Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Import brutálních zločinců: Nejlepší metoda pro beztrestnost. Není zločin jako ideozločin. Ukrajinci přizabili bezbranného muže. Dostali pokutu. Prý budou sekat dobrotu. Justiční výsměch. Necháme si to líbit?

Import brutálních zločinců: Nejlepší metoda pro beztrestnost. Není zločin jako ideozločin. Ukrajinci přizabili bezbranného muže. Dostali pokutu. Prý budou sekat dobrotu. Justiční výsměch. Necháme si to líbit?

5. 1. 2024

Tisk článku

Karel Bek přináší text blogerky Slovanky o dalším skandálním případu, kdy česká justice osvobozuje importované brutální násilníky - tentokrát opět z Ukrajiny - zatímco Čechům, kteří se "proviní" veřejné vyjádřeným zakázaným myšlením či názorem dává tvrdé pálky

Jistě jste již také někde narazili na informaci o nedávném brutálním násilném útoku dvou Ukrajinců na zákazníka taxi, který skončil s těžkými zraněními v nemocnici. V právním státě by tito jedinci zůstali ve vazbě, případně by byli dále vyšetřováni – a posléze odsouzeni. A to nepodmíněně.

Nicméně v banánových republikách pod kuratelou EU tomu tak dávno není. Zatímco již stovky lidí mají u nás několikaletou podmínku za poznámky na sociálních sítích, jimiž nikomu reálně neublížili, skuteční násilníci se stávají beztrestnými.

Čistý rejstřík

Soudce klatovského soudu násilníky zcela zprostil obvinění a brutální útok, při kterém muži praskla lebka, nebude nijak potrestán. Dalo by se to ještě nějak pochopit, pokud by byl on agresorem a dva Ukrajinci oběťmi.

Tak to ovšem nebylo. Ukrajinci chtěli, aby jim přenechal taxi, do kterého nastoupil dřív než oni a měl tedy jasně právo se nechat přednostně odvézt. Oba muži ho posléze z taxi vytáhli a brutálně zbili.

Soud však neuznal za vhodné uložit Ukrajincům jakýkoli trest – mimo pokuty. Poškozenému mají zaplatit 260 tisíc korun, dalších 40 tisíc poté zdravotní pojišťovně.

Mají tedy zcela čistý trestní rejstřík a pokud se jedná o jedince, kteří se živí například prodejem zbraní, drog nebo pašováním ilegálů, což je nový velmi lukrativní kšeft, který podle informací z Německa převzali od Arabů a Turků zejména Ukrajinci, pak je pro ně pokuta zcela zanedbatelnou.

Pokud navíc mohli uniknout „mlýnku na maso“, pak jde jistě o jedince, kteří měli dostatek prostředků na to, aby si mohli zaplatit cestu na západ. Přitom právě podobní agresivní násilníci by se měli objevit na frontě jako první.

Když si to srovnáte s rostoucím počtem „ideozločinů“, které v poslední době řeší naše soudy, pak nelze podobný rozsudek považovat za nic jiného než výsměch oběti ze strany justice - stejně brutální jako vlastní útok.

Nedejme se jim jen tak! 

Jak se vlastními silami úspěšně léčit a udržet si zdraví BigPharmě, covidovým vakcinátorům a selhávajícímu zdravotnímu systému navzdory?

V rozhovoru Petra Hájka s mužem, který stojí za pozoruhodným přípravkem, jenž má překvapivě dobré výsledky v léčení jak některých fatálních onemocnění, tak následků vakcinace, najdete další informace

Sledujte ZDE: Zázrak uložený do medu: Cesta tam (do Číny) a zase zpátky. Tisíce let a tisíce zkušeností v extraktu. Jsou to záhadné organismy: Ani rostlina, ani živočich. Dřevo kazí, životy zachraňují. Energie a imunita. Zdraví patří do našich rukou!

Maximálně podmínka

Tvrdší trestání ideozločinů a bagatelizace násilných zločinů vybraných jedinců (ať už na základě národnosti, rasy, politické příslušnosti či jakékoli jiné pachatele vyviňující charakteristiky) je vlastně typické pro všechny diktatury.

U nás se s tím začalo už před několika lety, kdy se hodně propírala kauza Afričana, který si zašel z Německa na naše území, kde brutálně znásilnil a okradl nezletilou dívku. Také on dostal neobvykle mírný trest, který byl velmi mírně zvýšen až po značných protestech veřejnosti. Zpočátku byla dokonce v jeho případě snaha uhrát vše na psychickou nemoc.

Na druhou stranu ve stejné době, kdy se snažili zcela vyvinit tohoto vetřelce ze znásilnění, probíhaly první procesy s lidmi, kteří nějak „nevhodně“ okomentovali útoky na mešity na Novém Zélandu. Ti, kteří je v diskuzích byť jen v náznaku schvalovali, dostali 3letou podmínku.

A nyní, v době, kdy jsou osvobozeni brutální násilníci, dochází k dalším soudním procesům s ideozločinci, kteří dostávají nepřiměřené tresty. Stačí, aby někde něco napsali na sociálních sítích, veřejně prohlásili, nosili nevhodnou nášivku nebo vedli akademickou debatu.

Nikdo z nových ideozločinců neskončí bez trestu. Ovšem tyto rozsudky nejsou nijak náhodné. Jedná se o jednotný vzorec, používaný v mnoha zemích EU.

Justiční zvůle je v tomto směru obdobná také v Německu, kde je již téměř každý muslimský vrah psychicky nemocný. Mnoho dalších násilníků bylo osvobozeno – a to i v případě brutálního napadení či znásilnění.

Samozřejmě zde hovoříme výhradně o jedincích „chráněných,“ tedy o těch, které si Němci v posledních desetiletích dovezli z arabských zemí, Afriky či Turecka.

Jeden aktuální případ z Německa se v mnohém velmi podobá tomu, ve kterém Ukrajinci brutálně zbili zákazníka taxi. Zde pro změnu tři muslimští bratři zbili zdravotníka do bezvědomí, přičemž čin se podařilo dokonce natočit.

Jednou z možností, jak ve stále napjatější mezinárodní situaci ochránit své peníze alespoň před loupeživými nájezdy fialové pětikolky, inflací a "vševidoucím zrakem" Velkého bratra - a k tomu ještě současně podpořit další existenci Protiproudu - je spoření či "konzervace" svých financí ve zlatě. Nepodvoleným nabízíme bezpečnou metodu (zdaleka ne všechny totiž bezpečné jsou).

Mnozí naši čtenáři, diváci, příznivci a podporovatelé již ke své spokojenosti tuto možnost s námi využili (budiž jim velký dík!), mnozí o ní ale stále nevědí. Stačí si pustit některý z rozhovorů, který jsme nedávno odvysílali a pochopí. Braňme se! Nedejme jim nic zadarmo!

pp

Sledujte ZDE: Peníze nejsou tím, čím se zdají být: Mezi černou magií a zázrakem. Státní převrat pod zn. FED. Titanic, Lincoln, Kennnedy: Vraždy? Basilej 3 - a hned tu byl covid! Další velká krize na dohled. Záchranný vor. Návštěvník z hvězd nabízí pomoc

Rizikové povolání

A co mají oba případy z ČR a Německa – mimo brutálního bití a systémem protěžovaných „dovezených“ pachatelů – společné? Také zde zůstávají zločinci na svobodě.

Scény ze Sana Klinikum v berlínské čtvrti Lichtenberg jsou nesnesitelné. Ukazují, jak tři bratři srazí zdravotníka na zem v záchranném centru a zmlátí ho do bezvědomí, stejně jako zaútočí na lékaře a masivně mu vyhrožují.

Útok se odehrál již na Silvestra, šokující video se však dostalo na veřejnost až nyní. Ukazuje také pečovatele ležícího nehybně na zemi.

Dvaatřicetiletý muž utrpěl poranění lebky a potřebuje psychologickou léčbu. Pachatelé způsobili lékaři zranění v obličeji, včetně monoklu na oku. Jen díky odvážnému zásahu příbuzných pacienta a dalšího nemocničního personálu se situace nezhoršila.

A proč k incidentu došlo? Bratr obou měl krvácející ránu na ruce a byl přivezen sanitkou kolem 0:45 ráno. Protože se mu a jeho bratrům zdála čekací doba příliš dlouhá, opilí muži křičeli na nemocniční personál: „Zabijeme vaši rodinu“ a „Podřízneme vám hrdlo.“

Po slovních útocích trojice se dva z nich stali násilnými.

Policisté bratry dočasně zadrželi. Během prohlídky u nich policie našla narkotika. Všichni byli vzati do vazby, museli střízlivět až do 8 hodin ráno.

Záhy poté, co vystřízlivěli, byli ovšem propuštěni.

Čtěte ZDE: Konflikty Čechů s Ukrajinci se stupňují: Pár facek Ukrajinkám na pouti. Názor „násilníka“ z Plas vládní politiky ani média nezajímá. Střílel i před nočním klubem v Praze Banderovec? Dům hrůzy na Žižkově plný Ukrajinců. Co s tím?

Podle jednoho mustru

Jak tedy sami vidíte, jde o jakýsi vzorec, který nyní používá justice v některých zemích Evropy. Pokud by násilníci nebyli v obou případech cizinci z protežovaných skupin (u nás Ukrajinci, v Německu Arabové), pak by jistě dostali tresty, jaké si skutečně zaslouží.

A jaký je většinou další scénář? Co se týká propuštěných zločinců v Německu (či jinde v Evropě), tak ti se většinou záhy po podobném incidentu seberou a zmizí buď do své domoviny nebo kamkoli, kde mají nějaké příbuzné – hlavně však pryč ze země, kde již mají vroubek.

Něco podobného tedy očekávejme i v kauze Ukrajinců, kteří zbili zákazníka taxi. Jejich osvobození je podmíněno tím, že dva roky budou sekat dobrotu. To by zřejmě nevydrželi, takže pro ně bude lepší odejít od jiné „země zaslíbené“.

Domů se samozřejmě nevrátí, aby se nemuseli stát potravou pro děla, ale pravděpodobně zakotví v některé jiné evropské zemi, kde se zatím nestali objektem zájmu trestních orgánů.

Ostatně, rejstřík mají i u nás čistý…

Zdroj.
Tagy článku

Doporučujeme

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války je zločin. Vyznamenat Clintona? Nechutné! Kdy vystoupit z NATO? Udělali z ČR překupníka zbraní. Lejnová patří za mříže. EU je zločinecká organizace. Uvidíme se na Václaváku?

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války...

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí - to my jemu. Myš, která řve ze Strakovky i z Hradu. Udělali z nás fialový terč. Pokud bojovat - tak s nimi! Chcete umírat za NATO?

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky