Přestože se příslušná legislativa na tyto „vakcíny“ neuplatňovala, říká Latypová, americká vláda zosnovala „organizovanou PR fasádu, která vytvořila obraz, že vše probíhalo podle standardních procesů testování, monitorování a schvalování, a že tyto procesy byly přísně dodržovány.“ A to navzdory skutečnosti, že v USA bylo průběžně zdokumentováno mnoho tisíc úmrtí způsobených očkováním a nezávislí lékařští odborníci a média bili na poplach, což vedlo pouze k tomu, že je na sociálních sítích zablokovali, píše LifeSiteNews.

Vraždící mechanismus

Alexandra Latypová, jak uvádí LifeSiteNews, „předložila důkazy o tom, jak se Ministerstvo obrany a další americké vládní agentury spolu s dalšími vládami a farmaceutickými společnostmi podílely na spiknutí s cílem spáchat masovou vraždu“ prostřednictvím kampaně, jíž lze nazvat „bioteroristickou operací a světovou informační válkou“.

Máme nezvratné důkazy, že existuje záměr uškodit lidem prostřednictvím očkování „vakcínami“ proti covid-19 a dalších nesmyslných proticovidových opaření, které pak důsledně prováděly vlády po celém světě,“ vysvětlila Latypová. Tento záměr potvrzuje především prokazatelný fakt, že „tyto očkovací látky jsou ze své podstaty toxické.“

Ve vakcínách proti covid-19 je zabudováno mnoho mechanismů způsobujících poškození organismu. Nejdůležitější z nich je dán tím, že tyto injekční preparáty jsou navrženy tak, aby vaše buňky ničily samy sebe, což nastává v okamžiku, kdy jsou donuceny exprimovat antigeny (viz genová exprese), které jsou toxickými hrotovými bílkovinami, a imunitní systém začne následně vytvářet protilátky, které tyto vaše buňky napadnou. Vakcína tak stimuluje vaše tělo, aby samo sebe postupně zabíjelo,“ vysvětlila Latypová.

Čtěte ZDE: Tečkované příběhy: Lidé, kterým covid vakcína zničila život. Nový dokument. Odborníci a oběti: Každou dávkou je to horší. Drsné svědectví Marty Kubišové. Ordinace se rychle plní. Jak dlouho vydrží vakcinační mafie zapírat?

K tomu prozradila, že byly zaznamenány již „miliony zpráv o traumatech, úmrtích a vyvolané invaliditě,“ včetně zdravotní újmy a úmrtí dětí a mladých lidí v důsledku vakcíny proti covid-19. Latypová označila tyto zprávy za „naprosto alarmující“ a zdůraznila, že škodlivost vakcín proti covid-19 „byla zřejmá od samého počátku“. A skutečnost, že „žádný orgán veřejného zdraví si toho "kupodivu" nikdy nevšiml a nezasáhl, svědčí o úmyslném jednání s cílem zničit lidem zdraví“.

Je zřejmé, že vláda USA provádí zločinnou politiku. Víme, že lže. Víme, že se snaží zastírat... Všemi svými kroky prokazuje úmysl škodit. A v tomto okamžiku je třeba vše považovat za jasný záměr. Veškeré zdravotní újmy způsobené očkováním a obrovská množství úmrtí v jeho důsledku je třeba považovat za zcela záměrné,“ prohlásila Latypová.

Podivné struktury uvnitř vakcín: mikročipy?

LifeSiteNews cituje článek z australského časopisu Spectator, který popisuje experiment provedený Davidem Nixonem, australským praktickým lékařem z Brisbane. Ten se rozhodl podívat na produkt společnosti Pfizer zblízka a zjistit, co obsahuje. Lékař umístil kapky vakcíny a krve očkovaných pacientů pod mikroskop na tmavé pole a pořídil snímky toho, co se v nich nacházelo. A co spatřil? „Uvnitř kapky vakcíny se nacházely podivné mechanické struktury. Zpočátku se zdálo, že jsou nehybné, ale když Nixon pomocí zpomaleného záběru zkomprimoval 48 hodin záznamu do dvou minut, bylo vidět, jak mikroskopické mechanické ruce skládají a rozkládají světélkující obdélníkové struktury, které vypadaly jako obvody a mikročipy.“

Latypová k tomu uvedla, že objev „nevysvětlitelných struktur ve vakcíně společnosti Pfizer není ojedinělý a byl pozorován i jinými vědci. To je nyní nutné důkladně vyšetřit," řekla.

