Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Fialova popravčí četa razantně zvyšuje daně: Tragický balíček jako další dějství vládní krádeže. Totální zdražení všeho. Pro Kyjev a americké zbrojovky peníze však jsou. Povede pětidemoliční zločin k lidovému povstání? Jak dlouho ještě?

Fialova popravčí četa razantně zvyšuje daně: Tragický balíček jako další dějství vládní krádeže. Totální zdražení všeho. Pro Kyjev a americké zbrojovky peníze však jsou. Povede pětidemoliční zločin k lidovému povstání? Jak dlouho ještě?

12. 5. 2023

Tisk článku

Jindřich Kulhavý komentuje včera představený vládní "balíček",metod k dobití již dlouho ožebračovaných občanů, jehož jediným smyslem je, aby vláda mohla platit apanáž americkým protektorům a živit nacistický režim v Kyjevě produkující kromě války i statisíce ukrajinských "výletníků" u nás

Úporný balíček, nikoliv úsporný, tak lze vnímat divadlo, které nám včera předvedla vláda. Je nemožné, aby voliči Pětikoalice, a ODS především, nevnímali otočku, kterou politici předvedli vůči předvolebním slibům. Nejhorší vláda v historii samostatné České republiky se odkopala, a její přístup k občanům České republiky je pro mnohé šokem. Pro nás, kteří jsme předpovídali, co přijde, jde přímo o výzvu k lidovému povstání.

pp

Nechali málo, teď nám ukradnou všechno

Razantní zdražení života v naší zemi je po vyslechnutí si plánů skvadry kolem Fialy jasným plánem. Není to jen neschopnost a nutnost, spíše se zdá, že arogance moci a ignorace potřeb občanů dosáhnuly dalšího vrcholu. Dopad tzv. vládních úspor na mladé rodiny, lidi v nouzi, a naopak vynucená solidarita schopných s těmi, kteří nejsou zrovna přínosem pro společnost, jsou protichůdnými opatřeními, která mají zahladit stopy po brutálním vykrádání státu.

Zvyšování daní až o 80% je zločinem vyzývajícím veřejnost k drsné obraně. Typicky třeba zdvojnásobení daně z nemovitosti (chaty, chalupy, domky, byty atd.). Nemovitosti nejsou výdobytkem dobrého hospodaření státu, ale výsledkem usilovné práce jednotlivců i celých rodin. Po naprosto katastrofálním zvyšování úroků na hypotékách je zdvojnásobení daně z nemovitosti - která je sama o sobě sprostou krádeží a násobením zdanění - činí vlastní bydlení ještě nedostupnějším.

U nájemních bytů se tato daň z již jednou zdaněných peněz promítne do výše nájmů. Navíc se tato lumpárna týká i polností, sadů a zahrad, takže dojde k dalšímu zdražování potravin. A nejen těch, týká se to i průmyslových budov a skladů, takže to strhne další cenovou lavinu lavina. K tomu ještě přesun vodného a stočného do vyšší kategorie DPH, což je také dalším zdražováním bydlení, a počkejme si, jak moc to zahýbá společností. Po většinou francouzských subjektech pohybujících se u nás v kšeftování s vodou bude občany v této oblasti obírat i stát. S vodou, která patří všem a je životní lidskou potřebou!

pp

Čtěte ZDE: Fialoví dezoláti utrženi ze řetězu: Už si dělají naprosto, co chtějí. Válčí proti Rusku a Číně. Prodávají vše, co zbývá. Obří dluh roste. Privatizace 2.3. Kde jsi, opozice? Vezmeme na ně cepy, než jim dorazí americká vládní ochranka?

Útok na důchodce a studenty

Daně se zvyšují v mnoha dalších případech, a zhorší už tak těžkou ekonomickou situaci občanů. Pár líbivých úliteb nedokáže utěšit ty, kteří přijdou o různé úlevy na rodinné příslušníky, studium a další dosud běžné případy. Dopad na podnikatele je jedním z řady pokusů otrávit jim jejich snahu o samostatnost, jak jim to je děláno již několik posledních let. Dotkne se to i českých firem, které nemají stejné možnosti, jako nadnárodní koncerny a řetězce praktikující různé způsoby vyvádění zisků do zahraničí. Na tyhle desítky miliard vláda samozřejmě nesáhne.

Tím nejcyničtějším výkřikem však je, že nebudou ušetřeni ani důchodci a senioři. Snížení valorizací a zdražování všech ostatních životních nákladů jim klid ve stáří změní na zápas o holou existenci. Posunování doby odchodu do důchodu se vymstí především studující mládeži. Teoreticky budou končit se zaměstnáním až po sedmdesátce. Přitom právě oni patří k voličům Pětikoalice. Probudí je to?

Jízda po tzv. dálnicích zdraží o 800 korun

Došlo i na dálniční známky. 800 korun navíc za roční používání našich dálničních rolet, přičemž ty jsou budovány a udržovány v provozu z našich daní, tedy ze společných peněz, je další sprostá krádež. Navíc dlouhodobě kritizujeme, že poplatek musí být na každé auto, které používáte, i když na dálnici můžete vždy jet pouze jedním a ostatní stojí v garáži. Pokud vůbec, pak logičtější by bylo, aby poplatek za dálnice byl vázán na řidiče, nikoliv na SPZ. Ani technicky by nešlo o nic složitého. Je evidentní, že majitelé vozidel jsou po vlastnících nemovitostí jen další jistou dojnou krávou. A to řada vozidel, především firemních, spadá pod silniční daň.

pp

Čtěte ZDE: Hlasy téměř z podzemí: Jak se bránit technokratickému fašismu? Bez obnovy národního státu to nepůjde. Neselhal trh, ale jeho bruselská karikatura v domácí režii Fialovců. S EU do tyranie. Progresivisty vede Mao Ce-tung

Pro Kyjev a americké zbrojovky peníze jsou

V "balíčku krádeží" - takzvaně úspor - je mnohé, to podstatné tam však chybí. Přitom existují možnosti, jak obohatit prázdnou státní pokladnu bez útoku na občany. Například omezit podporu tzv. neziskového sektoru s politickým zaměřením. Patří tam třeba Člověk v tísni, ale i stovky dalších organizací s miliardovými dotacemi. Nebo zabránit nadnárodním korporacím vyvádět zisky před zdaněním.

Přestat vyzbrojovat Ukrajinu a finančně podporovat imigranty z této země. Zrušit nákupy předražené vojenské techniky, především nesmyslných amerických bombardérů F-35. Ukončit veškeré skandální smlouvy na nákup mRNA vakcín proti údajnému covidu. Přestat dotovat nepotřebné střední a vysoké školy s humanitním zaměřením produkující pro život zcela nepoužitelné absolventy zabývající se totálními nesmysly. Zeštíhlit státní aparát, rozpustit nepotřebný Senát a zjednodušit procesy mezi státem a koncovým uživatelem - občanem.

Zločinci už ztratili všechny zábrany

A co takhle omezit počet ministerstev a státních zaměstnanců, snížit platy poslancům a přehodnotit setrvání ve zločineckých organizacích typu EU, WHO, NATO vysávajících naše finance přes uměle vyvolané krize, jako je ta energetická. Prostě nevyhazovat peníze za zcestný Green Deal, propagaci genderu či nesmyslnou výměnu dokladů.

Ukončit dotace solárním baronům, výrobcům různých biosložek, jejichž užitečnost je doslova nulová. Přestat si hrát na stvořitele a vrátit se jako stát k ekonomicky chovajícímu se subjektu nesnažícímu se za každou cenu likvidovat CO2, jehož existence je ostatně pro život přírody nenahraditelná. Naopak zato investovat do učňovského školství, do českého zemědělství a podporovat vlastní výrobu a produkci. Tato investice je v důsledku obrovskou úsporou. Jenže zemědělcům teď naopak vezmou i ty chatrné dotace, které měly alespoň částečně vyvažovat jejich nesouměřitelné postavení s bohatě dotovanými zemědělci v zahraničí - čímž je učiní definitivně nekonkurenceschopné.

pp

Čtěte ZDE: Vlaštovka na Lávce: Naděje? Rozpaky? Boj, či spolupráce? SPD, Trikolora a PRO osahávaly terén. Vyslanci ANO Babiš účast zatrhl. Jak využít temné zbraně protivníka? Svým vlakem ke svobodě, nebo cizím dobytčákem do gulagu?

Proukrajinská vláda svým "hospodařením" (společně s minulou vládou covidovou a bruselskými šílenostmi, kterým se nejen nebráníme, ale horlivě jim přikyvujeme) přivedla stát na hranu bankrotu. Covid je pryč, není třeba živit mnohem větší a zkorumpovanou Ukrajinu. Máme svých starostí dost a musíme si hlavně uklidit doma. Generální úklid musí začít ve Strakovce, pokračovat v poslaneckých palácích v blízkosti Malostranského náměstí a na státních úřadech a v dalších zbytečných státních institucích.

Tragičnost současné neschopné (či spíše všeho schopné) vlády se včera opět projevila v plné síle. Stanjura chce valorizovat daně a poplatky dle inflace, kterou spoluzařídil (a jeho zadlužené pokladně vyhovuje), zatímco příjmy občanů navyšovat nebude.

Jsou to jen další zločinci ve vedení státu.

Zdroj.

pp
Tagy článku

Doporučujeme

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války je zločin. Vyznamenat Clintona? Nechutné! Kdy vystoupit z NATO? Udělali z ČR překupníka zbraní. Lejnová patří za mříže. EU je zločinecká organizace. Uvidíme se na Václaváku?

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války...

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí - to my jemu. Myš, která řve ze Strakovky i z Hradu. Udělali z nás fialový terč. Pokud bojovat - tak s nimi! Chcete umírat za NATO?

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky