Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Summit zločinců a vrahů: Do roku 2035 musejí být nepodvolení zlikvidováni. Schwab chce klasický fašismus. Vlády budou poslouchat korporace. Plete se on nebo Gates? Kolik zachovat otroků a chovných rezerv? Fiala to nestihl?

Summit zločinců a vrahů: Do roku 2035 musejí být nepodvolení zlikvidováni. Schwab chce klasický fašismus. Vlády budou poslouchat korporace. Plete se on nebo Gates? Kolik zachovat otroků a chovných rezerv? Fiala to nestihl?

27. 2. 2023

Tisk článku

Dmitrij Světin přináší zprávu o hlavním programu setkání světových ideologických a politických lídrů v Dubaji, na němž globalisté školili vládní představitele, jak mají postupovat proti vlastním občanům při nastolení Nového světového řádu.

V polovině února se v největším městě Spojených arabských emirátů Dubaji konal Summit světových vlád 2023 (World Government Summit 2023 – WGS) na téma „Formování vlád budoucnosti“. Jak napsali organizátoři, „sešli se na něm názoroví lídři, odborníci a vládní představitelé z celého světa, aby přispěli k vývoji politických nástrojů a modelů potřebných k formování budoucích vlád“.

Je jasné, že se tohoto sabatu nezúčastnilo Rusko, ale v kuloárech byli pozorováni ruští oligarchové, kteří se po dobu konání Speciální vojenské operace přesunuli do Emirátů. Soudě podle hlavního úkolu byl summit pokračováním školení světových lídrů WEF v Davosu, a proto jeho prezident Klaus Schwab také zde určoval hlavní trendy.

Na první pohled působil průběh této bezmála „vládní porady světových vůdců“ impozantně. Podle organizátorů zahrnoval více než 300 tematických sekcí, na nichž vystoupilo přibližně 200 názorových lídrů, bylo představeno něco přes 20 studií a uskutečnilo se více než 80 diskusí „na vysoké úrovni“.

Do Dubaje přijeli zástupci 80 mezinárodních organizací a více než 280 vládních delegací z různých zemí (médii proběhly zprávy o návštěvě Petra Fialy v Dubaji minulý týden - to však bylo již po skončení summitu; spletl si snad náš premiér stránky v diáři? - pozn. PP). A to i přesto, že členy OSN je pouze 193 států a pokud započítáme všechny nezávislé a neuznané země, dostaneme 251 států na celém světě. Už to samo o sobě dokazuje, že organizátoři nejsou příliš dobří v matematice a logice.

Čtěte ZDE: Další fáze Schwabova Velkého resetu: WEF chce utratit miliony domácích mazlíčků. Jak jinak, než ve jménu boje proti klimatické změně. Vybijte psy a kočky a opatřete si hady! Po zvířatech následuje eutanazie jejich majitelů

Nepodvolené budeme hlídat

Hlavní projev na WGS měl 14. února davoský šéf Klaus Schwab. Zdůraznil naléhavou potřebu vyvinout nové mechanismy k posílení mezinárodní spolupráce v dnešním „mnohasilovém“ (multipower) světě. Jde o nový termín, který se pokouší maskovat vůdčí roli nadnárodních korporací v tomto novém báječném světě globalistů.

Schwab obzvlášť zdůraznil potřebu společného úsilí ve světle humanitární krize, „jíž je svět svědkem“. Výsledkem tohoto úsilí prý budou strukturální změny ve strategických odvětvích včetně hospodářství, technologií a politiky. Úloha místních vlád je přitom poměrně jednoduchá: musí rozdělit obyvatelstvo na „lidi ve služebním poměru“, kteří budou pracovat pro korporace, a na ty, kdo zůstanou bezprizorní jakožto rezervní lidský genofond. Tato druhá skupina nebude smět vlastnit majetek a vlády budou její příslušníky „disciplinovat“ neboli „držet zkrátka“ pomocí bezpečnostních složek.

Prezident WEF ocenil WGS za „její roli v přípravě na budoucnost“ a za to, že ve světě zmítaném rychlými změnami drží krok s novým technologickým vývojem. „Před několika týdny jsme během konference v Davosu diskutovali o naší schopnosti přizpůsobit se těmto globálním výzvám ve světle různých krizí, které vyžadují nové mechanismy a inovativní metody, pomohou nám dosáhnout lepší budoucnosti a poslouží tužbám lidstva.“ Prohlásil, že technologická transformace (čti všeobecná digitalizace) a čtvrtá průmyslová revoluce ovlivní svět na mnoho let dopředu.

Angažovanost místních vlád

Vlády na celém světě musejí sehrát vedoucí úlohu, aby se změnami udržely krok,“ řekl Schwab. Tím se legalizuje situace, kdy globální korporace a jimi sponzorované nadace vyvíjejí strategie pro společnost - a vlády je pouze realizují podle toho, co se jich týká. Jde o vytváření a prosazování nových „potřebných“ zákonů, úplnou digitalizaci všech oblastí života a vytvoření totálního systému kontroly nad občany, kteří nejsou zaměstnáni ve službách korporací a představují jen jakousi „pracovní rezervu“ na pozadí masové depopulace.

Pokud jde o strukturální změny, které se mají odehrát v různých důležitých odvětvích hospodářství, Schwab uvedl, že do roku 2050 bude energii potřebovat přibližně 10 miliard lidí. Toto číslo je ovšem velmi zvláštní, protože podle plánů Billa Gatese se do té doby má světová populace zmenšit na přibližně 2 miliardy. A zvláště pikantní je, že Schwab požaduje toto "energetické zabezpečení" dosáhnout při současném plnění cílů Pařížské klimatické dohody - tedy „nulových“ emisí uhlíku. Tento cíl je naprosto utopický, ale právě on mění ekonomické vzorce zemí „třetího světa“. Klimatická dohoda totiž ničí jejich ekonomiky a vrací je do středověku.

Schwab poukázal na politické změny probíhající ve světě, které mění zeměkouli z jednopolárního světa na „mnohasilový“. „Vyžadují, abychom posílili spolupráci a koordinaci na úrovni vlád, zemí a rozvojových institucí s cílem vytvořit univerzální rámec mezinárodní spolupráce, což bude mít komplexní dopad na cesty rozvoje,“ zdůraznil.

Čtěte ZDE: Zlo pro nás chce jen dobro: Cenzuru, šmírování a povinné požírání hmyzu. Šváby z Davosu na místě prvním. Lidské oběti vzali od Aztéků. Od fašistů skvělý korporát. Od nacistů Nadlidi. Čína jim tleská. Resetovat (zlikvidovat) plebs!

Nový světový řád do roku 2035?

Klaus Schwab vyjmenoval hlavní technologické trendy, které budou základem čtvrté průmyslové revoluce: „Před několika lety jsme některé technologie považovali za science fiction, daleko od realizace, ale dnes je realitou, že využíváme umělou inteligenci, nové vesmírné technologie a průmyslovou biologii, což předznamenává velké změny v průběhu příštích deseti let a vyžaduje to, aby vlády byly ve svých rozhodnutích ambiciózní.

Technologická transformace proto musí být dokončena do často skloňovaného roku 2035, na kdy byla podle některých studií globalistů „předpovězena“ nová potopa.

A byl to opět prezident WEF, kdo stanovil šest hlavních témat, o nichž se mělo v Dubaji "interaktivně" diskutovat:

  • Urychlení rozvoje a správy věcí veřejných.
  • Budoucnost společnosti a zdravotnictví.
  • Prozkoumání mezí.
  • Řízení ekonomické udržitelnosti a konektivity.
  • Globální design a udržitelnost měst.
  • Priority vzdělávání a práce.

Na tom, jak proběhne realizace těchto programů na vládních úrovních, prý bude záležet vytvoření Nového báječného světa ve stanoveném výše uvedeném termínu.

Myslící lidé tak mají k dispozici vodítko, co mohou od globalistů očekávat, a s čím se budou muset v budoucnosti potýkat.

Pokud ještě vůbec nějaká budoucnost pro miliardy odsouzené k "depopulaci" bude.

Zdroj.

 


Tagy článku

Doporučujeme

Poláci chystají národní sebevraždu (a naši vraždu): Vážně mluví o totální válce Ruskem. 300 000 duší do cynické rulety NATO. Bělorusko pod deštníkem Moskvy. Stačí sestřelit jedinou ruskou raketu. A nikdo to už nezastaví

Poláci chystají národní sebevraždu (a naši vraždu): Vážně mluví o totální válce Ruskem....

Vraždy v režii FED: Atentát na Trumpa v podání Fininterny. Za spiknutím stojí stejné síly jako za vraždou JFK? Je tu i shodná motivace? Bankéři hrají o vše. Nepotřebují Trumpa živého. Rozhodli již v březnu. Přijdou další pokusy?

Vraždy v režii FED: Atentát na Trumpa v podání Fininterny. Za spiknutím stojí stejné síly...

Na začátek stránky