Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Poturčenec horší Turka: Fiala v Izraeli políbil sionistický prsten. Svět ale sledoval Macrona v Egyptě. Nejen šéf OSN. Už i Británie a Itálie zděšena izraelským vražděním v Gaze. 7000 obětí, z toho polovina dětí! Kdy to vybouchne?

Poturčenec horší Turka: Fiala v Izraeli políbil sionistický prsten. Svět ale sledoval Macrona v Egyptě. Nejen šéf OSN. Už i Británie a Itálie zděšena izraelským vražděním v Gaze. 7000 obětí, z toho polovina dětí! Kdy to vybouchne?

26. 10. 2023

Tisk článku

Michal Svatoš dává do souvislostí lokajskou návštěvu premiéra Fialy s reakcemi rozhodujících evropských a světových špiček, které na rozdíl od naší současné kolaborantské státní reprezentace si uvědomují hrůzy pokračujícího sionistického vraždění žen a dětí v Gaze, které může mít děsivé důsledky pro celý svět

Úřadující vládce Čech Petr Fiala se včera vypravil do Izraele, a tamním vládnoucím sionistům hned na letišti nasliboval, že Česká republika bude neochvějně stát na straně Izraele, tak dlouho, jak bude třeba. A že bude pokračovat v dodávkách vojenského vybavení, které už do Izraele začala dodávat. Potom, se při dalších jednáních sionistům zavázal, že se prý osobně tento týden v Bruselu zasadí o to, aby Rada premiérů EU potvrdila jednoznačnou podporu Izraeli, a jeho právu na sebeobranu.

pp

A nakonec, asi aby dodal svým činům dramatičnosti, navštívil v nemocnici léčící se oběti přeživší brutální útok Hamásu, a celému světu v češtině i angličtině zopakoval novinku, že: brutalita útoku Hamásu by měla všechny vést k tomu, aby si uvědomili, za jaké hodnoty Izrael bojuje a jakému nebezpečí se brání (ty "hodnoty" Izrael v Gaze právě dokonale předvádí, pozn. PP).

Macron Izrael varoval

Fiala svou návštěvou Izraele nikoho na světě nepřekvapil, a kromě ČT a spol. se o ni svět nezajímal. Oči médií byly upřeny do Káhiry. Tam na společné konferenci vystoupili nahněvaní vůdcové dvou silných zemí: Egypta a Francie. Egyptský prezident as-Sísí zdůraznil, že vraždění civilistů (6 546), a dětí (2704) v Gaze už bylo dost, a varoval Izrael před pozemní invazí do Gazy.

Macron se k protiizraelské rétorice as-Sísího přidal. K překvapení Arabů prohlásil, že v úterý v Izraeli varoval místní politiky před riziky širšího konfliktu na Blízkém východě, a také jim řekl, že boj proti Hamásu musí být sice bez milosti, ale ne bez pravidel. A že Francie nebude praktikovat dvojí metr.

Mezinárodní právo platí pro každého a Francie nese univerzální hodnoty humanismu. Všechny životy jsou si rovny, všechny oběti si zaslouží náš soucit a náš trvalý závazek ke spravedlivému a udržitelnému míru na Blízkém východě. K Macronovým vzkazům Izraeli, se včera připojil i jordánský král Abdalláh II., a varoval, že ukončení konfliktu mezi Izraelem a Hamásem v Gaze je absolutní nutností, že jinak by mohlo dojít k „obrovské explozi“ na širším Blízkém východě.

pp

Čtěte ZDE: Všechno je jinak: Kdepak úder z čistého nebe! Za vším hledej stopu dolaru. Čemu slouží izraelská genocida Palestinců? Boj o Srdce světa. Pošle Fiala bojovat na Ukrajinu Čechy? Kdy ožebračovaní promluví a vyženou tyrany?

Již také Italové s Brity  

Obdobně se včera později večer vyjádřila i italská premiérka Meloniová. Sice stejně jako Fiala a další západní politici deklarovala právo Izraele na sebeobranu, ale jedním dechem dodala, že právo na sebeobranu musí být vykonáváno v souladu s mezinárodním právem. A že současná eskalace v Gaze hrozí výbuchem obrovského konfliktu, do kterého by na straně Palestinců, krom Sýrie a Libanonu mohly být vtaženy i další arabské země, a konfliktu by proti Západu mohli snadno využít i Rusko a Čína.

Také premiér Rishi Sunak vyzval včera při bouřlivé debatě v britské sněmovně Izrael, aby při své obraně dodržoval mezinárodní právo, a požadoval okamžitou přestávku v útocích, aby bylo možné dopravit humanitární pomoc trpícím civilistům v Gaze. Oznámil, že Británie již letecky odeslala do Egypta 21 tun pomoci pro Gazu, včetně více než 75 000 lékařských sad, solárních světel a vodních filtrů (zatímco Fiala oznámil dodávky vojenského materiálu Tel Avivu, pozn. PP).

pp

Čtěte ZDE: Nové důkazy: Nemocnici v Gaze opravdu bombardoval Izrael. Areál al-Ahli zjevně zasáhla izraelská vzdušná bomba Air burst. Stovky Palestinců rozdrceny a spáleny ohnivou koulí. Proč asi nevyjde izraelská taktika - To ne my, to oni?   

Šéfa OSN se sionistům asi svrhnout nepodaří

Britská dolní sněmovna se včera doslova otřásala útoky opozice proti Izraeli: Yasmin Qureshiová, bývalá vyšetřovatelka mise OSN v Kosovu, nyní předsedkyně parlamentních labouristů obviňovala Izrael, že lidé v Gaze jsou masakrováni, protože zůstali bez domovů, jídla a vody. A že toto je kolektivní trest palestinského lidu v Gaze za zločiny, které tito lidé nespáchali.

Skotská zástupkyně Mhairi Blacková celou situaci na Blízkém východě pojmenovala naprosto výstižně, když vyzvala k okamžitému příměří, a varovala: Pokud budeme příměří ignorovat, naléváme benzín do ohně v místě, kde k výbuchu, a k požáru, stačí pouhá jiskra.

Velmi ostře včera k okamžitému příměří v Gaze vyzval úřadující španělský premiér Sánchez: aby bylo umožněno urychlené zavedení humanitární pomoci v Gaze způsobem, který je systematický, trvalý a přiměřený mimořádným potřebám palestinského lidu.

Proti španělskému požadavku na okamžité příměří v Gaze se večer rychle zformovala tzv. proizraelská koalice – Berlín, Vídeň - a samozřejmě "německá" Praha. Španělsko, Portugalsko, Francie a další země se naopak tvrdě postavily za šéfa OSN Antónia Gutierrese, kterého se snaží Izrael svrhnout, protože si mu dovolil připomenout, že brutální útok Hamásu, byl odpovědí na dlouhodobou brutální politiku Izraele.

Jednou z možností, jak ve stále napjatější mezinárodní situaci ochránit alespoň své peníze před loupeživými nájezdy fialové pětikolky, inflací a "vševidoucím zrakem" Velkého bratra - a k tomu ještě současně podpořit další existenci Protiproudu - je spoření či "konzervace" svých financí ve zlatě. Nepodvoleným nabízíme bezpečnou metodu (zdaleka ne všechny totiž bezpečné jsou).
Mnozí naši čtenáři, diváci, příznivci a podporovatelé již ke své spokojenosti tuto možnost s námi využili (budiž jim velký dík!), mnozí o ní ale stále nevědí. Stačí si pustit některý z rozhovorů, který jsme nedávno odvysílali a pochopí. Braňme se! Nedejme jim nic zadarmo!

pp

Čtěte ZDE: Zlatá horečka v Protiproudu: Občanská sebeobrana proti fialovým loupežníkům. Markéta Šichtařová a spol. Jak spořit ve zlatě? Jak přelstít Velkého bratra? Hlavní je bezpečí: 5 tun falše. Pomozme sobě i svobodě slova! Nedejme se!

Přijde invaze uprchlíků do Evropy?

Pokud včera ráno Fiala v Jeruzalému sliboval sionistům, že se dnes v Bruselu osobně zasadí, aby Rada premiérů EU potvrdila jednoznačnou podporu Izraeli, a jeho právu na sebeobranu, byl naivní. Podle vysoce postavených berlínských diplomatů bude dnes a zítra takřka nemožné najít společnou řeč ani v požadavku na okamžité příměří, ani v požadavku na bezpodmínečnou podporu Izraele.

Proč země s velkou muslimskou komunitou, a nebo země, které jsou vystavené masové imigraci loděmi přes moře vyzývají k okamžitému příměří v Gaze, a k tomu, aby Izrael začal ihned dodržovat normy mezinárodního válečného práva, je jasné ze současného dění v Tunisku, které je hlavní branou nelegálních imigrantů do EU.

Na začátku tohoto měsíce nejprve tuniská vláda smetla dohodu o zabránění nelegální imigrace do EU z léta letošního roku, protože zjistila, že Brusel Tunisu, místo naslibovaných miliard eur za podpis smlouvy na výživu pochytaných a navrácených uprchlíků, kterou v létě Ursula von der Leyenová vítězně mávala nad hlavou, pošle jen almužnu 127 milionů eur, protože už nemá žádné další peníze.

pp

Čtěte ZDE: Sionistická zvěrstva šokují svět: Izrael zaútočil na křesťanskou nemocnici v Gaze bombou JDAM. Upálené ženy a děti žalují. Obětí může být až 3000. Arabský svět ve varu. Izraelským lžím o raketě Islámského džihádu nikdo nevěří

Washington se kroutí v bolestech   

A včera Tunis udeřil znovu, a tvrdě, a začal v parlamentu projednávat návrh zákona, na důslednou kriminalizaci všech vztahů s Izraelem, a na udělování doživotních trestů za jakékoli vztahy s Izraelem, a dokonce má být i trestný jakýkoli pokus o normalizaci vztahů s Izraelem, a nebo výzva k němu. Každý obchod s Izraelem má být kriminální čin. Tunis nemá diplomatické vztahy s Izraelem, a letos v létě došlo k teroristickému útoku poblíž synagogy na Djerbě, při kterém zahynuli dva bezpečnostní důstojníci a dva židovští návštěvníci, francouzský Tunisan a izraelský Tunisan.

Ještě větší ránu plánům Washingtonu na normalizaci vztahů s Izraelem zasadila tento týden neoficiálně Saudská Arábie, jejíž vysocí diplomaté začali všude šířit, že Saúdská Arábie ukládá plány na normalizaci vztahů s Izraelem podporované Spojenými státy k ledu, a signalizovali zásadní přehodnocení zahraničněpolitických priorit vzhledem k eskalaci války mezi Izraelem a Palestinci.

Podle všech posledních analýz jsou všechny režimy v Africe, a na Blízkém Východě v ožehavé situaci. Díky fiskální politice ministryně financí USA madam Yellenové jsou jejich splátky za dolarové půjčky extrémně vysoké, a všechny tyto režimy vysávají z hotovosti, jak vysokými úroky, tak odlivem dolarů z Afriky a Blízkého východu do USA, kde jsou směňovány za americké vládní dluhopisy.

pp

Velmi nás těší, kolik z Vás chce dát najevo svoji příslušnost k hnutí odporu a solidaritu s pronásledovanými nepodvolenými médii.

Trička Protiproudu ve velikostech L a XL, si můžete objednat na adrese: [email protected]. Možnost po dohodě vyzvednutí osobně v redakci, nebo zasíláme poštou na dobírku. Cena 300 Kč + poštovné. Pro osobní odběr volejte na redakční telefon 737 461 817. Po dohodě vám trička připravíme k vyzvednutí v Praze v Opletalově ulici.

Co nám Fiala a ČT neřekne

Místní vlády nemají peníze ani na pokrytí drahých energií a základních potravin zdražených sankcemi proti Rusku pro chudý lid. Miliony chudáků tak začínají mířit do Evropy, aby se zachránili před hladem, a místním vládám jejich pohyb na sever vyhovuje, protože se jich, tak zbaví, a nebudou je muset živit, a ještě začnou svým příbuzným z Evropy do Afriky a na Blízký Východ posílat vydělané peníze.

Kdo současnou válku Západu proti zbytku světa prohrává je jasné z nejnovějších událostí v Kongu. Jedno z největších světových nalezišť lithia Manovo bylo místní vládou převedeno z australského vlastníka AVZ na čínského vlastníka! Za vším stojí pro Afričany drahý dolar, ale levný jüan! Důvodem odebrání těžební licence australské firmě AVZ byla pomalá příprava na těžbu lithia.

O tom všem nám Fiala a ČT nevypráví. Museli by se totiž dostat k českým národním zájmům. Jenže oni nevědí, co to je. Nebo to alespoň úspěšně předstírají.

(redakčně kráceno)

Zdroj.

pp 
Tagy článku

Doporučujeme

Západ prohrává: USA tlačí na Kyjev, aby se vzdal. I britský generál Sir Richard Barrons věští porážku. Podle CIA už není čas a Kyjev by měl válku ukončit. Na mobilizaci nejsou peníze. Blíží se konec ukrajinského dobrodružství Západu?

Západ prohrává: USA tlačí na Kyjev, aby se vzdal. I britský generál Sir Richard Barrons...

Model 11. září počesku pokračuje: Oficiální verze má čím dál větší trhliny. Záhada dopisu na rozloučenou. Jako pas teroristy Atty? Opravdu se Kozák přiznal ke klánovické vraždě? A co Bílý dům? Čeká nás rok velkých změn?

Model 11. září počesku pokračuje: Oficiální verze má čím dál větší trhliny. Záhada "dopisu...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky