Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Otevřeně proti občanům ČR: Síkela v Bruselu horoval pro Pekarové svetry. Začíná pod tlakem ožebračovaných vláda couvat? Obavy z povstání ve státech EU sílí. A co u nás? Začne v sobotu na Václaváku revoluce?

Otevřeně proti občanům ČR: Síkela v Bruselu horoval pro Pekarové svetry. Začíná pod tlakem ožebračovaných vláda couvat? Obavy z povstání ve státech EU sílí. A co u nás? Začne v sobotu na Václaváku revoluce?

31. 8. 2022

Tisk článku

Michal Svatoš přináší informace ze zasedání bruselského výboru pro energetiku, kde Fialův ministr Síkela v rozporu s dnešními proklamacemi brzdil zastropování cen, a prosazoval pouze drastické "úspory energií" na účet občanů - aby prý bylo na válku proti Putinovi

Bankéř Josef Síkela (ministr za STAN) na shromáždění bruselských politiků řekl, že zavedení cenových stropů na elektřinu a plyn jsou kontraproduktivní opatření, protože nemotivují lidi k úsporám energií. Podle Síkely tak obyčejní lidé musí být vysokými cenami energií donuceni šetřit, a to proto, aby se naplnil hlavní cíl českého předsednictví EU. Hlavním cílem českého předsednictví EU je podle bankéře Síkely – podpora války Ukrajiny proti Rusku, a co nejrychlejší ukončení veškeré závislosti EU na Rusku (dovoz energií) a USA (dovoz technologií).

Obavy z povstání v evropských zemích

Na shromáždění politiků v Bruselu se Síkela sice chlubil, že je zkušený “korporátní” bankéř, ale nakonec se v průběhu jednání ukázalo, že stejně jako vůdce pirátů Ivan Bartoš, který ho doprovázel, neumí dostatečně dobře žádný světový jazyk, aby v něm mohl plynule argumentovat. A proto, nakonec, stejně jako Bartoš, který se i přiznal, že neumí anglicky dostatečně dobře, aby mohl argumentovat, hovořil česky.

pp

Čtete ZDE: Bruselský ekonomický zázrak: Lidé nekupují, výroba vázne - ale koncerny rekordně bohatnou. Jak VW prodá drahé elektromobily (a zastaví výrobu levných škodovek)? V tom je ta finta! Chudí vs. bohatí. Kdo dřív do propadliště dějin?

Jednání v Bruselu byla přítomná i Babišova pobočnice Dlabajová, a ta neprojevila žádný nesouhlas se Síkelovými plány, aby byli lidé vysokými cenami energií motivováni k úsporám, aby bylo na válku s Putinem. Síkela v průběhu jednání varoval přítomné bruselské politiky, že válka Ukrajiny proti Rusku, a ukončení dovozu všech ruských energií, jsou možné jen do té doby, než evropský lid kvůli bídě povstane.

Místo zastropování prosazoval v Bruselu ministr Síkela úspory

K jednání Síkely a Bartoše s bruselskými politiky došlo na výboru pro energetiku EU ITRE dne 13. července 2022. Záznam jednání, si můžete pustit zde: ITRE-Síkela-Bartoš. Hlavním cílem české politiky je co nejrychlejší ukončení dovozů ruských energií. Česká vláda považuje podle minstra Síkely na tomto fóru, zavedení stropu cen energií za kontraproduktivní.

Hlavním plánem, který Síkela na jednání oznámil, je potřeba propagace nutnosti energetických úspor. A navrhl, aby EU pod jeho řízením provedla: “Centrální zastřešující reklamní kampaň propagující nutnost úspor občany”. To je naprosto komické. Představte si bruselskou reklamu s bankéřem Síkelou, kterak požaduje po občanech, aby se uskromnili, a v reklamně běží tyto titulky – Nakoupeno Bruselem: Jedny kancelářské dveře obyčejné za 625 tisíc korun. Jedny kancelářské dveře posuvné za 370 250 CZK.  Za 1 448 700 CZK vybavena jedna kancelář pro jednoho úředníka novým nábytkem.

Čtěte ZDE: Síkelova zima se blíží: Pošleme své děti do promrzlého pelechu? Lockdowny i bez covidu? Je Fialova vláda "jen" neschopná? Nebo naopak dobře plní zadaný úkol likvidace? Velký reset chudoby a totality. Necháme si to líbit?

Přepych v bruselském akváriu

Tento úředník má v rámci úspor ve své kanceláři k dispozici už jen 2 koupelny. Kancelář úředníka EU byla vybavena novou přepážkou za 840 475 CZK. Přepážka se po stisknutí tlačítka stane neprůhlednou, a nikdo tak konečně neuvidí, co úředník za přepážkou dělá! Zakoupen stůl pro úředníka EU za 87 500 CZK. Zakoupeno stropní světlo pro úředníka EU imitující denní světlo za 625 tisíc CZK. Zakoupena nová kancelářská budova pro úředníky EU za 1 miliardu 870 milionů korun. Tržní cena budovy byla znaleckým posudkem stanovena na pouhou polovinu kupní ceny, ale Brusel v rámci úspor majitelům královsky připlatil. V nové budově budou úředníci pracovat jen 2 dny v týdnu, protože 3 dny v týdnu budou pracovat z domova. A to se vyplatí. Protože budete nově úředníkům platit vytápění jejich bytů a haciend 3 dny v týdnu.

Na závěr svého vystoupení Síkela oznámil, že EU akceptovala české návrhy na změny v režimu obchodování s nenáviděnými poplatky ETS (emisní povolenky). Protože se Síkela na jednání chlubil, že je původem “korporátní” bankéř, podívali jsme se, co si o novinkách v obchodech s ETS myslí skuteční ostřílení bankéři z banky BNP Paribas. A ti ku podivu oznámili svým “korporátním” klientům, že není dobře, a že nový mechanismus ETS znevýhodní občany a firmy EU oproti světu, a že navíc zdraží zboží dovážené do EU – tedy další zdražování. Podle BNP Paribas bylo schváleno, že dojde k ukončení rozdávání bezplatných povolenek ETS EUA průmyslovým firmám, a tím také dojde k podstatnému zdražení evropských výrobků! (Zboží vyrobené v EU se tak stane ještě více nekonkurenceschopným na světových trzích, a to způsobí další krachy firem a ještě vyšší nezaměstnanost.) 

Čtěte ZDE: Vláda nám utahuje smyčku kolem krku: Astronomické ceny energií speciálně pro Česko. Že by Putin? Ne, Fiala! Už i to Bulharsko dostalo rozum. A vraždit oponenty je OK? Společně proti vládě bruselských kolaborantů! Kdy? Teď!

Další zdražování všeho a emisní povolenky

Podle BNP Paribas už samotné očekávání změn v obchodech s povolenkami zdražilo jejich cenu na 100 EUR. Ta sice dočasně poklesla na 85 EUR v důsledku “evropské plynové krize”. Ale brzy se cena povolenek vyšplhá na 150 EUR, a to v důsledku Bruselských (Síkelou a českou vládou) prosazených změn. Podle zjištění BNP Paribas nejsou na vině drahých emisních povolenek tzv. “spekulativní obchody”, neboť se podílí na objemu obchodů s ETS pouze 4%. Ale Bruselská politika zpřísňování emisí CO2, jejich zpoplatňování! BNP Paribas se ve svých závěrech odvolala na studii Evropského klimatického fondu, která tvrdí, že nově zavedené zpoplatnění emisí za budovy a auta, povede ke značnému zchudnutí evropského obyvatelstva, a že k žádnému výraznému snížení emisí ani nedojde.

Nové schválené poplatky za emise CO2 z aut a budov se mají platit od roku 2024, a občané je z vlastních budov budou platit od roku 2029! Poplatky se stanou z velké částky majetkem Bruselu. Tedy za nemovitost v Česku a nebo auto budete platit emisní poplatky do Bruselu! Síkela tak potvrdil, že jediné, co čeští bankéři opravdu umějí, je zavádět nejrůznější nesmyslné poplatky a odvádět z nich výnos do ciziny. Tedy až na některé výjimky mezi českými bankéři.

Čtěte ZDE: Bruselské panstvo už definitivně zešílelo: Bez energií, bez průmyslu, o hladu a zimě vstříc chudobě a světlým zítřkům? Démonizace Ruska je už směšná. Prznění jazyka jako příznak rozkladu. Kdy to vybouchne?

Pod tlakem občanů vláda obrací

Jak Síkela v Bruselu přiznal, že válku na Ukrajině je možné prodlužovat jen do té doby, než se občané EU naštvou, tak i nyní jedná. Fiala a Síkela se zalekli občanů. A ač ještě 13. července 2022 v Bruselu tvrdili, že cenové stropy na energie podporovat nebudou, a že jejich zavedení by bylo kontraproduktivní, protože by nenutilo občany šetřit, tak nově tvrdí přesný opak - a svolávají naléhavou poradu EURO-bossů! Přesně podle Síkelova plánu, na dočasné řešení vysokých cen elektřiny, aby se občané nevzbouřili.

Je na výsost tragikomické, že k růstu cen elektřiny nemuselo letos v ČR vůbec dojít, kdyby čeští politici vykonávali svoji moc ve prospěch občanů. Fiala je znám tím, že už na podzim 2021 důsledně odmítal Babišovo snižování výše plateb občanů za elektřinu. Málo je však známé, že to, co nyní najednou požadují Fiala se Síkelou, aby se oddělily ceny elektřiny od plynu, a tím ceny elektřiny rapidně poklesly, požadovaly už na podzim 2021 některé země EU. Nikdo z českých politiků se k nim ale nepřidal. Jak vidíte, bez tlaku ulice v mezích demokratických mantinelů, česká politická scéna na obyčejné lidi kašle.

Čtěte ZDE: Televize v Protiproudu: Petr Hájek hovoří s Havlem (Jiřím). Na Václaváku proti vládě! Přijdou tisíce? Desetitisíce? Nebo si necháme líbit, že nás Fiala se svou pětikolkou žene do chudoby, krize a do války? Vezmou nám i zbytek peněz?

Začne v sobotu na Václaváku revoluce?

O to důležitější je přijít tuto sobotu 3. září ve 14 hodin vyjádřit svůj názor na Václavské náměstí v Praze na demonstraci za demisi Fialovy vlády. Akce nazvaná Česká republika na prvním místě by měla v současné době, společenské a ekonomické krize nastartovat tolik potřebný proces rozsáhlých společenských a politických změn v naší zemi. 

Zdroj.

pp
Tagy článku

Doporučujeme

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války je zločin. Vyznamenat Clintona? Nechutné! Kdy vystoupit z NATO? Udělali z ČR překupníka zbraní. Lejnová patří za mříže. EU je zločinecká organizace. Uvidíme se na Václaváku?

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války...

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí - to my jemu. Myš, která řve ze Strakovky i z Hradu. Udělali z nás fialový terč. Pokud bojovat - tak s nimi! Chcete umírat za NATO?

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky