Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Opíjení sionistickým rohlíkem přestává na Západě fungovat: Protesty studentů v USA nabírají na síle. Odkryté masové hroby žen a dětí u nemocnic v Gaze. Vraťte se do Polska! Přijde izraelský útok na Rafáh? Pokrytectví a dvojí metr

Opíjení sionistickým rohlíkem přestává na Západě fungovat: Protesty studentů v USA nabírají na síle. Odkryté masové hroby žen a dětí u nemocnic v Gaze. Vraťte se do Polska! Přijde izraelský útok na Rafáh? Pokrytectví a dvojí metr

24. 4. 2024

Tisk článku

Pavel Kopecký komentuje vývoj na amerických univerzitách, kde se lavinově šíří protiizraelské protesty a zatýkání studentů a přináší děsivé svědectví publicistky Caitlin Johnstoneové o genocidě Palestinců v Gaze, které se může chystanou ofenzívou sionistů na Rafáh znásobit řádově

Západ vydal (směšný) zatykač na Vladimíra Putina za to, že prý nechal "unést" (tedy zachránit a evakuovat z frontových oblastí) děti ruskojazyčných obyvatel v oblastech, které se referendem připojily k Ruské federaci. Izrael masakruje tisíce palestinských dětí a jejich matek - a všechno je v pořádku. I na olympiádě může závodit pod svou vlajkou. Ten dvojí metr je obludný. 

Podpora Západu Izraeli je podporou zabíjení a genocidy nevídaných rozměrů. Dokonce i administrativa Joe Bidena, která - tak jako většina politické scény v USA - je ovládána sionistickou lobby, začíná couvat. Vzhledem k nemožnosti zakrýt rozsah izraelských zločinů v Gaze, občas "důrazně vyzývá" Izrael, aby na genocidním jednání vůči Palestincům ubral (a současně jim právě dodává za další desítky miliard dolarů zbraně k dalšímu vraždění)..

pp   

Radikální levicové křídlo demokratické strany je totiž stále více nespokojeno s podporou sionistického vraždění Palestinců, což se projevuje v Bidenově klesající podpoře před prezidentskými volbami. Na předvolebních shromážděních se objevuje stále víc protestujících s palestinskými vlajkami a s transparenty proti Izraeli.

Co je pro levičácký Deep state ještě více znepokojující jsou protesty šířící se mezi studenty na univerzitních kampusech, kde se šíří masově protiizraelské nálady právě mezi levicovým studentstvem, které je důležitou voličskou základnou Demokratů a Joe Bidena. Protiizraelské demonstrace na univerzitách jsou stále divočejší a násilnější.

Vraťte se do Polska!

Během propalestinské demonstrace v pondělí 22. dubna na slavné Yaleově univerzitě demonstranti zablokovali provoz kolem univerzitního kampusu v New Havenu v Connecticutu a požadovali, aby se škola distancovala od výrobců zbraní. To vedlo k zásahu policie, při němž bylo zadrženo přes 40 lidí, jak uvádí studentské zpravodajství. 

Jen pár hodin před tím kvůli napětí v kampusu v New Yorku Kolumbijská univerzita zrušila prezenční výuku. Policie tam provedla zásah proti protestnímu táboru už minulý týden a zadržela přes sto lidí. Studenti tam skandovali na adresu sionistů "Vraťte se do Polska!"

Dokonce i u nás studenti UMPRUM vyvěsili na budově palestinské vlajky, proti čemuž vedení školy rázně zasáhlo a vyzvalo je k okamžité stažení vlajek. Ty ukrajinské akademickým bafuňářům ale kupodivu nevadí.

DOPORUČUJEME:

Zdraví v Protiproudu: Fantastické houby. Zkušenost patologa s vyléčením cirhozy jater. Pro nádory zhoubné i nezhoubné. Překvapivý detox. Jak na mozek, paměť a kognitivní schopnosti? Bambus a cévy. Čokoláda nejen pro děti. Pomozme si!

SUPERPOTRAVINY A ZÁZRAČNÉ HOUBY SUPRAMEDEX 
objednávejte zde.

 

Protiizraelské protesty se šíří jako lavina i na dalších amerických školách. Kromě New Yorku a Yale vznikají propalestinská stanová městečka i na kampusech Emerson College v Bostonu a Massachusettského technologického institutu v sousedním Cambridgi.

 

Antisemitismus? Ne, antisionismus!

K situaci se vyjádřil i prezident Joe Biden. O víkendu se nechal slyšet, že jeho administrativa vynakládá na ochranu židovské (respektive její sionistické části) komunity plnou sílu federální vlády. „I v nedávných dnech jsme viděli obtěžování a volání po násilí proti Židům,“ řekl. „Tento očividný antisemitismus je trestuhodný a nebezpečný, a na vysokoškolských kampusech ani nikoliv jinde v naší zemi nemá absolutně žádné místo.“

Ortodoxní rabín Elie Buechler působící na Kolumbijské univerzitě a na její přidružené škole Barnard College podle místních médiích sdělil na internetu židovským studentům, že kampus a městská policie nemohou zajistit jejich bezpečnost. „Hluboce mě bolí, že to říkám, ale silně doporučuji, abyste se co nejdříve vrátili domů a zůstali tam, než se situace v kampusu a kolem něj dramaticky nezlepší,“ napsal sovkám studentů před začátkem židovského svátku Pesach.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Jak si uchovat zdraví a zlepšit vyhlídky na plný život - navzdory pokusům Schwabů, Gatesů a Big Pharmy o opak - o selhávajícím "fialovém" zdravotnímu systému ani nemluvě?

 

SLEDUJTE: Zdraví bez chemie: Elixír života jménem C 60? Šance i pro oběti vakcinace. Proč zemřel vynálezce PCR testů? Výpověď lékařky o zázračném uzdravení. Vražda je součástí systému. Dosažitelná pomoc pro každého. Nejprve musíme přežít!

Některé zásadní odpovědi najdete v rozhovoru Petra Hájka s ing. Jiřím Černotou - nejen na téma jednoho zcela mimořádného prostředku na posílení těla i ducha - a dosažení praktické dlouhověkosti

 

Masové hroby v nemocnicích

A co že je příčinou těchto protiizraelských protestů, které zachvátily převážně levicovou část mládeže na Západě? Hlavně děsivé informace z Gazy. Například ty, které dokazují, že Izrael mění nemocnice Gaze v masové hroby žen a dětí.

Jak uvádí publicistka Caitlin Johnstoneová: „Masový hrob vytvořený izraelskou armádou byl odkryt v nemocnici v Gaze, kde byli palestinští civilisté oběťmi strašlivého masakru. Nejde ale jen o nemocnici al-Shifa, kde objevili masové hroby již dříve, ale o další a další nemocnice, kde se zjevně odehrávaly scény vraždění civilistů, které si nic nezadají s výjevy z německých nacistických koncentračních táborů v druhé světové válce.

V tomto případě jde o masakr v gazovském Násirově lékařském komplexu v městě Chán Júnis. Zde bylo odkryto asi 210 těl v hromadném hrobě poté, co se izraelské síly začátkem tohoto měsíce stáhly z města. Dva hrůzné masakry, dva různé masové hroby plné palestinských civilistů u nemocnic."

Hlavně zamaskovat zločiny

Izraelská armáda útočí cíleně na nemocnice, vraždí civilisty a snaží se spolu s obětmi pohřbít důkazy o svých zločinech. Západní propaganda se proto intenzivně zaměřuje na obviňování protestujících z antisemitismu - nejen na univerzitních kampusech.

pp

Čtěte ZDE: Nemocnice jako popraviště: Izraelská genocida Palestinců. Bombardují a vraždí civilisty. Zranění nesmějí mít možnost ošetření. 410 bestiálních útoků. Zabíjení zdravotníci. Popravy v márnicích. Zfalšované důkazy. A nic...

Roní krokodýlí slzy nad tím, že někteří sionističtí univerzitní studenti mají "nepříjemné pocity", když jim jejich kolegové říkají, že Palestinci jsou rovněž lidské bytosti. Propaganda současně zamlčuje všechna fakta o tom, že Izrael systematicky masakruje neozbrojené civilisty včetně dětí a pohřbívá je v masových hrobech vedle nemocnic.

Nebo skutečnost, že izraelská armáda cíleně vraždila děti v Rafáhu. Nebo skutečnost, že Mezinárodní trestní soud už dokonce zvažuje obvinění Benjamina Netanjahua a dalších izraelských představitelů z válečných zločinů.

Hlavně neurazit city "menšin"

Veškeré západní vytáčky kolem izraelských masových zvěrstev v Gaze za posledních šest měsíců se točily kolem ublíženeckých pocitů sionistů, nikoli životů systematicky vyvražďovaných Palestinců. 

Kdekoli se naskytne příležitost zaměřit na to, jaké mají pocity politicky nejrůznější skutečné či uměle vyráběné "menšiny", západní média se vrhají do "progresivistického boje" s bouřlivým nadšením. Kdekoli je příležitost zaměřit se ale na izraelská zvěrstva, mediální bojovníci za "lidská práva" náhle nejsou k nalezení.

"Pokud patříte k Palestincům, můžete vidět celou svou rodinu vyvražděnou přímo před vámi a západní politicko-mediální třída vás nebude považovat za oběť. Pokud patříte ke skupině, kterou impérium považuje za člověka - nejlépe ještě z oslavované sexuální menšiny, pak i pouhá urážka vašich citů bude považována za neodpustitelný zločin z nenávisti,“ konstatuje Caitlin Johnstoneová.

pp

Čtěte ZDE: Dokonalý paradox: Izraelci vážně plánují vyvraždit celé etnikum. U koho se asi inspirovali? Konečné řešení palestinské otázky. Musíme je zabíjet, zabíjet a zabíjet. Tohle se Černochové bude líbit: Složte zbraně, a nechte se povraždit!

Izrael ví, že ve skutečnosti jeho vraždění má podporu Západu. a tak přes protesty části západní veřejnosti a formální varování svých západních spojenců připravuje rozsáhlou vojenskou operaci v Rafáhu. Právě tam vytlačil téměř milion a půl palestinských civilistů z ostatních zničených měst v pásmu Gazy.

Podle pozorovatelů, kteří znají situaci v Rafáhu, taková operace bude znamenat další masy zavražděných civilistů. Jestli se dosavadní oběti počítají v desítkách tisíc mrtvých, mohou se řádově změnit na stovky tisíc.

To už ovšem ukrýt nepůjde. A minimálně arabský svět se dá do pohybu. Bude to Západ riskovat?

U nás to sice vládnoucí politici a korporátní média zvládnou žvaněním o antisemitismu - ale nejen v USA se schyluje k volbám.

A tamní veřejné mínění se sionistickým rohlíkem už tak snadno opít nedá. 

Zdroj.

pp  


Tagy článku

Doporučujeme

Není nad férové zápolení: Porazí dusík v Paříži kysličník uhličitý? Jo a zastavte Putina! Olympiáda jen pro hodné zvané. Vyloučí nás? Utkají se jen A a B týmy Švýcarska? Místo soutěžení dohoda. Budou v USA před volbami střídat?

Není nad férové zápolení: Porazí dusík v Paříži kysličník uhličitý? Jo a zastavte Putina!...

Trumpova kontrarevoluce: Návrat domů. Žádné nové války, žádné nové daně. Váleční zaprodanci globalistů jsou k smrti vyděšeni. A s nimi všichni Fialové, Rakušanové, Pekarové u nás i v Bruselu. Užijme si tento okamžik, chcimírové!

Trumpova kontrarevoluce: Návrat domů. Žádné nové války, žádné nové daně. Váleční zaprodanci...

Na začátek stránky