Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Fialová ukrajinizace překonává metu za metou: Jsme další americkou laboratoří v podrobených zemích. Kultura ničení vhozená kyjevským oknem. Otevírají náckům brány - a ještě je živíme. Zase lidé druhé kategorie. Hitler je zpět

Fialová ukrajinizace překonává metu za metou: Jsme další americkou laboratoří v podrobených zemích. Kultura ničení vhozená kyjevským oknem. Otevírají náckům brány - a ještě je živíme. Zase lidé druhé kategorie. Hitler je zpět

30. 7. 2023

Tisk článku

Petr Hájek je zděšen z toho, jak rychle u nás postupuje ukrajinizace - především pokud jde o pokus přenést do našich podmínek kyjevskou nacistickou ideologii - a paradoxně v tom vidí příležitost k inspiraci odboje

Ukrajinizace (stále ještě) České republiky pokračuje nevídaným tempem. Nemám teď primárně na mysli ten téměř milion Ukrajinců (převážně ze západní části jejich země-nezemě), kteří k nám napochodovali, aby si zdarma vyléčili své často fatální neduhy - a totálně přetížili naše i tak kolabující zdravotnictví.

To proto, že nacistický režim, který svrhl demokraticky zvoleného prezidenta a podle amerických not (a za jejich miliardy dolarů), učinil tamní lékařskou péči pro běžného člověka nedostupnou. Nechci se pro tuto chvíli věnovat ani tomu, že Fialova vláda jim k té zdravotnické turistice přihodila další desítky miliard (ve měně o něco pevnější než bezcenný, ale vojenskou silou světu vnucený dolar) z našich daní.

 

Ukrajinizace probíhající „naředěním“ našich dosud poměrně homogenních historických národů (českého, moravského a slezského) je úspěšně vyzkoušená metoda Bruselu, jak zničit původní obyvatelstvo, a s ním i jeho staleté státy – a tak vytvořit druhý „americký“ superstát na opačné straně oceánu. Nese to skvělé výsledky, jak vidno z rozpadajících se států od Německa a Francie, přes země na severu až k těm na jihu Evropy. Někdejší kolonisté jsou nyní kolonizováni – a někdo by v tom mohl vidět i jistou spravedlnost dějin.

U nás jde však o něco jiného. Nejenže jsme nikoho nekolonizovali (tím méně Rusko, protože takzvaná Ukrajina je výmysl Leninův starý vlastně jen pár dekád), ale byli jsme obětí německého nacismu jako první. A právě o ten opět jde. Na západní Ukrajině přežil zakonzervován až do rozpadu Sovětského svazu – a pak naplno vybuchl.

Banderovci, aniž se o tom u nás samozřejmě mluvilo, ovládli západní část země. Za třicet let jejich školy a média vytvořily generace zmanipulovaných přesvědčených nácků. Kdo si neuměl představit, jak to s národem filosofů a klasiků dokázala Goebbelsova propaganda, tady mohl vidět repete v jedenadvacátém století. Podařilo se. A nyní je reinkarnovaný nacismus to, co vedle jedovatého obilí (patřícího americkým firmám), exportují na Západ. K nám na prvním místě.

Laboratoř moru

Mohlo se to stát proto, že fialový gang uchvatitelů, pouhá převodní páka Bruselu a Washingtonu, okamžitě vydal naši zemi k laboratornímu experimentování – tak jako to po převratu učinil pučistický režim v Kyjevě. Na Ukrajině šlo o laboratoře s biologickými zbraněmi (po ruském zásahu je nyní horečně přesunují do Kyrgyzstánu a dalších středoasijských zemí někdejšího SSSR, jež se USA snaží korupčními nástroji ovládnout). U nás jde o laboratoř sociálního inženýrství. Jde o to, jak vytvořit ze středo a východoevropských Slovanů další „ukrajinský válečný val“, aniž by občané byli schopni tomu zabránit. 

Čtěte ZDE: Miliardy sem, miliardy tam: Vnímá to ještě někdo? Aby mohli fialovci krást, musí nejprve odrbat nás. Daněmi, dluhy, inflací. Pinčlíci a hafani válku nutně potřebují. Kdo nás zachrání? Naši předkové věděli. A my?

Nacismus v mnoha podobách se šíří celým západním světem. My jsme od toho byli poměrně dlouho izolováni. Zkušenosti s „reálným socialismem“ sovětského typu vytvořily v několika generacích jistou imunitu vůči totalitním praktikám umírajícího Západu - a mladé generace teprve musely pod nacistickou propagandou dorůst.

Rasismus – tentokrát obrácený proti bílým – se tady proto zpočátku téměř nechytl. Stejně jako všechny ty gendery, LGBT+XYZ, respektive takzvaná „cancel“ kultura: Ničení soch, likvidace „nevhodných“ knih, filmů a autorů dalších děl, profesní a společenská likvidace názorových odpůrců, politické procesy, orwellovská válečnická propaganda komplementárně doplněná tvrdou cenzurou svobodných médií. To všechno naplno přišlo až s Fialou a spol. Konečně jsme se stali "Západem": americkou a bruselskou laboratoří nacistického moru.

Sledujte 31. 7. od 18:00: Nepodvolení na čaji v Protiproudu: V přímém přenosu každé pondělí. Diskuse Petra Hájka s názory a dotazy Protiproudařů - aneb česká Tea Party

Velký reset v malém

Není nic, čeho by se to nedotklo. Po covidistickém tyranském tréningu v podání vlády Andreje Babiše, jenž zahraniční protektory přesvědčil, že významná část veřejnosti zbaští jakékoliv zhovadilosti – dokonce i pokud jde o jejich zdraví a životy - přišla válečnická koalice „gangu pěti“ (jak říkali v Číně za Maa). Od první chvíle ruské záchranné protinacistické operace, která měla nejen zachránit životy miliónů etnických Rusů na východě Ukrajiny, ale současně znemožnit umístění amerických jaderných zbraní na ruské hranice (a opakovat tak v opačném gardu Karibskou krizi ze šedesátých let), je „gang pěti“ v prvních řadách Spojenými státy diktované protiruské válečnické psychózy. Hoši a děvčata se snaží:

Premiér Fiala odejel jako jeden z prvních do Kyjeva za náckem (paradoxně židovským) v čele banderovských pučistů, kteří se ani v nejmenším netají (pluk Azov, svastiky, atd.) věrností ideálům Hitlerovy 3. říše. Otevřel jim naše hranice, podle amerických direktiv plundruje zbytky hospodářství zničeného patafyzickým grýndýlem, vymetá zbrojní sklady. Naše operetní armáda plukovníků a generálů, změněná v expediční sbor amerických posluhů, to sice ani nepozná, ale až zmobilizují (nejprve pomatence dobrovolně „předurčené“), a poté i ostatní, pošlou je na frontu ve válce proti Rusku nejspíš jen s vidlemi. V prvních řadách na frontě je stejně úmrtnost téměř stoprocentní, tak je to jedno.

Čtěte ZDE: Americká "smlouva": Zrádci národa ve sněmovně. Jen SPD se zradě vzepřela. Smlouva je v rozporu s ústavou. Jen referendum by dalo odpověď. Fialoví sekuriťáci v holportu s Babišem. Právní rozbor je jasný: Vlastizrada!

Kultura ničení vhozená oknem

To nejpodstatnější se však v sociálně-inženýrské laboratoři odehrává při experimentech se změnou myšlení. Dosud tradičně poměrně skeptičtí a (někdy až příliš) racionalističtí občané – respektive jejich zhruba třetinová preferovaná menšina – již pilně produkují sliny na zadaný povel jako Pavlovovi psi. A nepatří mezi ně pouze novodobí „mládežníci“ vyprodukovaní zcela zpolitizovaným školstvím. Ale – soustředěni především ve velkých městech – i zkorumpovaní zaměstnanci státu a velkých západních firem, pro něž je souhlas (i vnitřní) stejnou legitimací, jakou byla před pár dekádami „rudá knížka“.

Kyjevští nacisté vydávají hitlerovské zákony, v nichž se místo Žid píše Rus: Vyřazovány a ničeny jsou ruské knihy, zakázány ruské divadelní hry, koncerty v ruštině – a vztahuje se to i na díla do ní přeložená. Z měst se odstraňují již i sochy ruských literátů. Busta Alexandra Puškina zmizela nejprve z Mukačeva, a následně byla rozbita kladivy i v desítkách dalších měst a vesnic po celé zemi. Nikolaje Gogola se to snad jako jediného netýká – protože dětství prožil na ukrajinském venkově. Ale třeba velcí – donedávna v celém civilizovaném světě uznávaní a vydávaní spisovatelé – jako Michail Bulgakov či Lev Nikolajevič Tolstoj a mnozí další končí jako Puškin.

Přesně to přenesli k nám. Je to naše verze „cancel“ kultury. O pomníku osvoboditele maršála Koněva (a nesčetných dalších památníků na sto padesát tisíc vojáků, kteří u nás padli, aby nás osvobodili od Hitlera) už ani nikdo nemluví. Normálka.

Dohnat a předehnat

Teď se k tomu ovšem přidává i útok na živé. Rusofobie vlády (a jejích obdivovatelů) dosahuje hodnot nacistického Německa. Jsi Rus (Žid), nemáš tu co dělat – a nemáš žádná práva, běžná v civilizovaných zemích. Televize skandalizuje (a označuje) ruské podnikatele i zaměstnance, včetně těch, kteří zde žijí již desítky let. Stát jim zabavuje nemovitosti a krade z bank peníze. Jeden ruský občan, který zde před čtvrt stoletím vytvořil rodinu, má dvě děti a donedávna podnikal, mi vyprávěl, že mu banka nechce otevřít účet – a odmítá sdělit důvod. V pomatené Británii tohle z „ideových důvodů“ nedávno udělali otci brexitu Nigelu Farageovi. A byl z toho alespoň skandál, po němž musela rezignovat šéfka banky v roli politručky.

Čtěte ZDE: Posedlí eurofederalisté: Vládní bruselští patolízalové. PePa a Fiala milují válku na Ukrajině. Prezident chce elektronický podvod. Konec hry na demokracii. Vše rozhodnou režimní ajťáci a tajné služby. Čekají nás definitivně poslední volby?

U nás sedí komunistická politručka na Pražském hradě vedle svého muže-prezidenta, komunistického rozvědčíka. A server s příznačným názvem Manipulátoři.cz, který mystifikoval veřejnost, že Farageovi nebyl zrušen účet kvůli názorům (napsal jej jeho šéfredaktor Jan Cemper), náhle bez jakéhokoli vysvětlení zmizel (bohužel jen ten článek). A nic. Normálka. Manipulátoři. cz.. Jenže Farage byl alespoň britský občan – i když druhé kategorie. Ten zmíněný Rus se u nás nedovolá nikoho a ničeho. Žid prostě.

Soudruh (Bidenových Američanů) Michael Žantovský - donedávna ředitel Havlovy "knihovny" - se stal expertem na sport a pro zkorumpovaný český olympijský výbor vytvořil návod (poslali ho tomu výboru mezinárodnímu) jak zařídit, aby se Rusové (a jejich bratrští Bělorusové) nemohli účastnit olympiády. Olympijáda je globalistická zhovadilost od svého počátku, dnes už jenom byznys a politika. Se sportem to nemá společného dávno nic.

Žantovský - a nejen on - si vzpomněl na husákovskou dobu prověrek, a navrhl, aby výjimku dostali ti, kdo prohlásí, že "se vstupem vojsk nesouhlasí" (za Husáka naopak). Ukrajinská nacistická diskriminace Židů (Rusů), vylepšená o praktiky "normalizace". A vážně se o tom hovoří v celém spektru korporátních médií, pochopitelně v čele s protektorátní Českou televizí (a rozhlasem). Tragické s komickým se střídá v rychlém sledu: Dominik Hašek, který se stal známý tím, že umí chytat kousky tvrdé gumy (a vydělal na tom jmění ostatně i v Rusku), je náhle před kamerami jako vrchní ideolog rusofobie. Jeho (přirozený) primitivismus pouze dodává nenávistným výrokům přesvědčeného nacistického propagandisty komické aranžmá. 

Protinacistický odboj?

Ale činí se i profesionální politici. Jedné z největších světových pěveckých hvězd, ruské Anně Netrebko, chce pražský magistrát pod vedením brežněvovského geronta Svobody (ODS) v úzké spolupráci se čtyřprocentním Pospíšilem (TOP 09) zrušit říjnový koncert v Obecním domě, přestože žije ve Vídni a již bylo prodáno 890 vstupenek. Proč? No ruský etnický původ: Žid.

Ruské a běloruské tenistky přihlášené na pražský turnaj policie zastaví na letišti (s příznačným názvem Havlovo) - a podle vládní direktivy je nepustí do země. Doufejme, že mezinárodní ženská tenisová asociace bude jednat právě tak, jako když Britové odmítli nechat startovat ruské a běloruské tenist(k)y na Wimbledonu: Rozhodl, že na turnaji se nebudou udělovat body. 

Ukrajinizace (nacifikace) české společnosti probíhá na plné obrátky. Když jsme odsunuli po válce Němce, zdálo se, že se u nás může stát kdeco - jen ne, že jednou budeme otevírat brány Hitlerovým pohrobkům. Vítat je, platit - a podle jejich "vzoru" nacifikovat mladé a podvolené.

Protinacistické hnutí má v naší zemi teď velký úkol. Vzpomínky na náš protihitlerovský odboj - na jeho metody i oběti - jsou pro nás velkou inspirací.

Nevzdáme se!

 
Tagy článku

Doporučujeme

Prohlášení vědců i držitelů Nobelových cen: Žádná klimatická nouze neexistuje! Dost bylo politických zadání! Zpátky k vědě! Po době ledové prostě přichází oteplení. Hysterie a ožebračování lidí má jiný důvod. Zakážeme Slunce?

Prohlášení vědců i držitelů Nobelových cen: Žádná klimatická nouze neexistuje! Dost bylo...

Progresivisté na Slovensku i u nás v šoku: Slováci se nenechali zastrašit. Prozápadní patolízalové prohráli. Fiala i Šimečka nabízejí pouze bídu a zmar. Slovenské povzbuzení. Ještě nemají všechno pod kontrolou. Naděje neumírá

Progresivisté na Slovensku i u nás v šoku: Slováci se nenechali zastrašit. Prozápadní...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky