Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Špinavá bomba: USA rukama Kyjeva? Vstoupí NATO otevřeně do války? Přes Rumunsko do Oděsy? Ukrajinci jim už docházejí. Pošlou teď do masomlýnku západní Slovany? Nedovolme jim to! Nepodvolení 28. 10. v Praze a v Brně

Špinavá bomba: USA rukama Kyjeva? Vstoupí NATO otevřeně do války? Přes Rumunsko do Oděsy? Ukrajinci jim už docházejí. Pošlou teď do masomlýnku západní Slovany? Nedovolme jim to! Nepodvolení 28. 10. v Praze a v Brně

25. 10. 2022

Tisk článku

Nikola Bornová se obává eskalace války Západu proti Rusku jadernou provokací Kyjeva v režii Washingtonu, která by poskytla NATO záminku, jak přímo vstoupit do bojů a zaútočit na Rusko už ne jen na Ukrajině

Už několik měsíců se mluví o tom, že USA opět použije ukrajinské ruce a jejich pomocí provede na území Ukrajiny buď chemický útok nebo dokonce použije špinavou bombu. Špinavá bomba je označení pro klasickou výbušninu, která je obalena radioaktivním materiálem (třeba odpadem z jaderné elektrárny), jenž se silnou explozí rozmetá do širokého okolí a zamoří až desítky kilometrů území. Obrovská katastrofa má pak být jako vždy svalena na Rusko, a má posloužit jako záminka, aby se do války proti Rusku už zcela otevřeně zapojilo NATO.

pp

Čtěte ZDE: Americké "slovo do vlastních řad": Válku na Ukrajinu přivedly USA a NATO. Už couvají i jestřábi jako Matlock. Ruská jaderná torpéda změní USA na pustinu během pár minut. Ukrajinský balvan na noze Západu. Čas k jednání se krátí

Jak podojit "bílé negry" z Evropy

Zapojení NATO do války by samozřejmě neznamenalo, že by na Ukrajinu jezdili umírat běžní američtí nebo britští vojáci, to ani náhodou. Do masomlýnku na frontě mají být posíláni mladí kluci méně hodnotného původu – to znamená hlavně západní Slované. Po zdecimování Ukrajinců (což už bylo takřka dokončeno) totiž mají pro zájmy nadnárodních miliardářů umírat hlavně Poláci, Češi, Slováci, Slovinci, Estonci, Lotyši a další "nečisté a nízké rasy". To je plán. A zatím se dirigentům tohoto konfliktu daří plnit vytyčené cíle docela dobře.

Však si shrňme poslední tři roky: Kolabující USA dokázaly pomocí loutkových vlád v EU vyvolat covidovou tyranii, následnou krizi dodavatelského řetězce a utužení technokratické kontroly populace. Následuje vyvolání umělé energetické krize, příprava krize potravinové (ta se naplno rozjede v roce 2023), rozpumpování etnické nenávisti takřka až na úroveň před druhou světovou válkou, zavedení masivní cenzury a válečné propagandy a zajištění toho, aby si EU kupovala extrémně předražené suroviny od USA (přičemž ty jsou často ruské, jen pomocí razítek protažené ideologickou dekontaminační sprchou).

Krachujícím USA už totiž nestačí těch 71 miliard eur, které jim zajistila zločinecká loutka Uršula Lejnová za odkup toxických mRNA šmakulád (nesprávně označovaných jako „vakcíny“). Potřebují do EU prodávat i svůj vojenský šrot (třeba stíhačky F-35), přeprodávat cizí suroviny - prostě drancovat cokoli jde až do poslední chvíle. Z Afriky, Asie a Jižní Ameriky už nestačí na svůj provoz drancovat dost, a tak přišel čas podojit i nás, jejich „bílé negry“ z Evropy.

pp

Čtěte ZDE: Velké Provizorium: Pokusy o zničení Ruska trvají již stovky let. Amerika - mýtický Babylón. Klidný rozpad Unie, nebo občanská válka? Vstal Hitler z mrtvých? Putinova červená linie a casus belli. Nadzemská výzva k proměně trvá

S Ruskem to tak snadné nebude

Co se ale elitářům z amerického hlubokého státu ne a ne podařit je oslabení a vydrancování Ruska. Rusko se pod vedením arci-padoucha Putina na současnou operaci připravilo, a tak se zatím nedaří naplnit tuhle část plánu. A to ani podle dekádami ověřené metody „barevných“ revolucí – vyvolat v zemi nepokoje, nasypat pár miliard dolarů mezi připravenou pátou kolonu, svrhnout vládu a pak tam přinést „demokracii“. Jen dodám, že roznášení „demokracie“ v podání Američanů znamená, že zemi obsadí ekonomicky, politicky i vojensky a následně ji totálně vydrancují. Kdyby ještě byla naživu Krvavá Madla, tak by mohla vyprávět, jak hezké kapesné si tímhle způsobem vydělala třeba v Srbsku.

Jenže Rusko je nějaké divné a pořád se nechce položit a předat americkým elitám své obrovité nerostné bohatství. Ti oprsklí „ruSSáci“ naopak drze utužují spolupráci s Čínou, Indií a čím dál tím více i s většinou Jižní Ameriky, Afriky a Blízkého Východu. Sice se pomocí operací jako byla Buča, odpálení divadla či nemocnice v Mariupolu a dalších psy-ops daří v mnoha tupých Evropanech dál udržovat krvelačnou nenávist k Rusku, ale pokus ovládnout největší stát světa dál připomíná metání hrášku na tank Armata T-14.

pp

Čtěte ZDE: Nic nového: USA vedou proxy válku proti Rusku již celá desetiletí. Agent CIA Usáma byl součástí plánu zničit SSSR. Výcvik a zbraně již před převratem. McCain k Ukrajincům: "Našimi zbraněmi za naše zájmy!" Tomuhle pomáháme?

Podle stokrát vyzkoušené metody

Takže asi přišel čas na další krok v téhle odporné válce, kde pro radost hrstky miliardářů umírají ukrajinští i ruští civilisté a kde mají brzy umírat i civilisté polští, slovenští, čeští nebo rumunští. Přišel čas na operaci se špinavou bombou.

Podle mnoha zdrojů to vypadá, že v Institutu jaderného výzkumu v Kyjevě (NASU) začali připravovat špinavou bombu. Odpálena má být zřejmě v Mykolajivě. Po jejím odpálení začnou všechna hlavní dezinformační média hystericky obviňovat Rusko z válečného zločinu. Okamžitě budou zveřejněny série fotek dětských obětí téhle „ruské agrese“. Přijde spousta emotivních Hlubokých Lidských Příběhů a možná nám odprezentují i nějaké ty absolutně autentické záběry výbuchu, které zase vyrobí ve hře Arma 3. Následovat bude nasunutí debilizovaných mladých mužů z debilizovaných zemí střední a východní Evropy na frontu.

Pak může pokračovat ofenziva proti ruské armádě stejným způsobem, jako se to teď dělá s ukrajinskými muži: do prvních linií se pošlou násilně naverbovaní nováčci, kteří sotva vědí, jak se drží samopal. Ti se stanou levnou potravou pro ruské rakety. Pokud by chtěl někdo z těchto bažantů z nesmyslného boje za cizí zájmy utéct, střelí ho do zad někdo z hrstky fanatických ukrajinských nácků nebo zahraničních žoldáků, kteří čekají hezky v bezpečí v týle. Když Rusové vystřílejí denní příděl raket, posunou se náckové o kus dopředu a zaberou nějaké další strategicky strašně významné místo, jako třeba louku za městem nebo nějakou malou vesničku - a naše média budou zase nadšeně oslavovat obrovské vítězství a totální zvrat ve válce.

pp

Čtěte ZDE: Pozor na falešnou vlajku: Pokud někdo odpálí atomovku, nebudou to Rusové, ale USA. Moskva jaderné zbraně použít nepotřebuje. 100 vteřin od Armagedonu. Zelenský po něm volá. Jedna frakce CIA je zjevně proti. Co převáží?

Přes Rumunsko do Oděsy?

Těžko říct, kudy má probíhat budoucí nasouvání lidí do masomlýnku po útoku pod falešnou vlajkou s odpálením špinavé bomby. Zdá se, že hlavním kandidátem je Rumunsko. Včera tam rezignoval ministr obrany Vasil Dincu, protože tento vskutku ohavný a krvelačný zločinec řekl, že by se mělo Rumunsko snažit o vyjednání míru. A to moderní a progresivní človíček nemůže chtít – fujtajxl, mír a spolupráce, taková sprosťárna!

Rumunský prezident Klaus Iohannis prostě prahne po válce (válka je láska!), a tak musel Dincu „dobrovolně“ odejít a přenechat svoje místo nejspíš nějaké jejich verzi Černochové nebo Pekarové. Hlavní výbavou současných ministrů "obrany" je teď totiž zřejmě krvelačnost, naprostá neznalost vojenství a války, IQ pod 70 a vagína.

Tohle je opravdu jen spekulace, ale v Rumunsku se má zřejmě shromáždit velká vojenská síla evropské části NATO, a ta se pak má přesunout do ukrajinské Oděsy. Z té má být spuštěna další nesmyslná ofenzíva, která vytvoří ty překrásné potoky krve, ve kterých se pak bude naše ministryně války Afroameričanová slastně koupat za hýkavého smíchu ostatních psychopatů z pětidemolice.

pp

Čtěte ZDE: Pentagon se připravuje na Velkou válku: Mamutí export pro Kyjev vyčerpává už i životně důležité rezervy. Třetí světovou připíšeme Rusku a Číně. Astronomický zbrojní rozpočet dost raket nevyrobí. Dvacátá léta jsou a budou kritická

Chtějí nás zotročit a zatáhnout do války

My, normální lidé, kteří si přejí mír, svobodu a spolupráci mezi zeměmi, můžeme jen doufat, že si tuhle operaci americké „elity“ rozmyslí a zastaví ukrajinské ruce, které pro ně špinavou bombu připravují (to byl ostatně hlavní důvod naléhavých telefonických rozhovorů ruského ministra Šojgu s jeho protějšky v hlavních zemích NATO, pozn. PP).

Její odpálení by totiž roztáhlo konflikt na celou Evropu a pozor – následně až do USA. Bylo by to peklo, které by nakonec USA prohrály (ona by to prohrála celá planeta). Můžeme jen doufat, že jsou i ve Washingtonu jedinci, kteří ještě nejsou natolik zfetovaní nebo opilí krví, že dokážou dohlédnout dále než jen pár měsíců dopředu, během kterých by NATO chvilku domněle vyhrávalo a zabíralo rozmlácené vesnice na jihovýchodě Ukrajiny/Ruska.

Musíme jen doufat, že to až do tohoto bodu nedojde. Připomínám sérii článků o tom, jak se racionálně nachystat na takovou krizi.

Také připomínám, že v pátek 28. října proběhnou další protesty proti naší vlastizrádné vládě, která se nás podle zadání ze zahraničí snaží naprosto „vychudit“, připravit nás o zbytky majetku, totálně zotročit a zatáhnout do války. Dokáže se několik miliónů Čechů, Moravanů a Slezanů ubránit těm pár tisícům psychopatický loutek?

Uvidíme…

Zdroj.

pp

pp

pp


Tagy článku

Doporučujeme

Představa míru podle Bibiho: Totální válka: Potlesk vestoje i transparenty Válečný zločinec. Bouře protestujících před Kapitolem. Netanjahu vyučoval a známkoval. Mluvil dokonce o morálce! Potáhne na Írán?

Představa míru podle "Bibiho": Totální válka: Potlesk vestoje i transparenty "Válečný...

Dezolát, který má pro strach uděláno: Jsme pro fialové jen bakterie. Ti hodní chlapci střílejí na Fica a Trumpa. Válka proti Slovanům? Srbsko je naše ostuda. A sever Čech zrovna tak. Vím, jak ho postavit na nohy. A nejde jen o cikány

Dezolát, který má pro strach uděláno: Jsme pro fialové jen bakterie. Ti hodní chlapci...

Na začátek stránky