Nemohu říci, jaké ty struktury jsou ve vakcíně obsaženy. Víme jen, že jejich velikost je problematická, protože jsou viditelné pod standardním optickým mikroskopem. Jde o velmi rozsáhlé struktury. Vznikají poměrně rychle a zdá se, že reagují na elektromagnetická pole, například na pole vycházející z Wi-Fi routeru v kanceláři,“ konstatovala.

Na etiketě výrobku nic takového uvedeno není, a tak to musí vysvětlit výrobce, který ovšem, jak víme, není ochoten o svém výrobku cokoli sdělovat a velmi rád by ho vpravil každému do těla bez informovaného souhlasu.“ dodala Latypová.

Čtěte ZDE: Tažení proti antivaxerům: Podle zločinců z WHO jsou nepodvolení teroristy. Čísla však mluví jasně: Dnes umírají hlavně očkovaní muži a děti. Co s tím? Tvrdou cenzuru! Pouze otočí na obrtlíku jako náš Prymula - a jede se dál. Beztrestně

Nestrkejte do toho nos

Šetření Alexandry Latypové odhalilo, že „vakcíny vyrábí konsorcium firem“, které jsou „tradičními i netradičními dodavateli pro americké ministerstvo obrany“. Veřejnost vnímá společnosti Pfizer, Moderna a Janssen jako výrobce uvedeného „farmaceutického produktu“, zatímco ve skutečnosti jsou „pouze částečně zapojeny do některých výrobních procesů,“ uvedla Latypová.

Konsorcium společností, které využívá americké Ministerstvo obrany, zahrnuje podle ní stovky firem. Patří mezi ně National Resilience, Snapdragon, Patheon, Becton, Dickinson, Corning, Grand River, Sio2, Texas A&M University a mnoho dalších firem a univerzit. Do konsorcia patří také společnost Emergent Biosolutions, která byla výhradním výrobcem vakcíny proti antraxu pro Ministerstvo obrany.

Ukázala se současně děsivá věc: Veškerá práva na vakcíny vlastní vláda USA. A to má háček. „Vlastnictví produktu (vakcíny) nikdy nepřechází na nikoho jiného než na federální vládu USA,“ což vede k situaci, že nelze vysledovat výrobní postupy a obsah produktu.

LifeSiteNews dále na základě svědectví Latypové píše, že „tyto biologické preparáty jsou nejen vyráběny v této neprůhledné černé skříňce, ale zůstávají majetkem vlády USA, dokud nejsou podány člověku.“ To však znamená, že každý Američan, který obdrží lahvičku s vakcínou, aby prozkoumal její obsah, může být stíhán za „krádež vládního majetku“ nebo za jeho nezákonné použití. A mimo USA je testování těchto vakcín jinými vládami porušením smlouvy. Nikdo se nemá dozvědět pravdu. Pravda je trestná!

Musíme je dostat před soud!

Alexandra Latypová vyzvala k okamžitému zastavení vakcinace proti covid-19 a k důkladnému vyšetření celé aféry.

Všichni (kteří mají účast na podvodu s vakcínami) by měli být okamžitě zastaveni a mělo by se vše řádně vyšetřit. A pachatele musíme postavit před soud. Dokud se tak nestane, nemůžeme se posunout vpřed,“ řekla Latypová.

Takže se asi hned tak vpřed nedostaneme. 

Zdroj.

 
Tagy článku

Doporučujeme

Rusové, Evropané i Američané mají stejného nepřítele: Globální satanismus. Trump a Carlson jako tým do ringu. Vrací se na scénu i Steve Bannon? Donald už sestavuje budoucí vládní tým. Blíží se v USA výbuch ohnivé bouře?

Rusové, Evropané i Američané mají stejného nepřítele: Globální satanismus. Trump a Carlson...

Rozdělený Heartland: Civilizace moře se pokouší obklíčit Světový ostrov. Moskva centrum multipolárního světa? Svět odmítl americkou dominanci. Evropské, čínské, hispánské i islámské srdce? Trump pochopil, že konec dějin nehrozí

Rozdělený Heartland: Civilizace moře se pokouší obklíčit Světový ostrov. Moskva centrum...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky