Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Lžou nám ráno, v poledne i večer: Démon strachu, kterým se nejlépe manipuluje. Kdy dojde ropa? Co lesy či slavná ozónová díra? Jádro, Putin a vysavač. Klima a počasí. Co s tím? Přestat platit státní a korporátní média!

Lžou nám ráno, v poledne i večer: Démon strachu, kterým se nejlépe manipuluje. Kdy dojde ropa? Co lesy či slavná ozónová díra? Jádro, Putin a vysavač. Klima a počasí. Co s tím? Přestat platit státní a korporátní média!

24. 6. 2022

Tisk článku

Pavel Kopecký přináší úvahu nám známé "neznámé autorky" o dosud velmi úspěšném umělém vytváření strachu jako metody k ovládání občanů - což se v posledních letech stupňuje do naprostých absurdit, a přesto to manipulátorům a dezinformátorům stále vychází...

Pokud se poslušné masy bojí, pak se i lépe ovládají. Jsou ochotny rezignovat na demokracii i Ústavu a jsou schopny konat přesně podle instrukcí médií. To jsme ostatně zcela jasně viděli poslední dva roky, kdy se naplno odkryla ovladatelnost lidí lépe než kdykoli jindy. Pokud se však podíváte do poměrně nedávné historie, pak si uvědomíte, že udržování lidí v neustálé panice a strachu cestou vykreslování scénářů, k nimž nikdy nedošlo, probíhá již dlouhá desetiletí.

pp

Avšak i přesto se většinová masa stále nechává ovlivnit a věří všemu, s čím přijdou média a politici. Přestali lidé postupně myslet a nechají za sebe přemýšlet  politiky a média, která tvrdí, že jsou nezávislá, ale ve skutečnosti jsou plně závislá, a píší v žoldu toho, kdo je platí?

Myslící lidé, kteří nevěří všemu, co jim předloží systém a korporátní média, jistě znají ten či onen opakující se vzorec. S tvrzením o neviditelném nepříteli jsou lidé udržováni v panice. Roztržití a ve strachu zůstáváte věrni systému pseudodemokracie, který nemá nic společného se spolurozhodováním.

Čtěte ZDE: Destruktivní zelená agenda: Kolektivní Západ se dál střílí do vlastních nohou. Sebevražedná politika vůči Rusku. Uměle vyvolané zdražování energií a ochromení výroby. Čeká svět hladomor kvůli nesmyslně drahým hnojivům?

Kdy dojde ropa? Vždycky 40

Pro dospívající může být v současné době předpokládaný konec světa kvůli v ovzduší po miliardy let běžnému CO2 důvodem k panice. Pamětníci však vědí, kde je pravda. Média stylizují tvrzení jako obrovský problém, vzniká hysterie, díky níž někdo vydělává obrovské množství peněz.

Podvody se stále dokola opakují a mnohdy se z nich stává až náboženství (viz zelení Greténi). Především na nich však někdo pohádkově vydělává, zatímco vyplašené masy poslušně plní zadání, bez odmlouvání živoří a všechno to dobrovolně platí.

Nejpozději od 70. let (1977) se předpovídá konec světových zásob ropy v příštích 40 letech. Americký prezident Jimmy Carter v televizním projevu znepokojil svět rychle se zmenšujícími dodávkami. Zajímavé je, že pokud se dnes zeptáte British Petrol, jak dlouho vydrží zásoby ropy, dostanete stejnou odpověď: „Asi 40 let.“ Ti, kteří to ještě zažijí, se mohou těšit na tutéž odpověď i za dalších 40 let.

V mnoha scénářích soudného dne záleží na tom, čí je to názor a kdo z něj má prospěch. Laureát Nobelovy ceny za fyziku Laughlin v roce 2012 prohlásil, že nám všem nevyhnutelně dojde ropa. Hrozila strašlivá energetická krize. Popsal ji také v knize, která byla velmi propagována. Postupem času se stal opatrnějším. Možná za 100-300 let, začal tvrdit.

Čtěte ZDE: Horko neustupuje: Můžou za to pšoukající krávy? Trump ulevil farmářům. Co všechno si chtěl Obama zapisovat? Za vším hledej bažiny. Příroda umí dokonale recyklovat. Chatrná logika ekoaktivistů

Také lesy prý zmizí

Od 70.let „odborníci“ prohlašovali, že lesy umírají. Hannes Mayr, tehdejší vídeňský profesor, smrtelně vážně oznámil, že v roce 2000 už žádné lesy nebudou. „Nejdřív zemře les, pak zemře člověk,“ hlásali neustále novináři, kteří si byli vědomi požadavků na potřebné vyvolávání paniky. Kolektivní klam o údajném vymírání lesa, živený médii s vysokým nákladem, vedl mimo jiné k posílení Zelených a učinil z nich v mnoha zemích parlamentní strany. V roce 2000, alespoň v Rakousku, bylo jasné, že je tam „více lesů než kdy předtím“.

Zvídaví novináři často došli k závěru, že jde nejen o hloupost, ale také podvod. Například v Rakousku bylo znečištění ovzduší v průmyslovém areálu společnosti Voest, který byl v té době stěží vybaven filtry, měřeno a extrapolováno na celé spolkové území. Snímky mrtvého smrku v Krušných horách obletěly svět a přispěly k podpoření tvrzení o tom, že brzy zde nebudou žádné lesy.

Podobný scénář vedl k vynálezu umírání lesa německým profesorem Bernhardem Ulrichem. Smíchal odpovídající obrazový materiál se svou dosud málo zmiňovanou teorií kyselého deště a nakonec se mu dostalo široké pozornosti.

pp

Čtěte ZDE: Podnebí na lavici obžalovaných: Ortel vynesen. Přelomové a skandální rozhodnutí pražského soudu. Podal si pařáty s klimatickými šílenci a vyrazili proti lidem. Soudcokracie nám říká: Volby jsou zbytečné. Dovolíme jim to?

Mimochodem, je pravda, že mnoho jehličnanů ve střední Evropě  dnes a denně umírá. Umírají jen proto, že monokultury jsou nepřirozené, přirozené jsou v této oblasti jen smíšené lesy. Chamtiví spekulanti nahradili zdravé smíšené lesy rychle rostoucími jehličnany. Příroda reagovala pomalu, ale neúprosně, například kůrovci. Co je však skutečné, je dlouho známé, každoročně postupné ničení deštných pralesů.

Díra v hlavě, ne v ozónu

Další katastrofou, která by podle těch, kdo rádi vyvolávají paniku, zaručeně vyhladila lidstvo, byla ozonová díra (pamatujete si na tehdejší paniku kolem starých ledniček?). Takzvané fluorochloruhlovodíky (CFC – u nás také nazývaný freon) zázračně unikly do atmosféry a vytvořily díru v ochranné ozonové vrstvě nad jižním pólem. Ozonová díra tam pravděpodobně vždy existovala, podléhá ročnímu cyklu. To bylo známo od roku 1930.

Důvodem byla předpokládaná převládající teplota na pólu. Podle zprávy C. O. Weisse, bývalého ředitele Physikalisch-Technische Bundesanstalt Braunschweig, byl spouštěč humbuku kolem ozonové díry spíše banální. Chemický gigant Dupont držel práva na CFC po celém světě, jejichž platnost vypršela kolem roku 1980. Jako náhrada, také společností Dupont, byly patentovány nové HFC. Ať už jde o fámu nebo pravdu, firma měla ekonomický zájem na tom, aby se CFC staly nepoužitelnými pro konkurenci.

Čtěte ZDE: Praha: Pieta za účasti teroristů? Co jsou zač tihle "klimatičtí rebelové"? Nepřípustná tolerance zeleného teroru. Občané jako rukojmí k ničemným cílům. Sestřelí vás jednou v letadle? Až jednou ztratíme nervy...

Montrealský protokol z roku 1990 ve skutečnosti zakázal nebo přísně omezil celosvětovou výrobu a použití. Zatímco vzácní kritici si v té době všimli, že ze světových oceánů se vypařilo pravděpodobně tisíckrát více chloru, který údajně zničil ozonovou vrstvu, byla udělena Nobelova cena Paulu Crutzenovi za údajný důkaz způsobu působení CFC v atmosféře.

Kolem roku 2010 čínští vědci konečně dokázali v odborných publikacích, že CFC a pokles ozonové vrstvy spolu nemohou mít nic společného. Dodnes je mnoho médií přesvědčeno, že vlády zastavily ničení ozonové vrstvy. Úspěšné drama obklopující ozonovou díru, posloužilo jako model pro Kjótský protokol a dnešní klimatickou hysterii kolem CO2.

Klima s počasím sice nesouvisí - a přesto...

Předepsaný strach z „jisté“ klimatické smrti, zdokonalený zkušeností s popsanými scénáři soudného dne, na nás nyní prší ze všech kanálů. Stejně jako v případě odumírání lesů nebo ozonové díry jde spíše o pocity než o nevyvratitelná vědecká fakta. V neposlední řadě pravděpodobně z tohoto důvodu je nám předváděna  duševně nemocná 16letá dívka, která má především u mladých sloužit jako hlavní prostředník pro sdělování vizí konce světa prostřednictvím CO2. Akademická diskuse na toto téma je stěží možná, protože nesouhlasný názor může vést k náhlému konci kariéry, jako u předchozí hysterie.

Čtěte ZDE: Nevinné děti: Známý nástroj bolševiků k manipulaci dospělých. Kdo stojí za loutkou Gretou Thunbergovou? Deep State v akci pod falešnou vlajkou. Vzdělání je zbytečné? Jak zničit svět? Strašil už Gretin pradědek

Všechny poplašné zvony by měly zvonit pro každou vědecky zaujatou osobu, pokud se jakékoli odlišné teorie nazývají „popírání“. Skutečně vědecké je pouze vytvoření teorie, která může být na základě nesporných důkazů potvrzena nebo naopak popřena. Jenže dnes se opoziční názory na některá témata zakazují. A systémová média vždy spolehlivě nasměrují veřejné mínění požadovaným směrem. Každý krásný letní den je důkazem globálního oteplování.

Ti, kteří provádějí „správný“ výzkum, se nemusí starat o svůj pokrok a financování svých projektů.  Ale každý, kdo si myslí, že studuje „něco o klimatu“, nemá zdroje založené na vědeckých důkazech. Spíše dnes studujete environmentální politiku, ochranu životního prostředí nebo děláte magisterský titul v oblasti změny klimatu. S velkými pracovními příležitostmi, protože kvazi-náboženské klimatické předpisy v oboru se zvyšují a dříve či později donutí každou kancelář a každou velkou společnost zaměstnávat tematické „odborníky na klima“.

Jádro? Putin měl pravdu...

Otázka jaderné energie je obzvláště ostudná. Nejpozději od havárie reaktoru v Černobylu byli lidé přesvědčeni, že jaderná energie je zlá a potenciálně smrtelná pro lidstvo. A evropské země začaly jedna za druhou elektrárny zavírat, což dnes podporuje i EU. Zatímco Rusko a Čína se nyní technicky rychle vyvíjí s bezpečnými jadernými reaktory, které překonaly prakticky všechny počáteční problémy, tak Německo elektrárny zavírá a ničí své dodávky energie a tím i svou konkurenceschopnost na příkaz socanů a Zelených – a další země ho poslušně následují.

Čtěte ZDE: Antikonspirační weby: Nástroj k záchraně prolhaných médií a jejich prebend? Sekta zvaná Hlavní proud. Spílání těm, kteří s nimi nedrží. Totální selhání "elitních" novinářů

Přitom moderní jaderné reaktory IV. generace mohou být použity k provádění jaderného odzbrojení a dokonce k přeměně starého jaderného odpadu na jaderný odpad, který vyzařuje jen relativně krátkou dobu. Je mnohem lepší oklamat lidi, aby uvěřili, že jaderný odpad představuje strašlivé, téměř nekontrolovatelné nebezpečí po tisíce let, což je smutná lež, které odpůrci jádra věří.

Poté, co jaderný odpad opustí nové jaderné reaktory, které mimochodem díky své technologii již nemohou nekontrolovatelně explodovat nebo hořet navždy jako staré reaktory, bylo by možné jej zneškodnit speciální laserovou technologií. Nejedná se o nové poznatky, již v roce 2003 mohl být radioaktivní jód-129 přeměněn na jód-128. Tím se zkracuje poločas rozpadu z více než 15 milionů let na pouhých 25 minut. Skutečnost, že se tyto informace nedostanou k veřejnosti, je závažným trestným činem. Ve skutečnosti je jaderná energie nejčistší formou energie na světě – a CO2 neutrální, pokud chcete věřit v klimatický hokus-pokus.

Zelení a levičáci raději nechávají děti dřít v dolech až do jejich předčasné smrti, aby mohly vykopat materiály pro jejich drahé a neefektivní hračky na baterie. Vezměme si, že jeden gram uranu ukládá 18 miliard kalorií energie. Putin měl naprostou pravdu ve svém projevu na Petrohradském ekonomickém fóru, když řekl, že Západ prosazuje nový kolonialismus a vysává chudší země jako vysavač.

Čtěte ZDE: Již nemůžeme mlčet: Slyšíte pláč země, ale jste hluší k nářku lidí. Eko-terorismus zabíjí a ožebračuje. Chudí vás nezajímají, pomáháte nastolit světovou totalitu. Věnujte se víře, ne parodii na vědu

Jak ty lži zastavit?

Vzorce stojící za mezinárodním šířením poplašných zpráv, s nimiž lidstvu není dovoleno odpočívat, ale je udržováno v panice, jsou vždy stejné:

„Vědci“ objevili nebezpečí, které ohrožuje život na Zemi.

 Nebezpečí je neviditelné a neověřitelné pro jednotlivého občana, musí tomu tedy věřit.

Každý, kdo tomu nevěří nebo dokonce vědecky reprezentuje jiný názor nebo požaduje důkazy, je zdiskreditován, urážen, marginalizován a jeho existence je zničena.

Jistým znakem umělé paniky je, že konfrontace je emocionální, ale ne vědecká.

Zastánci nové teorie tvrdí, že zde údajně existuje většinový názor. Věda nikdy nemá nic společného s většinou, vždy jen s pravdami. A názor je většinový jen proto, že jakýkoli jiný je záhy potlačen.

Ti, kteří vynalezli nové nebezpečí, jsou jediní, kdo přesně vědí, jak se tohoto nebezpečí zbavit. (Viz předpovědi globálního oteplování za 50 let, které učinili klimatičtí proroci.) To vyžaduje obrovské množství peněz daňových poplatníků, které pak prosakují nepochopitelnými kanály. To odpovídá středověké metodologii, kdy se člověk osvobodil od hříchů u katolické církve prostřednictvím odpustků.

Čtěte ZDE: Klimatická změna: Dogma, jež nelze zpochybňovat. Největší podvod na lidech. Pařížská dohoda a zamlčená fakta o globálním oteplování. Další zadlužování pro dobro planety Země? Nadnárodní investoři koupí celý svět

Při zpětném pohledu se vždy ukazuje, že tyto předpovědi byly fiktivní a neplatí v žádném ohledu. (Například klimatická krize předpovídá vzestup hladiny moří po celá desetiletí a celé země by se již dávno měly ponořit do moře. Když se tyto předpovědi nenaplnily, byly předloženy zcela zmatené výmluvy, ale klimatická mánie pokračuje beze změn.)

Dokud se lidstvo nechá udržovat ve strachu a panice, zejména masmédii, nebude možné vytvořit společnosti, ve kterých je možná skutečná politická účast lidí. Obyvatelstvo je oklamáváno, aby věřilo takzvaným demokraciím, v nichž je jediným právem lidu „odevzdat svůj hlas“ – i když i zde lze v posledních desetiletích předpokládat rozsáhlé volební podvody ve většině zemí.

Abychom se vymanili ze spirály strachu a paniky, je nutné zcela zastavit „konzumaci“ státem nebo korporátně financovaných médií.

Zdroj.

pp
Tagy článku

Doporučujeme

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války je zločin. Vyznamenat Clintona? Nechutné! Kdy vystoupit z NATO? Udělali z ČR překupníka zbraní. Lejnová patří za mříže. EU je zločinecká organizace. Uvidíme se na Václaváku?

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války...

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí - to my jemu. Myš, která řve ze Strakovky i z Hradu. Udělali z nás fialový terč. Pokud bojovat - tak s nimi! Chcete umírat za NATO?

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky